Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Levi's

Witam! Ile dostajecie przez pośrednika na rękę za miesiąc bez nadgodzin?

O
@Levi's

Najniższą :')

Kris

Na jaką stawkę można liczyć po przejściu pod zakład?

Koleś

Panowie chyba czas na zmiany, wypłata z kwartalna to chyba śmiech. Nie widać tego, taka powinna być normalna wypłata.

Dr.Suwnicowy

Witam,mozna by prosić by mega serwis mył podlogi na stolowce mopem? Nie dość że chodzę w cięzkich butach słucham pras to jeszcze podczas jedzenia chleba z cebulą i maggi musze sluchac jak mi wyje myjka przy lbie. Dziekuje

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Wypłata

Wypłata była strasznie daremna, chyba trzeba szukać nowej roboty bo te 11% podwyżki nic nie pomoże, a nowe zakłady się otwierają cale szczęście.

Wy z tymi wypłatami z premią kwartalna tak na poważnie? Przecież to jest śmiech na sali

Datek
@.

Za taką pracę co my tu tyramy z 5 k minimum powinno być...(usunięte przez administratora)żeby z setkami i kwartalna 4500 nie było. To jest żart. Panie dyrektorze rusz się Pan do działania bo cienko to widzę...

Obeznany
@Datek

Właśnie dlatego, że robicie za głodowe stawki to typ dalej jest dyrektorem, gdyby szastał kasą na lewo i prawo to by go zaraz odsunęli, chłop się już dorobił, tyle lat na najwyższym szczeblu, ma was gleboko gdziesz jemu 0 się zgadzają, ludzie kiedy wy pojmiecie że to korporacja ma zarabiać a nie wy.. wy tu jestescie od tyrania i conajwyzej karty z debetem, adient stoi ludzmi typu alimenciarze, po wyrokach, z niepelnym wyksztalceniem którzy do niczego innego w życiu się nie nadają nie są ambitni, stac i 8h klepac to samo i pojsc do chaty najtanszego browarka obalić. Ogloszenia na wolne stanowiska wiszą i wiszą a chetnych brak to swiadczy o najnizszym sorcie roboli w tej fabryce bez ambicji

Haha
@.

Nie dość że zabrali w wypłacie za wrzesień to nawet nie wyrównali kwartalną

Haha

Wypłata w październiku za wrzesień była marna, ledwo 3k

Bbb

Czy kobiety też pracują w tej firmie? Czy sami faceci?

Aaa

Czy w tej firmie na produkcji pracuja sami mężczyźni?

Odchodzę

Firma szczyci " że najwazniejszą wartością są pracownicy" gdy chcesz się rozstać za proozumieniem stron nigdy nie idą na rękę. Zawsze pełny okres wypowiedzenia, a dlaczego? Ponieważ z dniem złożenia wypowiedzienia traci się premie wydajnościową dodatki oraz premię kwartalną = bardzo tani pracownik do ostatniego dnia, kara za chęc zmiany i odejścia od czerwonego adientu.

Ejno
@Odchodzę

Weź zostań, trzeba nowego przeszkolić, kij z tym że za dwa tygodnie też się zwolni

Mniejsza niż minimalna krajowa? To jaką u mowę tu dają? Piszecie o okresie wypowiedzenia to chyba umowa o pracę? Jak tak, to jak to możliwe że jest mniej niż minimalna? To jakaś umowa nie na pełen etat?

BBB

Takie testy to już dawno powinny być dziw bierze że jeszcze nic nikomu się nie stało Kiedyś to były naloty policji z psami do szukania warto by wrócić do tego Szkoda gadać nie tylko kreski o procentach też by można napisać to i to temat rzeka zresztą ludzie wiedzą i widzą kto gdzie kiedy i co używa Zaraz się wyleje hejt że 60 parowa itd kto mądry 8 logicznie myślący przyzna rację a reszta .....

White
@BBB

Jak by wpadli z testami na nockę to połowa zakładu ma pozamiata. I to byłby by problem jak by fabryka stanęła a nie jakiś tam strajk....ludzi trochę pokory po za pracą to pijcie i cpajcie ale w pracy na haju. To jest problem powszechny nie tylko tego zakładu ze jest oko przymykane na dragi i alkohol

Przerwa

Panowie z wieszania. Przerwa to przerwa dlatego prosiłbym o nie wieszanie w jej czasie bo my którzy to ściągamy też chcielibyśmy mieć jakąś przerwę żeby zjeść a nie tyrać 8h non stop

Xy

Witam mam pytanie czy to jest prawda że po przejściu z agencji pod Adient nie ma przez trzy miesiące premi??? Dziękuję za odpowiedź

@Xy

Dzień dobry, Nie jest to prawda. Premia jest wypłacana. Pozdrawiamy

Max
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Trudno jest przejść spod agencji pod firmę? Trzeba kilka miesięcy tak przepracować czy można od razu próbować się zatrudnić z pominięciem pośrednictwa? Nie ukrywa że to drugie rozwiązanie by mi bardziej pasowało.

