Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
 Pytanie

Co jaki czas w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko można ubiegać się o podwyżkę?

qwer Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam,czy przyjmujecie tez kerowcóew c+e bez doswiadczenia w transporcie ?

Nowy wpis

Pracodawca

@qwer

Proszę przesłać nam CV - z pewnością skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Chodzi o pracę jako Spedytor Międzynarodowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 29 maja.

Pracodawca

@Pytanie

W naszej firmie zatrudniamy wszystkich na umowę o pracę. Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania do kart Multisport czy prywatnej opieki medycznej. Zatrudniony może również dodatkowo ubezpieczyć się na życie. Ponadto, coraz częściej organizujemy akcje dla pracowników, w których do wygrania są nagrody. Oczywiście obchodzimy także Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek itp. Są też paczki dla dzieci od Mikołaja oraz spotkania firmowe. W każdym oddziale spedytor ma do swojej dyspozycji wygodne miejsce pracy, z kawą i herbatą w nieograniczonej ilości :)

rob
Kandydat
 Pytanie
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Czy mozna aplikowac bez doswiadczenia na stanowisku spedytora?? znam angielski i mysle o przebranżowieniu

Pracodawca

@rob

Dzień dobry! Proszę przesłać od nas CV.

rob
Pracownik
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Dziękuje ale chyba zaszło jakies nieporozumienie bo widziałem Wasza ofertą w Olkuszu i okolicach a tutaj jest tylko Kraków

Nowy wpis

Pracodawca

@rob

Mamy oddział w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Międzychodzie, Krakowie i Olkusz. Jeśli któraś z tych lokalizacji Panu odpowiada, proszę przesłać nam CV

EMX
Kandydat
 Pytanie

Witam czy potrzebujecie kierowcę C+E na zestaw samowyładowczy ?

Pracodawca

@EMX

Dzień dobry, jak najbardziej! Zachęcamy do złożenia aplikacji lub bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Samodzielny Spedytor Międzynarodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
anonim
Były pracownik

Polecam pracę w Głuszko!

Joanna
 Pytanie
@anonim

Mąż jest zainteresowany stanowiskiem kierowcy. Czy umowa o pracę nie stanowi dla firmy problemu? W ogłoszeniu jest wymieniona ale czy faktycznie można na nią liczyć? Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak długo u nich pracujesz? Czy wypłaty są terminowe? Czy ciężkie czasy i wysokie ceny nie spowodowały w firmie kryzysu? Dzięki!

Pracodawca

@Joanna

Pani Joanno, umowa o pracę to u nas podstawa. Dbamy o pracowników i dajemy im poczucie bezpieczeństwa, jakim jest właśnie terminowe wynagrodzenie oraz odpowiednia umowa.

Pracodawca

 Aktualność
Dawna gierkówka już w remoncie, a nasze samochody dowożą do niej gabaryty. Na trwającą rozbudowę 10 km odcinka drogi krajowej 91, dowieźliśmy części studni kanalizacyjnych.

GDDKiA ma w planach kolejne przetargi dotyczące  przebudowy całej DK 91. W 2025 r. powinien zostać przebudowany 40-km odcinek trasy pomiędzy Częstochową a Katowicami. Ten remont ma służyć poprawie bezpieczeństwa, ale także paramentów technicznych drogi. 

Jeśli masz do przewiezienia ładunek gabarytowy nie tylko na przebudowę DK 91, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, którym zarządza Adrian Targowski.

A jeśli chcesz pracować w młodym i energicznym zespole jako kierowca lub spedytor, zostaw nam swoje CV!

Więcej na temat samego remontu DK 91 przeczytasz na stronie auto-swiat.pl

Pracodawca

 Aktualność
Dekada w TC Głuszko

10 lat temu był najmłodszym stażem pracownikiem w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Dziś to jeden z najlepszych kierowców w naszym przedsiębiorstwie. W firmowym MAN-ie przejechał już około miliona kilometrów. Mowa o Wojciechu Milewskim, który w tym roku obchodzi dziesięć lat zatrudnienia w naszej firmie.

- Od wielu lat pracuję jako zawodowy kierowca. Pracowałem w różnych przedsiębiorstwach, ale marzyłem o pracy w TC Głuszko. Wtedy zatrudniani byli kierowy polecani przez innych. Mnie nikt nie rekomendował. Nie znałem moich obecnych kolegów z pracy. Po prostu złożyłem CV, porozmawiałem z właścicielem i dostałem angaż. Tak od 10 lat jeżdżę na trasach krajowych. Na początku woziłem płody rolne i zboża. Obecnie przewożę materiały budowlane – mówi Wojciech Milewski.

Waldemar Głuszko postanowił wyróżnić Wojciecha Milewskiego, wręczając mu upominek. Jednocześnie stale podkreśla, że Wojciech jest bardzo wartościowym pracownikiem.

Wojciechowi gratulujemy stażu pracy. Dziękujemy za profesjonalizm i oddanie firmie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzimy jeszcze nie jedną dekadę.

Zainteresowanych pracą w naszym przedsiębiorstwie zachęcamy do udziału w rekrutacji.
Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Transport Ciężarowy Waldemar GłuszkoDziękujemy za komentarze, doceniamy zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tam gdzie kandydaci zainteresowani pracą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Jeśli chciałbyś podzielić się swoją opinią, zastanawiasz się nad jakąś kwestią zawiązaną z naszą pracą, jesteśmy tutaj po to, aby odpowiadać na wszystkie ważne sprawy dla naszych pracowników i kandydatów starających się o pracę w TC Waldemar Głuszko.


Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii obrażających naszą firmę i jej pracowników. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy pozwalać na to. aby którykolwiek z naszych pracowników był obrażany. Takie wpisy będziemy zgłaszać do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące je mogą spodziewać się konsekwencji prawnych, które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć. 


Szanujemy wolność słowa, ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.
kierowca
Były pracownik

W miare nowe samochody, dobrzy prowadzący auta, kasa na czas, fajny właściciel. Polecam

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Zofia

No dość chaotyczne opisane. A w pierwszej kolejności to dasz znać jaka tu umowa tak właściwie jest?

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

Paulina

To może warto zadzwonić do "góry" niż tu pisać takie rzeczy?

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

Zofia

No tak... A co konkretnie się podziało, że takie oszczerstwa lecą od Ciebie w jego stronę? Bo na takie epitety to serio trzeba sobie mocno zasłużyć. :/

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Katarzyna

ta "góra" o które wspominasz to jakie problemy stwarzała? tak na co dzien miałeś z nią styczność ze wplywala negatywnie na twoja prace?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Ryszard

Dlaczego tak uważasz? Szef źle was traktuje, mało płaci, czy o co chodzi? Opowiesz coś więcej?

Administrator

Jak pracowało ci się w firmie Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko w mieście Miłoszyce? Napisz, czy jest to pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko - Miłoszyce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

    Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko
Przejdź do nowych opinii