Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Armani

Podwyżki w tym roku nie były złe ale fakt że będąc op 6lat mam taką samą stawkę jak kolega który przeszedł pod firmę 3msc temu i potrafi może 30% tego co ja to już jakiś absurd, po co są oceny jak i tak wychodzi na to że każdy zarabia tak samo bo starzy dostają za mało a nowi za dużo? @Pracodawca proszę wyrazić swoją opinię w tym temacie.

Witam serdecznie. Inżynier Narzędziowy, ile płacą na takim stanowisku na dzień dzisiejszy? W ogłoszeniu wymogi są podane i pobieżnie co oferują ale o zarobkach firma nie poinformowała. Może był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej i mu powiedzieli?

A czym spowodowana jest ta rotacja? Pracownicy sami odchodzą? Czy są zwalniani? Daj znać, bo myślę nad złożeniem CV na ten wakat, ale bardzo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu...

Bondziorno

@pracodawca Chciałbym się dowiedzieć jakie wykształcenie mają w tym zakładzie koordynatorzy i główni koordynatorzy (zestawienie procentowe ile osób o jakim wykształceniu jest na wyżej wymienionych stanowiskach) i ogólnie absurdem jest że osobami decyzyjnymi są ludzie którzy edukację zakończyli na poziomie niższym niż wyższym kierunkowym i nie życzę sobie by ktoś taki decydował i wydawał polecenia.

Tong Poo
@Bondziorno

Niestety ale większość TL nawet średniego nie ma.Ci co dłużej pracują byli wybierani na podstawie tego jak bardzo dali sobą pomiatać przez Koordynatora i jak byli skorzy przenosić to na swoich operatorów.Nawet kiedyś takie powiedzenie bylo jak nic nie umiesz zostaniesz liderem.U koordynatorów już jest lepiej przeważnie mają średnie wykształcenie ale głownie to ślusarze, piekarze, mechanicy.

@Bondziorno

Przecież tam są osoby które lata temu ze względu na duże zapotrzebowanie na stanowiska zostało obsadzone z przypadku. I tak zostało do dziś. 80% "koordynatorów" i "masterów" ukończyło co najwyżej szkoły średnie. Ale fabryka a raczej montownia nie wymaga stosownego wykształcenia.

Czy wiadomo już coś o podwyżkach na nowy rok?

Nowy2
@Nowy

Przecież już była, zobacz sobie umowę. Masz wyrównanie do najniższej, 3,80 brutto więcej. (usunięte przez administratora)

Lider

Beda podwyzki targetów.

Ramzan kadyrow

Już wiszą kartki na stołówkach 2,50 kwoty stałej+ ocena

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Frez

Jak to jest że osoba która ma wykształcenie piekarz, cukiernik albo produkcja pączków ma w tym zakładzie stanowiska kierownicze albo stanowiska o których nikt nawet nie wie że istnieją? Są miejsca w zakładzie gdzie ludzie pracują 8h max do 15 ale tak naprawdę są trzymani przez znajomości lub zasiedzenie.... Taki zakład powinien rozwijać swoich pracowników a piekarz to raczej do piekarni lub cukierni ..

Operator maszyn CNC te zmiany to ma długie jakieś, bo nie napisali po ile godzin się pracuje? Mam nadzieję, że nie dłużej jak 10, ale no ogłoszenie nic na ten temat nie mówi, dlatego mówię zajrzę tutaj i może będzie napisane albo ktoś się odezwie. Póki co nie widzę niestety, może ktoś wie?

Luis

8h, 3 zmiany

Do jakiego zakładu idziecie pracować w nowym roku? Bo jak podwyżka nie będzie min. 5zł + stażowe to połowa ludzi chce odejść!

Też właśnie myślałem od Philipsie i składam tam CV, po Adient podobno niecce dać podwyżek... A biurowych coraz więcej...

Hejo ja trochę z innej paki ale wyświetliło mi się ze szukają stażysty do firmy a właśnie jestem świeżo po studiach i szukałem stażu w Siemianowicach. Zostało 18 godzin żeby złożyć cv i zastanawiam się czy po takim 6 miesięcznym stażu będę mogl liczyć na zatrudnieniu na umowie o prace ? I wiecie może jak jest na takim stażu płacone bo w ofercie nie widzę takiej informacji?

Azero.

jak się spiszesz to jest szansa na zatrudnienie, wszystko zależy od Ciebie, stawka też.

Znalazłem rekrutacje dla stażysty w dziale jakości. Kończę studia na Politechnice i chciałbym spróbować. Staż jest tylko sześciomiesięczny? Można potem starać się o stałe zatrudnienie? Jest szansa potem przejść ze zlecania na umowę o pracę?

Azero.

nie gadaj bo stażyści zwykle dostają stanowiska, sam jestem przykładem

Adient jedzenie

Pytanie jak można zarządzać taką firmą a nie umieć poradzić se ze żywieniem pracowników ! Maszyny serwują chemiczne Hamburgery to mięso śmierdzi aż dziwię się że ktoś to je :( bułki milimetrowa mielonka posmarowana majonezem 5 zł do o stołówce nie wspomnę codziennie mielone z mięsa z wczoraj :( P. Stokłosa proszę się tym zainteresować ludzi karmicie a nie świnie

@Adient jedzenie

Kiedyś były fajne automaty z jedzeniem, no i bułka Kebab. Ale wiem Wy wolicie truć swoich pracownikó.

Brajan

Wiadomo kiedy będzie jakaś informacja o podwyżkach no i pieniądzach na święta?