Ciężko
@Max

Pod agencją będą cię trzymać do dwóch lat, także pożegnaj się z tymi wszystkimi "dodatkami" jakie oferują w ogłoszeniu przez najbliższy czas. Przyjdź porób 3 miesiące jak jesteś z polecenia i uciekaj dalej bo tu nie ma przyszłości. Są tu agencyjni co już rok robią.

test
@Max

Mnie wzięli po niecałym roku ale są tacy co dopiero przeszli po dwóch, pozdrawiam

nikt
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Jaka wysokość bo ja dostałam 500zl a kordynator powiedział że to dużo

Xxx

Podwyżki?Chyba jałmużna.Wszystko idzie w górę a my się wręcz cofamy.Nawet na głupiej stołówce za obiad płaci się drugie tyle ,a co tu mówić o reszcie.Glupie dojazdy do pracy,my niestety nie mamy służbowych samochód gdzie firma wlewa paliwko jak pan dyrektor pomimo że zarabia przynajmniej 10 razy tyle co my

Ziomuś

Jaki zakład taki związek, gościu potrafi gadać i straszyć, ale żadne jego słowo nie pokrywa się z prawdą jak i prawem. Żałosny chłop który próbuje na siłę zrobić sam z siebie ofiarę losu

Stary

Ludzie gdyby nie Kontra dalej by było 1,50 max bo na więcej nie ma szans w tej firmie. Kontra pokazała że można negocjować i nagle nasza niby zakładowa solidarność co zrobiła, owocowe czwartki i podwyżki dla spawaczy. Zastanówmy się dlaczego : upchać jak najmniejszym kosztem, kupić jabłka a spawaczy jest tutaj jak na lekarstwo. Dlatego BARDZO DOBRZE ZR3W KOŃCU KTOŚ SIĘ NA POWAŻNIE ZABRAŁ DO ROBOTY. Cały czas ludzie narzekali na solidarność a teraz będziecie może ich bronić. Nareszcie coś się ruszyło w naszej firmie, niech widzą że załoga pracuje na stołki w tej firmie. JESTEM CALYM SERCEM ZA KONTRĄ A PRACUJE TUTAJ JUZ DLUGO.

Strajk

Gościu dostał wypowiedzenie i nagle afera, za darmo by nie dostał? Miej jaja i odejdź po tym co zrobiłaś nie ma miejsca na takich jak ty.

Szeregowy
@Stary

Po nowym roku podnoszą 20 procent minimalną. Oferują 16 procent. Walczą o mniejsze podwyżki.

Pomyłka

Firma dała ciała z przyjściem tłoczni na 3 zmiany, a teraz cisną każdy weekend na 3 zmiany :). 6 dni pracy z 1 dniem odpoczynku bez dodatku w zamian za 4 dni pracy z 1 dnien odpoczynku z dodatkiem :) tak wy dymać ludzi to trzeba umieć szapoba.

Bo ja
@Pomyłka

Lata praktyki oczywiście sarkazm Dziw bierze że są jeszcze chętni na niedzielę skoro jest popyt to i podaż Teraz to w drugą stronę raczej już ciężko by było znowu zrobić Skoro ktoś dobrze wykalkulował że płacąc setki kilku osobą a nie kilkudziesięciu dodatek zaoszczędzi no to szacunek

Banan

Cześć, jestem zainteresowany pracą na cnc. Na jakie zarobki można liczyć jako operator CNC?

Zbigniew

Jakie są procedury przejść z agencji pod firmę?

Pati

Od Lipca 28 złotych minimum na godzine plus dodatki premia .SUPER!!!

2024
@Pati

Ta ale od 2024, jakoś muszą wyrównać do minimalnej bo inaczej PIP by się nimi zajął. Robię tu rok i nic poza miesięczną minimalną wypłatą i paru stówek brutto premii nie widziałem.

Wieszcz
@2024

Ciekawe jak podniosą tym co mają już wypracowane lata Czy tyle samo podniosą co muszą wyrównać Teraz już zaciera się różnica między tymi co pracują już od kilkunastu lat i ciężko wypracowali sobie stawki a nowymi Nie bronie nikomu zarobić ale jakaś sprawiedliwość musi być jak jednym to i drugim

@nikt
@Wieszcz

Nie licze na dużo a pracuje tutaj prawie od poczatku, ale albo cos sie zmieni albo to upadnie. Nie da sie ciagle na 100% pracowac.

Trochę słabo jak robi się za minimalną. A jak są nadgodziny to można załapać się na setki? Płacą wtedy dużo wyższą stawkę?

Ser Topiony
@Pati

16% to nawet nie jest Minimalna od 1 Stycznia 2024

Były zwiazmkowiec

Brak kontaktu ze związkami solidarność. Telefonu nikt nie odbiera.

Wc

Ale to co dyrektor, lider czy kto tą deske wylamał , że sie tu żalisz? A może to koledzy co wczoraj chodzili w koło ronda z tej flustracji, że zamiast 300 pajacowało ich "aż" 30.

Operator

Zarząd firmy zastrasza ludzi co chcą iść na strajk, zwolnicie całą produkcję ja się pytam? Na stołkach tylko zależy biurowym by dalej nic nie robić, ja sobie znajde robotę w innym zakładzie nie będą pracował za minimalną by biurowi dostali gigantyczne podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 587.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 497, z czego 45 to opinie pozytywne, 190 to opinie negatywne, a 262 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.