Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

***

nawet do pań na gumkach powiedział" do widzenia"... ciekawe czy chciał dla nas dobrze tylko mu szefostwo nie pozwoliło na zmiany czy po prostu miał na nas wylane??

Amen

yyy ale po co tak ogólnie on był zatrudniony ??

gruby

W tym zakładzie ludzie niewygodni bardzo szybko wylatują!!!!!!

fasola

ale cisza sie zrobiła na forum

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

jak tu nie narzekać jak w tym zakladzie mozna poczuc sie jak w jakims cholernym[usunięte przez moderatora]!!! a zwolnic sie nie mozna bo pieniazki sa potrzebne. i jak ktos powie ze tam ldzie nie harują to jest nienormalny i niech popracuje troche z nimi. tam juz niegdy nie bedzie lepiej, może być tylko gorzej.

sztucer

W Skarszewach smieciarze zarabiaja 1600zł netto :P

alfons

kupie skarpetki ale wyprane :P jak ktoś mi załatwi poceruje i 3lata jeszcze przeskacze bo nowe som badzo drogeeeeeeee i nos nie stac ... :P

picza GUMKA

nowy dyrektor chociarz pogada z ludźmi (ale to nie o to chodzi), chce miotły produkowac hehehe ale ogolnie to nawet ogolic sie dobrze nie potrafi hahaha

Bodzio

(usunięte przez administratora) 6 lat a zarabiałem1200-1600!!!! pararanoja mozesz być pracusiem a maja na ciebie (usunięte przez administratora) i tak na to nie patrza.[usunięte przez moderatora]

GALL ANONIM

Zgadzam się z opinią obserwatora1 !!! CHORA FIRMA!!!

***

Oj kolego pracę zmieniłem i jest dużo lepiej. Praca spokojniejsza i płaca lepsza.Na CIECHOLEWSKIM się świat nie kończy! Ale jak Cię ta zapomoga satysfakcjonuje to siedź tam!

Po długich negocjacjach firma kupiła urlopy z poprzedniego roku ale zapłaciła tyle że pracownicy nie mogą do dziś wyjść z podziwu a w bankach kulają się ze śmiechu jak firma przelewa wypłaty czyli te GROSZE mój błąd zapomoga

To jest chora firma!!! Sam prezes i jego członkowie nie mają żadnego szacunku do pracownika! Prezes chodzi po halach i kopie w kartony używa wulgarnych słów aby pokazać swoją złość,niepoważny. Zwalnia dobrych pracowników a nierobów trzyma i jeszcze im za to dobrze płaci! Po co zatrudnił ochroniarzy,jak Ci nie potrafią wyłapać złodziei (a jest ich sporo). Najwięcej kradną Ci, którym szef najbardziej ufa i którzy są najbliżej!!!Niektórzy chodzą aż \"wygięci\" tyle mają nabrane w torby.Przyjmuje całe rodzinki i całe rodzinki kradną. Nie wierzcie w te premie bo one są tylko na kwitku a do wypłaty nie są doliczone! A synalek to duży dzieciak! Oby nie zrobił nikomu krzywdy jeżdżąc jak wariat po pijaku nawet!Ta firma tonie w długach!NIE WIDZĘ DLA TEJ FIRMY PRZYSZŁOŚCI

wkórwiony

Tę firmę to można psu o budę rozbić cielaki i (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora].Kiedy się zwolniłem,to następnego dnia moją małżonkę zwolnili.Mam na nich nadojone;)

galanonim

[usunięte przez moderatora], ich zagrywki zachecajace do pracy, które w ostateczności się nie spełniają... z miesiąca na miesiąc co raz niższe wypłaty. akord grupowy.. jeden robi reszta patrzy i się smieje, że człek [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) taki akord. akord to jest wtedy, kiedy każdy pracuje sam na siebie, a nie wspólnie.. co czwarty (usunięte przez administratora) kolegę z pracy, wymyslając nie wydarzające się sceny. (za to możesz dostać dodatek funkcyjny) , ale to wbrew mojemu sumieniu. ale bywają [usunięte przez moderatora]

szybki

Pracuję w firmie prawie dwa lata. Bardzo mi się dobrze pracuje, czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie że piszecie o innej firmie niż Ciecholewski Wentylacje.

CYRK NA KÓŁKACH!!!!! LUDZIE,NIE IDŻCIE TM PRACOWAĆ!!!

Zalamka

Ta firma to jedna wielka machlojka,jeden rzadzi drugim.jest 50 ludzi od myslenia,50 kierownikow i 50 majstrow.,my robimy na tych ludzi a oni wywyzszaja sie pod niebiosy budujac co chwile nowe wille,ludzi maja za nikogo,pracy coraz mniej a zaplata marna,,,nawet za kilkanascie lat pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.