Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Pop

Slaba firma. O pracownika nie dbaja w ogóle. Kierownictwo ma nos wyzej glowy i jak nie trzymasz palca prosto to jestes najgorszy wrog.szefostwo lubi pracownikow poslusznych i uleglych ktorzy podporzadkowuja sie wszystkim ich decyzjom np. wydluzony czas pracy. Co do kasy to jak jestes facetem to zarobisz normalnie jak wykonujesz słusznie polecenia np przyjdz w niedzielę do pracy. Benefitow zadnych. Urlopy slabe. Warunki pracy - przyjdz i sprawdz to szybko zrozumiesz dlaczego ludzie tu tak pisza. Latem ludzie mdleja- na hali czasami powyżej 40st. A zimą nawet 7 st. I wez tu pracuj. Wiekszosc ludzi normalnych na produkcji jednak zdazaja sie tacy co nic nie potrafia ale wszystko wiedza najlepiej.i robia ci pod gore bo gadają głupoty do kierownika. I mogą zaszkodzić. Ogolnie klimat jak w kazdej firmie u prywatnego wlasciciela.

Rudy

A rudy na deklach robi że pół zmiany tam przesiaduje i wymachuje łapami bo się nie umie wysłowić. Tego nikt nie widzi

A Mariusz z nietypowych na jakąś grupę inwalidzką że pracuje tylko 3 godziny dziennie a resztę czasu spędza w toalecie albo na dworze albo u brata i przerwy ma ok 25 minut ?

Tomasz

Najlepszy fachowiec. Aż siny się robi tak (usunięte przez administratora)

Rudy

No bo kurła jak można kupić peżota skoro kurła passat najlepszy

Zniesmaczony
@Rudy

Halo halo ale czy to portal na temat kto komu czego zazdrości? Tu się pyta jak praca , jakie warunki itd. Chce widzieć Ciebie Rudy jak mówisz mu to w oczy a nie anonimowo. Ale do tego trzeba mieć jaja . Żenua

Pająk
@Rudy

Audi najlepsze. A szczególnie A6 c5

@Pająk

Zapraszam do mnie osobiscie internetowy cwaniaczku ;) Zobaczymy czy wtedy bedziesz też taki wygadany.

Pająk
@Pająk

Teraz warto by było sprzedać bo złom w cenie.

@Pająk

Oj już tak nie błaznuj, bo takie teksty zbytnio mnie nie ruszają ;) PS. Zaproszenie nadal aktualne ;)

Elo
@Andrzej

Straszyc to mozesz swoja stara w domu co pol wioski oblecialo. A teraz zajmij sie praca i donoszeniem na innych. Jestes slaby psyhicznie dlatego jestes nikim. Zero szkoly ledwo co zawodowka skonczona no ale za to lizanie d u p k i opanowane do perfekcji. Co stosujesz na pryszcze na jezyku? Zona wie ze jezyk w d u p k e wkladasz wszystkim ? Jestes zeren

Lewy
@Elo

Andrzej na gniazdowego!!!!

@Elo

Mialem już sie nie wypowiadać no ale widzę że co niektórym trzeba uświadomić parę rzeczy. A więc drogi Panie "Elo" czy jak ty tam sie nazywasz odniosę się w skrócie do tego co tutaj nabazgrałeś. A wiec zaczynając temat, naucz się prawidłowo interpretować przeczytane zdania. W moich poprzednich dwóch wypowiedziach nie ma ani jednego slowa wykazującego groźbę w czyimś kierunku. Idąc dalej drogi Panie "inteligentny z wyższej szkoły". Wykazałeś się nad wyraz wysokim poziomem intelektualnym obrażając członka czyjejś rodziny (w tym przypadku mojej matki której tak naprawde nie dorastasz do pięt). Z zakończeniem zawodówki nie miałem problemu i też nie czuje się gorszy od innych tylko dlatego że skończyłem taką szkołe a nie inną. Pomijając już fakt że wiekszość "młodych" w tym zakładzie jest po tego typu szkole. Co do mojej psychiki nie będe się wypowiadać, swoje w życiu przeszłem i gdyby faktycznie była słaba to już dawno siedziałbym w psychiatryku lub leżał na cmentarzu. "Słabe" jest natomiast osądzanie kogoś o coś czego sie nie robiło, a jeszcze "słabsze" jest osądzanie nie mając jakich kolwiek dowodów na to. Ja przychodze do pracy , wkladam sluchawki w uszy i robie swoje. Rozmawiam tylko wtedy gdy muszę lub chcę, a nie gdy mi każą. Ta wiec drogi "kolego" nastepnym razem zastanów się dwa razy zanim coś nabazgrasz. Pozdrawiam Ps. Nie mam żony ;)

