Auraeko Opakowania Organizacja Odzysku S.A.

Opinie o Auraeko Opakowania Organizacja Odzysku S.A.

sylwia

to idz na spotkanie to sie dowiesz

rysa

EEeee tam, co to za opinie. Zamierzam się starać o robote w AURAEKO. Wiem , że maja dobra pozycje rynkową. Może ktoś jednak cos wie i napisze z sensem bo to, co jest napisane jest negatywne ale bez jakiejkolwiek argumentacji. Do mnie trafiają wyłącznie jakies sensowne argumenty. Ile można zarobić? Na co zwrócić uwagę?, itp

Klaudia

COŚ STRASZNEGO- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM..chodziłam z łzami w oczach tam.

Gabon

nikomu tam nie radze wchodzic, omijajcie z daleka, najgorsza firma w jakiej dane mi bylo byc

mariusz

istny dom wariatów

wert

Jak w każdej robocie, tak i tu czasami bywają spiętrzenia i wtedy trzeba duzo pracować. Jednak wiem za co pracuję w odróżnieniu od innych firm. Atmosfera życzliwa i zespól zgrany. Mamy wiele zespołowych i indywidualnych sukcesów. Nie podzielam opinii powyzej.

ktoś
@wert 16.01.2014 10:17

Jeśli ktoś lubi atmosferę wrzasku i chaosu to rzeczywiscie będzie mu tam dobrze.

atmosfera fatalna (usunięte przez administratora), złe zarządzanie pracownikami, z drugiej strony wypłaty na czas

Zostaw opinię o Auraeko Opakowania Organizacja Odzysku S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auraeko Opakowania Organizacja Odzysku S.A.