Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Nikt ważny

Premia świąteczna jednak będzie dla pracowników firmy o wartości równej dla wszystkich. Pozdrawiam

Ktoś ważny
@Nikt ważny

Ciekawe czy o wysokości jak w zeszłym roku czy na odczepnego......

@Ktoś ważny

Może warto cieszyć się z tego co jest, a nie co mogłoby być? Lepszego nastawienia do życia Ci życzę! :)

Premia swiateczna to dobry gest pracodawcy. Czy jest socjal czy go nie ma wszystko zalezy od pracodawcy.widocznie w tym roku nie zasluzyliscie. Tyle w temacie.

XxxXxxX

To az strach pomyslec co trzeba by zrobic by zasluzyc, skoro praca na produkcji noe wystarcza zeby ubiegac sie o premie

@XxxXxxX

Tylko nie zapomnijcie się złożyć na wigilię dla zarządu i nie zapomnijcie przyjść na życzenia świąteczne....pośpiewać sobie kolędy....

Ktos

Zgadza się...premia świąteczną to tylko gest pracodawcy. Bzdura jeżeli mówią że połowa zarządu jest za a połowa na nie. Decydujący głos ma Pan R. Wszyscy wiedzą że ma inne wydatki i ze nigdy mu nie zależało na tym zakładzie. Co do kierownika T. nie potrafi się wstawić za ludźmi. Rrozmawiać z nimi też nie potrafi. Praca spoko, ludzie fajni.Plotki jak w każdym innym zakładzie. Sporo lat ten zakład się utrzymywał jako jeden z najlepszych. To się kończy.

Patrycja

Wymagają skończonej matury?

Socjal

Jak z tym socjalem mamy go pobierane z naszej pensji? Jak tak to w jaki sposób z niego korzystac?

Ghi
@Socjal

undusz socjalny to środki przeznaczone na finansowanie działalności socjalnej pracowników. Zasady tworzenia i gospodarowania środkami funduszu reguluje ustawa z dnia 4 marca 1994 r. Ustawa narzuca na pracodawcę obowiązek założenia odrębnego rachunku bankowego, przeznaczonego tylko na środki funduszu socjalnego. Ma to na celu ochronę środków przed wydaniem ich na działalność nie związaną z polityką socjalną, ewentualnej egzekucji z tytułu różnych zaległości firmy, ponieważ rachunek ten jest chroniony i nie podlega egzekucji ani w sądowym postępowaniu egzekucyjnym, ani w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym. Fundusz socjalny musi istnieć w przedsiębiorstwach ze sfery budżetowej, bez względu na ilość zatrudnionych pracowników. Pracodawcy, którzy zatrudniają, na dzień 1 stycznia danego roku kalendarzowego, co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty mają obowiązek, ale nie bezwzględny, utworzyć fundusz socjalny. W przypadku rezygnacji z jego tworzenia, pracodawca musi umieścić zapis w układzie zbiorowym pracy lub przypadku jego braku w regulaminie wynagradzania. Jeżeli pracodawca chce zrezygnować z już istniejącego funduszu socjalnego musi wprowadzić odpowiedni zapis do układu zbiorowego pracy, a jeżeli nie jest objęty układem, to do regulaminu wynagradzania. Potrzebna jest wówczas zgoda związków zawodowych lub gdy takowych w danym przedsiębiorstwie nie ma, uzgodnienia z reprezentantem załogi

Przyjdź na hale i powiedz to pracownikom prosto w oczy internetowy cwaniaczku.

Zaskoczona

Dokładnie..

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Duch świąt

Nie rozumiem jak nie mozna dac premii swiatecznej. Kazdy zaklad pracy to robi. Ludzie na to czekaja i pracuja cały rok. A u nas zarzad się tlumaczy kryzysem. Jakos tego kryzysu nie widze.

Mikolaj

W tym roku wszystkie prezenty i premie swiateczne dam naszym czterokopytnym przyjacielom. Dla pracowników nie ma.

Pracownik produkcji

Na hali zimno , ogrzewanie zostaje wyłączone po 4h pracy, wyplata tragiczna, kierownik T traktuje ludzi jak idiotów nalicza premie jak mu się chce gdy był na chorobowym to lepiej się pracowało kierownik F sprawiedliwie dzielił premie i stał za pracownikami można było normalnie z nim rozmawiać . Kierownik T nie nadaje się do kierowania takim zakładem

Smerfy

Święta,święta i po świętach... A te hity i delicje se zostawcie. Pozdrawiamy

Elegancko
@Smerfy

Taka sytuacja

Poruszony

Wirus wirusem ,ale firmie rosnie nam kolejny romans . Jak można zrobić kobiecie dziecko a po tem uganiac sie i to za kim z Anie Trapp . Przyłapani w szatni ciekawe co tam się działo:) . (usunięte przez administratora)

Jula

A która jeszcze??

@Poruszony

Kogoś zazdrość zrzera ???? co to (usunięte przez administratora) was obchodzi kto, co i z kim. Ponoć wolny kraj niech sobie robią co chcą. (usunięte przez administratora) nos w swoje sprawy a nie chodzic i (usunięte przez administratora) powybijalbym Was wszystkich w (usunięte przez administratora) za takie (usunięte przez administratora) tylko ludziom życie utrudniacie

Jo

Bierze przyklad z gory.