Xyz
@Pająk

Widać,że same nieroby w tej formie pracują, skoro zajmują się takimi bzdetami i mają na to czas. Siedzenie na forum i dogrzanie, lepiej weźcie się za robotę, (usunięte przez administratora)

Takie slowo jak szacunek w tej firmie nie istnieje. Nawet jest problem z wzięciem urlopu. Twoj urlop ale go nie dostaniesz. Porażka

Danka

Teraz to firma będzie decydować kiedy i ile masz wziąć urlopu. Pracownikowi przysługuje się 14 dni nieprzerwanego urlopu. A tu nie dość że Ci nakazują kiedy masz wziąć to jeszcze tylko tydzień dadzą z wielką łaską. Tak ich kartka na tablicy ogłoszeń jest nie ważna. Każda informacja bez pieczątki lub podpisu jest nie ważna.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Xxx

W żaden sposób, jest za malo ludzi bo nikt tu nie chce przyjść do pracy także na pewno cie zatrudnia

XYZ
@Xxx

Nie ma się co dziwić. Ostatnie pozory kultury i szacunku dla pracownika przestały istnieć z odejściem poprzedniego właściciela firmy.

Qwe

Toalety nieczynne a nowo wybrany hydraulik zakładowy potrafi jedynie zamknąć ubikacje i schować klucz. Taki z niego hydraulik jak z koziej (usunięte przez administratora)trąba. A pieniądze to każdy chce brać

Nowy nie hydraulik
@Qwe

Nie zamknął hydraulik tylko jedna Pani, która nie śledzi leżących na podłodze.Zwierzęta potrafią zachować się bardziej higienicznie niż niektóre osoby. Więc wpadłem na pomysł tresury nie wiem czy przyniesie skutek, bo niektóre nie potrafią rozróżnić sedesu od gnojownika.

kizamiza
@Nowy nie hydraulik

fakt. niektórzy chyba w domu przez drąg srają.nie wspominajac juz o paleniu z toaletach i gaszeniu papierosów wszedzie gdzie sie da. czy to na desce czy to na scianie.

Niesprawiedliwe jest traktowanie kobiet. Koń ma dodatek za pracę na maszynie plus gniazdowego a pracuje na centralach czy deklach. Dlaczego nie zabiorą jej dodatku

Regina

W końcu ktoś poruszył ten temat. Chyba już zapomniała jak latała jak przydzielali gniazdowego czemu ona nie jest . A teraz siedzi cicho jak pobiera dodatki. Na wszystkich innych to ona widzi

Kierowniczka

No,ale po co ta zazdrość? ????

Kama
@Regina

Przenieść dekle na trojniki. Po co latać co godzinę na kawę.

Genio

A dlaczego nie pojdziesz do biura poruszyc tego tematu? Tylko tutaj? Zrozum dopoki bedziecie sie klocic to gora bedzie korzystała. Ale czego wymagac gdybym mial takich (usunięte przez administratora) jak wy to tez bym dawal gole godziny i nakazal bym wam wszystkie soboty pracowac. Bo jestescie nic nie warci. Jedyne co potraficie i w czym jestescie najlepsi to zazdrosc donoszenie jestescie zwyklymi niewolnikami na ktorych gora sie bogaci.

Pimp

A laserowiec tez ma jakoes przywileje ze za 10 szusta sie zwija do auta??

@Pimp

Piszę się szósta* polecam przypomnieć sobie materiał z klas 1-3 orogtafi

@134

Ortografii*

kolanko

Tu nie chodzi tylko o kobiety. 3/4 tzw. gniazdowym to miekkie faje ktorzy na boku gadaja jacy to oni niesa oh i ahh wszystko potrafia na wszystkim sie znaja a jak przyjdzie co doczego to zpodkulonym ogonem ida w (usunięte przez administratora) wlazic komu trzeba. kierownik grozi palcem a oni jak pieski w niedziele do pracy za grosze przychodza zasuwac hahaa smiechu warci.

Ziomal ze zvlewa

Przed chwilą patrzyłem jakie sa wynagrodzenia w biedronce. Po pierwsze maja lepsze umowy a po drugie zarabiaja tyle co u nas na produkcji xd. No i nie ma takiego parcia (rób wiecej! Sznela! Sznela! Arbajt! Haha ????

Biedronka
@Ziomal ze zvlewa

To idź do biedronki pracować, a nie nom stop narzekać

Hmm

Zastanawia mnie jedna rzecz , wszyscy dobrze wiedzą że w firmie nie dzieje się dobrze , dużo ludzi narzeka , są traktowani niesprawiedliwie , niskie wypłaty , złe warunki pracy , niepłacenie za przepracowane soboty i jeszcze wiele wiele innych .. dlaczego pracownicy się temu nie sprzeciwią , nie odejdą od swoich stanowisk ? Nie zgłoszą tego złego traktowania do PIPu ? Przecież nie zwolnią całej firmy , nie można dać się tak traktować, jest jakieś prawo pracy tak nie może być ..

