Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe

Dominikt Nowy wpis

O tej firmie napisze tyle , tekst o 500 plus mógł napisać tylko prezes firmy a sam nie wie co to znaczy mieć dzieci i je utrzymywać i wychowywać. Szefostwo (usunięte przez administratora) państwo gdyż wypłaca najniższą krajową a resztę daje do ręki na czarno . Nie wiem jak teraz ale za moich czasów jak najniższa krajowa się podniosła to szefowa powiedziała że to my podwyżki nie dostaniemy ???? Jazda busem do Holandii była z maksymalnie godzina na drzemkę . Ogólnie nie wrócił bym to podobnej firmy bo człowiek będzie szukał i zdrowia i pieniędzy bo z najniższej krajowej emerytury nie będzie .

Nie polecam

Jeśli chodzi o tom firmę to nie polecam nikomu,praca owszem w kółkach ale jesteś dostępny 24h na dobę , dniówka to 300 zł PLN w przeliczeniu na 24h=12.50 zł PLN. 24h pod telefonem, na busie jazda na całego 5 rozladunków po przejechaniu 1300km rano, a już załadunek matryc o 21:00 i rozładunek kolejnego dnia o 7:00 około 650km ( Drunen NL- Rakwitz DE) później na Polskę rozwożenie reszty około 3-5 punktów. Na umowie najniższa krajowa,resta pod stołem.

Krystyna Nowy wpis
@Nie polecam

Co to znaczy z tą dostępnością? To dzwonią do pracownika w nocy, jak ten jest w domu i ma np. dzień wolny? I każą przyjechać? A jak ktoś nie chce być dostępny 24h i się nie zgadza??

Mac Nowy wpis
@Krystyna

To ściema gość pisze głupoty pod 20 różnymi nickami. Nikt w nocy nie dzwoni do nikogo bo noc jest od spania. A jak ktoś ma wolne to ma wolne.

Ewa Nowy wpis
@Nie polecam

Może jest opcja dogadać się na jakąś stałą pensję żeby więcej zarobić? Mówisz, że za dniówkę płacą 300zł, a ile płacą za nockę?

Mac

Po co ustawiasz nick kierowca Aneta jak nim nie jesteś ? W firmie kierowcy są normalni i jak komuś coś nie pasuje to mówi to prosto w twarz albo dzwoni ale nikt nie zamieszcza anonimowych komentarzy w internecie pod 20 różnymi nickami bo ten negatywny z 12:54 to też twój . Piszesz głupoty i historie wyssane z palca . Zdecydowanie te 500 + muszą wycofać .

Maciek

Złe opinie piszą byli pracownicy (usunięte przez administratora) którzy wolą żyć z 500+ niż pracować. Ja pracuje od jakoś od listopada i jestem bardzo zadowolony szefostwo jest bardzo miłe dniówka 300 zł praca w kółkach nowe samochody. Polecam tą firmę.

Irena
@Maciek

W jakim systemie te kółka? Jest opcja żeby w każdy weekend być w domu? I jeśli możesz to daj znać czy pracują tutaj już jakieś kobiety jako kierowcy.

@Irena

Kółka 3-4 dniowe wyjazd Niedziela albo poniedziałek i powrót w środę albo czwartek. Weekendy wolne łącznie z piątkiem. Jak to z kobietami to nie wiem ja nie widziałem.

Łukasz
@Maciek

A jak z przestrzeganiem czasu pracy kierowcy? można w nocy wypocząć, by w dzień bezpiecznie prowadzić? I kto tu może jeździć, jakie prawo jazdy i inne jakieś uprawnienia są potrzebne, czy mile widziane?

@Łukasz

Czas pracy jest przestrzegany i można spokojnie wypocząć . Jak już jesteś na miejscu pracujesz od 8-9 do 16 tak jak pracują firmy .Od 16 szukasz parkingu i odpoczywasz do 8 rano spokojnie . Nigdy nie przytrafiło mi się żeby przerwa była krótsza niż te 9 godzin a nie raz odpoczywałem po 15 godzin . Wiadomo każdy dzień jest inny czasami zaczynasz o 7 . Ja jestem zadowolony a to co piszą niżej to historie wyssane z palca nie wiem może ktoś firmy pomylił albo konkurencja a może i lenie którzy lubią te samo piwo co Ferdynand Kiepski ciężko powiedzieć bo może to być każdy . Firma posiada samochody na kat. B , C , C+E , dodam że nowe . Ja jeżdżę busem masterką na kat b i bardzo polecam . Dodatkowe uprawnienia zawsze są mile widziane ale czy potrzebne ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kierowca

LUDZIE Z DALEKA OD TEJ FIRMY Pan (usunięte przez administratora). Wyzywa ludzidzi i traktuje gorzej jak (usunięte przez administratora) , jego żona która jest właścicielka wstaje w jego obronie i mówi że jest zdenerwowany przejdzie mu. Wykorzystują ludzi na busie za marne grosze a praca w busie trwa (usunięte przez administratora).bez spania. Auta są w opłakanym stanie najlepiej jak kierowca sam będzie przy nim robił i naprawiał je za własne pieniądze .

Irena
@Kierowca

To ile tak na prawdę można tutaj zarobić? Jakie to są kwoty? Ile godzin dziennie praca? Daj proszę znać

Pan Siofer

Ogłoszenie bywa na Olx,ale widzę że nie warto ??? A wiecie czemu jet tak khujowo? Bo żeśta karmili dziada od początku,godzili się na to i owo,brali robotę bez dogadania,i teraz w gnojowicę inni wchodzą...jak płacą dniówki to w nocy maszyna stygnie,bo widzę że o nocach cisza a upośledzeni pedałują bo liczą i się przeliczą,a potem płacz.Dniówka to dniówka i w nocy się śpi. Niech by tylko stękneli że się żegnamy bo śpię...potem auta leżą po rowach, na zjazdach,i drogach

Krzysztof nie pozdrawia...

Człowieku szukasz pracy tu jej nie podejmuj!!! Minimalna krajowa, (usunięte przez administratora) Dniówka to wyliczanie godzin 300zl. Czyli wracasz po całej nocce jazdy o godzinie 12:00 czyli za ten dzień wypłaty ((usunięte przez administratora)). Drugi przykład wyjeżdżasz w poniedziałek o 12 wracasz w piątek o 12. Czyli zarobiłeś za cały tydzień pracy śpiąć w aucie, (usunięte przez administratora) 1200 zł. 24h pod telefonem, na busie jazda na całego 5 rozladunków po przejechaniu 1300km rano, a już załadunek matryc o 21:00 i rozładunek kolejnego dnia o 7:00 około 650km ( Drunen NL- Rakwitz DE) później na Polskę rozwożenie reszty około 3-5 punktów. Zero diet, dodatków (usunięte przez administratora) Szef z szefową ( rodzinna firma) niech se sami jeżdżą, a nie wysyłają ludzi którzy chca zarobić, żyć, i nie być kalekami. Tą firmą powinna się zająć inspekcja!

DriF'u
@Krzysztof nie pozdrawia...

Szczerze mówiąc nic się nie zmieniło w tej Firmie! To co pan napisał panie Krzysztofie jest niestety prawdą, Stawka na Busie się zmieniła z 270 zł PLN na 300 zł PLN ????. Auta ze spaniem w kurniku,jazda na zapałkach jeśli chodzi o Busa , Solówka ma o tyle dobrze że Tachograf i nie gonią jak (usunięte przez administratora)bo się nie da ! Ale zjazdy na minuty to standard i jazda na 89km/h Pan Marcin jest (usunięte przez administratora), potrafi rzucić słuchawką podczas rozmowy=przerwać rozmowę, najniższa krajowa na Umowie zero Pakietu Mobilności,dostajesz 300 zł PLN za (usunięte przez administratora)siedzenia w Aucie! (usunięte przez administratora) Ale dziwne że każdy się na to godzi z nas a potem jak trwoga to do gwarek.pl i Opinie piszemy! Niestety ja też się na to godziłem ???? Ludzie szanujmy się na wzajem pozdrawiam serdecznie DriF'u

