Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Trzy kropki ...

Kiedy będzie przeprowadzona dezynfekcja toalet przy magazynie, są ćmianki, przydałby się najazd sanepidu, ze względu na złe warunki higieniczne i sanitarne pracodawcy powinien zapłacić wysokie kary. Trucie pracowników przez zakładową stołówkę i brak higieny w toalecie.

Kabaczek

Dzień dobry, przykre jest, że po pojawieniu się ZZ "Kontra" w popłochu zaczęliście szukać przyjaciół wśród pracowników. Za wszelką cenę próbuje się wygryźć robiące coś związki zawodowe, by znów w spokoju dalej nic nie robić, dla zatrudnionych ludzi. Produkując w Polsce, już drodzy mili przedstawiciele firmy macie spore oszczędności względem zachodu, a dalej i tak są prowadzone tematy wiecznego oszczędzania. To jest na prawdę przykre co się z nami robi. Na prawdę nie da się więcej wysupłać pieniążków? Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam, mam nadzieję, że kiedyś otworzycie swoje serca na ludzi. Dzięki nim właściciele korporacji mają nie mały zarobek co roku.

Tłoczniok

Na tłoczni to minimum 5k do łapy powinien mieć każdy i od tego startować, dziwię się ludziom stojącym tam na odbiorze czy operatorom.Juz lepiej sie zwolnić i na montaż przyjać się z powrotem.Kasa ta sama, a warunki o wiele lepsze.

Beka
@Tłoczniok

Ta 6k od razu.. To czym te warunki się różnią na tłoczni? Przeszliście na 3 zmiany i zabrali dodatek za 4 brygady, to zarabiacie tyle co na montażu. Proste nie?

MJ

Panowie cza uciekać jak najdalej.porazka tu jest zarobek 3.6 śmiech na sali.Jeszcze chcą żebyśmy na nadgodziny chodzili.Net polecą wypowiedzenia.Ta wypłata to nieporozumienie a lepiej niebedzie

Operator
@MJ

Jesteś odpowiedzialny za prasę wartą miliony a dostajesz 3.500 zl hahaha. Taka kasa jest wszędzie dziś składam papiery.

Mrs. Szparag
@MJ

To i tak masz dużo, są tacy co robią za mniej tutaj, Kpina i żart.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Jurek

Na hali2 wcale nie jest lepiej, kolesiostwo aż wylewa się bokami a awanse są na piękne oczy... Na Spawalni 12 są 2 damy które nic nie wnoszą tylko znają kierunek palarni i stołówki. Jedna lepsza od drugiej, a reakcji żadnej ze strony przełożonych bo przecież tak wygodnie... Zresztą lider nie jest lepszy... Niestety w tej firmie lepiej nie bedzie

Kolega Jurka
@Jurek

Na Hali 2 na spawalni to od zawsze było kolesiostwo, ogólnie ten dział jest źle zarządzany, tak jak mówisz operatorki sobie z technikami i Tl chodzą na fajeczki itp.

Jądro

Jak tam wypłaty na tłoczni?

Wypłaty
@Jądro

Głupio pytasz jaka może być po obcięciu dodatku plus zmniejszona ilość nocek utd Dziw bierze że jeszcze chcą ludzie w niedzielę przychodzić Ale to było do przewidzenia zawsze się ktoś znajdzie i o to im chodziło

operator
@Jądro

Wypłata parę stówek większa niż minimalna, to jest jakaś kpina pracuje ponad 10 lat w zakładzie...

Hehe

1 hala jesy super. Rozwalone deski klozetowe, mydła nie mają pompki. Cieszę się, że krzesła mają oparcie na stołówce. Ten zakład się sypie. Dosłownie.

Mateusz

Cześć, jaka stawka na start na produkcji? Myślę o zmianie pracy i biorę tą firmę pod uwagę.

Minimalna krajowa
@Mateusz

Najniższa krajowa 21,5/h brutto 3600 Od drugiego miesiąca pracy dostajesz premię w wysokości do 600 brutto

Arek
@Mateusz

Najniższa krajowa i umowy na 2 tygodnie.

Proszę o zbadanie źródła brzydkiego zapachu w okolicach pras fargor na tłoczni 1. Od pewnego czasu ciągle coś tam smierdzi, że pracowac się nie da.

Luki

Dlaczego koordynatorzy ,liderzy i trenerzy w tym zakładzie maja sie tak dobrze ? Zarabiają sporo a bardzo często nic nie robią ! Dlaczego ?