Poruszony

Tak, żal ściska bo przychodzi taka ..... wypinać się w każdą stronę zamiast pracować, temu cabanowi co wyżej pisze też pewnie siedziała na kolanach (usunięte przez administratora)

Tomasz

Jak można być tak fałszywym człowiekiem żeby tak osądzać niewinna kobietę. To że kobieta jest urocza to znaczy że trzeba jej tyłek malować i wymyślać niestworzone historię? Przykre jest to że nie macie odwagi powiedzieć tego prosto w oczy.

Poproszony
@Tomasz

To ,,zezowate szczęscie´´z Pinczyna te ploty nadaje i nie tylko te.

Cabany za szyby obudzą się po czasie hehe jak zostaną z samymi wystilizowanymi KARYNAMY którym sammym przy (usunięte przez administratora) śmierdzi i interesująsię życiem innych swoją przerypaną oglądaj a wtedy o innycn gadaj bo stary za tobą nie nadąża hehe

Majster

Nie ma to jak przyjść do pracy w sobotę,podpisać listę i odwalić swój codzienny rytuał z kawą na zgrzewarce do 7 .potem kanapka i o 8 do domu. Sobota zaliczona . pimpuś może.

Szkoda gadać
@Majster

Mistrz. Ustaw śniadanie między 8-9, zamiast 10,30. Wówczas skończą sie kawki,śniadanka o wymienionej porze.Wielu nie je śniadania przed 6 w domu i naturalne jest że do 10,30 głód doskwiera. Chyba mędrzec, Domestos z Bidenu wpadł na pomysł b. późnego śniadania.

Doktor
@Majster

Święta prawda im wszystko wolno

Olga

@Magazynier pracownicy są nierówno traktowani?

Zibi
@Olga

O to napewno.

Xyc

Do zarządu. Dla was paręset złotych nic nie znaczy ale dla nas bardzo dużo. To co zrobiliście to zwykla kradzież bo firma jak narazie dobrze prosperuje. I nie zwalajcie winy na wirusa.

No
@Xyc

300 zl razy np 200 lracownikow to 60 tys zl wiec nauczy sie liczyc a potem wymadrzac. Jak na razie to cjyba za duzo zarabiasz , i za krotko pracujesz ze masz czas pisac takie glupoty. Pracuj wiecej i dluzej bo musimy auta zmienic na nowe z salonu. A ty kredo i starego pasata takie realia hah

bcyskhfisn

Szkoda że nie będzie premii świątecznych ludzie z pewnością na nie liczyli. Są świeta mamy rodziny. Różnego rodzaju wydatki. .

Konon
@bcyskhfisn

Tylko dla pracownikow z wschodu sa premie. Dla nierobow donosicieli nie ma. Sami na to zapracowaliscie

wkur***ny

Ta firma to chyba jakiś żart. Dopoki żył Ś.P. Zbyszek byl to zaklad na jakims poziomie. Teraz to jedna wielka kpina... Przez to co wyrabia pan robert z resztą zarządu czyli k.t, Zbyszek w grobie sie przewraca. Jak można tak traktowac pracownikow?? Ktorzy zarabiają na Was nieroby z biur... Harujemy od poniedzialku do soboty- gdzie soboty są niepłatne ale jesli nie przyjdziesz to masz po premii. Przez caly rok byly obcinane pensje, obcinane premie bo KOWID, bo trzeba ratowac firme... Czy ktos z zarzadu zastanowil sie choc przez chwile nad pracownikiem fizycznym?? Czy ktory z panow zarzadzających wie ze jesli pracownikowi fizycznemu zle sie dzieje to dzieje sie zle w calej firmie?? Obcinacie pensje nie tym ktirym powinniscie obcinac. Obetnijcie najpierw tym ktorzy zarabiają najwiecej... Przeciez my juz nie mamy za co zyc. Caly rok z naszej pensji zabieracie pieniadze na socjal... Ktorym teraz wypchaliscie sobie kieszenie a nam, najbiedniejszym w tym zakladzie nie dajecie nic... I ciagle tylko klamiecie i klamiecie... Robcie tak dalej bo jesli chcecie zaklad pogrązyc jeszcze bardziej to swietnie wam idzie. Ale jesli chcecie ratowac firme albo to co z niej zostalo to przede wszystkim zmiencie kietownika gornej halii bo nadaje sie tylko do kopania rowów. NIE POLECAM ZAKLADU CHYBA ŻE LUBICIE BYC OKRADANI...