Kontrabas
@Brajan

Podwyżki bendom przesuniete poniewac zaklad nie chce zgodzic sie na postulaty zwiazkow zawodowych, mysle ze benda gdzie kolo czerwca. Pieniandze na swieta dzis puscili przelewy

Montage

Wiadomo, że montaże tę fabrykę trzymają przy życiu, tłocznie można spokojnie zamknąć, dlaczego nie ma dodatku za pracę na montażu z wybrakowanymi niebezpiecznymi nie raz pękniętymi częściami z tej wspaniałej niosącej złote jaja tłoczni?

Fagor
@Montage

Zapraszam na tłocznie zobaczymy czy będziesz taki mądry. Weź se (usunięte przez administratora) 8 tysi części a ja se przejebie 300 tak jak wy nieroby (usunięte przez administratora)my wiadomo mylimy się ale wasze firewalle to już raczej prawa pomyłki nie mają więc skończ(usunięte przez administratora). farmazony albo idzie na palarnie tam Ci powiedzą jak robota na tłoczni wyglada

spawalnie i montaże
@Fagor

Co ty godosz? 8 tysięcy części z czego z 5 sztuk obejrzysz bo tak to pogaduchy albo słuchawki w uszach i reszta cie nie interesuje. A my tylko zgłaszamy że tu odgniecione coś i nie spawa tu pęknięte... U nas za słuchawki to po premii się dostaje i nie można nosić ale widzę tłocznia to ma inne prawa...

Alwaro

Witam ;) @Pracodawca kiedy pracownicy mogą spodziewać się świątecznych świadczeń?

Zatroskana

Czy to prawda że po wyjeździe maszyn do Rumunii Montaż 4 będzie zlikwidowany ?

Garfield
@Zatroskana

Tlocznia welcom wszystkich tam zawsze miejsce się znajdzie dla każdego przyjmą z otwartymi rękami Skoro mówisz że kasują montaż to i pewnie liderów i innych funkcyjnych też zdejmą tak jak to miało miejsce na tłoczni na obu halach

Kontra bas

Jak tam rozmowy o podwyzkach mialy byc 23 listopada ktos cos wie? Podobno spiewak na l4 wyladował, nie powinien go zastepca zastepować?

Damian
@Kontra bas

Zapewne będą przeciągać by dać jak najmniejsze podwyżki, przecież ktoś musi utrzymać biura na H2 na tłoczni... Według mnie powinny być jedne biura na całą tłocznie, a nie biura pod 3 prasy...

Cześć. Czy są przyjęcia na logistyke?

Bogaty Fagor

Dziwne bo jak jest wypłata schodze z tłoczni na spawalnie to mnie w lektyce niosą.

Zwiazki

Fajne akcje zrobili związki tak mało osob zapisanych a juz karty zniżkowe na paliwo wydają,tyle jezdzę ze akurat na skladki związkowe samo zarobi. Im nas więcej tym więcej benefitów.

Operator

U nas były dwa związki i przez 15 lat nie dostaliśmy nic.

Zltoczni

Fajnie na tej tłoczni. Zmuszajom nas do chodzenia w niedzielę l. Zamiost 4 dni robić i mieć jeden wolnego jak było w 4 brygadach to jo mom robić 6 i 1 wolnego za mniejsza kasa.

Z Prasy
@Zltoczni

Masz wolną wolę możesz nie musisz ???? Podobno w ta niedzielę przychodzą z samego biura bo chętnych już brak Ten co planuje nie patrzy że ludzie nie chcą Wpierw powinien zapytać czy ktoś chce a nie zakładać że tłum ludzi zgodzi się Ale on robi tylko 5 dni wie co mu tam niech fizyczni robią Coraz śmieszniejsze to jest że już co tydzień się proszą by ktoś przyszedł obraz nędzy i rozpaczy Dlaczego w tygodniu jak już chcą nie można tylko w dzień wolny Robić więcej za mniej nowa ekonomia obecnych czasów

Frez
@Zltoczni

Najlepsze są teksty ludzi z biura i tych pseudo inżynierów ze przecież przyjdziecie w niedzielę to sobie odpracujecie ten dodatek co wam zabrali. Ale oni mogą mieć wolne wszystkie weekendy...

Xxx

Jestem dokładnie tego samego zdania .Niech przyjdzie w niedzielę ten co sobie wymyślił trzy zmiany na tłoczni.Komu przeszkadzały cztery brygady?

@Xxx

Niestety myśmy to sobie wymyślili fałszując raporty by się słupki zgadzały dla góry, podziękujmy naszym przełożonym.Tak się skonczyło skakanie po prasach bo awaria bo postój bo coś,teraz już nie ma gdzie nadrobić i nic tego nie zmieni.Cztorobrygadówka wróci szybciej niż sie wydaje.

operator

Na H2, 90% produkcji idzie na wysyłki więc Ty się lepiej przełożonego zapytaj, 1 tłocznia na H1 by spokojnie dała radę na nasze potrzeby, a tak na H2 musimy całe biura utrzymać na trzy prasy.

Montaze

Zgadzam się do tego na tej tłoczni tylko noki lecą. Co chwilę jakaś selekcja i jeszcze my musimy na ich części patrzeć bo oni nawet nie wiedzą ktora jest lewa a która prawa

Operator

Według mnie w nowym roku: @pracodawca 1. Podwyżka min. 20% 2. Podwyżka premii jakościowej 3. Większe wczasy pod gruszą i cały socjal 3 rok mamy inflacje a Adient nic nie podnosi i dziwi się że nikt tu nie chce pracować

Sabrina

Ale to już wiadomo, że takie rzeczy będą po nowym roku? Czy po prostu Wy to byście chcieli? Czy takie pomysły można komuś zgłaszać?

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 587.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 497, z czego 45 to opinie pozytywne, 190 to opinie negatywne, a 262 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.