Trident BMC Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Aktualnie pracuję dla firmy Baltec Marine. Moim zdaniem każdy pracownik wybierający się do pracy na drugi koniec świata powinien trochę poczytać o miejscu do którego się wybiera i jakie warunki klimatyczne tam panują. Ciepło jest tak jak we wcześniejszych postach chodzimy w kombinezonach. Ale czy to jest złe? Czy osoba pisząca że jest to uwłaczające chciała by pracować na stoczni w strojach kąpielowych? Każdy pracownik dostaje wyprawkę lecąc na kontrakt, zostaje dogłębnie informowany o warunkach pracy a wszystkie szczegóły są zawarte w umowie, także proszę czytać ze zrozumieniem. Biuro: każda osobą pracująca w biurze ma określony zakres obowiązków ale nie spotkałem się z ignorancją, jeżeli dany pracownik zgłasza problem natychmiast staramy się go rozwiązać. Pragnę również przypomnieć że znajdujemy się w Państwie posiadającym ustrój co niektórzy powinni pamiętać go jeszcze w Polsce. Zatem rzeczy oczywiste w Chinach nabierają zupełnie innego biegu i nie są od nas zależne. Co do jedzenia , jeżeli są zgłoszenia dotyczące zmiany menu infamujemy hotel i w miarę możliwości starają się przygotować oczekiwane danie ale warto pamiętać że nie dostaniemy ruskich pierogów kotleta mielonego z ziemniaczkami i koperkiem w sosie z prawdziwków ;) Chiński personel kuchenny przygotowując dania dla nas tak samo się uczy jak my kuchni chińskiej ;) Przypominam ponownie o ustroju i produkty żywnościowe też nie są dostępne od ręki. Lunch na stoczni nie jest dedykowany tylko dla Baltec Marine uczestnikami posiłku są ludzie przeróżnej narodowości i niestety tylko polska część personelu uważa jedzenie za marginalne choć chciałbym poinformować rozżalonego @Leon że firma cateringowa została zmieniona. Ważne, pracujemy na stoczni nie w biurze kawiarni czy teatrze ilość godzin jest zawarta w umowie i każdy podpisując dokument wie jaki rodzaj pracy wykonuje i co się z tym wiąże. Temat alkoholu regularnie są wykonywane wybiórcze lub całościowe badania alkomatem, bardzo restrykcyjnie podchodzi się do sprawy alkoholu lub innych używek. Jeżeli ktokolwiek jest w stanie nie odpowiednim uruchamiamy odpowiednie procedury. Ale o oczywistych rzeczach nie warto się rozpisywać. Suma summarum firma jest rzetelna, wynagrodzenie otrzymujemy regularnie a wszystkie rozterki w trakcie pobytu staramy się rozwiązywać natychmiastowo. Określenie drugiego człowieka "bydłem" itp uznaje za brak elementarnej kultury osobistej i świadczy to tylko i wyłącznie o nadawcy ;)

Pracownik roku
@Pracownik

Zdecydowanie nie jesteś pracownikiem tej firmy... Ewentualnie supervisorem

@Pracownik roku

Nie jestem obciążony chorobą dwubiegunową i wiem na jakim stanowisku pracuje.

Exx worker.

Firma ma pracownika za nic, jesteś sztuką. Jest stała ekipa ona jest ok, reszta mięso armatnie. Brońcie się od kontraktów w Chinach . (usunięte przez administratora) brud smród. - BHP nie istnieje, najważniejsze jest pasek pod kąskiem żeby nie spadł, ktoś pali ci nad głową to ich nie interesuje. - żarcie codziennie to samo, jak ktoś liczy że tam się naje to się przejedzie. Codziennie rano to samo, lunch na stoczni lunch (usunięte przez administratora) na kolacje bydło je gdzie indziej a kierownicy gdzie indziej. - polamiesz się, choroba to albo wyrzucą cię do domu najbliższym samolotem tak aby pozbyć się problemu a jak polezysz aby się zregenerować, odpocząć nic ci nie zapłacą. - kontrakt podpisujesz na jakiś czas przykładowo 4 tygodnie i jest adnotacja że może się przedłużyć, i jak niby nic nikt cię nawet nie zapyta czy możesz zostać dłużej siedzisz aż ci raczą kupić bilet do domu np 11 tygodni. - ludzie którzy tam pracują to sama rodzina z polecenia, tacy którzy się nie znają na robocie. Jedyna dobra rzecz wypłata jest na czas.