Łukasz
@Luki

Skoro uważasz, że mają się tak dobrze i nic nie robią to staraj się podwyższyć swoje kwalifikacje i zostań koordynatorem, liderem bądź trenerem. Przecież tych stanowisk jest tu multum.

Luki
@Łukasz

Niestety nie mam znajomości jak ci którzy obsadzają te Stanowiska. Także nie mam szans pomimo iż moje wykształcenie jest na wyższym poziomie

Mr. Kalafior
@Luki

Bo nikt z tym nic nie robi, nie zgłasza problemu, to "Góra" myśli że jest okay

Kamila
@Mr. Kalafior

Kto powołał Związki Zawodowe do reprezentowania Nas pracowników jeżeli nikt po rozmowie z ludźmi nic nie wie i niechce tych Związków bo działają na szkodę naszą .

zażenowny

Może komuś papieru w toalecie zabrakło XD, serioo pracodawca ma wam pilnować karteczek związkowych???? Litości... przekraczacie już każdy możliwy poziom żenady tym swoim śmiesznym związkiem. Macie swoje strony na fb to sobie tam piszcie te żałosne komentarze, nikogo to tu nie interesuje. Aaa nie przepraszam Ci "prawdziwi mężczyźni" boją się wstawiania komentarzy ze swoich profili bo przecież lepiej anonimowo, to faktycznie takich mężczyzn nam trzeba, mężowie stanu rzec by można.

Bogaty

Chcecie cos zmienic zapisujcie sie do kontry a nie placzcie ciagle ze malo kasy.

Magda
@Bogaty

I co ta kontra do chwili obecnej zrobiła?

On
@Magda

Droga Magdo Jak mieli coś wywalczył jak działają od czerwca dopiero. Czy myślisz że w 3 miesiące da się coś wywalczyć z dużą korporacja. Jeśli tak to jesteś bardzo naiwna. Na wszystko potrzeba czasu. Bo żadna zmiana nie jest na pstryknięcie palca. Pozdrawiam

Piękny lolo

A ile Ty tu pracujesz bo to jest raczej ważne, bo chyba wiadomo że jak pracujesz tu 10 lat to Twoja stawka jest trochę wyższa

Robotnik

Fajna praca. Może wypłata nie jest za wysoka, za to na nic mnie nie stać.

@Robotnik

Ktoś pisał o 4000 brutto, więc rzeczywiście zawsze mogłoby być lepiej. To jak fajna praca to może da się zawnioskować o podwyżkę? Często taką dostajecie w zakładzie? Czy tylko jak przedłużane są umowy ewentualnie?

50groszy

Na wiecej niż 50gr co roku albo wyrównanie do minimalnej nie licz. Od stycznia minimalna to 4200 brutto, także już nawet premię nam zabierze i wpisze ją w podstawę

Ramzan Kadyrov
@50groszy

Brak premii to koniec motywacji do żyłowania kosmicznych targetów, więc zobaczymy czy pod koniec roku ukręcą na siebie bata.

zbyszko
@Ramzan Kadyrov

No dokładnie kto przyjdzie na prdodókcje za 4200 bruto bez premi są inne prace sprzątanie ochrona

Stołówka

Przez biurowych co chodzą na ohydne jedzenie na stołówce, nigdy tej firmy nie zmienią, ale w sumie oni mają czas by iść parę razy do kibelka.

Tloczniok

Fajnie ze rozwalili nasza zmianę a teraz na innych jesteśmy traktowani jak ci gorsi. Zawsze do tej gorzej roboty. Ciekawe czy na nażendziowni też tak mają bo w kontroli jakości też tylko ta nowa robi a reszty nie widać

