Opinie o Zext Sp. z o.o. w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zext Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zext Sp. z o.o. w Sulejówek

Alberto

Bear, wszyscy znają ale nie są to produkty zexta :)

ha ha

buuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhaaaaaaa

ha ha ha
@ha ha

pewnie prezes pisal wtedy kiedy znalazl chwilunie od ciezkiej pracy

ha ha ha ha
@ha ha ha

Albercik produkt na pewno jest dobry bo to rodzinna firma zwłaszcza że produkt jest sprowadzany z Chin :D a wiadomo jakie tam produkują sprzęty ...

a kogo to obchodzi

Podczas mojej pracy wszystkie pensje były wypłacane w terminie (najpóźniej 12 dni miesiąca) z premiami bywa różnie. Ale fakt jest jeden wieszamy psy na firmie, która na część negatywnych komentarzy sobie zasłużyła, na część nie, ale dla wielu np. handlowców (zatrudnionych bez znajomości branży) praca w tej firmie otworzyła możliwość rozwoju i kolejnych ofert. Zostanie pracownikiem tej firmy nie jest bardzo trudne, a ale otwiera dalsze drzwi w branży elektrycznej w myśl zasady "poradziłeś sobie w tej firmie przez dłuższy czas, to w innych też sobie poradzisz" Podsumowując - chcesz zbudować CV handlowca w branży elektro-technicznej. Spróbuj.

trolollloooloo

Oferty pracy ukazują się, ale są ukryte, bez wskazania firmy. Za nowego dyrektora ze starych PH zostal tylko jeden na 6 czy 7. Zarobki to najnizsza krajowa i premia ktorej nie zobaczysz bo albo nie będziesz mógł zrealizować plan z powodu braków asortymentowych bo prezesunio nie zamówił towaru albo uwali Ci premie dyro lub prezesowa

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zext Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Żaba

Czasami przehodzę obok tej firmy, fajne autka stojom tam ,czym ta firma sie zajmóje? Hyba ludzie tam durzo muszom zarabiać ,ze ich stać. Myślalam czy by nie zatrudnić sie tam, słyszałam rorzne opinje o tej firmie niestety fszystkie negatywne morze sobie jednak daruje? PS. Ludzie pomuszcie usunęli mi konto na NK !!!!!!!!!!!!!!!! JAK JE ODSYSKAC MIAŁAM TAM DUSZO ZNAJOMYH???!!

Lama

Maciek pracuje tu od 4 lat. Gdzie sie ukrywasz? Jeszcze Cie nie widzialem O.o

Hehe

Hehe

2001

to nic nie zmieni. jest bardzo duzo portali gdzie mozna publikowac swoje opinie na temat firmy

2000 zł

A właścicielom Zexta dziwię się że nie wykupią na portalu gowork.pl pakietu za 2000zł i staliby się administratorami tego forum i mogliby kasować "niewygodne" komentarze :) jakiś człowiek co strzela z ucha w firmie Zext jak czyta ten komentarz będzie miał możliwość w poniedziałek wykazać się przed zarządem i przedstawić ten pomysł :)

Maciek_oszukuje

Komentarz Maćka napisał ktoś z zarządu albo Maciek jest nowym pracownikiem i chce się podlizać nowemu pracodawcy :)

trolollloooloo

A kolega Maciek jak dugo pracuje w tej okej firmie ?

KS

Jedna z gorszych firm w której pracowałem. Ale czego można się spodziewać jeżeli właścicielka wpada do firmy co kilka dni na max parę godzin a jej syn spędza w firmie góra dwie godziny dziennie.A przypomnę, że pan Prezes odpowiada za towar. Za każdą decyzją trzeba czekać w nieskończoność, nie wspominając, że osoba odpowiadająca za zamawianie towru nie ma pojęcia o branży w której się porusza. Najlepsze jest to, że nowy Dyrektor jest z branży AGD :). Nikt go w branży nie zna . To jak może być dobrze????

Byly Pracownik

Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pracowałam w tej firmie i nie mam z nią związanych pozytywnych doświadczeń. O wypłatach i wszystkich przelewach decyduje Pani Jolanta, która jest osobą bardzo specyficzną i nawet księgowa nigdy nie wiedziała komu i kiedy zostaną puszczone przelewy. Firma nie kieruje się żadnymi standardami i wiem, że co miesiąc 10-go i 20-go, dyrektor i księgowa zawsze mieli duży stres bo nie wiedzieli czy wyjdą w terminie pensje i czy zostaną wypałacone premie. Poprzedni dyrektor i księgowa często walczyli z zarządem o terminowe wypłacanie pensji i premii i różnie bywało. Terminowe wypłacanie pensji i premii pogorszyło się znacznie jak została zwolniona pani Mariola i odszedł poprzedni dyrektor. Nie polecam tej firmy

