Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

realista

ta firma to szumny przepakowywać chińskiego szajsu wyjętego z kontenera który przypłynął prosto z szanghaju

Zażenowany

W zasadzie niewiele mogę napisać o tej firmie! niewiele pozytywnych uwag rekrutacja żenada na poziomu chłopa z chłopem!! Z czystej ciekawości postanowiłem dowieciec sie o produkcie który miałem sprzedawać no i tu sie dowiedziałem chińskie dno i jak tu wyrobić premie jak mam sprzedawać szajz w zlotku!!! Na kolejny etap z własnej woli nie przybyłem :) Nie chce obrażać ludzi którzy tam pracują ale firm w/w .... Brak słów

magicvip

wysłałam CV wybieram się na rekrutację ale z tego co tu czytam nie ma pochlebnych informacji na temat Firmy Wojnarowscy...,a może się mylę ...

lol

Ludzie, trzymajcie się z dala. Plany nie do realizacji, większość chce uciekać, terror, zakazy rozmów między sobą, wszystkie informacje tajne, wszystko zakazane, konieczność pokrywania wydatków na auto (klocki, tarcze)z własnej kieszeni. Dusigrosze, wyzyskiwacze. ODRADZAM.

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

nin

piszę trochę to z ironią, ostanio byłam/em na spotkaniu w tej firmie. stawiłem się na określoną godzinę (poranną), lecz nikogo niezastałm, czekałem przeszło 30min, w tym czasie nikt do mnie nie wyszedł, nie przeprosił, nie zaproponował nawet szklanki (platikowego) kubka z wodą. Jedyną miłą rzeczą była czerowna kanapa, na ktorej mogłam sobie siedzieć i dumać czy już wyjść czy jeszcze kolejny kwaadrans czekać, może tylko ona spowodowała że czekałam na spotkanie (a jeszcze ambicja poszukiwania pracy). A samo spotkanie .... cóż jakby było jak kanapa to zdecydowałabym się na pracę. Trzeba zawsze stawić czoło do walki, ale nie zawsze jest to dobrze widziane, zwłaszcza jak ma się doświadczenie i bagaż dziwnych doświadczeń. tylko tyle albo aż tyle ....

nin

Byłam na rozmowie i mimo iż nie wybrano mojej kandydatury, uznaję, że rozmowa kwalifikacyjna była bardzo profesjonalna, prowadzona w naprawdę miłej atmosferze. Więc może nie zawsze jest tak źle? Na pierwszy rzut oka firma robi dobre wrażenie... Tyle mogę powiedzieć.

Rafał

Kolesław a zaprosili cię na II etap? Czy jeszcze czekasz na telefon?

Kolesław

Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Jeśli jesteście tak ograniczeni to do kopania rowuf. To co pisałem było ironią dla wyjaśnienia tępe łby. A pisząc o fajnych firmach nie miałem na myśli owej. Na przyszłość wiem, że nie można pisać w ten sposób bo ludzie mają problem ze zrozumieniem. Idź sobie pooglądaj kiepskich. Tam z góry narzucają ci co ma być śmieszne.

doti
@Kolesław

Koleslaw , a coś więcej napiszesz odnośnie warunkóW, samej rekrutacji? No i oczywiście tej atmatmosfery.

Bialy Miś

Rowów

Kolesław

No ja mam rozmowę również za sobą. Tyle co mogę powiedzieć to, że po takiej rozmowie już można wyczuć jaka atmosfera panuje w firmie. Jakbym dostał tę pracę to zasypiając ostatnie słowo jakie bym miał w świadomośći to TARGET. A tak reasumując. Pieniądze jakie oferują są dość dobre, premie również są przewidywane, a owe targety jak to mówią są ciężkie do zrealizowania, ale do zrealizowania :) z pewnością...To jest piękne w tych firmach, że ktoś kto ustala takie plany ma dar przewidywania przyszłości i wie jaki obrót zrobisz, lub masz zrobić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko za sprawą magicznych tabelek i dodawania dodatkowych procencików. I niech mi tu nikt nie wyjeżdża z głupimi hasłami, bo są jeszcze na rynku normalne firmy,w których robi się swoje i wszyscy są szczęśliwi.

żenada
@Kolesław

a może nam jeszcze laske zrobisz synu z kierownictwa co??? buahhahahaha

Ulotek
@Kolesław

Zgadzam się z przedmówcą: buahahaha. Nie wiem czy w Twojej firmie kazali Ci tak napisać, czy sam z siebie to zrobiłeś. Ale po prostu żal.