Tłocznia hala 1/2

Witam chciałbym się bardzo dowiedzieć jaka jest polityka w tym zakładzie na dziale TŁOCZNIA że Liderzy którzy pracują na hala 1/2 po kilkanaście lat z doświadczeniem kilkuletnim jak nie więcej mają wszystko dosłownie w jednym paluszku, operowanie prasą, dyspozycyjność, kontrola nad zmiana ,dobre wyniki produkcyjne zostają zdegradowani z pełnienia funkcji TL od września i pozbawieni dodatku a osoba kompletnie nie kompetentna nie mająca w ogóle pojęcia o produkowanych komponentach i ich wadach produkcyjnych, omijając już fakt o uruchomieniu prasy w podstawowym stopniu, choćby nawet awaryjnym zatrzymaniu zostaje nadal liderem podanego działu ?? kiedyś to była podstawa !!! chciałeś być wyżej musiałeś wszystko umieć, wszystkim operować mieć pojęcie, a teraz nic nie musisz !!!? Chyba coś tutaj jest nie halo !!! Dodam ze po 2 latach kariery tej osoby w zakładzie zostaje nagle szybko szkolona ( po roszadach na 3 zmiany) chyba się pali pod nogami, pewnie w celu zamknięcia nam wszystkim ust.. !!!.że nagle coś potrafi zrobić, żeby nikt się nie rzucał. Współczuję chłopakom tej zmiany bo pewnie ze wszystkim muszą sobie radzić sami!!! To My doświadczeni jesteśmy tak słabo oceniani ? jednogłośnie?? Powiem że na takie roszady, to takich rzeczy nie robi !!! Złe decyzje ponoszą za sobą konsekwencje...jak nie masz posady do danej osoby to po co ją trzymać ??? Dlaczego inni mają być poszkodowani tą decyzją ??? Nie warto się starać w tym zakładzie bo nic z tego nie będziesz miał, jedynie siwe włosy i stargane nerwy, nikt Cię nie doceni ani nie poklepie po plecach. Dobra rada dla nowych pracowników jeśli masz ochotę w tych czasach na wyższe stanowisko lub posadę idz do biura na kawkę lub herbatkę tu podsłuchaj tam podkabluj no i posada gotowa. Pozdrawiam

stal2
@Tłocznia hala 1/2

Rozumie twoje żale po tylu latach pracy ale oprócz tłoczni powini zrobić wrescie parę audytów ile jest potrzebnych liderów ogólnie dla całego zakładu w stosunku do obecnej liczby zatrudnionych

@Tłocznia hala 1/2 w pełni się z tobą zgadzam. Wszyscy pracownicy że zm C narzekają na obecnego lidera który nic nie umie nie jest w stanie im w czymkolwiek pomoc. Nagle po ogłoszeniu 3 zmian jest jakiś konkurs na lidera który wygrywa wiadomo kto. Zalatuje grupo kolesiostwem.

prasa
@Tłocznia hala 1/2

Mamy wrzesień tłocznia hala 1 a na selekcji dwóch liderów jeden pracownik

Lider
@prasa

Na hali 1 liderów już nie ma Dziwi mnie fakt że na hali 2 sa nadal cuz jazda hala ma widocznie inne prawa Ludzi tyle samo na h2 to czemu na h2 wszystkich pozdejmowali

Praca
@prasa

Zawsze możesz aplikować na selekcję będzie was wtedy 4 i możecie w brydża zagrać bo cały czas im brakuje tego jednego

Mody

Nie jest źle na start oferują w ogłoszeniu 4000 na rękę

XDD
@Mody

XDDDD 3600 brutto za pierwszy miesiąc Jak dorwiesz 4 z premią to będzie sztos

Alojz
@XDD

Taka prawda, normy wyśrubowane tak żeby było je ciężko wyrobić a chcą je jeszcze podwyższyć. Ale jak je zwiększycie to zwiększycie wynagrodzenie, prawda? Prawda??

XDD

To że oferują to tyle nie dostaniesz. Licz na przedział 3700 brutto do 4200 brutto o ile w ogóle wyrobisz targety bo znowu normę dzwigli ale hajsu już nie

Nikkki

Związki zawodowe Kontra może weźmiecie się za jakoś pożąda robotę ? A nie tylko liczenie składek na kocie i dbanie o swoich kolegow. Kiedy wywalczycie jakieś godne podwyżki w tym zakładzie ?

Obiecanki

Dyrektor zobligował się zmotywować załogę do odpisywania na zadane pytania-problemy z tablicy na stołówce. Jak nie było odpowiedzi tak nie ma czylI jak zwykle obiecanki cacanki.

montażysta

Pracowników hali 1 uprasza się o mycie rąk po zakończeniu defekacji, ponieważ tą samą dłonią którą pucujesz rowa do czystego dotykasz klamek oraz maszyn przenosząc cząstki kału zawierające bakterie które zagrażają florze bakteryjnej zdrowego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 587.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 497, z czego 45 to opinie pozytywne, 190 to opinie negatywne, a 262 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.