Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Otwieramy kolejny rozdział w życiu naszej firmy!

Oficjalnie ruszyło kolejne biuro spedycyjne Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Tym razem otworzyliśmy oddział w Olkuszu. Zarządza nim Karolina Trzcionkowska, która ma bardzo długi staż pracy w branży TLS.

Podczas uroczystego otwarcia, nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Waldemar Głuszko podziękował pracownikom nowego oddziału za zaufanie oraz życzył im wielu sukcesów i rozwoju w obecnym miejscu pracy.

Biuro spedycyjne w Olkuszu mieści się na ul. Pakuska 2B. Jest już naszym siódmym oddziałem i z całą pewnością nie ostatnim!

Pracodawca

 Aktualność

Nowy rozdział w firmie TC Głuszko! 

Rozpoczęliśmy współpracę z Freightliner PL Spółka z o.o. oraz Terminalem Kontenerowym w Brzesku.
Bierzemy czynny udział w realizacji odwozów kontenerowych na ostatniej mili - dostarczamy towar w kontenerach do odbiorców docelowych - stawiamy krok w stronę realizacji strategii zrównoważonego rozwoju transportu intermodalnego w Polsce.

Na zdjęciach nasz PIERWSZY (i nie ostatni!) zestaw ze specjalistycznym sprzętem, świetnym kierowcą Panem Bogdanem oraz Sebastianem Dąbrowskim i Borysem Iliewem. 

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dalej - obserwuj nas, a najlepiej dołącz do naszego zespołu!

Pracodawca

 Aktualność

Dawna gierkówka już w remoncie, a nasze samochody dowożą do niej gabaryty. Na trwającą rozbudowę 10 km odcinka drogi krajowej 91, dowieźliśmy części studni kanalizacyjnych.

GDDKiA ma w planach kolejne przetargi dotyczące  przebudowy całej DK 91. W 2025 r. powinien zostać przebudowany 40-km odcinek trasy pomiędzy Częstochową a Katowicami. Ten remont ma służyć poprawie bezpieczeństwa, ale także paramentów technicznych drogi. 

Jeśli masz do przewiezienia ładunek gabarytowy nie tylko na przebudowę DK 91, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, którym zarządza Adrian Targowski.

A jeśli chcesz pracować w młodym i energicznym zespole jako kierowca lub spedytor, zostaw nam swoje CV!

Więcej na temat samego remontu DK 91 przeczytasz na stronie auto-swiat.pl

Pracodawca

 Aktualność

Dekada w TC Głuszko

10 lat temu był najmłodszym stażem pracownikiem w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Dziś to jeden z najlepszych kierowców w naszym przedsiębiorstwie. W firmowym MAN-ie przejechał już około miliona kilometrów. Mowa o Wojciechu Milewskim, który w tym roku obchodzi dziesięć lat zatrudnienia w naszej firmie.

- Od wielu lat pracuję jako zawodowy kierowca. Pracowałem w różnych przedsiębiorstwach, ale marzyłem o pracy w TC Głuszko. Wtedy zatrudniani byli kierowy polecani przez innych. Mnie nikt nie rekomendował. Nie znałem moich obecnych kolegów z pracy. Po prostu złożyłem CV, porozmawiałem z właścicielem i dostałem angaż. Tak od 10 lat jeżdżę na trasach krajowych. Na początku woziłem płody rolne i zboża. Obecnie przewożę materiały budowlane – mówi Wojciech Milewski.

Waldemar Głuszko postanowił wyróżnić Wojciecha Milewskiego, wręczając mu upominek. Jednocześnie stale podkreśla, że Wojciech jest bardzo wartościowym pracownikiem.

Wojciechowi gratulujemy stażu pracy. Dziękujemy za profesjonalizm i oddanie firmie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzimy jeszcze nie jedną dekadę.

Zainteresowanych pracą w naszym przedsiębiorstwie zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Transport Ciężarowy Waldemar GłuszkoDziękujemy za komentarze, doceniamy zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tam gdzie kandydaci zainteresowani pracą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Jeśli chciałbyś podzielić się swoją opinią, zastanawiasz się nad jakąś kwestią zawiązaną z naszą pracą, jesteśmy tutaj po to, aby odpowiadać na wszystkie ważne sprawy dla naszych pracowników i kandydatów starających się o pracę w TC Waldemar Głuszko.


Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii obrażających naszą firmę i jej pracowników. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy pozwalać na to. aby którykolwiek z naszych pracowników był obrażany. Takie wpisy będziemy zgłaszać do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące je mogą spodziewać się konsekwencji prawnych, które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć. 


Szanujemy wolność słowa, ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko