Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Popo

Zamknąć te budę. Skończy się wyzysk szarego pracownika.

Jan
@Popo

To co się dzieje w firmie to jest jakiś absurd. Kolejny miesiąc z okrojona wyplata.. bez jakichkolwiek tłumaczeń... Z miesiąca na miesiąc kilka stów mniej. A taki pseudo kontroler jakości chodzi w każdą możliwą sobotę posiedzieć w laptopie na olx i ma wypłacone kasę jako nadgodziny.... Zacznijcie obcinać wypłaty od góry a nie zwykłym szarakom którzy zarabiają grosze.... Kpina

Xxx

Sprzet nowy kupili a teraz oglaszaja ze cala premia bedzie zabrana.z ludzi sobie kpia chyba. Pora powiadomic odpowednie organy bo to co oni wyprawiaja raczej z prawem nie jest zgodne.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Janek

Normalnie w całości

Z wypłata na konto zaczyna się kombinowanie. Najniższa na konto. Reszta do ręki. Taki myk

Popo

Powinni zamknąć te budę. Byłby spokój na wsi.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
xxxxx

I zaczyna sie okradanie pracowników z premii. Robota idzie normalnie ,towar wyjeżdża tirami a kasa poszła nie wiadomo gdzie. ale to wszystko "wina pandemi". A kierownik z ludzi idiotów robi. Nikt nie jest na tyle glupi żeby uwierzyć w te jego bajki.Ale w koncu trafi kosa na kamien. Ludzie zaczna odchodzic i wtedy obudza sie ale bedzie juz za pozno.

Posluszny

I się zacznie wyzysk szarych pracowników. Nie chcieliście związków to teraz macie.

paranoja

Czemu kierownik zwolnił tych azjatów bo sie raz spóźnili (informowali ze sie spoznia) mimo że i tak to odpracowali ? Czemu im nie pomógł jak zostali pobici przez ćpunków z wioski obok ? Zatajanie takich informacji to również przestępstwo .

No bo
@paranoja

Z tego co wiadomo byli pod wplywem. Zycie poza zakladem nie lezy w interesie pracodawccy.

posluszny

Robota ok.ale (usunięte przez administratora) przy wypłatach to jakies nieporozumienie. 2600 minimalna to fikcja.kwitek od wypłaty chaos wszystko namieszane.kobiety są traktowane przedmiotowo i co najlepsze według kwitka za nadgodziny zarabiają mniej niż w normalnych godzinach.juz nie wspomnę o 9 godz pracy w tygodniu i sobotach pracujących za friko.kierownictwo nic sobie z tego nie robi tylko się cieszą że mają robili za darmo.obudzcie się ludzie z kozmins

Nieposłuszny
@posluszny

W czwartek 12.03.20 ok. dziesiątej poseł Kazimierz S. znowu się kręcił w biurowcu.Pewnie przyjechał po haracz,za który znowu zostanie przyznana nagroda jakiegoś ,,ORŁA´´

I bardzo dobrze
@posluszny

Bardzo dobrze ze sa tak traktowane jesli nie umiecie sie jednoczyc i walczyc o swoje to was powinno sie wykorzystywac bo tylko po to tam jestescie. Duzo krzyku a jak przyjdzie co do czego to jeden drugiego sprzedaje 2600 to i tak za duzo jak na takich ludzi jak wy bez wlasnego poczucia wartosci oraz honoru

@I bardzo dobrze

Masz rację.tylko jak się jednoczyć jak większość ludzi pracuje tu całe życie i jest bez wykształcenia.dla nich ta praca to świętość i zbawienie.wola przemilczeć fakt iż muszą pracować trochę więcej w miesiącu za darmo.a kierownictwu to na rękę.mozeby założyć związki zawodowe ale widząc tych ludzi z Koźmina którzy to narzekają jak jest a zobaczą kierownika to obrót o 180 stopni to raczej nikt by się nie zapisał.wiec dalej robota według prawa pracy ciecholewski.

@I bardzo dobrze

Proszę napiszcie kto by chciał się zapisać do związków zawodowych.nie chodzi mi o nazwiska tylko ile osób by było chętnych.potrzeba minimum 10. Ktoś chętny? Tylko bez (usunięte przez administratora) wpisow bo to poważna sprawa. I tak poza tym pracodawca nawet o tym nie musi wiedzieć. Stawia się go przed faktem dokonanym że związki istnieją w firmie.a potem według prawa musi się z nimi dogadywać.

Posluszny

W dobie kryzysu wirusa firma dała mydło dezynfekujące żeby umyć se rączki ale wytrzeć już niema w co.kadra pracowników umysłowych odgrodziła się bariera od produkcyjnych zakazem wchodzenia do biur.troche przykre bo oni kręcą się wśród nas a my nie możemy isc do nich.oczywiscie w sprawach służbowych.jedynym plusem korona wirusa w naszej firmie jest to iż pracujemy po 8h. Zawsze mniejsze ryzyko zakazenia

@ztd

Witam, wasza firma wysyła pracowników na motaż za granice ,czy może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie jakie zarobki warunki i.t.d jestem z zawodu spawaczem, pozdrawiam.

Agnieszka

@abcd a ile wychodziła ta świąteczna premia ?

Anonimowy
@Agnieszka

Agnieszko. Wysokość premi świątecznej jest zależna od wielu czynników m.in. staż pracy, ilość dni na zwolnieniu lekarskim itd.

abcd

Wyplaty przed swietami okrojone, a potem wielkie zdziwienie no bo "przeciez dostaliscie premie swiateczne!" To jest dopiero kpina z pracownika! (usunięte przez administratora)

Ona

Czy przyjmują do pracy?

