Zext Sp. z o.o.
counter
2 152 93 5 1
Ona

Nigdy nikomu nie polecam! NIE szanują ludzi.Jestes dla niech nikim.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zext Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

What? Nowy wpis

Czyżby nic tam się nie zmieniło po latach? Jak tam obecnie sytuacja wygląda?

Bogdan Nowy wpis
@What?

Rozważasz aplikowanie do pracy w tej firmie, czy może Twoje zapytanie jest związane z zupełnie czym innym? Napisz osobom odwiedzającym Twój wątek, czy interesuje Cię praca w tym miejscu. Być może wspólnie ustalimy, jak się tam pracuje.

PH Nowy wpis
@Bogdan

Zanim wyślesz swoje CV to przeczytaj opinie które się tutaj znajdują . Piszą je ludzie którzy wiedza co pisza

Tak1Nie

Hej, czy w firmie Zext Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak godziny nadliczbowe w firmie Zext. Poczytaj poniższe komentarze to będziesz wiedział ( ła) wszystko

Ona

Nigdy nikomu nie polecam! NIE szanują ludzi.Jestes dla niech nikim.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Obserwator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 356 dni.

Czy firma Zext jeszcze istnieje?

Zorro

Polecam każdemu pracę w Zext, jeżeli: jesteś POTOMKIEM KAMIKAZE, trzeba być samobójcą żeby u nich pracować X-MEN-em ze stalową d......ą w którą Zarząd będzie Cię kopał, znalazłeś złoto Inków, bo w Zext nie zarobisz potrafisz się teleportować, ponieważ nie będziesz w stanie objechać swojego rejonu posiadać pancerz żółwii ninja, aby odbijały się od Ciebie opinie o tej wspaniałej firmie ilość rąk co najmniej jak u hinduskiej Kali, pozwoli Ci to odpisywać na maile z Centrali mieć zdolności malaksera, żeby wyrobić miesięczny target musisz mieć także świeży wypis z psychiatryka, gdyż inaczej nie pojmiesz polityki handlowej tej firmy Jeżeli spełniasz powyższe oczekiwania ONI na Ciebie czekają!

Tak22Nie1
Marta
@Zorro

To dosyć oryginalna opinia. Nie da się zaprzeczyć, że jesteś bardzo kreatywny. Ja jednak, jako osoba zainteresowana pracą w Zext, potrzebuję konkretnych informacji. Dlatego prosiłabym Cię, żebyś powiedział coś o tamtejszych zarobkach, ale już bez tych udziwnień. Mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Tak2Nie6

@Marta

Hej Marta podaj adres e-mail to ja Ci podam kilka szczegółów

Marta
@PH

A może chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Zext Sp. z o.o. tutaj na forum? W końcu do tego ono służy. Zachęcam do dyskusji!

TakNie3
Krzych
@Marta

Jola

@Krzych

A jeśli to Pani Jola to będąc prokurentem powinna wiedzieć co się dzieje w firmie i ile płaci ludziom . Po co toczyć dyskusje na forum o tym.

Mariusz
@PH

Niewiele osób pisze tu o warunkach pracy, więc tym bardziej Twoja opinia będzie cenna. Możesz napisać jakie jest wynagrodzenie i czy można liczyć na dodatkowe benefity?

Tak1Nie1
Ph
@Mariusz

Nie licz na nic . Przy umówię B2B nie przysługuje Ci nawet urlop. Inaczej możesz iść na urlop lecz zostanie Ci on odliczony od faktury. Jeśli liczysz na jakaś opiekę medyczna to pani Jona rozpisze Ci dietę z kaszy i pietruszki oraz wcieranie oliwy magnezowej pod pachy. Karta multisport to Fiat punto i gimnastyka z nim.