Tinn
@Exx worker.

Dokładnie tak, a teraz wymagają by pracować 20 godzin. Zero organizacji i ludzi mają za nic

Ciekawy

Jak to wyglada w tych Chinach czy pracuje sie jak na innych projektach 7/12 czy jest jakiś inny uklad

Tinn
@Ciekawy

Taaaa, a tak 7/20

Tin

12 godzin pracy to nic. Teraz pracują po 20 godzin w ciężkich warunkach. Czy to jest normalne?

Glowa w mur

Droga firmo, ostatnio dramatycznie apelujecie o cale zespoly pracownikow, tyle ze nie mozna sie do Was dodzwonic. Moglbym podjac sie zorganizowania tylu ludzi ilu trzeba bedzie, ale jak mozna z Wami prowadzic jakikolwiek biznes skoro nie podejmujecie telefonow, lacznie z obsluga sekretariatu?

Olga

GoWork ostatnio dobrze odniósł się do opinii tego rodzaju, jaką wystawiłeś. Zobacz sam - https://www.gowork.pl/hejttonieopinia. Wnioski myślę, że wyciągniesz sam. Jak chcesz się podzielić opinią to napisz, jakie są zarobki, czy też rodzaj umowy w Baltec Marine. Dla osób takich jak ja, niezwiązanych z tą firmą, będzie to z pewnością bardziej pomocne.

Kk

Mam pytanie jaki jest mniejwiecej okres spędzony w domu po kontrakcie ?

Kredens

Wie ktoś może ile po kontrakcie jesteś w domu itp?

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Baltec Marine Sp. z o.o. w miejscowości Kowale jest pracodawcą godnym polecenia? Dodaj opinię i wypowiedz się jak naprawdę wygląda kariera w tej firmie. Rynek pracy czeka na twój głos.

Ja
@Administrator

Pracowałem w tej firmie 2 lata więcej mnie tam nie zobaczą na statkach i na stoczniach zero ubezpieczenia nic nikogo nie o chodzisz masz być i tyle z tą rodzina cała prawda i jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) Foreman co wiszą tylko a telefonach nic kąpletnie nie umieją jacyś Spawacz czy tapeciarze żeby tam jeździć to musisz pić z nimi a jeszcze jest tam taki jeden osiol Foreman co mówi z kim nie przeszedłem na ty płacą na czas ale jak to policzysz to czasem robisz 2miesiace a potem miesiąc albo lepiej czekasz na wyjazd to musicie otym wiedzieć te same pieniądze zarobie norwegi54godz tygodniowo i co miesiąc jestem w domy ubezpieczony normalne podatki wszystko legal do mię parę razy dzwonili ale im odmawiam niechce im przez tel narzucać teraz wogule przestanę odbierać zastanówcie się zanim tam pojedziecie spróbujcie gdzieś indziej pozdro

rfv

jak liczą podatek za te chiny, i ile wychodzi netto?

Dawid
@rfv

Też jestem tego ciekaw, mam nadzieję że ktoś niedługo odpowie na to pytanie. Na wątku panuje spory ruch w ostatnim czasie, więc chciałbym prosić wszystkich byłych lub obecnych pracowników do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracy w firmie, atmosfery w zespole i warunków płacowych, takie informacje są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

Mintaj

I nic więcej??? Nikt tam nie pracuje?

Polis

Sama prawda , nie probujcie byc chorzy, połamani czy cokolwiek bo z wyplata za CAŁY kontrakt sie pożegnacie. Jeździ stara gwardia, sama rodzina i chlopak córki wujka ciotecznego brata od strony matki ,który nic nie potrafi

Rafał
@Polis

Możecie coś powiedzieć o samej pracy i zarobkach na wyjazdach?

Darek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.