Jakub
@Ona

Jakie stanowisko Cię interesuje? Nie znalazłem aktualnych ogłoszeń od firmy. Jeśli będziesz mieć nowe informacje napisz na forum. Dzięki.

Neo

XXX masz rację. (usunięte przez administratora) był człowiekiem, któremu należy się szacunek, dlatego to dzieło musi być kontynuowane, tego sobie życzmy i bądźmy jak nasz Szef - pomagajmy innym, tak jak i On pomagał.

Xoxo
@Neo

Haha... bo tym w kanciapie i biurowcu zalezy na "dobrze pracownika"? Nie rozsmieszaj ludzi.

jajo
@Neo

Pomagał innym ? W latach 2005-2008 zarabiało się około 2500 zł a teraz około 3000 śmiech na sali jak za takie pieniądze można żyć ?! A pracownicy zachowują się jak by Boga w nogi całowali obudźcie się koniec z wyzyskiem. Jeden palec idzie wyrwać całej pięści nie. Jak zaczniecie się mobilizować między sobą to i na podwyżki znajdą się pieniądze bo wszystkich was nie wyrzucą. Pozdrawiam

ERAT
@jajo

Środki które przeznaczał dla innych nie pochodziły z osobistego portfela.Zwyczajnie są odpisywane od podatków firmy i tak jest lepiej, aby zostały w okolicy, niż wszystko oddać politykom na przechlanie.Za to ,,kupował"wszystkie wyróżnienia a przy okazji coś ,,uchandlował" dla firmy.

Neo

Odszedł od nas wielki człowiek, który tę firmę stworzył, a wy tymi opiniami niszczycie tę firmę. Przestańcie pisać te głupoty. Wasze wypowiedzi świadczą tylko o was jakimi jesteście ludźmi. Chcecie krytykować kogoś polecam od samych siebie.

Bolly
@Neo

Opinie dotyczą większości informacji wewnątrz zakładowych dot. Kierownictwa , którzy stwarzają takowa atmosferę. Szef był wielkim człowiekiem i będzie długo szanowany. Zawsze stal po stronie pracownika szczebla najniższego.

Fffff
@Bolly

I wlasnie to jest ten problem ze szef nie wiedzial jak pracownik jest gnojony. Teraz bedzie juz tylko gorzej.

Jaaa
@Fffff

Super ja tam sie ciesze uwielbiam byc ponizany a najlepiej jak ktos jeszcze donosi dla mnie jest super atmosfera

Jakieś wieści o rekrutacji w Ciecholewski-Wentylacje? Na jaki okres czasu dostaje się pierwszą umowę w firmie?

Kriss

Jak można pracować w takiej burackiej firmie ile wy tam zarabiacie??Masakra,że ktoś wylatuje za papierosa he he nie mogę.Ja pracuję w NL 20 eur.na godzinę chata opłacona i mogę palić kiedy chcę i nikt się nie czepia. PL to chory kraj Jeszcze te majstry buraki spod Skarszew gdzieś tam MASAKRA ha ha ha ha

Krystek
@Kriss

HEHE Oni tak lubią. Rozumiesz ? Niektórzy na szacunek pracują latami a oni go nie mają ale w zamian za to lubią być poniżani i narzekać że jest źle itd to taka nowa moda oni udają że pracują a On udaje że im płaci taki Cyrk na kółkach

Xxx

Odszedł od nas "Wielki Człowiek" to mało powiedziane, dał ( i tu myślę że mam rację) wszystkim pracującym ludziom w tym zakładzie godne życie mimo wszystko, wypisujecie tutaj różne opinie, negatywne czy pozytywne, ale dzisiejszy dzień był bardzo przykry bo musieliśmy wszyscy pożegnać Naszego Szefa, który był dobrym człowiekiem i nigdy nie odmawiał pomocy pracownikowi. Mam nadzieję że jego jakże piękne dzieło jakim jest firma zbudowana od zera, będzie kontynuowana dalej.

Bobo

Parodia. W tygodniu przedluzaja godziny pracy , soboty po 8 godzin a w nagrode pracownik 10-ego dostaje okrojoną wypłate. To juz jest wyzysk, i ktoś za to wczesniej czy pozniej zaplaci.

Kowalski janusz
@Bobo

No i dobrze jak nie potraficie sis zjednoczyc to pracujcie za darmo. Niech obcokrajowcy wiecej od was zarabiaja. Bo zamiast sie zjednoczyc to potraficie sie ttlko klocic i donosic na siebie i narzekac ze jest wam zle a teraz do roboty nie roby

Bezimienna

To niepokojące że firma zostaje tak oszukiwana przez pracowników, oto przykład: miesiąc temu pracownik doznał urazu ręki w pracy zgłosił wypadek poszedł na chorobowe zwolnienie na 2 miesiące w trakcie zwolnienia brał udział w różnych zawodach np podnoszeniu miski w wodą na festynie...(film gdzie dokładnie to widać na profilu jednostki osp z miejscowości firmy na Facebooku) Widocznie urazu już nie ma A pracownik dalej na zwolnieniu i to nie pierwszy taki przypadek tego pracownika. Co na to pracodawca? Tak dawać się wykorzystywać, co na to ZUS ?

E
@Bezimienna

Najwidoczniej zwolnienie liczy się tylko w pracy, nie tyczy się zabaw i szałek

@E

Działka rzecz święta

Szałka

Rick
@Bezimienna

A może to forma rehabilitacji ?

Kowalski janusz
@Bezimienna

Mysle ze Pani powinna zajac sie swoim zyciem albo Pani zycie jest tak nudne ze musi Pani donosic na innych i nie ma odwagi podpisac sie swoimi danymi

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.