Zorro
@Mariusz

Jeżeli ktokolwiek z zarządu firmy Zext pod wymyślonymi imionami prowokuje dyskusje na temat tej spółki to ja bardzo chętnie podzielę się z nimi swoimi spostrzeżeniami. Proszę Państwa sposób w jaki rozstajecie się ze swoimi pracownikami jest karygodny (poczynając od dyrektorów kończąc na handlowcach szczególnie ostatnio w jednym przypadku powinna się Pani Prokurent kopnąć kolanem w głowę), chce się po prostu na Państwa wymiotować. Uważacie Państwo, że ktoś Wam robi krzywdę rozstając się z Waszą firmą? Wszyscy którzy odchodzą rozwijają swoje kariery i pracując w handlu otrzymują (coś co u Was nie funkcjonuje) PROWIZJĘ, i nie jest to zasługa pracy w Zext. Państwo pozostaliście mentalnie i biznesowo w latach 90-tych gdzie marka Zext coś znaczyła, a obecnie nie ma Was na rynku. Firmy które zaczęły handel dużo później niż wy wyprzedziły was tak, że nie widzicie nawet ich pleców. Należy pamiętać że to klient Państwu płaci a olewając jego potrzeby lejecie sikiem prostym na jego pieniądze, a taki klient nie będzie zamawiał towaru z którym ma same problemy. Proszę więc oszczędzić sobie wyfrazesowanych zapytań bo jedynie interwencje administratora chronią Państwa od wiadra pomyj jakie wylaliby Wasi byli pracownicy i to by się Państwu należało.

Tak12Nie
@Zorro

Zorro popieram Cię w 100% ach.

Urszula
@Ph

@Ph zastanawiam się, jak rozumieć to, co napisałeś o punto. Czy to znaczy, że przedstawiciele w Zext jeżdżą fiatami? Pytam Cię, bo firma rekrutuje na swojej stronie, ale w ogłoszeniu pisze jedynie, że oferuje samochód służbowy: http://new.zext.com.pl/pl/kariera Wiem, że dla wielu klasa auta służbowego ma kolosalne znaczenie.

@Urszula

Tak jest to FIAT Punto z kratà .

TakNie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zext Sp. z o.o.?

TakNie4
zadowolony pracownik
@Pytanie

Tak regularnie co 2 miesiące są spotkania cykliczne w różnych pięknych miejscach. Ostatnio było w Zakopanem w Nosalowym Dworze, a wcześniej w Aquariusie w KOŁOBRZEGU. Tydzień picia, podsumowań i dobrej zabawy. Do tego szkolenia i dobra integracja. Quady, rejsy statkiem i inne super zajęcia. Polecam serdecznie. Pani Jola przy okazji duzo ciekawych rzeczy opowiada. Ma zawsze wykład z zakresu "szacunku do pracownika i wartości człowieka". Mega atmosfera, przyjaźń, zaufanie i pełne zaangazowanie.

Tak1Nie10
TyTuNieTego
@zadowolony pracownik

KŁAMCY !!! Kto to pisze? Kiedyś zarząd płacił kasę oby usunąć negatywne opinie z tego portalu, teraz ich chyba na to nawet nie stać, i stąd ta radosna twórczość powyżej. Firma się sypie... Kto tam jeszcze robi, to tak jak ostatnio starsi stażem pracownicy z działu handlowego brać nogi za pas i spadać. Im dalej tym lepiej. A jak ktoś chce się tam zatrudniać to niech przeczyta opinię Zorro, sporo w niej prawdy... niestety...

Tak7Nie
Haha
@TyTuNieTego

Nic takiego tam nie ma i nie będzie. Widzę że problemy ze znalezieniem kogokolwiek sprawia że piszecie takie opinie

Były
@zadowolony pracownik

KŁAMSTWO - przez podstawiony komentarz. Takie wyjazdy to chyba radosna twórczość literacka zarządu. Dobrze, że trochę im brakuje do naszych noblistów i od razu śmierdzi to podpuchą na kilometr. Takich szkoleń Pani Joli z pewnością mogłyby udzielić bodaj dzieci z gimnazjum - gdyż nawet tam szacunek jest z pewnością większy.

Byly

Firma w ,której rotacja dyrektora handlowego jest średnio co 1msc a handlowców co 2tyg powodzenia 5 dyrektorów przez pół roku. Na b2b charytatywnie pozniej zwolnienie, ze wzgledu na niewywiazanie sie Z obowiązków

Tak3Nie
PH

Jeśli zamierzasz podjąć prace Przedstawiciela Handlowego w firmie ZEXT to przed podpisaniem umowy przeżegnać się lewa noga. Nie polecam pracy w tej firmie. Dostaniesz target którego nie będziesz w stanie zrealizować , fiata punto z krata , a rynek przywita Cię słowami O k...... wa kolejny z ZEXTA.

