Medis24 Sp. z o.o.

Opinie o Medis24 Sp. z o.o.

Jadzia

Medis24 w Warszawie pracuje bardzo dobrze. Mam wspaniała opiekunkę,która bardzo chwali swoją firmę. Opiekują się chorymi wspaniale. Pomagają nam nawet poza zakresem obowiązków.

Magdalena Buk

Ciężko się czyta te negatywne komentarze, pracuje w tej firmie kilka dobrych lat, z pracowdawcą mam zawsze błyskawiczny kontakt, pieniążki są na czas, a do pracy chodzę z uśmiechem. Pozdrawiam

Martyna

Rzetelna firma godna polecenia. Żadnych problemów z umowami, wypłata na czas, miła atmosfera. Jak najbardziej polecam

Basia

Pracuję w firmie Medis24 w Warszawie od początku, czyli 2 lata . Jako opiekunka ponad 30 lat. Mam umowę o pracę od pierwszego dnia. Wypłata do 10-tego każdego miesiąca. Z tego co sobie tu przeczytałam, uważam że to jakaś nagonka na firmę. Piszą ludzie , którzy nie mają pojęcia o naszej pracy, o biurze gdzie się mieści i że zawsze jest otwarte, pracownikach, o koordynatorach do których możemy zadzwonić 7 dni w tygodniu o każdej godzinie, oczywiście jeśli jest to sprawa dot. podopiecznego. W Warszawie wszyscy ładnie się do siebie odnosimy, wiemy że Pani z OPS to pracownik socjalny zresztą dodam że wszyscy mamy do siebie telefony i szanujemy się wzajemnie, ponieważ wszyscy pracujemy dla dobra naszych podopiecznych. Nie zapominamy o tym że dzięki nim mamy pracę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników Medis24

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medis24 Sp. z o.o. na stanowisko OPIEKUN MEDYCZNY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Medis24 Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Nadal nie ma informacji od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Warszawianka35

Pracuje w firmie Medis24 już 2 lata, na umowę o pracę, pensja zawsze na czas, kontakt super. Polecam tego pracodawcę

Warszawianka35

@miroslawa chyba mówimy o dwóch różnych firmach bo w tej firmie wszyscy pracują na umowę o pracę .

Kobieto kłamiesz. Każdy ma umowę. Spotykamy się pod biurem przy zdawaniu kart i nikt nie narzeka. Może pracowałaś w innej firmie? Bo w Warszawie tego niema.

Stasia

Biuro Medisa zawsze jest otwarte w godz 8=16 Nigdy nie miałam problemu z wejściem. Przy dodawaniu kart nawet wydłużone są godziny od 7 do 18 .

Medis24 wiem o czym mówię. Może spotkamy się pod tym biurem i porozmawiamy bo wydaje mi się że kłamiesz i nawet nie wiesz gdzie jest to biuro.

Warszawianka35

A to dziwne, że nie miała Pani umowy bo odkąd powstał CUS w 2018 roku ( urząd nadzorujący wykonawców i OPS) to umowy o pracę są obowiązkowe.

Stasia

Pracuje w Medis24 już 2 lata na umowę o pracę. Nie mam żadnych problów. Do pracy chodzę z uśmiechem. Wszystko na czas. Koordynator moja to WSPANIAŁA kobieta, pracownicy socjalni super....atmosfera pracy cudowna. O czym Wy piszecie?

Marysia
@Stasia

Potwierdzam to co napisala Stasia. Mam umowe o prace, wypłate na czas i z radoscią chodze do biura. Koordynatorki najlepsze na świecie.

miroslawa.bilecka46

Jak z wypłata w tej firmie? Są opoznienia?

Magdalena W.
@miroslawa.bilecka46

Tez sie zastanawiam bo wygrali w moim mieście a nic o nich nie wiem..

Warszawianka

Kontakt praktycznie zerowy, jak zwykle obiecuje pan gruszki na wierzbie A potem nic z tego nie wynika, a raczej jak zwykle zlecenie..

Marryjane
@Warszawianka

To i tak dobrze że masz zlecenie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medis24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medis24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medis24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medis24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medis24 Sp. z o.o.