PPC System Sp. z o.o.

Opinie o PPC System Sp. z o.o.

firma

Dzwonią w sprawie wizytówki google i próbują wmówić, że wizytówka Google Moja Firma jest płatna.. haha. Uprzedam was, że takie praktyki są niedozwolone i możecie z tego powodu mieć duże problemy. Jeszcze jeden telefon do naszej firmy!

Teraz lecą z grubej rury - "na automatyczne przedłużenie umowy" i KONIECZNOŚĆ zapłaty w związku z jej niewypowiedzeniem i straszeniem przyszłą windykacją. To już przegięcie. Dotychczas tylko dzwoniły panienki że wyślą mi jakiś chłam za pobraniem strasząc że jeśli nie wykupię to zniknę z Google. NIE ODBIERAĆ!!!! To co NIBY robią jest za darmo!!! A broń boże nie podawać weryfikacji do wizytówki!!!!

@Andrzej

Panie Andrzeju - usługi, które oferuje Nasza firma nie ulegają automatycznemu przedłużeniu. Stale pracujemy nad poprawą wszelkich standardów w Naszej firmie. Prosimy o opisanie całej sytuacji drogą telefoniczną (+48 784 907 531), lub mailową (zazalenia@ppcsystem.pl).

M.
@PPC System Sp. z o.o.

Nie podlegają przedłużeniu? kobieta dzwoni do mojej firmu i twierdzi że umowa się kończy i że musze ją przedłuży, wysyła kuriera za pobraniem, sprawdzam w systemie a nigdy nie współpracowaliśmy. To jakaś kpina, chyba od providenta się uczycie...........

@M.

Dzień dobry, chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy o opisanie wydarzenia, o którym mowa w komentarzu drogą telefoniczną (+48 784 907 531), lub mailową (zazalenia@ppcsystem.pl).

@PPC System Sp. z o.o.

Ja miałam podobną sytuację, założyłam wizytówkę firmie z którą współpracuje (za darmo) ok 3 lat temu i teraz zadzwonili o konieczności przedłużenia nie wiem czego??? Zapłaciła, choć nie wie za ci. Podobno wizytówka nie będzie widoczna :))) Chcemy rozwiązać tą umowę zawartą na odległość i prosić o zwrot wplaty

korony
@Andrzej

tak gadają o dopelnieniu oferty i o zamknięciu pakietu dodatkowo mogę być właścicielem wizytówki która sam założyłem! i to wszystko za 3 stowki.

hd

bardzo nie miła obsługa przez telefon. Pani podczas rozmowy nie potrafiła odpowiedzieć na konkretne pytania. Na zapytanie dlaczego nikt nie próbował rozwiązać problemu wcześniej tylko dopiero gdy kończy się okres umowy Pani przedstawicielka obraziła się, powiedziała, że nie będzie trzymać dla nas miejsca i rozłączyła się.

@hd

Dzień dobry. Bardzo prosimy o przesłanie na adres zazalenia@ppcsystem.pl szczegółów dotyczących połączenia, o którym mowa. Dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Zapraszamy do kontaktu z działem księgowości w celu wyjaśnienia sprawy.

Programista C++

Niezadowalający

Będziesz kradł z nami? Podając się za Google!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mik

Kilka dni temu dostałem zgłoszenie o przyznanie uprawnień do zarządzania lokalizacją google maps firmy, której pomagam prowadzić profil. Dodatkowo PPC System stworzyło e-mail na dane jednego z właścicieli by w ten sposób zwiększyć szansę na wyłudzenie danych(mam dowody). Sprawa zostanie zgłoszona na policję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Firma PPC System powinna zostać zamknięta, a właściciel odpowiedzieć karnie za stosowane praktyki.

@mik

proszę pana/pani mam podobny problem. Jeśli mogę zapytać o radę, gdzie to zgłosić? Bez mojej zgody używają moich danych, mają moja wizytówkę, zarządzają nią. Do tego na początku odbierali telefony ode mnie teraz jak juz widzą ze nie podoba mi się wiele rzeczy i chce to zmienić to przestali odbierać. Albo odbiera ktoś inny i mówi ta pani jest na l4 oddzwoni. Oczywiście nie oddzwania

