Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Co jaki czas w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko można ubiegać się o podwyżkę?

qwer Nowy wpis
Kandydat

Witam,czy przyjmujecie tez kerowcóew c+e bez doswiadczenia w transporcie ?

Nowy wpis

@qwer

Proszę przesłać nam CV - z pewnością skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Chodzi o pracę jako Spedytor Międzynarodowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 29 maja.

@Pytanie

W naszej firmie zatrudniamy wszystkich na umowę o pracę. Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania do kart Multisport czy prywatnej opieki medycznej. Zatrudniony może również dodatkowo ubezpieczyć się na życie. Ponadto, coraz częściej organizujemy akcje dla pracowników, w których do wygrania są nagrody. Oczywiście obchodzimy także Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek itp. Są też paczki dla dzieci od Mikołaja oraz spotkania firmowe. W każdym oddziale spedytor ma do swojej dyspozycji wygodne miejsce pracy, z kawą i herbatą w nieograniczonej ilości :)

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Czy mozna aplikowac bez doswiadczenia na stanowisku spedytora?? znam angielski i mysle o przebranżowieniu

@rob

Dzień dobry! Proszę przesłać od nas CV.

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Dziękuje ale chyba zaszło jakies nieporozumienie bo widziałem Wasza ofertą w Olkuszu i okolicach a tutaj jest tylko Kraków

Nowy wpis

@rob

Mamy oddział w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Międzychodzie, Krakowie i Olkusz. Jeśli któraś z tych lokalizacji Panu odpowiada, proszę przesłać nam CV

EMX
Kandydat

Witam czy potrzebujecie kierowcę C+E na zestaw samowyładowczy ?

@EMX

Dzień dobry, jak najbardziej! Zachęcamy do złożenia aplikacji lub bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Samodzielny Spedytor Międzynarodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Polecam pracę w Głuszko!

Joanna
@anonim

Mąż jest zainteresowany stanowiskiem kierowcy. Czy umowa o pracę nie stanowi dla firmy problemu? W ogłoszeniu jest wymieniona ale czy faktycznie można na nią liczyć? Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak długo u nich pracujesz? Czy wypłaty są terminowe? Czy ciężkie czasy i wysokie ceny nie spowodowały w firmie kryzysu? Dzięki!

@Joanna

Pani Joanno, umowa o pracę to u nas podstawa. Dbamy o pracowników i dajemy im poczucie bezpieczeństwa, jakim jest właśnie terminowe wynagrodzenie oraz odpowiednia umowa.

Aktualność
Dawna gierkówka już w remoncie, a nasze samochody dowożą do niej gabaryty. Na trwającą rozbudowę 10 km odcinka drogi krajowej 91, dowieźliśmy części studni kanalizacyjnych.

GDDKiA ma w planach kolejne przetargi dotyczące  przebudowy całej DK 91. W 2025 r. powinien zostać przebudowany 40-km odcinek trasy pomiędzy Częstochową a Katowicami. Ten remont ma służyć poprawie bezpieczeństwa, ale także paramentów technicznych drogi.

Jeśli masz do przewiezienia ładunek gabarytowy nie tylko na przebudowę DK 91, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, którym zarządza Adrian Targowski.

A jeśli chcesz pracować w młodym i energicznym zespole jako kierowca lub spedytor, zostaw nam swoje CV!

Więcej na temat samego remontu DK 91 przeczytasz na stronie auto-swiat.pl

Dekada w TC Głuszko

10 lat temu był najmłodszym stażem pracownikiem w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Dziś to jeden z najlepszych kierowców w naszym przedsiębiorstwie. W firmowym MAN-ie przejechał już około miliona kilometrów. Mowa o Wojciechu Milewskim, który w tym roku obchodzi dziesięć lat zatrudnienia w naszej firmie.

- Od wielu lat pracuję jako zawodowy kierowca. Pracowałem w różnych przedsiębiorstwach, ale marzyłem o pracy w TC Głuszko. Wtedy zatrudniani byli kierowy polecani przez innych. Mnie nikt nie rekomendował. Nie znałem moich obecnych kolegów z pracy. Po prostu złożyłem CV, porozmawiałem z właścicielem i dostałem angaż. Tak od 10 lat jeżdżę na trasach krajowych. Na początku woziłem płody rolne i zboża. Obecnie przewożę materiały budowlane – mówi Wojciech Milewski.

Waldemar Głuszko postanowił wyróżnić Wojciecha Milewskiego, wręczając mu upominek. Jednocześnie stale podkreśla, że Wojciech jest bardzo wartościowym pracownikiem.

Wojciechowi gratulujemy stażu pracy. Dziękujemy za profesjonalizm i oddanie firmie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzimy jeszcze nie jedną dekadę.

Zainteresowanych pracą w naszym przedsiębiorstwie zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Jakie wartości są cenione w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Dziękujemy za komentarze, doceniamy zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tam gdzie kandydaci zainteresowani pracą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeśli chciałbyś podzielić się swoją opinią, zastanawiasz się nad jakąś kwestią zawiązaną z naszą pracą, jesteśmy tutaj po to, aby odpowiadać na wszystkie ważne sprawy dla naszych pracowników i kandydatów starających się o pracę w TC Waldemar Głuszko.

Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii obrażających naszą firmę i jej pracowników. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy pozwalać na to. aby którykolwiek z naszych pracowników był obrażany. Takie wpisy będziemy zgłaszać do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące je mogą spodziewać się konsekwencji prawnych, które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć.

Szanujemy wolność słowa, ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.
kierowca

W miare nowe samochody, dobrzy prowadzący auta, kasa na czas, fajny właściciel. Polecam

Zofia

No dość chaotyczne opisane. A w pierwszej kolejności to dasz znać jaka tu umowa tak właściwie jest?

Klient

Paulina

To może warto zadzwonić do "góry" niż tu pisać takie rzeczy?

Klient

Zofia

No tak... A co konkretnie się podziało, że takie oszczerstwa lecą od Ciebie w jego stronę? Bo na takie epitety to serio trzeba sobie mocno zasłużyć. :/

Katarzyna

ta "góra" o które wspominasz to jakie problemy stwarzała? tak na co dzien miałeś z nią styczność ze wplywala negatywnie na twoja prace?

Ryszard

Dlaczego tak uważasz? Szef źle was traktuje, mało płaci, czy o co chodzi? Opowiesz coś więcej?

Jak pracowało ci się w firmie Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko w mieście Miłoszyce? Napisz, czy jest to pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko - Miłoszyce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko
Przejdź do nowych opinii