Tak8Nie
Juby

Kto jest prezesem w tej firmie ? Będę wdzięczny za info bo chcę sprawdzić delikwenta. Zaproponowali mi stanowisko Dyr Handl. iso669@gazeta.pl

aktualny Dyrektor
@Juby

A to serdecznie Panu współczuje.

Tak3Nie
Miki
@aktualny Dyrektor

I jak tam ? Krzysiu hahaha fajnie bylo pozdrawiam ph

KrisKros
@Juby

Sprawdź Juby w KRS-ie. I jak dostaniesz stanowisko poświęć więcej czasu na rzetelną pracę a nie na lansowanie własnej osoby.

Tak2Nie1
Freak2

Fatalna firma, b2b z duzym ryzykiem płatności.Auto tylko do celów służbowych. Praca na dużym regionie. Nierealne cele sprzedażowe = brak prowizji. Końcówka tej dlugiej historii

Tak6Nie
Lolek1000
@Freak2

Zgadza się iż targety są nie realne do osiągnięcia

były pracownik
@Freak2

Firma to totalne dno. Każdy kto odchodzi jest traktowany jak (usunięte przez administratora) Pani Prezes dla kaprysu wywala ludzi. Brak szacunku. Na magazynie walka o papier toaletowy i zapchany sedes.

qwer

Straszny bałagan (usunięte przez administratora)premie z kosmosu nierealne do osiągnięcia złe zarządzanie firmom przez właścieli, brak biznesowego podejścia, wprowadzanie złej atmosfery i zamieszania Co roku mniejsze obroty, problemy finansowe, może firma przetrwa jeszcze ten rok. W tym roku przez 3 miesiące było juz trzech dyrektorów. Obecnie brak przedstawicieli handlowych, a jak już ktoś sie pojaw to tylko na chwilę, sami się zwalniają lub zostają zwolnieni. Nie polecam tej firmy.