@mik

Dzień dobry, Wysłanie prośby o dostęp do wizytówki jest niezbędne do tego, żeby pracownik naszej firmy przystąpił do realizacji opłaconego zamówienia. Utworzenie nowego konta Google (Gmail) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych naszych klientów. W związku z tym po opłaceniu faktury pracownik działu realizacji tworzy nowe konto na dane, które są podane w zamówieniu przez właściciela firmy, bądź osobę decyzyjną. Nie chcemy, aby wszystkie wizytówki były obsługiwane na jednym koncie. Wszystkie dane, którymi posługuje się nasza firma są również ogólnodostępne w internecie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Dzień dobry, Każdy klient, który decyduje się na współprace z naszą firmą dobrowolnie przekazuje nam dostęp do swojej wizytówki, żebyśmy mogli wykonać swoją pracę na profilu Google Moja Firma. Utworzenie nowego konta Google (Gmail) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych naszych klientów. W związku z tym po opłaceniu faktury pracownik działu realizacji tworzy nowe konto na dane, które są podane w zamówieniu przez właściciela firmy, bądź osobę decyzyjną. Nie chcemy, aby wszystkie wizytówki były obsługiwane na jednym koncie. Wszystkie dane, którymi posługuje się nasza firma są również ogólno dostępne w Internecie. Bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 784 907 531 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

kontakt
@PPC System Sp. z o.o.

A dlaczego pobieranie dane z internetu i kontaktujecie się bez mojej zgody na przedstawienie oferty? mam reklamę tylko na portalu turystycznym z którego jestem zadowolony i stamtąd pobraliscie kontakt do mnie co też potwierdziła wasza pracownica. Jakim prawem się ze mną kontaktujecie bez wyrażonej zgody? nawet nie mam konta na Google a pod moim adresem nie widnieje żadna wizytówka

@PPC System Sp. z o.o.

Żadnego zamówienia nie było. Konto z którego próbowano wyłudzić dostęp do profilu zawierało nazwisko jednego z właścicieli, którego dane można znaleźć we wpisie CEIDG i który nie zajmuje się tymi sprawami. Dodatkowo, gdyby nazwa maila była inna to można by powiedzieć o pomyłce, jednakże w tym przypadku jest to jawne podszywanie się pod inną osobę – co za tym idzie, znajdzie się na to odpowiedni paragraf.

mik

Dzień dobry, przykro mi z tego powodu. Niestety takie firmy jak PPC System żerują na lokalnych, małych biznesach mniej świadomych przedsiębiorców. Osobiście odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą, ponieważ może dochodzić do uskuteczniania procederu "mydlenia oczu" w nieskończoność oraz zachęcania do opłat za DARMOWY profil na platformie Google Moja Firma. Najlepszym wyjściem będzie bezpośredni kontakt z Google oraz zgłoszenie sprawy na policję. Niestety ze względu na obecną sytuację na świecie infolinia Google jest nieczynna jednak zawsze pozostaje kontakt e-mail. Polecam w wyszukiwarkę wpisać "Jak zadzwonić do Google? Kontakt z pomocą Google Moja Firma" i znaleźć artykuł na blogu "pierwszy na mapie", który krok po kroku opisuje jakie są możliwości kontaktu. Pozdrawiam.

joanna
@kontakt

No ale jeśli jest podany kontakt telefoniczny w internecie to chyba z automatu wyraza pan zgode na kontakt, gdyby tak nie było nie umieszczałby pan swojego nr telefonu ogólnodostepnie :D troche smieszne podejscie, to co ktoś ma najpierw zadzwonic i sie zapytac czy wyraza pan zgode na rozmowe a potem dzwonic drugi raz i rozmawiac? xd

Emi22

Ja jestem zadowolona . Zrobili za mnie coś do czego ja nie mam pojęcia, pomogli przy zalogowaniu się , dodaniu fraz itd.

Dejvi

Polecam

Nie polecam

klienci uważajcie na nich. zakładają "lewe "konta pracownikom. gwarantuje wam że jeśli zadzwoni do was pani Kasia to to nie jest Pani Kasia. jeśli pewnego pięknego dnia sprawdźcie wpisując słowa kluczowe za które zaplaciliscie kupę siana a waszej wizytówki nie widać ..... to nie dajcie się nabrać ppc system ze to dlatego, że skończył się okres widocznosci wizytowki. jeśli zapłacić to oczywiście będzie ona wyświetlana. nie dajcie się nabierać tym ludziom ludzie. zadzwoni do was z tej samej firmy za tydzień 10 innych osób które przeksztalca nazwę firmy po polsku po angielsku albo po prostu podadzą skrót jej. juz sie chce rz..... od ich telefonów od lat

G

Trzymajcie się z daleka od tej "firmy" Nabieranie ludzi i nic więcej. Złożyłam wypowiedzenie umowy w drugiej połowie marca do dziś nie dostałam zwrotu pieniędzy. Próbuje kontaktować się, oczywiście nikt nie odbiera już telefonów, próbowałam dzwonić z innego numeru dodzwoniłam się za pierwszym razem. Osoby które tam pracują są tak niekompetentne, biuro obsługi oraz księgowość. Za każdym razem kiedy chce się dowiedzieć co dalej, kiedy dostanę zwrot mówią że wysyłaja zgłoszenie dalej... Żenada i nic więcej.