Xyz
@wkur***ny

No cóż. Kierowniczek T. zobaczył pare słów prawdy na swój temat i już się mści na pracownikach. No ale Ci którzy pracują tu długo (i nie są jego przydupasami) wiedzą jaki z niego kłamca i krętacz. Ostatnie dwa miesiące pokazały dobitnie jak owy "kierownik" bawił się i dosłownie gnoił zwykłych roboli. Aż sam kierownik będący na zastępstwie nie mógł wyjść z podziwu jakie cyrki odwala T.

Szkoda gadać
@wkur***ny

Dawno temu śp. Zbyszek był ok. Ostatnie co najmniej 20 lat źle traktował ludzi. Teraz jest wiele gorzej.

Banan
@wkur***ny

Jak bym mial tskich pracownikow to tez bym obcinal. Obcinam nic nie mowia tylko grzecznie pracuja. Bardzo dobrze oby wiecej wam ucieli nieroby. Kazdy mowi ze sie zwolni a tylko narzekacie haha mam nadzieje ze do mnie do pracy tacy durnie przyjda

Pracownik produkcji

Strasznie zimno na hali, brygadzista ma w (usunięte przez administratora) ogrzewanie stanowisk pracy, bo przecież jemu jest ciepło w tyłek jak siedzi przy biurku, a nawet krytykuje pracowników którzy na własną rękę starają się włączyć ogrzewanie... Przez takie wyziębienia musimy się męczyć z chorobami Jak by jednemu zmarzła łysina a drugi by dostał szron na wąsach to by liczyli się z pracownikami

Szronik
@Pracownik produkcji

Minimalna temperatura przy stanowisku pracy to 14stopni. Jezeli jest mniej to mozecie odmówić wykonywania obowiazkow sluzbowych bez zadnych konsekwencji. Zawsze mozna to zglosic w odpowiednie miejsca.

@Pracownik produkcji

No i wrócił szkodnik z chorobowego i zaczął ludziom premie obcinać bez powodu. Oskarżać bezpodstawnie niewinnych ludzi o kradzież. Wstydu nie ma. Jak może ludziom w oczy spojrzeć.

Niko

Tylko piszecie glupoty. Powiedzcie mu to prosto w oczy. Nikt z was nie jest taki odwazny. Cos was boli to mówcie glosno. Na hali a nie tutaj. Jaka firma taki kierownik.

Poni01
@Niko

Kierownik o wszystkim wie. Uczynni gniazdowi mu donioesą. Wojtek G.

Śmieszne robolki bez zasad
@Niko

Śmiać mi się chce z was. Tutaj to piszecie ale na hali jeden drugiego podpiernicza. Jesteście tak głupi żeby pojąć jedną rzecz ? Jeśli się zjednoczycie to będzie musiał dać podwyżki , zapewnić godne warunki. Jeśli będziecie się kłócić to tylko na tym góra korzysta. Ale widać po waszych wpisach jesteście bandą kretynów którą należy (usunięte przez administratora) w d u p e . Muszą wam jeszcze obniżyć pensje bo za dużo zarabiacie jak macie czas na wypisywanie głupot.

Nikt ważny

Premia świąteczna jednak będzie dla pracowników firmy o wartości równej dla wszystkich. Pozdrawiam

Ktoś ważny
@Nikt ważny

Ciekawe czy o wysokości jak w zeszłym roku czy na odczepnego......

@Ktoś ważny

Może warto cieszyć się z tego co jest, a nie co mogłoby być? Lepszego nastawienia do życia Ci życzę! :)

Premia swiateczna to dobry gest pracodawcy. Czy jest socjal czy go nie ma wszystko zalezy od pracodawcy.widocznie w tym roku nie zasluzyliscie. Tyle w temacie.

XxxXxxX

To az strach pomyslec co trzeba by zrobic by zasluzyc, skoro praca na produkcji noe wystarcza zeby ubiegac sie o premie

@XxxXxxX

Tylko nie zapomnijcie się złożyć na wigilię dla zarządu i nie zapomnijcie przyjść na życzenia świąteczne....pośpiewać sobie kolędy....

Ktos

Zgadza się...premia świąteczną to tylko gest pracodawcy. Bzdura jeżeli mówią że połowa zarządu jest za a połowa na nie. Decydujący głos ma Pan R. Wszyscy wiedzą że ma inne wydatki i ze nigdy mu nie zależało na tym zakładzie. Co do kierownika T. nie potrafi się wstawić za ludźmi. Rrozmawiać z nimi też nie potrafi. Praca spoko, ludzie fajni.Plotki jak w każdym innym zakładzie. Sporo lat ten zakład się utrzymywał jako jeden z najlepszych. To się kończy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.