Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

ona...

A co z pracą dla kobiet w Hearingu? Czy to dobry pomysł? Możecie mniej więcej powiedzieć na czym polega ich zakres pracy?

xxx

Narzekacie jak stare baby,po co cały czas gadać że kierownik jest chamem i burakiem,który żeby się wykazać zmiesza cię z błotem,a praca to jeden wielki syf,każdy kto choć trochę tam pracował wie o tym.Nie lepiej oszczędzić sobie zdrowia i nerw i poszukać sobie czegoś innego??? Pracowałem w haeringu prawie 9 lat i tak jak Wy nie miałem (i nadal nie mam)dobrego zdania o tych przydupasach ale cały czas szukałem czegoś innego,jak tylko nadarzyła się okazja skorzystałem z niej i teraz dopiero wiem jak powinna wyglądać prawdziwa praca i zarobki.

eeee

Czyli jak się normy nie wyrobi to już z premia można się pożegnać :)

piotrków

Ja pier... na tym forum nie można o nic zapytać bo zaraz wieśniaki z okolić się cisnął. Nie umiecie normalnie odpisać? Jak nie macie nic sensownego do powiedzenia to nie piszcie wcale!!!!

nie no..
@piotrków

Nie pier.. bo powiększysz rodzinę. Chcesz normalnej odpowiedzi? Pytaj śmiało. Odpowiem z chęcią. W tej firmie normalności jest bardzo mało, króluje absurd wprowadzany przez niektórych przełożonych. Jest o czym pisać. A co do wieśniaków to paru faktycznie się znajdzie np. z Bełchatowa czy Koluszek.

piotrków
@nie no..

Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o dziale indexów. Jak tam jest itd.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

I Niedziela

xx

na sortownicach obowiazkowa jest sobota?

tak
@xx

Aplikuj od razu na majstra. Wtedy będziesz od poniedziałku latać po dziale z listą weekendową. Jak uda się tobie ją zapełnić "chętnym" za pomocą tekstów- wiesz przecież jak tu jest lub dosłownym postraszeniem zwolnieniem to będziesz miał wolne. Chyba że będziesz miał telefoniczny dyżur. Ale zawsze możesz zapomnieć telefonu ;)No i kasa niezła. Kilka tysi za minimum wkładu w pracę. W tej firmie najwięcej myślą i robią "szeregowcy". Dzięki temu ten zakład jeszcze jakoś przędzie.

ech
@xx

Na upartego można przyjść nawet i na trzy zmiany weekendowe: Samstag Tagschicht, Samstag Nachtschicht 2, Sonntag Nachtschicht 2...

yyy

widac że same hamy robia w tej robocie z okolic Piotrkowa i nic nie mozna sie od nich dowiedziec .

no co ty
@yyy

Chamy przez 'ch" jak już coś ale nie martw się analfabetów tez przyjmują im głupszy tym lepszy aby tylko zapierdzielał jak chinczyk :)

ass

Jak sie juz dostanie to robi sie jakies badania czy cos? jak to jest ? pracuje sie odrazu cyz jak ?

nie no...
@ass

Rozbrajają mnie takie pytania :/ Z treści wynika że nie grzeszysz inteligencją. To dobrze wróży na długą pracę w tej firmie. Od razu zaczniesz pracować, najpierw na miotle, później będziesz wycierał rury pod sufitem, a następnie będziesz robił 7 dni w tygodniu. Jesteś idealnym kandydatem do zap....pracy. Jak się będziesz dobrze uśmiechał to może nawet oprzesz się z majstrem o biurko czy maszynę i on pozwoli ci się wyżalić na kolegów.

pacan

Nie wypytuj sie tak idz i zobacz jak jest nie takich cymbałów już przyjmowali może się załapiesz:) ,a i tak nie pójdziesz na dział jaki ty chcesz tylko jaki Oni chcą :) A ogólnie w Haeringu nie ma lekko jak liczysz ze będziesz się obijał to sie GRUBO mylisz.

asf
@pacan

Cymbał to może Ty jesteś11! Nie oceniaj człowieka jak nic o Nim nie wiesz, to tylko świadczy o twojej kulturze której jak widać sam nie masz.Forum jest po to żeby na nim zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi, skoro nie umiesz normalnie odpisać to nie bierz udziału w dyskusji bo tylko syf tu robisz!!!!!

