Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

wrocławiak

ta firma to parodia, kilka lat temu byłem u nich na rekrutacji w Mc Donaldzie na Bielanach Wrocławskich koło autostrady A4 i rekrutację prowadził jakiś przemądrzały, wylizany młody kierowniczek, dno nie firma!!!

gość

Może niestety , sprawdź sobie w regulaminie. Płaczesz, że cię oczernili, że źli ludzie piszą nieprawdę i usuwają...

pytanie

Opinie znikają z portalu, czyżby państwo rekruterzy wstydzili się swojej niekompetencji, albo szefowie się oburzyli?! Usunięcie tych wpisów świadczy o tym, że to wszystko była rażąca w oczy prawda. Brak kwalifikacji, brak kompetencji brak obycia oraz podstaw dress code'u. Pokazywanie tyłka w pewnym wieku już nie uchodzi.

Kontrol
@pytanie

Ale czy ta czy inna firma może sprawić, że komentarze znikną z portalu? Jeśli tak, to oznacza, że i ten portal schodzi na psy:(

no

Kiedyś byłem na rozmowach kwalifikacyjnych na stanowisko PH na śląskie. Sprecyzuję, skąd l.m. Ponieważ rekrutacja po jakimś niedługim okresie czasu została powtórzona. Firma robi profesjonalne wrażenie. Teraz znów widziałem, że znowu odbywa się rekrutacja na śląskie. Widzę, że jest na tym terenie spora rotacja. Trochę to zastanawiające. Czytałem posty innych osób, które przeszły rozmowy. U mnie było dwóch facetów na obydwóch rozmowach. Dokładnie kierownicy grup handlowych. Możecie sprawdzić sobie na stronie firmy nazwiska, dane i się z nimi skontaktować. Samochody z ggps, oklejone. Kasa jak juz pisałem 200O zł podstawa. Czy dużo? Kwestia indywidualna + prowizja. Odnośnie wyglądu, zachowania pytań nie będę robił wycieczki. Nie było miło. Panowie zarozumili. Jedna rzecz mi utkwiła mocno w pamięci, a było to dość dawno. Obaj przed moim wejściem palili fajki, przyjechałem punktualnie nawet trochę wcześniej a i tak musiałem odczekać swoje, aż papieros zostanie dopalony. Albo nawet kilka. A gdy przyszli prosto z tej fajki zaczęli spotkanie. Jako osobie nie pałącej ciężko było się skupić.

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jozek

Cały czas ta sama para, ostatnio rekrutowali w transicie.

Byłem na rozmowie, tylko konkrety. Moim zdaniem warto samemu się przekonać. Zakładam, że do Wojtka i Montera nikt nie zadzwonił - stąd ten gniew:) Oczywiście za chwilę usłyszę, że kolejny sponsorowany. Osobiście liczę na telefon w sprawie 2 etapu...

Wojtek

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, (usunięte przez administratora). Pieniądze i warunki niby fajne, ale patrząc na tych ludzi chyba mi się odechciało tam pracować. Kasa i auto to nie wszystko, ważne z kim się pracuje. ciekawe czy zadzwonią i zaproszą na drugi etap. wtedy pomyślę co zrobić.

Monter
@Wojtek

Poczytaj sobie wcześniejsze posty,a dowiesz się czy warto...

zuza

Po wizycie w firmie zaproponowano spotkanie z prezentacją produktów.Na miejscu mieliśmy zdecydować co wybieramy.Chodziło o dobre podświetlenie nowych dekoracji w remontowanej restauracji i co , pani przyjeżdża nic nie przywozi a miała zaprezentować podświetlenie szynowe i taśmą ledową co będzie lepsze.Przypominam że propozycja wyszła od pani z firmy :pokaz, projekt, oszczędności itp. Zmarnowany czas i żadnych ustaleń, pani proponuje że wróci do firmy i przyjedzie z prezentacją do 2-ch godzin.Po pół godzinie dzwoni że nie przyjedzie no mie ma czasu.Przygtowuje inny projekt .My jako klient odpadamy.Nie pada ani jedno magiczne słowo "przepraszam".Zupełny brak profesjonalizmu, paliwo zużyte 60km, ale to nie jej kasa. Taka poważna firma i taka beznadziejna pani któj na kliencie nie zależy. Szkoda nie polecam.

biznesmen

kiedyś dawno temu miałem rozmowe kwalifikacyjną z ich kierownikiem a było to w mc donaldzie na bielanach we wrocławiu i to już wszystko mówi o klasie tej firmy hehe

ona

Zgadzam się z (usunięte przez administratora)pełen profesjonalizm pod każdym względem i osoby tam pracujące są świetne mile, dają wskazówki a co ważne nikt nie pomiata pracownikiem.

