Wojnarowscy Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o.

Roberto

Może ktoś napisać kilka informacji w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego? Jak się tu pracuje?

Młody gniewny

Haloooo Henryk, lampki świecą? ;)

Oleksy

Mało negatywnych opinii na forum? Chyba czytamy inne fora bo to praktycznie nie ma pozytywnych!!!

Jerzy

Sądząc po bardzo skromnej liście ofert pracy to jest w firmie dobrze! Mało negatywnych opinii na forum to kolejny dowód, czyli warto aplikować do firmy?

elza

Widzę, że Pani Zuzanna została wynajęta do poprawy wizerunku firmy. Na prawdę od lutego jest Pani zainteresowana atmosferą, negatywnym nastawieniem ludzi do firmy i jednocześnie jest Pani bezstronną obiektywną osobą???? Nie sądzę.... A znaczna część opinii powyżej jest konkretna, rzetelna i merytoryczna

elza

Zuzanna

@Oleksy - a czy możesz napisać nieco więcej o obecnej sytuacji w Wojnarowscy Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach związanych z zatrudnieniem w tej firmie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Kasiula

Tak dawno nikt nie pisał na forum i obawiam się, że nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie. Chciałaby wiedzieć czy praca w reklamacjach jest w miarę dobrze wynagradzana?

Gregor

Firma Wojnarowscy była wielokrotnie nagradzana więc chyba musieli sobie na to zasłużyć. Jeśli nawet macie jakieś uwagi o bieżące sprawy to chyba najlepiej załatwiać to w firmie a nie na forum. Nie zawsze jest wszystko super i wystarczy dołożyć więcej starań.

@Gregor 24.07.2017 21:58

Dobrze wiesz, że w firmie nie ma możliwości rozmowy o problemach, a nagrody to bardzo odległa przeszłość jeszcze z czasów kiedy istotnie to była bardzo dobra firma i świetnie się tu pracowało. Dziś szczerze odradzam.

Polenik

niekrytyk
@Polenik 14.07.2017 09:33
Czy oferta pracy dla przedstawiciela handlowego w łódzkim jest aktualna? Jakie warunki firma zapewnia?...

szukają i jest aktualna , ogłoszenie jest na pracuj.pl ważne jeszcze 19 dni ( 22.07), a ktoś coś może napisać o pracy PH, bo też aplikuję.

Luidzi

Nie zgadzam się w opinią, że firma już nie jest taka jak kiedyś. To niesprawiedliwy osąd, jesteśmy w dalszym ciągu dobrą firmą. Nie jest możliwe aby być cały czas na topie. Dalej pracujemy i będzie o nas głośno.

@Luidzi 02.07.2017 10:41

To takie oderwanie od rzeczywistości, czy raczej atak fantazji?

Wojciech

Byłem kiedyś entuzjastą Waszej Firmy. Kiedyś.. Kiedy zespół był entuzjastyczny i kompetentny. Wydaje mi się bardzo, że Wasz sukces i rozrost był zbyt duży, zbyt szybki. Szkoda mi przeszłości. Wybaczcie, ale nie jesteście już tacy...wyjątkowi..smutno

Zuzanna

@Moris czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy w Wojnarowscy Sp. z o.o.? Piszesz, że nie każdy dobrze się w nim odnajdzie. Rzeczywiście, to stanowisko wymaga posiadania pewnych predyspozycji. Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w dziale sprzedaży. Co możesz doradzić osobom, które chcą wybrać właśnie tą firmę jako przyszłe miejsce pracy?

Moris

Dobra kondycja firmy w bardzo dużej mierze zależy od ludzi znających się na prawidłach ekonomi i sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, że nie wszyscy nadają się do sprzedaży. Firma musi tak funkcjonować żeby grały te elementy ze sobą. Jeśli komuś to nie odpowiada trudno.

@Moris 24.06.2017 16:08

Po owocach ich poznacie.

Były monter

A na montażu pracuje jeszcze ktokolwiek kompetentny?

pajac

Ehh kolejny pajac czarujący Prezesa cyferkami - już było takich kilku...

Oleksy

Tak - przychodzą z zewnątrz, więc czymś się muszą wykazać a że nie znają kompletnie branży to dokręcają śrubę innym.

Zuzanna

@Oleksy A czy w związku zmianami w zarządzie w firmie szykują się jakieś zmiany, które będą miały wpływ na warunki pracowników?

Rys

Czy firma Wojnarowscy Sp. z o.o. nie ma potrzeb kadrowych? Nie mogę nic namierzyć i dlatego pytam pracowników. Czy w dalszym ciągu są tu bardzo niskie stawki? Wydaje mi sie, że juz powinni podnieść najniższą?