Komunista

tosik, ja nie wiem skąd ty się urwałeś, jesteś osobą podstawiona przez zarząd albo ten komentarz jest napisany przez kogoś z zarządu aby polepszyć opinie na tym portalu. Nie mam problemu z rozróżnieniem kwoty brutto od kwoty netto. Wypłaty nie są wypłacane na czas a o premiach juz nie wspomnę... nie są wypłacane na czas i są mocno obcinane przez właścicieli. Jak mnie z firmy zwolnili w połowie lutego to do dziś mi nie wypłacili premii za styczeń luty i jednej dniówki za styczeń. Wypłatę za luty dostałem dwa tygodnie później niż reszta pracowników. Właścicielka firmy Jolanta Zając postanowiła że nie będzie wypłacać mi należnych pieniędzy, dopiero po wymianie około 15 maili z obecnym Dyrektorem firmy Panem Rafałem Peczką dostałem pieniądze. To chyba o czymś świadczy jak są tam traktowani pracownicy... Ci co pracują dostali wypłatę a mnie jak zwolnili nie chcieli wypłacić pieniędzy, pewnie myśleli że o tym zapomnę. Niestety do dzisiejszego dnia Firma Zext nie wypłaciła mi wszystkich pieniędzy. Sprawę skieruję do Pipu aby odpowiednie instytucje sprawdziły działanie firmy w kwestii wypłat a przy okazji podczas kontroli wyjdzie wiele nieprawidłowości oraz BHP'owcy zobaczą w w jakich warunkach muszą pracować ludzie którzy codziennie sa narażeni na wypadek w pracy wynikający z braku przestrzegania zasad BHP w firmie Zext. Nie dość że ludzie wykonują ciężką pracę fizyczną to sa traktowani bardzo źle ( tutaj użył bym zdecydowanie mocniejszego stwierdzenia) i zarabiają grosze i nie wypłacają wszystkich należnych pieniędzy. Zero szacunku dla pracowników. Człowiek na stanowisku kierowniczym ( piszę teraz o Kierowniku magazynu który mnie zwolnił) bez pojęcia i doświadczenia na takim stanowisku i bardzo źle traktujący swoich podwładnych i wielokrotnie oszukujący swoich pracowników ( coś z tobą ustala a komu innemu inaczej przedstawia dana sytuacje) po kilku miesiącach już sam się gubił czasami w kłamstwach moje słowa bez problemu poprą inni pracownicy. Dużo o firmie Zext moga napisać przedstawicie handlowi obecni lub byli, oczywiście to nie będą pozytywne opinie, oni również byli mocno wykorzystywani... mieli tez do realizacji budżet z kosmosu no ale o tym musi sie wypowiedzieć handlowiec ja tylko napisałem to co mi mówili. Co do atmosfery i ludzi firmie Zext to jedyny pozytyw ( no pomijając dwie osoby które strzelały z ucha). Osoby które chcą się zatrudnić firmie Zext to odradzam no chyba że na miesiąc dwa i w tym czasie szukać czegoś innego bo jak będziesz potrzebny to będą mili dla Ciebie będą prosić o to żebyś został dłużej albo przyszedł do roboty w sobotę a jak nie będziesz potrzebny to wyrzucą z Roboty bez skrupułów ... No i to byłoby tyle.

Były Pracownik

A od kogo słyszałeś? Albo kazali Ci to napisać albo nie masz pojęcia o czym piszesz. Kasa w postaci miernej podstawy i owszem jest wypłacana zazwyczaj ok 10, ale i tak zdarzają sie poślizgi. A premia jest wypłacana z kilkumiesięcznym nawet poślizgiem. Pogadaj z przedstawicielami ile czasu czekają na premie. Jeżeli chodzi o traktowanie pracownika i płacenie to w tej firmie to jest tragedia

Były Pracownik

były handlowiec

Nie wiem czy Dyro za czasów którego ja pracowałem jeszcze jest. Było to chyba w 2010 lib 2011r. Koles był pedałem. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Lubi (usunięte przez administratora) handlowców. A szefowa lubiła tego Gogusia dyra. Dyro się pochwalił ze jest tu niezastąpiony. Ze zakręcie właścicielkę i tez ja wydyma. Ogólnie frajerska firma. Pracowałem na działalności. Za kasa czekałem pół roku za paliwo i pensja. Zapłacili jak postraazylem dyrektora. Nie polecam. Niech sami zaczną jeździć po klientach za 1.5tys

Byly pracownik

Komunista , pewnie zle spojrzales na ktoregos z kotow na magazynie i pani prezes uwalila premie

Komunista

Tak się traktuje pracowników: napisałem wczoraj prawdziwą opinię o tym, że nie wypłacili mi pieniędzy a dziś mnie zwolnili z pracy :) tak się traktuje pracowników którzy mówią prawdę !!!

Komunista

właśnie sprawdziłem czy otrzymałem wypłatę i okazało się że firma Zext ukradła mi pieniądze !!! Nie wypłacili całej wypłaty !!! to jest skandal !!! Jak nie otrzymam należnych mi pieniędzy sprawę kieruję do Państwowej Inspekcji Pracy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zext Sp. z o.o. - Sulejówek

Zext Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 157 ocen.
  • Wilcza 8 lok. 5
    00-532 Sulejówek