Tak6Nie
GY

Pracowałem w Zext przez naprawdę długi okres czasu jak na tą firmę. W trakcie mojego pobytu tam miałem okazję poznać i pożegnać 64 osoby co świadczy o ogromnej rotacji. Jak w każdej firmie można znaleźć plusy oraz minusy. W firmie było raz lepiej, raz gorzej, lecz pracownicy robili wszystko, żeby bieżące sprawy i załatwiane tematy trzymały się kupy. Tak naprawdę tylko dzięki zgranej jak na tamten czas ekipie firma funkcjonowała tak jak powinna, co skutecznie było przez zarząd niszczone- zwalniali krok po kroku kolejne osoby kombinując na wszelkie możliwe sposoby z rozkładaniem obowiązków pomiędzy pracownikami, co nie raz było dla nich autodestrukcyjne, oczywiście wychodziło to po czasie, lecz twardo szli w kierunku 'obniżenia kosztów'. Po pewnym czasie sami się w tych cięciach zatracili, firma sypała się od środka na potęgę, a wiele osób brało na siebie obowiązki, których brać nie powinna byle załatać dziury... oczywiście nie było specjalnie mowy o jakichkolwiek podwyżkach- o każdy grosz trzeba było toczyć bitwę i jestem pewien, że nadal tak jest...i będzie. Plusem było wynagrodzenie wypłacane na czas, w tej kwestii nie można było narzekać. Po zmianie dyrektora zaczęła się prawdziwa walka. Zatrudniał przedstawicieli, którzy nie mieli pojęcia co robią lecz bronił ich tłumacząc, że DOK nie wyjeżdża kilometrów i są jedynie kosztem. Prawda wyglądała jednak zupełnie inaczej, lecz pracowników centrali się nie słuchało, jedynie olewało a to DOK robiło 85% pracy PH. Dla niby motywacji został stworzony w DOK osobny region, dzięki któremu można było zdobyć dodatkową premię.. i rzeczywiście to działało, lecz do momentu wypłaty- ucinanie kasy przez dyrektora "bo tak" było chore. To działo się co miesiąc i człowiek stracił zapał i chęci do walki o coś, co mu się tak naprawdę należało, jednak nadal robił swoje od A do Z. Absolutny brak komunikacji na linii dyrektor-zarząd-pracownicy co też było chore tym bardziej, że ‘najwyżsi’ siedzieli na przeciwko siebie! Nie wspomnę o DOK- nas się nie słuchało, byliśmy jedynie pionkami. Wewnętrzne konflikty się pogłębiały i doprowadzały do wręcz śmiesznych zgrzytów, które można było zamknąć szybką rozmową, trzeba było tego jednak chcieć, a w firmie Zext przekaz informacji jest praktycznie zerowy.. niestety. Plusem jest załoga, są tam nadal ludzie ze "starej gwardii" z którymi świetnie się współpracuje oraz fakt, że w bardzo szybkim tempie można tam zdobyć sporo doświadczenia a to również ważne. Proszę zapomnieć o jakichkolwiek awansach, coś takiego tam nie istnieje i istnieć nie będzie. Po otrzymaniu wypowiedzenia w firmie byłem przez dwa tygodnie, bardzo przykre że przez ten czas absolutnie nikt z zarządu nie był w stanie podać ręki i powiedzieć "dziękuję za te lata". Nie rozmawiał ze mną nikt, a dokumenty otrzymałem przez księgowość. W ostatnim dniu ja chciałem podziękować im, lecz pocałowałem klamkę, taki szacunek mają do człowieka, lecz mnie to nie zdziwiło, inni miewali gorzej. Mogę polecić pracę w biurze, są tam jeszcze osoby, które na pewno pomogą w zdobyciu doświadczenia a nauki tam na pewno nie zabraknie, kto przejdzie przez szkołę życia w Zext będzie gotowy na każdą inną pracę i nic nie będzie w stanie go zaskoczyć. Ważne, by już na samym początku rozmów ustalić wszystkie warunki współpracy, po złożeniu podpisu może być o to bardzo ciężko, mam tu na myśli wynagrodzenie oraz konkretny zakres obowiązków z pieczątką oraz podpisem Pani/Pana Prezes, co tak naprawdę i tak nie daje żadnej gwarancji, że te warunki przez firmę zostaną spełnione. Ryzyk fizyk! Powodzenia!

Tak30Nie
Ja

Witam. Nie polecam tej firmy. Mimo wystawionej fa jako przedstawiciel p. prezes stwierdzila ze mi nie zaplaci. Zastanowcie sie grubo czybwarto miec z taka firma doczynienia. Moje sugestie dla Zext Sp. z o.o.: Zmienic mentalnosc i nie oszukiwac ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana podejscua do ludzi

Tak8Nie

Czy w firmie zext sp z.o.o w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Tak23Nie
Zainteresowany

Niektórym najlepiej wychodzi marudzenie? Dawno nikt nie pisał, co słychać w firmie?

handlowiec regionalny

Firma słaba ledwo sie trzyma, perspektywy na przyszłość niema, ciagle chcą żebyś robił obrót a nawet nie ma czym (brak towaru) a jak jest to jakis stary który sie sprzedawał 10 lat temu. Zero rozwoju. Płaca słaba. Podejście do pracownika takie ,że jak sie nie podoba to do widzenia. Jednym słowem żenada. Szczerze nie polecam firmy

REP

ta firm ledwie zipie. Jestem zdziwiony ze ta agonia trwa tak długo. Najłatwiej by było zmienić nazwe i wymienić kadre ale kto wymieni Panią Prezes?

jurek

Proszę o kontakt e sprawie psa

bla
@jurek

chyba kota

Info

Witam możne ktoś z obecnych lub byłych PH udzielił by informacji na tema pracy w tej firmie jako PH. Interesuje mnie,jaki teren ma Ph czy jedno czy kilka woj.czy jest określona ilość wizyt dziennie ,czy są km.prywatne , jaka podstawa,czy jest wsparcie od przelotnych,czy realne targety,bo widzę ze opinie sa rożne. Proszę i wiarygodne info..ew. na tomaszzacharczuk@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Zext Sp. z o.o. - Sulejówek

Zext Sp. z o.o.