@Rys 20.06.2017 22:00

Nie radzę, bajka o mrówce (można poczytać wyżej) wciąż postępuje, ostatnio doszedł nowy wiceprezes który uważa, że jest się tyle wartym ile wykonało się (niewykonywalnego) planu oraz nowy dyrektor sprzedaży, a niestety czym więcej takich uzdrowicieli tym gorzej idzie biznes. Same spotkania, raporty, minutki, nie ma kiedy pracować. A co do stawek - wciąż są poniżej rynkowej średniej.

Zuzanna

@Zbigniew rozumiem, że ostatnio uczestniczyłeś w procesie rekrutacyjnym do firmy. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Z ilu etapów się on składał? Na co warto się przygotować? Przy aplikowaniu na jakie stanowisko można spodziewać się zbadania wiedzy za pomocą testu?

Zbigniew

8 zł na godzine netto, tyle proponuje pan po godzinie spędzonej w firmie w ramach rozmowy o prace i krótkiego testu podczas którego pan skrupulatnie mierzy czas wykonania zadania babskim zegarkiem.

Roman

Janusz

Zuzanna

@NieRadzę. co wpływa na złą atmosferę w firmie? Jakie według Ciebie powinny zajść zmiany, tak by pracowało się lepiej?

Lena

Co ciekawego słychać w firmie? Od dawna nikt nie dokonywał wpisu,chyba nie jest źle. Czasami bywają w firmach okresy lepsze i gorsze , najważniejsze to umiejętność wyjścia z problemów a przecież w tym wszystkim chodzi o miejsca pracy dla ludzi, to jest ważne.

@Lena 23.04.2017 13:22

Nie nic się nie zmieniło. Bajka o pracowitej mrówce wciąż aktualna.

Natalia

Słyszałam, że to fajna firma, wiele razy nagradzana ale nie widzę żadnych nowych ofert pracy. Może ktoś ma informacje o pracy w firmie? Lubię pracować.

NieRadzę.
@Natalia 23.03.2017 10:16

To bardzo źle słyszałaś! Nagrody to historia, a obecnie bardzo zła atmosfera, zresztą wystarczy umieć czytać i zadać sobie odrobinę trudu i poczytać wcześniejsze posty!!!

@Bart

Witam Chciałbym aplikować na stanowisko Elektronik - Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości. Wszyscy rozpisują się o działach handlowych - jak wygląda praca w dziale technicznym Warto wysyłać CV

Zasmucony
@@Bart 13.03.2017 21:55

Niestety w tej chwili żadne stanowisko w tej firmie nie jest dobrym miejscem. Poczytaj kilka postów wyżej bajkę o mrówce. To dotyczy całej firmy.

Zuzanna

@Maik mam nadzieję, że znajdziesz tutaj osoby, które odpowiedzą na Twoje pytania. Więcej o warunkach zatrudnienia znajdziesz też na stronie firmy: http://www.spectrumled.pl/pl/48,dolacz-do-nas.html

Maik

Zastanawiam się nad złożeniem swojego CV na stanowisko projektanta oświetlenia. Czy podpowiecie coś odnośnie pracy,rozmowy rekrutacyjnej,ewentualnej wysokości pensji ? Z góry dzięki

Zuzanna

@WujekDobraRada mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Bardzo chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach z pracy w firmie Wojnarowscy.

Jan

A orientuje się może ktoś w sprawie Tesli? Bo to już miesiąc po losowaniu i cisza. Jestem tym bardzo zdziwiony.

Zuzanna

Nick2017-03-02 21:45 Co według Ciebie wpływa na obecną sytuację w firmie?

Nick

Lepiej napiszcie co się dzieje w firmie. Bo chyba tak, źle jeszcze nie było?

Zuzanna

@Nick wspominasz o możliwych zwolnieniach, a obecnie firma prowadzi wiele nowych rekrutacji. Mógłbyś powiedzieć o tym jak wyglądają warunku zatrudnienia w firmie? Na co mogą liczyć nowi pracownicy?

@Zuzanna 01.03.2017 11:17
@Nick pracujesz w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w firmie?...

No niestety jest coraz gorzej. Atmosfera jest co raz to gorsza. Dobrzy pracownicy odeszli, a pomysły na przyszłość są takie, że znów szykują się zwolnienia. Myślę, że wkrótce konsekwencją decyzji nowych doradców, będzie spadek zysku i będzie piekiełko, bo przecież to nie oni są winni a ludzie.

Zuzanna

@Romek firma Wojnarowscy Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika recepcji. Jednak jest to praca w Katowicach. Jeśli zdecydujesz się na aplikacje, daj znać jakie wrażenia wywarł na Tobie proces rekrutacji.

@Zuzanna 27.02.2017 15:02

Już nie - już tam pracuje dziewczyna. Ciekawe jak długo?