@G

Dokładnie tak. Pracodawca nawet nie raczy odpowiedzieć na te posty. Numery blokują albo olewają jak wiesz ze chcesz zwrot kasy. Do gazety z nimi idę opiszę wszystko co robią

Magda
@G

Jakiej kompetencji pani oczekuje? przecież ich zadaniem jest nabrać klienta na kasę i robic wszystko żeby jej nie zwrócić. Wiedza dobrze pracownicy ze robią klientów w....... Na tym polega ich praca. Nie jeden klient dał sobie spokój jak ma dzwonić szarpać się z nimi albo słyszeć 100 razy przekazuje dalej to..... To daje sobie spokój. Bo szkoda nerwow

on

Nie zawieralem z ta firmą żadnych umów! Dzwoni pani Patrycja i straszy mnie odsetkami, karami. Dziwne, że wysłała emaila z typową ofertą. Jak do potencjalnego klienta. Napisalem wam jasno, że nie mam z wami żadnej umowy zawartej i jeśli wyślecie mi cokolwiek na siłę, bez mojej zgody (a takiej nie wyrazalam telefonicznie ani emailowo), to kieruje sprawę do Sądu. I nie zawracajcie mi (usunięte przez administratora) swoimi telefonami, bo zgody na użycie mojego nr w celu przedstawienia "oferty" ( dosłownie: wszystkie chwyty w rozmowie dozwolone byle zapłacił) NIE WYRAZIŁEM!

regulamin
@on

W regulaminie jest zapis ze ppc system może nie odpowiadać na reklamacje, jeśli uzna ze jest niezasadna. Regulamin tez mówi jasno, że firma nie odpowiada za nic. Wiec jeśli zapłaciłeś, a coś jest nie zrobione, to regulamin mówi - nas to nie obchodzi. Możesz nawet złożyć reklamacje, ale nie musimy na nią odpowiadać. Tak mówi regulamin.

Firma to (usunięte przez administratora) Zapłaciłem 299zł za kilka usług które mieli wykonać. Nie zostało NIC zrobione, po kilku telefonach i nie spełnionych kłamliwych obietnic że cokolwiek zostanie zrobione dałem sobie spokój. Oszukali i okradli mnie na 299zł! Ostrzegam przed nimi.

Rafał
@Marcin

Dokładnie to samo z nimi miałem. Jakbym siebie widział, to samo miałem napisać. Nie polecam, blokować od razu numery bo w rozmowie z nimi różne teksty się pojawiają od propozycji przedłużenia po straszenie zablokowaniem wizytówki karami itd. Człowiek ze strachu albo dla świętego spokoju może się zgodzić zapłacić, jak ja. Wiec teraz jeśli mogę poradzić to blokowanie numerów nie wdawanie się w rozmowę z ppc system. Powinna być opcja jeszcze do wyboru oprócz opinia "negatywna" to "rażąca, bardzo negatywna"

@Marcin

Dokładnie tak. Dzwoni babka i mówi że wszystko ja mam,choć efektów zero.Nie zauważyłem zwiększenia ilości klientów,no bez zmian wszystko.Teraz patrzę że mam maila od nich z propozycją współpracy o to samo co ponoć wykupilem.0 profesjonalizmu zwykle próby zdzierania kasy na zasadzie jak głupi niech płaci albo niech płaci póki się nie zorientuje

Firma próbuje wyłudzić pieniądze za darmowa wizytówkę googli. W rozm.telefonicznej straszą karami, w mejlu gdy się zapytasz wprost, to się wycofują i przepraszaja że to niby koleżanka jakaś nowa dzwoniła nie w temacie. Boją się bo wtedy wiedzą że do urzedu ochrony konsumenta można to wysłać, jako dowód.

F

Dokładnie takiego emaila dostałem. Zapytałem wprost czy kary będą mnie obowiązywać za nie płacenie dalej. Na emaila z którego dostałem ten ich śmieszny regulamin od osoby która w rozmowie mnie straszyla. Odpisała ta sama osoba rznac glupa ze to jakaś nowa osoba ze mną rozmawiała, temat zamknięty, oczywiście nie musze płacić. W rozmowie co innego w emailu co innego. Nie polecam to jest płacenie za coś co jest po prostu za darmo

wizytówka

Cześć, czy ktoś może wie dlaczego firma ppc system nie ma wizytówki?

Witam

Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego ta firma chce opłaty za "przedłużenie wizytówki Google" skoro samo Google takiej opłaty jie wymaga? Forma ich wypowiedzi jest tak ch a m s k a, jakbym z nimi co najmniej jakaś umowę zawarła, a nic takiego nie miało miejsca. NIGDY. Czy wie ktoś może, czy ich telefonowanie jest zgodne z prawem? Ja zgody żadnej im nie wyrazalam na przedstawienie oferty,czy w ogóle dzwonienie w tejże sprawie.

Witam, czy możecie mi wyjaśnić dlaczego pobierać opłaty za wizytowke google która sama utworzylam jestem jej administratorem sama dodaje zmiany oznaczalam na mapce dojazdu a teraz dzwoni kobieta która twierdzi ze musze zapłacić inaczej nie będzie widoczna? Dlaczego mam niby płacić za to ppc system?

Autocars

Polecam, moja wizytówka wyswietla sie pierwsza w mojej miejscowości.

Am

Do mnie takie maile wysyłają W nawiazaniu do naszej rozmowy telefonicznej informuje , iż dobiegłą końca darmowa opłata administracyjna . Pakiety które Państwo maja wykupione będa funkcjonować prawidłowo w momencie przedłużenia podstawy widoczności - opłaty administracyjnej. Koszt opłaty to 349zł brutto . Jest to opłata jednorazowa . Po uiszczeniu nie bedziecie Państwo mieli żadnych opłat wiecej za ta usługę . I mam niby płacić bo ta opłata jest wymagana a na stronie Google o niczym takim nie informuje. Z ppc system żadnego umowy nie mam zawartej. o co tutaj chodzi niech ktoś mi wyjaśni? może pracodawca mi to wyjaśni skoro tak czynnie teraz bierze udział tutaj.

Szymon

Pozdrawiam Panią Sylwe M, która na początku chce mi przedłużyć wizytówkę za 299 zł, która jest za DARMO od Google. Niestety nie skorzystałem oferty to zirytowana Pani mówi przez telefon " FV i tak przyjdzie bo wizytówka bedzie wyświetlana" Oj Pani Sylwio :) Pracując na Call Center trzeba mieć wyrozumiałość do klientów, że nie każdy chce płacić za coś co jest za darmo :) Pozdrawiam i życzę cierpliwości do klientów :) PS. Jak Pani nie chce ze mną rozmawiać to prosze nie dzwonić do innych i straszyć komornikiem :) Nie ładnie :))

Agata
@Szymon

Takie zachowania tej firmy to norma. Do mnie tak samo dzwonia i żądają zaplaty albo wizytówka przestanie istnieć :-) Nie płacę im od jakiegoś czasu i szczerze mówiąc(usunięte przez administratora) te wizytówkę. Bez niej też mnie klienci odnajdą. I odziwo. .... Dalej istnieje

@Szymon

A z jakiej racji faktura ma przyjść? dlaczego pracodawca się nie odniesie do tej sytuacji?

Okradziona

Nie zastanawia pana dlaczego nie mają własnej wizytówki? Skoro specjalizują się w promowaniu innych to dlaczego nie siebie? Otóż mają - co kilka dni nową bo jak już się nazbiera negatywów to usuwają i zakładają nową. Nie dajcie się nabrać to MANIPULATORZY. Sprzedają usługi, które można wykonać samodzielnie za darmo! Wpierają że ważność wizytówki wygaśnie, co jest nieprawdą. Wbrew regulaminowi Google nie informują, iż to za co każą sobie płacić jest w rzeczywistości bezterminowe i bezpłatne. BRAK SŁÓW

Marzena
@Okradziona

Zgadzam się w zupełności z Panią. Niecały miesiąc temu chciałam w końcu wystawić im opinię na podstawie ciągłego wydzwaniania i nakłaniania na te same usługi, dublowanie. Naciągacze. Dziś ponownie weszłam na google, żeby wyszukać ich wizytówkę i dodać komentarz, jednak obecnie wizytówki nie mają. Mieli negatywne opinie, i jak się ich sporo uzbierało to usunęli komentarze i wizytówkę. Nieźli krętacze!

Oszukana
@Marzena

Dokładnie tak, usunęli swoją wizytówkę w Google z opiniami oszukanych ludzi. Mam porobione screeny tych opinii, szkoda, że nie mogę je tu umieścić. A pan Artur to chyba jest pracownikiem tej oszukańczej firmy lub właścicielem skoro próbuje bronić oszustów.

@Oszukana

ppdonno toczy się już jakaś sprawa w Poznaniu przeciwko tej firmie, słyszałam również ze Policja tez często u nich bywa i w momencie oddają kasę - boja się.. tylko trzeba ich nastraszyć

Domi

Każdy głupi potrafi odzyskać dostęp do profilu Google. Żadna filozofia...

Niki
@Okradziona

Dokładnie tak. Ich wizytówka gdyby istniała to jako jedna z nielicznych miałaby średnia 1 i mogłaby uchronić wielu klientów ale oni je usuwają. Ludzie informujcie wszystkich swoich znajomych o tej firmie, żeby to dojenie się skończyło

Hahaha

Pewnie ze usługi są płatne. Ale co to za płatne usługi drogi panie Arturze skoro dzwonią non stop i chcą kolejnych opłat? Za administrację konta, za aktualizację, za pinezke branżowa i wszystko jest po 279 zł i jest niezbędne. Wizytówka w ich wykonaniu która jest darmowa może klienta kosztować nawet 1500 zł! Za coś co klient może sam zrobić i nie musi przedłużać. Na przemian dzwonia raz ppc system raz lokalni przewodnicy. Jeśli to pan nazywa wykonaniem.usługi czyli zastraszanie klientów ze okres wyświetleń się skonczyl albo trzeba pakiet uzupełnić to widocznie jest pan ich pracownikiem któremu dobrze idzie robienie ludzi w bambuko. Proszę mi podać namiar na 1 osobę która ma wizytówkę współpracuje z ppc system i jest zadowolona. Osobiście do niej zadzwonię zapytam. Nie poda pan bo takich osób NIE MA.

Sylwia
@Marzena

Właśnie usunęli swoją wizytówkę chciałam dodac im negatywa bo wreszcie mam czas na to widziałam ile negatywów mieli dzięki tej wizytówce zrezygnowałam z przyjęcia przesyłki od kuriera zaledwie parę godzin przez kurierem coś mnie czknelo i postanowiłam sprawdzić te info.

No skoro pozwoliłeś sobie, aby pracownik odszedł z dostępem do wizytówki, nie dziwię się, że korzystasz z usług PCC System. Nie można znać się na wszystkim, zrozumiałe. Ale to nie tłumaczy faktu, że pracownicy z tej firmy wydzwaniają do ludzi i wprowadzają w błąd przedstawiając się jako podwykonawcy Google i że nagle Google chce pieniędzy za wizytówki. Chore (usunięte przez administratora) i tyle. Teraz skoro tacy mili, niech Ciebie zrobią administratorem wizytówki, bo jak im przestaniesz płacić znowu stracisz wizytówkę i wtedy już na pewno wizytówka pełna negatywnych komentarzy i ocen raczej nie będzie służyła pozytywnie Twojej firmie. Daj znać jak Ci poszło.

pomysły można mieć i realizować je jak najbardziej, ale nie takie jak ta forma. Najpierw opłaty za darmowe wizytówki na google teraz maseczki kiczowate dla aptek. Nikt nie zazdrości raczej każdy niecierpi tej firmy dlatego poukrywane szczury pracują zero adresów oddziałów

Adam Myk

Korzystam z usług marketingowych tej firmy od 3 lat, a tutaj nagle dostaje telefon w sprawie maseczek... nawet nie wiecie w jakim szoku byłem, a akurat poszukiwałem maseczek ochronnych dla pracowników i rodziny. Kolega zamówił też dla swoich pracowników. Gruby materiał i solidne wykonanie jak na firmę nie z tej branży to daje 5/5. Pozdrawiam i dziękuję

Gustaw
@Adam Myk

Turystyce dali spokój bo wiedzą że zakaz przyjmowania gości wiec teraz się rzucili na apteki. współczuję

Wandka
@Adam Myk

Ale ja też w jakim szoku byłam jak do mnie zadzwoniła taka miła pani czy chce maseczkę od razu dwie wzięłam koerier za darmo jak zawsze ale super mają z tym kurierem. ja śpię w tej maseczce nawet bo wielokrotnego użytku jest jedną piore jak mokra to druga używam

Z
@Adam Myk

to jak ty gościu oddychasz przez ten "gruby" materiał? czy nie oddychasz?(usunięte przez administratora) z firmy informatycznej zrobiliście się w dnia na dzień farmaceutyczna? niezły szit

Zostaw merytoryczną opinię o PPC System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PPC System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPC System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPC System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPC System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPC System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPC System Sp. z o.o.