Opinie o Oruga Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oruga Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oruga Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oruga Group Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Oruga Group Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marks

Nie zapewnia zadnych narzedzi pracy. Nawet za bilety mpk nie zwracają pieniedzy. Gdyby Pan/Pani upomnial/a sie o zwrot kosztow za dojazdy do urzędów, otrzymalaby Pan/Pani taką odpowiedź: "Proszę zalozyc sobie kartę miejską i wykupic bilet miesieczny".

Ja Nowy wpis

Na nic nie można liczyć, przynajmniej wcześniej tak było. W godzinach pracy jeździ się po Urzędach na własny koszt, wygórowane wymagania, praca na umowę zlecenie. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej nigdy nie było wiadomo, kiedy można było wrócić do domu, nawet jeśli przepracowało się dziennie 8h. Nie rozumiem skąd te pozytywne opinie o firmie.

Agata Nowy wpis

Lepiej przyniesc do nich osobiście cv czy wyslac mailem?

Mateusz Nowy wpis

Bardzo dziwne opinie. Kamy nigdy w tej firmie nie było, przynajmniej kiedy ja pracowałem. Nic złego nie mogę powiedzieć.

Przed tym jak się zatrudnić w w tej firmie, popracować a następnie zwolnić się i napisać komentarz "wszystko w ciągu 20 minut" trzeba sprawdzić czy ta firma istnieje czy już jej nie ma. Bo ja wiem, że przed kryzysem firma została zamknięta, jeszcze w 2019 roku. Więc ci co napisali komentarze że pracowali w tej firmie w ciągu ostatnich 6 miesięcy, to niemożliwe, chyba że pracowali wirtualnie siedząc w domu. Zabawnie to wygląda)

Mateusz Nowy wpis
@Adam

No i po co ty to napisałeś? Pracowali by tam dalej i pisali jak tam jest beznadziejnie.

Brałeś udział w rekrutacji do Oruga Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Polo

@Kama a czemu twierdzisz, że to kłamstwo? Źle ci w tej firmie?

Szalony programista

Od lat jest uczciwie i powaznie. Dziękuję za wsparcie w trudne chwile. Jestem z wami na zawsze

Kama
@Szalony programista

Kłamstwo

Stop gowork

Pracownicy gowork co własnoręcznie zostawiąją niegatywne konentarze a następnie dzwonią i proszę 1200 zł za kasowanie niegatywnych opinii. Leje na was

Łukasz
@Stop gowork

Pracownicy firmy mają na pewno ciekawsze zajęcia, o to się nie martw. Twoim zdaniem Oruga Group to dobre miejsce do pracy i nie zgadzasz się z innymi opiniami pracowników tej firmy? Jak w takim razie wygląda Twoje zdanie na ten temat i co dobrego możesz powiedzieć o tym miejscu pracy?

Marks
@Łukasz

Myślę, ze firma Oruga Group zasluzyla sobie na takie komentarze. Nie inwestują w pracownikow. Dobrze nie przeszkolą ich i myślą, ze po zatrudnieniu nowego pracownika, w drugim tygodniu pracy na podstawie jakiegoś jednego wzoru biznesplanu pracownik bedzie pisal kolejne dla firm, ktore w ogole jeszcze nie istnieją rynku pracy.

Aktualna

Tak, potwierdzam. Opinia zostawiona autorem "Ja" jest nieprawdziwa. Przynajmniej nie jest przybliżona do rzeczywistości. Są niezgodności w każdym argumencie. Podsumowując - osoba która nie ma nic wspólnego z tą firmą, zostawia opinie. Dodatkowo naciska na obcokrajowców i na koniec brak wiedzy w prawie pracy.

Look
@Aktualna

Tez mialem okazję w tej firmie pracować, wiec myślę, ze wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.

Obiektywny

Absolutnie nie jest to miejsce godne polecenia. Brak jest jakiejkolwiek komunikacji, wydawane są sprzeczne polecenia, częstym wynikiem niepłatnych nadgodzin jest zlecanie zadań w ostatniej chwili. Zdecydowanie najbardziej rażącymi zachowaniami jest nad wyraz rozwinięta tendencja przerzucania odpowiedzialności oraz częste mijanie się z prawdą. Atmosfera oraz tryb pracy odbiega od jakichkolwiek

Jjjjj
@Obiektywny

W koncu ktos madry napisał jak jest. Tez miałem okazje tam pracowac. Zgadzam sie z tą opinią.

Ty

Opinia którą zostawił autor Ja, jest z wziętą z kosmosu. Widać ze Pan/Pani nie ma nic wspólnego z ta firma, i kompletnie nie zna tematu.

Oruga Group jedna z najgorszych firm na warszawskim rynku. (usunięte przez administratora) Idziesz do pracy na 9:00, po 9 godzinach (bo tyle się u nich pracuje) nigdy nie wrócisz, bo wtedy dopiero wymyślają Ci dodatkowe zajecia. (usunięte przez administratora) po 9-10 godzinach pracy idziesz i pytasz czy możesz juz wrocic do domu. Oferuja tylko prace na umowe zlecenia,(usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam.

Zadowolony

Firma dobra. Atmosfera przyjemna) Proszę nie odpowiadać na negatywne komentarzy tej samej osoby. Wszyscy wiemy kto to piszę i w jakim celu. Furom może (usunięte przez administratora), ale życia nie (usunięte przez administratora). Niech zostaną wskazówki dla następnych

mike
@Zadowolony

pewnie ze dobra uczciwa firma, bezsensowne gadanie. trzeba pracowac cuz zrobic ... ;/

Eugeniusz

Oruga Group to jest uczciwa firma. Zawsze wszystko było według umowy. Szkoda że jedna nieuczciwa osoba pod fałszywymi profilami próbuje zmienić wizerunek firmy.

Niedoszły pracownik

Hmm o atmosferze ciężko się wypowiedzieć, bo byłam jedynie na rozmowie. Odnosnie ludzi mogę powiedzieć, że po wejściu do tej firmy ciężko było porozumieć się po polsku z dziewczyną siedząca w recepcji (w ogłoszeniu była mowa o znajomosci angielskiego nie rosyjskiego). Jednak chce się odnieść do poprzedniego komentarza i bycia fair - jednocześnie przestrzec i uczulić osoby wybierające się tam na rozmowę. Zaproponowano mi umowę o prace - ok fajnie, szkoda tylko że połowa wynagrodzenia tzn minimalna stawka miała znajdować się na umowie a reszta pod tzw. stołem... Jedna kwestia to to że rozmowę przeprowadziła osoba ledwo mówiąca po polsku, a druga że to po prostu nie jest fair.. to nie wyglada na profesjonalną firmę :(

@Niedoszły pracownik

Bardzo śmiesznie) na rozmowie zaproponowali i umowę i pod stołem. Bajki dla dzieciaków

@Niedoszły pracownik

Kolejne kłamstwo, jak i pierwszy komentarz. Prawdopodobnie od tej samej osoby)

Kolejne kłamstwo, jak i pierwszy komentarz. Prawdopodobnie od tej samej osoby)

Prawdziwy

Absolutnie się nie zgadzam z poprzednią opinią. Jest profesjonalnie i uczciwie jeśli jesteś fer wobec reszty pracowników. Co do zlecenia zadań w ostatniej chwili, no to chyba tak wygląda praca w usługach prawnych, szczególnie w spółkach świadczących usługi na skalę międzynarodową. Co do atmosfery, atmosfera jest super

Zostaw merytoryczną opinię o Oruga Group Sp. z o.o. - Warszawa

Oruga Group Sp. z o.o.