WujekDobraRada

Romek to najpierw skocz na jakiś kurs obsługi Google, bo jak tego nie potrafisz, to raczej na zmywaku szukaj roboty. Co do firmy to jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że firma zeszła na psy. Myślę jednak, że palisz głupa bo Ci kazali to napisać.

Romek

Witam, mam pytanie czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy, nic nie mogę znaleźć a zależy mi na pracy u nich. Słyszałem, że to solidna firma!

@Romek 24.02.2017 08:40

Na Twoje szczęście nie.

Rebus

Jako pracownik stwierdzam, że to jest świetna firma tylko nie dla wszystkich. Rekrutacja daje efekty, czasami dobrzy pracownicy próbują robić coś wbrew polityce firmy i niestety dochodzi do rozstania. Pracownik ma pracować a szefostwo ma zarządzać firmą.

@Rebus 14.02.2017 14:54

Rebus poniższy wierszyk jest chyba najlepszą odpowiedzią (wiem, że już było, ale niektórym trzeba przypomnieć) Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”

@Nick 21.02.2017 20:13

Brawo. Znów 100% zgodności ze stanem faktycznym.

pit

przepraszam jestem ciekawy jak wiekrzosc ludzi bioracych udział w losowaniu kto wygrał samochód i pozostałe nagrody

Gali

Czy firma prowadzi może rekrutacje na przedstawiciela handlowego? Znam opinię o nich że są dobrymi pracodawcami i dlatego chce tu pracować. Proszę o o info.

@Gali 08.02.2017 20:24

Masz błędne opinie.

WOJ

Tak ciasto było dobre. I dobrze się z nim współpracowało... taka wikipedia...

Nick

No żal. Kurde, jak to jest że firma nie potrafi zatrzymać takiego gościa?! Ps. dobre ciasto przyniósł na pożegnanie :D

Nick

I... kolejna wartościowa osoba odeszła z firmy. Mowa o koordynatorze z działu zakupów. Szkoda, świetnie się z nim pracowało. Duża wiedza, doświadczenie... ciężko będzie takiego drugiego znaleźć.

Kozak

@Kozak 24.01.2017 10:40
Może jest jakaś nowa oferta dla pracownika od eksportu z językiem angielskim? Mam wiedzę, że firma jest dobra....

Masz złą wiedzę, dobra to ta firma była ale to czas przeszły niestety.

York
@Kozak 24.01.2017 10:40

Tak dobra, że oszczędzają nawet na ogrzewaniu.

ja

Jeszcze dodam, że ich marża na produktach wynosi AŻ 40%!!! A ich konkurencja, np. Kanlux ma 30 % i lepsze warunki socjalne. Także Pan Damian ma z czego schodzić, nie zbiednieją.

ja

Ludzie piszą, że jest u nich lipa, firma się wali, 8 zł/ h. A to nie prawda, tzn. złe traktowanie pracowników- być może, ale wyniki finansowe mają świetne, od 4 lat z zyskami nie zeszli poniżej 5 milionów. Po prostu polityka właścicieli jest powiedziałbym kolonialna. Biały pan i banda murzynów na płacy minimalnej. Kto chce może sprawdzić, na infoveriti kupicie ich sprawozdanie finansowe za 15 zł SMSem/ przelewem. Na Waszym miejscu z czystym sumieniem skarzyłbym ich do inspekcji pracy, pozwy sądowe, gdzie się da. O ile warunki są tak spartańskie.

Rys
@ja 14.01.2017 20:26

Chcę tu pracować ale nie wiem jak płacą grafikom?

Janusz
@Rys 18.01.2017 14:17
Chcę tu pracować ale nie wiem jak płacą grafikom?

8zł za godzine ;)

Monter

Nie polecam pracy montera, ponieważ traktowanie pracownika to już jest skandal, a z tego co słyszałam to po moim odejściu jest coraz gorzej. Tak z mojego doświadczenia: - Praca na wiecznych niepłaconych nadgodzinach, które podobno są do wybrania, ale gdy już masz wyjść wcześniej to już krzywo patrzą, a jak się zgodzą to już cud. A spróbuj odmówić zostania... - Kierownictwo zamknięte wiecznie w swoim pokoiku, więc w razie wypadku (o który nie trudno) nie licz że ci pomogą - "Normę" na każdą lampę wylicza ci osoba która z montażem ma tyle wspólnego co mcdonald z zdrową żywnością, - Każdy pracownik z innego działu patrzy na ciebie jak na zwierze w zoo - Zarobki marne, a żeby dostać premie musisz zostać po godzinach

Jack Strong

Nie radzę - poprzednia osoba nie odeszła bez powodu i nie chodziło jej wcale o pieniądze!!!

Korba

Wiadomość: w firmie nie pracuje już drugi bliźniak. Lepiej późno niż wcale.

Zostaw opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.