Dokładnie, bo ten drugi to raczej nie wygląda na takiego bystrego... Cegła straszna.

stefan

wg.mnie, Pan kierownik michał sam pisze posty i na nieodpisuje, trochę to dziwne, ...(podstawa standardowa, c.a. 2tys brutto)

ktoś tam

Trudna branża, zasada CCC ma niestety zastosowanie, Wojnarowscy starają się stawiać na jakość, aczkolwiek przy zasypie ofert w marketach(ledy po 5zł), ich polityka powinna się zmieniać. Przy dobrych relacjach na hurtowniach, praca naprawdę przyjemna. Duża niezależność jeśli trafi się na dobrego koordynatora, który nie będzie większym służbistą niż kierownik. Kierownicy bardzo w porządku, aczkolwiek mogą sprawiać wrażenie wyniosłych i zdystansowanych. Także polecam spróbować, ale nie ma w tej firmie czasu na słabe wyniki i niesystematyczność, stawiają od razu bardzo wysoko poprzeczkę i przy braku wyniku, nie czekają aż się wdrożysz w branżę i zbudujesz relację z klientami. Zarobki bonusowe przy wyrobieniu targetu naprawdę zadowalające, podstawa standardowa. Powodzenia.

samiec alfa
@ktoś tam

ostatnio same babeczki tam zatrudniaja jako ph i do tego ładne, chyba zeby kusiły klienta ;-)

Kontrakt
@ktoś tam

Ta wypowiedź nawet nie jest żenująca, ona jest śmieszna. Jak już piszesz takie posty, będąc pracownikiem tej firmy, to chociaż udawaj że tam nie pracujesz.

Darek

Teo napisz coś więcej, albo poproś kolegę o wpis. Teraz rekrutują na śląskie. Ja pytałem znajomego z znajomego, który coś tam wie ale stwierdził, że są tam dwa bufony na stanowisku jakimś kierowniczym. Tyle, nic mi to nie daje. odradzał, ale firma z wyglądu kusi a nie chcę się kierować opinią znajomego. Chociaż czytam teraz te opinie i może faktycznie, z kimś tam jest coś nie tak... Ja chyba jednak zaryzykuję

teo

Mój znajomy był tam ostatnio..... Facet jest dobrze osadzony w realiach i kumaty w rynku elektro... z jego wypowiedzi, i z negatywnych postów o tej firmie wywnioskowałem że jakieś ziarno prawdy jest, w tym, co o nich piszą na tym portalu. mnie i ten wpis mogą zakasować , ja na rozmowie nie byłem i raczej się nie wybiorę.......

stary wiarus

małolaty, nie podniecac sie, ta firma to karuzela, praca jako ph góra na pół roku i wypad, rekrutacja bez przerwy

zainteresowany
@stary wiarus

Skąd masz takie informację? Na stronie www nie widzę rotacji. Raczej przybywają nowe twarze niż znikają.

dolny slask
@zainteresowany

popatrz na kolejne nowe ogłoszenia na ph na dolny slask, regularnie co pół roku rekrutacja a to tylko jeden etat

drugii Dolny Śląsk
@dolny slask

Na stronie te same osoby. Na Dolny Śląsk tez, przynajmniej tak kojarzę.

nowy

ludzie mam niedługo rozmowe na PH , powiedzcie jakie warunki , samochód ? na co mozna liczyć

BOlo
@nowy

Gdzie jedziesz na tą rozmowę ??

john

Dziś spojrzałem na oferty pracy... Poszukują Ph na dwa woj. Wielkopolskie i lubelskie oraz do Katowic do działu eksport. I najlepsze jest to, że w pierwszym ogłoszeniu jest info że "firma na rynku 25 lat" a w drugim "firma o ugruntowanej pozycji 20 lat". Niby taki szkopuł, żaden błąd ale jakoś tak byłoby mi wstyd, zero konsekwencji ;)) a na rozmowach pewnie będą wymagać kompletnej wiedzy... To chyba trochę mówi o firmie.

Zatrwożony

Dobry wieczór. Witam wszystkich byłych i przyszłych kandydatów do pracy w tej firmie. Jeśli ktoś dysponuje czasem, to naprawdę warto "odbyć" spotkanie rekrutacyjne. Szczególnie polecam to osobą, które zajmują się np. pisaniem prac naukowych na temat skrajnej niekompetencji rekruterów.:) A tak już całkiem poważnie firma, która przez tak długi okres czasu, nie może znaleźć odpowiedniego kandydata na stanowisko handlowe. To wg mojego skromnego zdania, chyba sama nie wie czego oczekuje. Hmm, dwu etapowa rekrutacja, pewnie na stanowiska kierownicze, etapów jest min. 10. Firmą, które nie szanują swojego czasu i czasu innych osób (kandydatów do pracy), należy podziękować. Gdyby przypadkiem zadzwonili w celu kolejnego etapu, chętnym odstąpię swoje miejsce. P.S. Pani "rekruterce", polecam przeglądnięcie się w lustrze przed wyjściem z domu, natomiast w przypadku pana. nasuwa mi się świetne powiedzenie, które idealnie pasuje do tego osobnika: " chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy". Przepraszam w tym miejscu mieszkańców wsi (sam nim jestem).

każdy

skoro ze strony znikają tylko negatywnie opinie, to znaczy ,że służy on a tylko wazelinie ,lub reklamie. Cóż za wiarygodny portal! szkoda...

wrocławiak

ta firma to parodia, kilka lat temu byłem u nich na rekrutacji w Mc Donaldzie na Bielanach Wrocławskich koło autostrady A4 i rekrutację prowadził jakiś przemądrzały, wylizany młody kierowniczek, dno nie firma!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń