Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

fest

zgadzam sie z bob222 nawet ci co robia na maszynach to maja tyle samo co inni to jest sprawiedziwosc moim zdaniem NIE!!!!

bob222

Moim zdaniem jest tylko jedna niesprawiedliwosc ze ci co zapierdalaja maja taka sama pensje jak leniwce co zanim sie obroci to inny juz to zrobil A majster to widzi i nie nagradza premia tylko jednakowe czy zapieprzasz czy obroty w zwolnionym tepie@@@@@@

@@@@@

Soboty sa obowiazkowe. Nie stawiajac sie w pracy w sobote ryzykuje sie utrata czesci premii.Co do placy za sobote to jeszcze nikt tych pieniedzy nie widzial

xxx

Nie ma co się oszukiwać. Ten zakład to jakaś tragedia.Wypłaty nędzne,wszystkie soboty pracujące. Kierownik produkcji to zwykły złodziej.Nic nie da się z nim załatwić.No chyba że jest się jego sąsiadem to wtedy ma się i soboty wolne i pewnie wyższą premie. Kierownicy zmiany nic lepsi. Jeden siedzi na gnieździe z rodzinką i kawę pije albo w kanciapie na allegro , drugi to zwykła nie wychowana gnida. Wyzywa i poniża pracowników.I kryje swoich pupilków co na drugiej zmianie piją alkohol po kryjomu. Pracownik z większym stażem zarobi średnio 200-300 złotych mniej od nowego rekruta który nic nie potrafi i co chwila chowa się po kątach paląc papierosy i się obijając. O corocznym dwu-tygodniowym urlopie można zapomnieć. Tylko dyrektor i kierownictwo może sobie wziąć urlop i jechać na wczasy bo żal im pieniędzy żeby zapłacić pracownikom za urlop. Na halach brak klimatyzacji. Latem temperatury w granicach 40 st. to norma. Zimą natomiast temperatura potrafi spaść do okolic 10 stopni. Czyli typowe: "Pracownicy dla zakładu - TAK! , zakład dla pracownika - NIE! "

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
rufi

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Podczas procesu rekrutacji wszystko było w porządku. Niestety, mimo zapewnień, że oddzwonią do mnie niezależnie od podjętej decyzji, nie zadzwonili. Czekałem ponad 2 tygodnie na jakąkolwiek odpowiedź ze strony zakładu, ale mój telefon cały czas milczy. Szkoda, że tak traktują ludzi poszukujących pracy.

pasja ostroda haha

ucieklem po jednym dniu dalej, olac koszty dojazdu do danii i ta dniowke. Pasja to pomylka! szukaj normalnego pracodawcy typu ciecholewski, a nie firmy z zabawkami spolka zoo

qwe

bylem jeden dzien i to co zobaczylem wystarczy. ludzie wracaja po dniu, tygodniu miesiacu, a co z kasa? Na tym dobra kase robi tylko posrednik Pasja z ostrody ktora nie ma nic wspolnego z wentylacja, nie ma wlasnego kapitalu a zarejestr jako firma z zabawkami. Firmowe elektro to wkretarka za 35zl!! Nie odbieranie telefonow jesli chcesz sie czegos dowiedziec to norma! nawet nie mysl o wyjezdzie to wydasz tylko kase

pasja

niech nikt nie jedzie do pracy przez firme PASJA, to firma krzak, nikt sie to ba nie interesuje, zostajesz sam jak palec, przed wyjazdem wszystko ladnie pieknie, a pozniej brak kontaktu i radz sobie sam! nikt nie byl w miejscu w ktore wysylaja ludzi. hotel syf, na robote to najlepiej jakbys zabral z soba caly warsztat gratow, bo nie masz czym robic. Dno. jedziesz za smieszna kase, wyplata moze bedzie 10, moze 15 a moze dalej, albo w cale. a jak myslisz ze jest ok bo sobie poradziles, to dorzucaja 10 nowych ludzi z lapanki bez doswiadczenia w wentylacji i w dodatku za lepsze pieniadze od ciebie.

Xxx

A co do kierownika produkcji, to kradnie ile wlezie i nikt tego niewidzi.

fest

tak i ludzie pija na drugiej zmianie jeszcze na dodatek dwoje gniazdowych a kierownictwo chodzi i nie widzi...

wow

Praca fizyczna zarobki najniższa krajowa atmosfera normalna to wszystko na temat

yyyy....

zarobki marne 1500 zl jak dobrze to 1600.jak dobrze zyjesz z kierownikami to masz dobrze tak jak gniazdo kolorowych

yyy

Zgadzam się z xxx, ale tylko w pierwszej wypowiedzi. Nikt was ludzie nie trzyma w tej chujni. Spróbujcie poszukać sobie innego zajęcia. Teraz jest przecież sezon na pracę. Ja pracowałam tam 5 lat, mało zarabiałam, ale przynajmniej miałam blisko. Zostałam zwolniona z pracy, ponieważ mój mąż się zwolnił.

xxx

A i jeszcze jedno większość z tych " starych pracowników " siedzi tam albo przez zasiedzenie, albo przez lenistwo całe szczęście że nie w połączeniu z pijaństwem. Chociaż kto wie ???

xxx

Ludzie ale śmieszni jesteście jak macie za mało to trzeba się zwolnić i szukać innej pracy. Większość z was ma trzy kilometry do roboty o 14:15 jest w domu i chcecie ile zarabiać ??? Trzeba się było zastanowić przed podpisaniem umowy o pracę czy jakiejkolwiek innej. Bo w momencie złożenia podpisu zgadzacie się na warunki w niej zawarte. no tak ale to trzeba umieć czytać i rozumieć czytany tekst. Też tam pracowałem ponad 10 lat było mi źle to sobie polepszyłem. A wy marudy jak wam nie pasuje to spróbujcie czegoś innego wstańcie o 5:00 rano jedzcie do Gdańska i wróćcie po pracy o 20:00 i zobaczcie ile zarobicie wy tępaki bez ambicji.

Normalnych to już dawno nie ma. Same układy i romanse żeby pracować. Polska rzeczywistosc

pitt

No tak sama patologii wszędzie sie szeży. Siedzi taka wymalowana jak klaun i wszystkim (usunięte przez administratora) obrabia. Majstrowi kaczki nosi a za chwilę tylek mu maluje ze nic. Tylko ludzi wkurza.

pop

tak , jeszcze dyrektor Ci powie że 10 na twoje miejsce czeka za bramą haaaa a przyjmują każdego kto tylko przyjdzie i to tych nawet co wcześniej za picie zwolnili,tych co cały dzień pod sklepem stoją,ogólnie osoby nie nadające się już do pracy,ale dla kierownictwa liczy się 'sztuka' normalni się zwalniają a na ich miejsce takie 'sztuki' przyjmują i myślą ze taką samą prace zrobią,bardzo bardzo dobre myślenie kierownictwa dążące do UPADKU...

xx

tylko tacy w okolicy zostali a normalni jedynie sie zwalniaja

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.