bobi

A co powiedzie o index-ach?

gm

Chyba tak

szybki

Na dziale sortownic jest chyba najlepiej

no
@szybki

Jak się nie odpowiada za produkcję, siedzi większość zmiany na tyłku i ma się w miarę normalnych przełożonych to można tak powiedzieć. Z grubsza.

ech
@szybki

Każdy dział ma swoje wady i zalety. Zaleta: brak olejów i chłodziw, mniejszy hałas. Wada: niższe niż na innych działach stawki godzinowe i nagrody kierownika. Są normy, które powinno się wykonywać, niektóre nawet dość wyśrubowane. Przełożeni, o których ktoś pisze dalej jawią się być względnie normalni w porównaniu do zasłyszanych opowieści o innych działach. Ale nawet tu są równi i równiejsi.

era

------według kodeksu pracy na hali może być max 28 stopni --------- Sory , nie w tym kraju

edik

A ja pracuje 14 lat u prywaciarza po10 h dziennie i dwie soboty a zarabiam 2000zl!o premii ani 50% za nadgodziny niema mmowy,a zapietdol tez jest wielki!mysle o przyjeciu sie do hearing bo chociaz mozna zarobic konkretne pieniadze!

głupku
@edik

chwalisz się czy się żalisz?

cnc

Jakie pieniądze :D

mam dość
@edik

Możesz tak zrobić ,ale nie polecam. Będziesz tego żałował ,gdy tam zaczniesz pracować. Ja myślę o opuszczeniu tego zakładu

operator

Przelozeni zaczna traktowac po ludzku jak paru wylapie na mieście oklep:) ważą sie tymi skodami tylko lapać. A na poważnie to się nic nie zmieni Haering dlatego trwa i sie rozwija w Ptb miedzy innymi dlatego ,że jest jak jest.

Cnc

Kiedy te remonty maja sie skończyć wie ktoś jaki jest plan ?

ciekawski
@Cnc

A kogo to obchodzi? A kiedy będą podwyżki wynagrodzeń? A kiedy przełożeni będą nas szanować i przestrzegać prawa pracy? Jest na to jakiś plan?

tomek

Zgadza sie 100 %

pracownik haeringa

Nie polecam pracy w haeringu chyba ,że jesteście pod ścianą to próbujcie ,ale wszystko co jest pisane wyżej to prawda .Masz swoje zdanie to będziesz pracował bez premii i z 3 dniami dodatkowymi pracy weźmiecie koło 2tyś po przedłużeniu umowy oczywiście bo bez dni dodatkowych 1700 na rekę .Najlepiej są traktowani Ci co dużo mówią ,a nie Ci co dobrze robią .Ten co dużo mówi i liże dupsko przełożonym dostanie maszynę na której nic nie trzeba robić i dostanie lepsze pieniądze mimo ,że jest gamoń i nic nie umie ,a Ty mimo trudnej maszyny i dużego wkładu pracy oraz umiejętności dostaniesz dużo mniej bo nie śmiejesz się z przełożonymi i nie liżesz rowa . Dziękuje

pracownik haeringa
@pracownik haeringa

W sobote i niedziele rano pracownicy pracują na czarno! nie odbijamy się ,nie ma nas formalnie w pracy i za te dni na pasku widnieje wynagrodzenie jako premia od kierownika ,a nie nadgodziny.Na hali o tej porze roku 40 stopni gdzie według kodeksu pracy na hali może być max 28 stopni od gorąca aż kręci się w głowie i nie raz karetka stoi pod zakładem.

GM hard

Teraz widze zatrudniają samo mięso armatnie ;)

już po

"z pomysłem jak zawojować jak największą ilość rynku .." dobrze mówisz, ten pomysł to: wyzysk zwykłych ludzi, gówniane zarobki, traktowanie pracownika gorzej niż psa, praca w nieludzkich warunkach (szczególnie teraz w lato, kiedy temperatura przy maszynach przekracza 40 stopni, a d***l z wąsem (bo inaczej go nie można nazwać) z bhp mówi, że wszystko jest w porządku i gdzieś ma Twoje zdrowie) do tego super "pomysłu" można dorzucić " im większym chamem jesteś dla pracowników, tym lepszym kierownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska