Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Józia Nowy wpis

Witam. :) Też za blisko do bazy nie mam tak jak poprzedni Pan, który o pracę dla kierowcy pytał. ja chciałabym się zorientować czy spedytorzy maja przewidywany do wprowadzenia model pracy zdalnej albo chociaż hybrydowej? Było to już wdrażane?

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry. Szukam pracy jako kierowca ce na zestaw typu wywrotka . Doświadczenie 5 lat na wywrotkach od 9 mies. Jestem z lubuskiego a konkretnie Świebodzin . Czy z tego rejonu możliwe jest zatrudnienie? Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Marcin

Dzień dobry! Nasza baza znajduje się w Nadolicach Wielkich w województwie dolnośląskim. Sądzę, że dojazd byłby dla Pana sporym utrudnieniem, chyba, że widzi Pan inne rozwiązanie, to zapraszam do kontaktu :)

Dzień dobry. w ofercie dla Spedytora międzynarodowego było napisane, że oferowane są branżowe szkolenia. kiedy konkretnie się odbywają, w trakcie pracy? jakie były realizowane w tym roku?

Nowy wpis

Dzień dobry! Tak, prowadzimy niezbędne szkolenia dotyczące prawa transportowego i zmieniających się przepisów. Takie zajęcia odbywają się w godzinach pracy.

Jak jest na stanowisku Spedytor międzynarodowy - Specjalista ds. transportu, czy są dyżury, czy faktycznie, jak tu firma wspominała, o 16 telefon służbowy można odłożyć? Kto kierowców później ratuje:D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Z jakich powodów pracownicy kończą prace jako kierowcy z Transport Głuszko Czy sami rezygnują, z jakiego powodu Czy są zwalniani Jakieś opinie ktoś poda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Mańka

Co to za konkursy i akcje firma obiecuje dla pracowników? Pytam na czym to polega, bo w żadnej firmie dotąd się nie zetknęłam po prostu, a czytam sobie ofertę pracy dla spedytora międzynarodowego :) A jak jest z używaniem telefonu służbowego do prywatnych celów, bywa, że dzwonią późnym wieczorem, czy raczej bez pożarów się obywa?

@Mańka

Konkursy z nagrodami :) Na przykład na "Wakacyjne zdjęcie w barwach Głuszko", w którym do wygrania były walizki podróżne. Akcje społeczne oraz wizerunkowe, z których powstają firmy. Co do telefonów, to służbowy jest do celów służbowych, ale z reguły jest możliwość umieszczenia dwóch kart. To od użytkownika zależy czy chce mieć cały czas telefon służbowy w zasięgu ręki, czy też woli odłożyć go po 16:00.

Rafal

Czy w państwa firmie jest szansa pracy z codziennymi powrotami do domu i zostawiania samochodu pod domem?

Aktualność
Otwieramy kolejny rozdział w życiu naszej firmy!

Oficjalnie ruszyło kolejne biuro spedycyjne Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Tym razem otworzyliśmy oddział w Olkuszu. Zarządza nim Karolina Trzcionkowska, która ma bardzo długi staż pracy w branży TLS.

Podczas uroczystego otwarcia, nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Waldemar Głuszko podziękował pracownikom nowego oddziału za zaufanie oraz życzył im wielu sukcesów i rozwoju w obecnym miejscu pracy.

Biuro spedycyjne w Olkuszu mieści się na ul. Pakuska 2B. Jest już naszym siódmym oddziałem i z całą pewnością nie ostatnim!

Aktualność
Nowy rozdział w firmie TC Głuszko!

Rozpoczęliśmy współpracę z Freightliner PL Spółka z o.o. oraz Terminalem Kontenerowym w Brzesku.
Bierzemy czynny udział w realizacji odwozów kontenerowych na ostatniej mili - dostarczamy towar w kontenerach do odbiorców docelowych - stawiamy krok w stronę realizacji strategii zrównoważonego rozwoju transportu intermodalnego w Polsce.

Na zdjęciach nasz PIERWSZY (i nie ostatni!) zestaw ze specjalistycznym sprzętem, świetnym kierowcą Panem Bogdanem oraz Sebastianem Dąbrowskim i Borysem Iliewem.

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dalej - obserwuj nas, a najlepiej dołącz do naszego zespołu!

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Chodzi o pracę jako Spedytor Międzynarodowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 29 maja.

W naszej firmie zatrudniamy wszystkich na umowę o pracę. Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania do kart Multisport czy prywatnej opieki medycznej. Zatrudniony może również dodatkowo ubezpieczyć się na życie. Ponadto, coraz częściej organizujemy akcje dla pracowników, w których do wygrania są nagrody. Oczywiście obchodzimy także Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek itp. Są też paczki dla dzieci od Mikołaja oraz spotkania firmowe. W każdym oddziale spedytor ma do swojej dyspozycji wygodne miejsce pracy, z kawą i herbatą w nieograniczonej ilości :)

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Czy mozna aplikowac bez doswiadczenia na stanowisku spedytora?? znam angielski i mysle o przebranżowieniu

@rob

Dzień dobry! Proszę przesłać od nas CV.

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Dziękuje ale chyba zaszło jakies nieporozumienie bo widziałem Wasza ofertą w Olkuszu i okolicach a tutaj jest tylko Kraków

@rob

Mamy oddział w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Międzychodzie, Krakowie i Olkusz. Jeśli któraś z tych lokalizacji Panu odpowiada, proszę przesłać nam CV

Dzień dobry! Ad. 1. Dofinansowanie oznacza, że dopłacamy do tego typu świadczeń - nie finansujemy ich w 100%. Ad. 2. Pytanie dotyczyło benefitów oferowanych przez pracodawcę, więc ubezpieczenie na życie jest jednym z nich. Pozdrawiam!

Kierowca CE interesuje mnie system pracy 3na1 czy to mozliwe jest u was.

Transport

Dzień dobry, niestety u nas nie ma takiej możliwości. O szczegółach możemy porozmawiać telefonicznie. Pozdrawiam, Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Nowy kierowca c+e

Witam, mam pytanie czy firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia w prowadzeniu zestawu? Jest możliwe przeszkolenie takiej osoby? Czy firma potrzebuje tylko kierowców z doświadczeniem?

@Nowy kierowca c+e

Dzień dobry! Oczywiście szkolimy kierowców, proszę o bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Widzę że szukają kierowców C+E. Jak dalekie są trasy skoro praca tyko w tygodniu a weekendy wolne? Zdąży się zrobić kółko? Powroty na pusto czy też z ładunkiem? Ktoś wie?

@Michał

Panie Michale, realizujemy trasy w państwach Polska, Niemcy, Holandia. Wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek - czasem w sobotę. Kierowcy jadą do punktu docelowego z towarem i wracają również ładunkiem. Zachęcamy do złożenia CV

Joanna

Czy przyjmujecie osoby na staż z UP?

@Joanna

Dzień dobry! Proszę przesłać do nas CV.

qwer

Witam,czy przyjmujecie tez kerowcóew c+e bez doswiadczenia w transporcie ?

@qwer

Proszę przesłać nam CV - z pewnością skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania

EMX

Witam czy potrzebujecie kierowcę C+E na zestaw samowyładowczy ?

@EMX

Dzień dobry, jak najbardziej! Zachęcamy do złożenia aplikacji lub bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Polecam pracę w Głuszko!

Joanna

Mąż jest zainteresowany stanowiskiem kierowcy. Czy umowa o pracę nie stanowi dla firmy problemu? W ogłoszeniu jest wymieniona ale czy faktycznie można na nią liczyć? Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak długo u nich pracujesz? Czy wypłaty są terminowe? Czy ciężkie czasy i wysokie ceny nie spowodowały w firmie kryzysu? Dzięki!

@Joanna

Pani Joanno, umowa o pracę to u nas podstawa. Dbamy o pracowników i dajemy im poczucie bezpieczeństwa, jakim jest właśnie terminowe wynagrodzenie oraz odpowiednia umowa.

Aktualność
Dawna gierkówka już w remoncie, a nasze samochody dowożą do niej gabaryty. Na trwającą rozbudowę 10 km odcinka drogi krajowej 91, dowieźliśmy części studni kanalizacyjnych.

GDDKiA ma w planach kolejne przetargi dotyczące  przebudowy całej DK 91. W 2025 r. powinien zostać przebudowany 40-km odcinek trasy pomiędzy Częstochową a Katowicami. Ten remont ma służyć poprawie bezpieczeństwa, ale także paramentów technicznych drogi.

Jeśli masz do przewiezienia ładunek gabarytowy nie tylko na przebudowę DK 91, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, którym zarządza Adrian Targowski.

A jeśli chcesz pracować w młodym i energicznym zespole jako kierowca lub spedytor, zostaw nam swoje CV!

Więcej na temat samego remontu DK 91 przeczytasz na stronie auto-swiat.pl
kierowca

W miare nowe samochody, dobrzy prowadzący auta, kasa na czas, fajny właściciel. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko - Miłoszyce

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko