Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Tubądzin stanie na lucmierskich polach to yamada zacznie się zwijać

Jaa

Co za Tubądzin

X

A nie bo tapicerstwo

Ppp

Pownni tych starych operatorow zmienic na nowych koniecznie!!w ich miejsce zatrudnić nowych ktorzy spojrza na prace chlodnym okiem cos wprowadza praca sie zmieni o 360st.wieszkosc opertarow pracuje tam po 15lat i mysli ze wszystkie rozumy pozjadali

Jarek

Byle do emerytury lekka praca

Nie

Nie liczą się zdolności pracownika,trzeba robić za troje,mechanicy to święte krowy,liczy się kolesiostwo,pensja 2100.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?

Sporo osób robi do końca roku i gudbay.......... szkoda czasu marnować na ten zakład

A jak zarobki i praca na magazynie . ?Bo słyszałem różne opinie.

Na RAM B praca jak w kamieniołomach za miskę ryżu

XXX

Widać po was to zmęczenie nie zazdroszce szczególnie za psie pieniądze

Daria

Nie polecam zero premi, brak możliwości jakiegokolwiek awansu, małe zarobki, jak trafisz na RAM B to współczuję :)

qq

nie polecam

Dorota
@qq

@qq Niestety z Twojej wypowiedzi nie możemy się niczego dowiedzieć. Jestes w stanie nam napisać dlaczego nie polecasz pracy w firmie Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.? Twoi poprzednicy pisali o słabym wynagrodzeniu. Możesz przybliżyć nam ten temat? Na jakiej kwocie opiewa najniższe wynagrodzenie w tej firmie?

@Dorota

13 pensja,premia za niechorowalność,dofinansowanie do wczasów,bony bądź pieniądze na Boże Narodzenie.To chyba tyle.

praco

Zero możliwości awansu. Brygadziści bardzo słabo zorganizowani. Operatorzy leserzy jakich mało. Obiady czasem dobre. Temperatura 34C na hali...Klimatyzacja to jakaś kpina takie nawiewy to można zamontować co najwyżej do samochodu ,a nie na dużą hale. Wynagrodzenie 2400 brutto bez premii jedynie operatorzy mają jakąś premie. Zwykły pracownik nie ma premii. Po paru latach co najwyżej 200zl brutto więcej się uzbiera. Praca monotonna ,a co do pracy na RAM 556 ,a RAM B to tak: -RAM 556 zarobki te same co RAM B, -RAM 556 (20 paczek norma ,a RAM B 65 paczek norma), -osoba pracująca na ramie po 8godzinach już ledwo żyje w porównaniu z osobą ,która na lajcie sobie wychodzi z maszyny RAM 556, -wtryskarki (sporo nowych nieodpowiednich osób ,które zostały w tym roku przyjęte), -wtryskarki (komponenty są produkowane wszystko co leci wrzucane na produkcje ,a osoby z linii potem się męczą ,a szczególnie osoby na paczkach na RAMIE B), Więcej nie ma co pisać i tak to nic nie zmieni w tej firmie. Co raz więcej osób zwalniają.

K. W.
@praco

Z twojego wpisu wnioskuję że jesteś człowieku nie doinformowany... Tyle nasz do powiedzenia a ciekawa jestem czym tu się zajmujesz w pracy że bawisz się w BIG Brothera... I tak wszystkich widzisz jak pracujemy... Pierwsza kwestia twojego braku wiedzy to to że w tym zakładzie operatorzy nie mają premii! I nie baw się w dziwne wpisy tylko proponuję wziąć się do uczciwej pracy w pracy...

Dorota
@K. W.

Widzę, że masz dużą wiedzę na temat pracy w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. Ten brak premii wydaje mi się nieco zniechęcający. Naprawdę nie można liczyć na żadną premię, a co z benefitami?

Nie chcemy takiego zakładu na naszych ziemiach.Wynagrodzenie jakaś kpina .Nawet osoby z biura z stamtąd odchodzą

Damian

Jesteś niezadowolony z poziomu wynagrodzeń w firmie Yamada Wentworth Tech? Jeżeli tak to może mógłbyś precyzyjniej przedstawić, jak one wyglądają? Zarobki to zawsze temat mocno dyskusyjny, ponieważ dla niektórych są one wystarczające a dla kolejnych osób niestety nie.

Zdarzenia jakie mają miejsce w tej firmie, decyzje personalne i wymiana większości kadry zarządzającej nie mogły moim zdaniem przejść niezauważone przez prezesów Yamada. Dlaczego nie było wystarczającej reakcji nie potrafię powiedzieć.Byc może fakty zostały przekontrastowane przez dyrekcję, bądź sama firma ma właśnie takie standardy współpracy i standardy etyczne. O tym czy jest sens tracić nerwy przy dość małej szansie,że ktoś Cię wysłucha i coś z tym zrobić musisz zdecydować sama.

Pozwolę sobie skomentować pytanie dotyczące rozwiązania problemów pojawiających się w tej firmie poza forum. Próbowało naprawdę wielu i mieli bardzo dobre intencje. Tego co powoduje całkowity brak reakcji Dyrektora i całkowity spadek jego autorytetu nikt nie rozumie. Aż żal na to patrzec i naprawdę nie warto w tym uczestniczyć. Jest przed nami masa możliwości, decyzję nie zawsze są łatwe, ale jeśli chcesz się rozwijać powinieneś pomyśleć o zmianie

Danuta
@Monika

Takiego dopowiedzenia było nam tutaj potrzeba. Bardzo się zatem cieszę, że zechciałaś przedstawić tu swoje zdania na temat aktualnej sytuacji w Yamada Wentworth Tech. Skoro sam Dyrektor firmy nie reaguje na interwencje swoich pracowników to może warto byłoby zwrócić się z problemami do jeszcze wyżej postawionych osób. Uważasz, że takie działanie miałoby sens?

Szczery

Panie Dyrektorze, jak długo będzie Pan czytał opinie pracowników byłych i obecnych że HR a w szczególności jedna osoba (może dwie) źle wpływają na zespół? Jak długo będzie Pan pozwalał na szarpanie opinii firmy ? Może warto posłuchać pracowników i zrobić coś z tym? Takie głosy docierają do Pana nie tylko za pośrednictwem tej platformy. Przykro się to czyta ludziom którzy pracują i mają jeszcze zapał żeby pracować dobrze.

Danuta
@Szczery

@szczery a czy próbowaliście poza forum rozmawiać z osobami zarządzającymi o sytuacji która pojawia się w miejscu pracy? Może warto zainterweniować inaczej. Powiedz nam coś więcej na temat sytuacji w firmie. Czy pomijając fakt problemów z działem HR możesz wskazać pozytywy pracy w firmie Yamada Wetworth TECH Sp. z o.o.?

Nie_pakuj_sie_w_to

Yamada Wentworth...poważna nazwa,ale niepoważna kadra zarządzająca. W firmie zarówno na produkcji jak i w biurze panuje haos,brak przepływu informacji.Dział HR nie potrafi na czas dostarczać pracownikom tak ważnych dokumentów jak chociażby umowa o pracę (w szanujących pracowników firmach nową umowę dostaje się już na tydzień przed zakończeniem starej,a tu najczesciej parę dni po) brak stabilnego procesu produkcyjnego co oznacza przymusowe urlopy w tygodniu a pracę w weekend. Latem wysoka temperatura na hali około 30 stopni. Zarobki marne-nie są konkurencyjni na otwartym na pracowników rynku pracy. System pracy: 3-zmiany i 4-ro brygadówka. Możliwość awansu... Znikoma...zachęcą Cię obietnicą lepszej kasy a potem jej nie dają mówiąc jak się sprawdzisz to zobaczymy. Dyrektor nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji,tak właściwie w firmie rządzi dyrektorka HR która absolutnie nie nadaje się do tej pracy. Nie potrafi komunikować się z zespołem,wprodza zamieszanie,psuje atmosferę,wtrąca się w sprawy w które nie powinna,czesto miewa wybuchy złości. Dział HR powinien wspierać procownikow a tu działa przeciw nim. Podział pracowników że wzgledu na byłych pracowników Gillette,nowych z Yamady Wentworth, z Yamady Development, na pracowników z agencji pracy. Przez co brak jedności w zespole. Morale w firmie niskie. Atmosfera zła, ludzie często kłócą się miedzy sobą. Z plusów... rzetelny,konkretny,rozsądny i przyjazny ludziom kierownik produkcji,który może opanuje haos w firmie. Stołówka na miejscu z kucharzem,bardzo tanie obiady. Nowo wybudowana fabryka znajduje się pod Zgierzem ale zorganizowane są busy pracownicze.

RamB

Wchodza 3 zmiany,wiec mniej pieniedzy......szybkosc pracy na ramie B to piąty bieg a teraz mamy tam pracować tak samo z ta samą prędkością tylko za mniejsze pieniadze( zabiorą dodatek) bo wchodza trzy zmiany... porażka nie zakład

Szczerość

Witam, generalnie pracę na linii stanowczo odradzam, (usunięte przez administratora)i brak szacunku do nowych osób na porządku dziennym, nowe osoby zamiast być szkolone od razu muszą pracować same, jeżeli się nie wyrabiają to zostają linczowani przez starszych pracowników, bo przecież każdyz nich był mistrzem na poczatku. Liderzy w 90% bez szacunku do pracowników, potrafią rzucić tekstem typu "rób co mówię, ja tu rządzę" czy "halo ogarnij sie" jak do jakiś zwierząt. Zero ładu, nic nie ma swojego miejsca maszyny rozmieszczone bez sensu, pracownicy Yamady sie wywyższają i nie szanują pracowników z innych firm. Klimatyzacja, a raczej jej brak, latem ponad 30stopni na hali, jedyne co robią, to puste obietnice, wiatraki jadą już rok czasu, aż absurdalne. Mimo wszystko jeżeli ktoś pójdzie bezposrednio do Yamada na stanowisko operatora, to ma dobrą i przyjemną pracę, obiady za pół darmo, 13 pensje, nie wspominając już o dziale wtryskarek, na które jak już się dostaniesz to nic nie musisz robić, a pieniądze same wpływają na konto, podsumowując praca w Yamadzie jest dobrą ofertą, z rozsądnym wynagrodzeniem, dla ludzi o mocnych nerwach, aczkolwiek stanowczo odradzam prace przez agencje w tamtym miejscu, zgadzam sie niemalże w 100% z innymi opiniami.

szczera

Witam. Pracowałam w tej firmie ponad rok i wiele widziałam. To co się dzieje na hali produkcyjnej jest tragiczne. -W okresie letnim temperatura na hali o godzinie 8 rano wynosi prawie 30*C a co w godzinach popołudniowych? Klimatyzacja niby jest a jednak jej nie ma bo nie działa. -Zero organizacji jeżeli chodzi o rozmieszczenie maszyn i komponentów na hali -Stan maszyn daje wiele do życzenia raz na pół roku zrobią przegląd maszyny i to tylko tak żeby nikt się nie czepiał, że nic nie robią nawet nie naprawią jej porządnie -W toaletach umywalki zapchane, woda wybija i w damskiej i męskiej toalecie tak że można pływać w dodatku smród jaki temu towarzyszy jest okropny i czuć go nie dość że w toaletach to też w szatniach i na stołówce gdzie ludzie chcą w spokoju zjeść.. -Zero jakiegokolwiek przekazywania informacji jeśli chodzi o inwentaryzacje czy brak komponentów przez co osoby są wysyłane na przymusowe urlopy bądź sprzątają inne maszyny -Brak rzetelnych mechaników czy elektroników, gdy coś się zepsuje i potrzebujesz pomocy to oni przychodzą po 30 min czy godzinie a nawet dłużej bądź wcale -Atmosfera między ludźmi okropna ludzie odzywają się do siebie w taki sposób że odechciewa się tam przychodzić teksty w stylu ogarnij się nie pracujesz tutaj od wczoraj, zrób to od czegoś tutaj jesteś, jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić, nie jesteś nam do niczego potrzebny/a i wiele wiele innych których nie wypada tutaj napisać bo administrator i tak by to usunął. -Wszyscy robią wszystko tylko nie to co do nich należy totalna samowolka -Jeżeli nie należysz do grupy osób z którymi będziesz obgadywać innych to wiedz że to Ciebie będą obgadywać -Liderzy i kierownicy nie rozwiązują problemów bo ich nie widzą i według nich wszystko jest w jak najlepszym porządku -Osoby z Ukrainy mają więcej kultury osobistej i sympatii do drugiego pracownika niż wszystkie osoby z yamady i agencji razem wzięte -Zarobki są nieadekwatne do pracy jaką trzeba wykonywać. Wynagrodzenie czy to przez agencję czy przez yamadę jest o wiele niższe niż osób z seito (Ukrainy) -Osoby z linii montażowej manualnej sami narzucają sobie tempo pracy, a osoby z rama b czy dawnego rama a które są uzależnione od maszyny i nie mają zbytnio wpływy na to jeżeli coś się popsuje dostają te same wynagrodzenie co linia manualna, ponadto osoby z yamady z manualki dostają umowę bez obowiązku zmiany miejsca pracy (maszyny) bo twierdzą że inne maszyny zbyt szybko idą i nie chcą tam pracować -Wielkie sprzątanie hali i maszyn jest tylko wtedy gdy zbliża się audyt i dyrekcja chodzi po hali a w pozostałe dni ? -Zero wolnego czasu by spędzić go z rodziną czy wyjechać gdzieś na weekend bo obowiązuje system czterobrygadowy a żeby dostać chociaż jeden dzień urlopu trzeba prosić się 2 tygodnie wcześniej -Wielu dobrych pracowników już odeszło i wiem, że kilka osób też chce jeszcze odejść, właśnie przez atmosferę jaka panuje w tym zakładzie Szczerze nie polecam tego miejsca pracy można się wykończyć i psychicznie i fizycznie. Nie pozdrawiam.

pomocny

Witam, pracowałem w firmie, latem nie da się wytrzymać na hali, temperatura bliska 30 stopni a popołudniem i więcej. Dyrektor rozkładał ręce, a i bhp nic nie robiło. Jeżeli chodzi o pracę to nie jest zła, ale pensje jakie proponują to kpina, pewnie dlatego ludzie przychodzą i odchodzą, nawet ci co dostali umowy przez yamade. Również widziałem, że wspominana wcześniej p. (usunięte przez administratora) "trzęsie" całym zarządem i wszystko chce kontrolować,nic nie może się odbyć bez jej wiedzy. Większość osób nie chce z nią współpracować. Szkoda, bo fajni ludzie już odeszli, a i nowi pewnie nie wytrzymają za długo. ATMOSFERA FATALNA. Fakt, jest autobus, ale przez kilka miesięcy pracownicy jeździli busem, który nadprogramowo zabierał 8-10 osób więcej, cud że nikomu nic się nie stało. Brak działającego systemu, inwentaryzacje co miesiąc i jeszcze trzeba brać wtedy wolne Duży plus za możliwość zjedzenia dobrego i taniego obiadu w stołówce.

Sypatyczny

Witam, byłem pracownikiem kilka miesięcy w tej firmie. Gorąco nie polecam. Rzeczy które mi się nie spodobały i na jakie musisz się przygotować to : - Temperatura na hali w okresie letnim 34 przez 4-5 miesięcy - Ogólny hałas - Złe planowanie jeśli chodzi o produkcje więc możecie się spodziewać że np. będą dni w których każą wam iść na urlop przymusowy bo nie ma komponentów albo będą was przerzucać z stanowiska na stanowisko - Brak zaplecza technicznego który by wam pomógł - Firmą rządzi Pani od HR a dyrektor i kierownik niewiele ma tu do powiedzenia - Związki zawodowe są ale nie liczcie że będą coś dla was robić - Jeśli jesteście pracownikami produkcyjnymi to czeka was praca przez agencję i śmieciowa umowa podpisywana co miesiąc - Nie liczcie że dadzą wam umowę przez Yamade tak jak obiecują, niektóre osoby pracują po rok czasu i jej nie dostają. -Wszędzie Ukraina i ludzie nie znający języka oczywiście żeby znaleźć kogoś kto Ci coś przetłumaczy trochę zajmie - Zarobki słabe - Jeśli podpadniesz z czymś Pani "B" to wiedz że do końca będzie Ci robić problemy na każdym kroku - Większość bogatych w doświadczenie fachowców już odeszła z tej firmy a i pozostali tylko czekają na jakąkolwiek ofertę. - Ogólnie chaos i (usunięte przez administratora) na każdym szczeblu - Trzeba też zaznaczyć że nie warto zostawiać niczego w szatni ponieważ zdarzało się kilkakrotnie że rzeczy znikały - Na całą hale produkcyjną jeśli chodzi o męskie kibeleki to są całe 3 sztuki... Decyzja zawsze należy do was, co zdecydujecie.

Pracus
@Sypatyczny

Sam pracuje w firmie kilka miesięcy i praca, jak praca na każdej produkcji..nie ma dźwignia, lekkie elementy a i warunki calkiem niezłe: obiad można zjeść na miejscu, na pieniądze zawsze można narzekać, ale do roboty doworza i z Łodzi i Łęczycy. No może Pani od bhp lepiej by się zajęła sprawami bhp i zaczęła ludzi szanować i noralnie się odzywac, a nowy kierownik produkcji dzień dobry mówić.. A umowa normalna o pracę z agencja i przyjmują do firmy, wiem bo sam ja dostalem. Na produkcji trochę chaosu jest i widać, że z organizacją mają problem..płacą na czas i to najważniejsze.. A odchodzą zwykle najsłabsi bądź tym którym nie da się dogodzić..pozdrawiam tych narzekajacuch zawsze i na wszystko! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.