SPS USŁUGI POLSKA SP. Z O.O. LUBAŃ

Henryków Lubański

Opinie o SPS USŁUGI POLSKA SP. Z O.O. LUBAŃ

Robol na telefon

Robota na telefon.O umowie o prace zapomnijcie,chyba,ze robicie za trzech a itak jest to prawie niemozliwe.Wszystko jest na zlecenie.Bardzo duza rotacja.Jak maja robote to biora kazdego na pare dni,tygodni a jak zrobia to co trzeba to kopa dostaja.Sa wyplacalni ale zarobicie mniej niz najnizsza krajowa.Ogolnie szkoda zdrowia i czasu.

Aann

Pip powinien sie tym syfem zainteresowac.

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie SPS USŁUGI POLSKA SP. Z O.O. LUBAŃ i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o SPS USŁUGI POLSKA SP. Z O.O. LUBAŃ - Henryków Lubański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPS USŁUGI POLSKA SP. Z O.O. LUBAŃ