KK

Pracowałem w firmie przez moment . Z początku szef i szefowa wydawali się bardzo mili i finansowo też miało być przyzwoicie . No właśnie na tych odczuciach się skończyło . Jazda busem na Holandię bez snu praktycznie , załadunki i rozładunki i powrót do Polski znowu bez możliwość spania bo " rano trzeba zrzucić " Dostałem mandat za tachoboka bo jak to pisać jak się robi tysiące kilometrów i jeździ bez spania . Do tego trzeba podjechać do kierowcy z solówki aby zabrać od niego ładunek jak mu się tacho skończy . Przeładunki i załadunki ręczne nie są dodatkowo płatne . Dla" szefa "dniówka to(usunięte przez administratora) pracy ... Sorry ale (usunięte przez administratora) się już skończyło . Ogólnie duża rotacja w firmie kierowców i spedytorów . Nie polecam tego pracodawcy

Rt
@KK

Bohaterze przedstaw się z imienia. Skoro taki głupoty piszesz. Obrażać i oczerniak to łatwo jest , ale mieć za grosz odwagi ty Ty nie masz. Ciekawe że tylko jeden wpis na 17 lat działalności tej firmy. Chyba jesteś z Tych co pare razy w ciągu roku robote zmieniają

@Rt

Ja też w tej firmie pracowałem i potwierdzam słowa przedmówcy . Dodam jeszcze że przeładowane busy to standard był i (usunięte przez administratora) . Szef to się obraża za byle co a o wyjeździe w trasę w poniedziałek dostawałeś SMS w niedzielę wieczorem . Cieszę się że uciekłem z tej "firmy" i teraz pracuje u normalnego pracodawcy który dba o swoich pracowników .

Iwona

Próbowaliście z szefem rozmawiać? Myślicie, że zdaje sobie sprawę, że naraża pracowników na niebezpieczeństwo?

Halina

To ile taki kierowca pracuje ?

at
@KK

Jakos jezdze tam juz 9 lat i takich bzdur jak ty piszesz tam nie widzialem. Jakis pajac z ciebie , bo niemasz pojecia o robocie na busach, z pewnoscią gdzie nie pojezdzisz tam po paru kursach cie wykopią

Aleksandra
@at

Sugerujesz mu zmianę branży? Ale skoro tak to może w ramach równowagi opowiesz jak to serio wygląda? W sumie 9 lat to na wylot musisz wszystko znać

@at

(usunięte przez administratora) Co do firmy. Wyzysk totalny nie wiem jak teraz ale za moich czasów była dniówka 270zl tylko haczyk był taki że dzielili ja na godziny. Więc żadna dniówka tylko płatne od godziny. Wypłaty rzędu 4800zl maks. Więc jak na taką robotę to porażka. Szef tak jak już ktoś tam pisał myśli że doba 24h jest od tego by ją w pełni wykorzystać. Ogólnie (usunięte przez administratora) maja dobrze a reszta dyma. O tym iż płatne jest 270zl ale rozbite na (usunięte przez administratora)informują przy pierwszej wypłacie, lub gdy któryś z kierowców się wygada. Nie polecam bo to z pozoru mile małżeństwo dorabia się na plecach busiarzy pełną parą

Beata
@Byly

4800 to przy robieniu nadgodzin i weekendów?

@Beata

Tam nie ma weekend czy nadgodziny, to busiarze. Czas pracy nie obowiązuje

Barbara

A czemu nie obowiązuje? C

@Barbara

Bo nie ma w busach tachografow, co wykorzystuje po całości szef Marcin. Gania ludzi jak psy. Dobrze tam tylko maja Roman i Artur, a reszta jezdzi dzień noc, noc dzień. Doba ma 24h i tyle też szef chce by kierowca siedział za kółkiem. Osobiście byłem budzony po 2h snu bo matryce muszą być dostarczone na czas. Ta firma to tylko odłam małej części tej transportowej patologi. Wejdą tachografy na busy to się skonczy (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Byly

No a miałam właśnie pytać czemu tacho nie ma ale widzę, że wiesz, że wejdą. Ciekawe w sumie kiedy. Czyli w sumie z nimi praca tutaj już będzie mogła w miarę normalnie jednak wyglądać?

Ekhm ;)

@Byly a zmierzyłeś metrówką ile jest jeszcze miejsca? Da Się coś spiętrować? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe - Gliwice

• Jak się pracuje w Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe?

Złotoś Aneta Aneta Usługi Transportowe