Poruszona wpisem poruszonego
@Poruszony

Sądziłam, że gowork to strona na której można dodać opinię, odczucia co do firmy Cuecholewski- Wentylację. Jednak się myliłam. Czy dodany wpis o prywatnym życiu pracowników firmy wnosi coś w sprawie pracy w tym zakładzie?? panie poruszony... Proszę zająć się swoimi obowiązkami w pracy w nie wkładać nosa w czyjąś (usunięte przez administratora) żeby smród nie poszedł za Tobą

Spokojny
@Poruszony

Nikt nie wie jaka jest sytuacja w "ich" życiu osobistym. Są dorośli i robią co chcą. Myślę że powinniśmy sie skupić nad ważniejszymi sprawami jakie dzieją w zakładzie a niżeli życie osobiste pracowników, zarządu itd.

Posluszny
@Spokojny

Bo wszyscy skupiają sie na sprawach zakladowych.smieszne.kto cię poslucha.

Gitara

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną, był na niej obecny dyrektor sprzedaży i pani z hr. Dyrektor okazał się niemiłym człowiekiem przez co podziękowałam za ofertę. Więcej profesjonalizmu

@Gitara

Nasza rzeczywistosc. Powodzenia gdzie indziej.

Związki zawodowe

Witam kto myślał żeby w firmie założyć związki zawodowe?

Popo

Moze pracodawca zamiast obnizac wynagrodzenie i wydluzac czas pracy da nam podwyzke 100% jak dla lekarzy. My tez pracujemy w srodowisku wirusa i jesteśmy narażeni.

Popo

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Polowy pracowników nie ma w firmie bo covid a co robi pracodawca. Wydluza czas pracy za ktory oczywiście nie zaplaci. Zadnego poszanowania pracownika.zadnych procedur związanych z wirusem.nic.chodza wszyscy chorzy i sie na wzajem zarazaja bo nie wolno isc na L4. A kto pojdzie to wedlug kierownika sciemnia. Masz podejrzenie Covid to idz na urlop moze ze dwa dni nie dluzej taka jest polityka firmy. (usunięte przez administratora)

Oppo
@Popo

Zwykłym pracownikom wydłużyć godziny pracy za które nikt nie zapłaci to potrafią. Dlaczego fizycznemu nie zapłacą a takiemu obdarciuchowi co jest niby biurowy który jeździ na 6 żeby się pałętać po parkingu i vent shipie do 7 to owszem. Parodia co tu się dzieje. Nie polecam

nie polecam! stres! mobbing i znecanie się psychiczne nad pracownikiem!

Jano2
@były pracownik

Robota jest spoko, kasa też, tylko problem jest z takimi co trzeba na nich robić i tacy jeszcze czują się prześladowani jak im się zwroci uwagę że nie będę robił na niego. Ale tak już jest, potem nie wytrzymują, bo widzą że dłużej nie da się ściemniać i się zwalniają, a tu piszą jaka to krzywda im się dzieje.

Szoking jak czytam te opinie
@były pracownik

Chyba pracowałam w innej firmie...

Karol
@Jano2

Jesteś głupim cabanem, każdy robi sam na siebie. Nie ma czegoś takiego żebyś ty robił na kogoś. Jak tak robisz to daj pół wypłaty. Przez takich świrów jak ty jest jak jest i dobrze nie będzie

Popo

Niech w koncu zwolnia tyle osob ile mowia. Bo tylko strasza i nic sie nie dzieje. Ciekawe kto pozniej bedzie pracowac na ich pensje bo wrocic tutaj ludzie normalni nie wroca.

Ala
@Popo

Najpierw to niech zrobią porządek z takim od jakości. Codziennie przyjeżdża szybciej i nadgodziny sobie wpisuje . Tak samo w soboty... Nic nie robi tylko ludziom grubość lakieru na autach mierzy zakładowym miernikiem. Skandal .. A robolom obciąć pensje i zwalniac

@Ala

Masz racje.tylko jak dlugo tuch lin bedzie rzadzil to tu nic sie nie zmieni. Szkoda tylko tych wszystkich ludzi ktorzy daja sie tak ponizac przez kierownika

XYZ

Poraz kolejny powraca temat zwolnień i zastraszania pracownikow tym faktem. Tylko zarzad chyba nie rozumie ze kazdy kolejny "zastepca kierwonika,dyrektora i Bóg wie jeszcze kto" nie zarobi sam na siebie, bo to PRACOWNIK FIZYCZNY wykonuje material za który oni mają PIENIĄDZE! Chcą zwalniać? Niech zaczną od góry a nie od niczemu winnych pracowników.

Krzychu

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, młodzi przychodzą na chwilę i odchodzą, atmosfera jak na wojnie, zarobić dobrze też się nie da

Co jaki okres czasu w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Niki

O PODWYŻKĘ TO NIGDY NIE MASZ PRAWA SIE UBIEGAĆ MASZ SIE CIESZYC Z TEGO CO DOSTAJESZ.

Krzychu

O podwyżce można pomarzyć, tu podwyżek nie ma

Młody

Chora atmosfera we firmie, prześladowanie młodych pracowników, na dolnej hali na kratkach tylko jeden na drugiego patrzy, za te grosze utopili by w łyżce wody, szczególnie sznurek i rzusto bo przecież oni najmądrzejsi. Nikomu nie polecam tego bagna

zaciekawiona

wysłałam swoje CV na stanowisko inżyniera sprzedaży, czy ktoś może mi napisać czy warto podejmować pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.