Opinie o S-Lab Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab Sp. z o.o. w Lubań

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Farmaceuta w firmie S-Lab Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Ano tak jak pisali w mojej ofercie jest wpisana umowa o prace. jest już jednak wygasła, nie wiecie przypadkiem czy nie byłby jeszcze potrzebny specjalista do spraw kontroli? Spełniam wymogi i zastanawiam się ile udałoby mi się zarobić oraz przy jakiej atmosferze

Czy w S-Lab Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Krzyś Nowy wpis

Zatrudniają tylko na podstawie umowy o pracę - pełny legal! Co jest raczej dużym plusem. W tym roku podobno chcą zatrudnić dużo nowych osób, mocno się rozwijają wiec spróbuj po prostu bezpośrednio zapytać.

Mati

Nie polecam dopóki będzie tam Grześ W. To nie polecam tam pracować.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie S-Lab Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej?

Czy zdarzają się nadgodziny w S-Lab Sp. z o.o.?

Tak - dla chętnych. Poszukują teraz szlifierzy i spawaczy. Widać że się prężnie rozwijają. Pełen legal. Wszystko płacone jak należy - pełne składki i w czasie!!!! Oby tak dalej.

krzyś

omijać szerokim łukiem...

Ilona

Dajcie znać, jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia w czasach epidemii S-Lab Sp. z o.o. Czy poszukują nowych pracowników?Jaka panuje tam atmosfera? Czy jest możliwość otrzymania premii lub podwyżki za pracę? A może pracodawca zapewnia swoim pracownikom maseczki jednorazowe i płyn do dezynfekcji rąk, czy jest to we własnym zakresie?? Jak wygląda system motywacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w S-Lab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab Sp. z o.o.?

S-Lab Sp. z o.o.
  • Gazowa 4