Kolega
@ona

Kolejna wypowiedź kogoś kto tam pracuje. Ciekawe, czy kazali Ci to napisać czy tak sam z siebie...

hmm

POLECAM 100% POMIMO , ZE NIE DOSTAŁEM SIE TAM DO PRACY TO I TAK BEDE WALCZYC O POSADE W TEJ FIRMIE.Nie znam lepszej firmy, ktora na poczatku kariery tak rozwija kompetencje czlowieka.

hmm

Jutro jade na rozmowe...Prosze mi odpowiedziec jakie pytania moga Ci Panowie zadac na PH???i czym jezdza przedstawiciele handlowi???jakie realne zarobki sa???ile etapow rekrutacji????

Tzn, że tu sprzedaż jest bezpośrednio "z auta" nie np przez dostawcę skoro jeździ się transitami?

jozek

oklejone Fordy Transit, Sprinter

adam f.

jakimi dokładnie autami jeżdżą PH (osobowe czy van)?

Czy to prawda, że handlowcy jeżdżą oklejonymi autami ?

Krzysztof K.

Pracowałem w Firmie Wojnarowscy na stanowisku handlowym. Produkt jakościowo dobry, szybko rotujący branża przyjazna, konkurencja bardzo duża. Na rynku żarówek standardem jest produkcja w Chinach, ewentualnie import komponentów z Chin i montaż na miejscu. Można napisać, że Firma zajmuje się sprzedażą w kilku gałęziach oświetlenia tj. sprzedaż produktów stricte na półkę Klienta do dalszej odsprzedaży i tutaj Wojnarowscy są obiektywnie pisząc największym tego typu graczem w Polsce, drugim odłamem jest sprzedaż produktów stricte inwestycyjnych czyli dla ostatecznego Klienta (choć nie jest to reguła), w głównej mierze są to oprawy oświetleniowe, słabo rotujące póki co na rynku polskim wśród Dystrybutorów, tutaj również Wojnarowscy dynamicznie się rozwijają, choć udział w rynku mają niższy. Narzędzia pracy - samochód z segmentu B z GPS, do korzystania prywatnie bez limitu km. Pojazdy nowe, okres eksploatacji krótki. Jeżeli ma dla kogoś znaczenie telefon czy komputer to powinien być zadowolony, okres eksploatacji równie krótki jak aut służbowych. Odnośnie zarobków nieprawdą jest (przynajmniej w grupie handlowej) informacja o jakiejś gradacji czy różnicach. Wszyscy startują z tego samego pułapu, indywidualnie można uzyskać awans w strukturach co oczywiście wiąże się z podwyżką. Udając się na rozmowę o pracę zostaniecie poinformowani o wynagrodzeniu oraz składnikach premii. Wszystko jawne, przejrzyste. Mankamenty pracy dla Wojnarowskich oczywiście pominę, wymienię natomiast główne plusy. Przede wszystkim ludzie, zarówno z grupy handlowej jak i kadry kierowniczej. Na prawdę kapitalne osobowości. Przejrzyste i komfortowe warunki pracy od strony kadrowo - płacowej, począwszy od bezwzględnej terminowości wypłat po drobnostki jak opłacane delegacje czy uwaga 100% wynagrodzenia podczas choroby, bony z okazji świąt, wczasy pod gruszą, czy też dodatki typu karta multisport. Patrząc przez pryzmat moich kolejnych Pracodawców oraz wielu rozmów rekrutacyjnych wygląda to na prawdę świetnie. Oczywiście są mankamenty, dla każdego zapewne inne. Z własnych spostrzeżeń dodam na koniec, że dla Wojnarowskich większe znaczenie ma osoba Kandydata/Pracownika niż jego CV. Oczywiście nie pomyślcie, że po ewentualnym zatrudnieniu złapiecie się z każdym za ręce śpiewając Kumbaya przy ognisku. To jest sprzedaż i są stawiane cele, tyle. Wojnarowskich jako Pracodawcę rekomenduję.

Kustosz
@Krzysztof K.

Ty chyba tam dalej pracujesz. Nieźle "sponsorowana" wypowiedź. Żałosne.

mankament
@Krzysztof K.

Krzysztofie, mógłbyś napisać coś o mankamentach pracy .Skoro taka świetna praca to dlaczego tam nie pracujesz ???

kostek

Witam ma pytanko ile zarabiają PH tak orientacyjnie. czy są jakieś premie czy prowizje, jak wyglądają sprawy z autem czy jest GPS

Kastet

Sorry ale nie wiesz co mówisz. Kasa to nie wszystko. a atmosfera panująca w tej firmie potrafi zabić każdy entuzjazm.

SAINTARTS

Witajcie :) pracowałem tam 5 lat jako product manager kasa niezła ok 4500 na rękę ale zwolniłem się coraz gorsza atmosfera :) układy układziki saintarts@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń