Trident BMC Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

***bbb***

Co firma ma zamiar zrobić z obecnie pracującymi we Włoszech???chyba pora zakończyć tam pracę?

X

wszystko fajnie dopoki nie pojawia sie problemy, moim problemem bylo to ze po zarejestrowaniu karty debetowej do karty pasażerskiej podczas ostatniego dnia drydocku ktoś z teammembersow dopisal sobie do rachunku z pewnej transakcji korektę na dużo wyzsza kwote, kilka miesięcy korespondencji z CCL poskutkowało tym ze dostałem zakaz przyszłych kontraktow z baltecu, zwieńczeniem tego wszystkiego były teorie spiskowe Pani I. o tym ze korzystałem ze statkowego wifi przy czym chciała rejestr zużycia danych z mojego telefonu ( sick! ), po odeslaniu do niej większości korespondencji mailowej z CCL nie potrafi odpowiedzieć na maila ani odebrać telefonu, zamiast zalatwic sprawę po ludzku to odwracają się plecami do człowieka i robia wszystko tak bys to ty był winowajca

@X

Prosimy o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na temat rzekomego zajęcia przez naszego klienta Pańskich środków pieniężnych.

@Baltec Marine Sp. z o.o.

Załoga statku nie jest waszym klientem, więc proszę nie przeinaczać faktów, to że ktoś jeszcze dla nich pracuje upoważnia załogę do wykonywania takich precedensów?

ktoś
@Baltec Marine Sp. z o.o.

Przestan kobieto robic ofiare z siebie. Jestescie tam guzik warte. Siedzicie na 4 literach i łaskę robicie wogóle odbierajac telefony. Obiecujecie cudy nie widy a jak przychodzi co do czego to 3/4 z waszych obitnic nic się nie zgadza. Więc przestań robic z siebie gwiazdę bo juz dawno zgasłaś.

ktoś
@X

Z co jest waszym kilentem? Że wysyłacie ludzi bez uprawnień na morze? Połowa statku nie ma książeczek żeglarskich a wy mówicie o zasadach? Kpisz sobie z ludzi? Więc przestań siac farmazony bo w koncu nie wytrzymam i podesle informacje komu trzeba, że wasza działalność to ostatnie (usunięte przez administratora) Ludzi zapisuje się jako pasażerowie a na pracę w maszynowni wymagane są uprawnienia, których połowa nie ma. Jak sie komus cos stanie to wywyiezie się go do Polski i po problemie? Więc sama nie przeinaczaj faktów. Ludzi bez uprawnien zatrudniacie na czarno. Nikt nikogo nie informuje, że w razie wypadku żadna polisa nie jest wazna ponieważ praca odbywa się na terenie bez uprawnień. Baltec to (usunięte przez administratora) Proponuję betoniarzom, smieciarzom i wykończeniowcom wnętrz zatrudnic sie do Baltecu. Przyjmują z otwarytymi ramionami. Nie trzeba uprawnień... Ci co maja i tak dostana taką sama stawkę jak ci co nie maja.

@ktoś

to cie ponioslo ktosiu

Marian z niku
@ktoś

O. Fajnie wiedzieć.

Ted

O tej firmie trefnej nie ma dobrych komentarzy a te panie do Chin wysłać za 13$

Nick

Jak tam nastroje w firmie. Kiedy projekty w chinach ruszaja na nowo

@Nick

Aktualnie prowadzimy projekty na Bahamach, w Singapurze oraz w Europie. Projekty planowane na terenie Chin są odłożone w czasie i jak tylko sytuacja na to pozwoli będziemy organizować podróże.

Jacenty
@Baltec Marine Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) do buzi planujecie

Leszek

A kto jeździ na te projekty wspaniałe znajomy znajomych

karol

moze ktos się z sensem wypowie jaka tam jest prawda na temat pracy bo wiele negatywnych opini

@@@
@karol

Może mam szczęście ale jeżdżąc od kilku lat trafiam raczej na spoko prowadzących. Bardzo fajnie sie robi projekty scrubberow z Krzyskiem, Andrzejem czy Jędrzejem. Jak jest spinka to zapieprzamy jak mamy robotę do przodu jest luz. Do 400godz w miesiacu duzo brakuje. Szykuje sie teraz na wyjazd do Włoch na Grimaldi. Umowa to kontrakt, płacone w $ zawsze w terminie. Ciuchy robocze dają, zakwaterowanie statek lub hotel, jedzenie zapewnione. Czy praca ciężka? Jak jesteś z branży to wiesz jak wyglada robota na stoczni. Dla mnie firma spoko, przede wszystkim po kontrakcie nie musisz prosic sie o kasę i kłócić o godziny, to jest ważne a w wielu podobnych firmach jest niestety inaczej

@@@@

ktos wreszcie normalnie napisał dzięki za info

Leo
@karol

Naprawde nie warto...szkoda zdrowia i nerwów....

Ja
@@@@

Ty to chyba jesteś jakimś przydupasem jak jesteś nim to niepisz wogóle (usunięte przez administratora)

Dakar
@Leo

Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie miejsca nie zagrzeje ja z nimi opłynąłem kulę ziemską kilka razy i nie narzekam>A tobie radzę weż się do roboty a głupot nie wypisuj.

Bartek
@karol

Pojedz. Zobacz... Bylem tam miesiac temu. Jak jestes sredniak to przyjma takie mieso armatnie. Jak jestes specem to poszukaj sobie czegos innego. Tak. Pracuje sie prawie 400 godzin. Policz 12x31 to wynik bedziesz mial. Do tego zmusza do nocki po dniowce i zrobi ci sie 380... Guzik zarobisz bo ok 18k za te ilosc godzin to smiech na sali.

Ciekawy
@Bartek

O co chodzi z tym mięsem armatnim? Ilu ludzi tam pracuje? A może raczej jest tak, że większość to tacy co to stoją ścianę podpierają i oglądają się na innych aby to inni dymali, a oni laury zbierają? Wiem bo widziałem cwaniaczków dlatego nic tak nie męczy jak idioci zamiast chcieć współpracować to ich pobyt ciągnie całą pracę i firmę jednocześnie w dół. Druga rzecz ta ilość godzin po x dniach stania na nogach człowiek już nie funkcjonuje prawidłowo, a przecież prawidłowa praca umysłu jest potrzebna no ale jak być zdolnym do pracy kiedy nie ma kiedy odpocząć.

Bartek
@Ciekawy

Mysle ze sam sobie na pytanie odpowiedziales. Dodatkowo powiem, ze jak liczysz na bilet do domu to mozesz sie zawiesc. Zamiast do Polski dostaniesz na inna stocznie lub kontrakt i nikt nawet nie zapyta sie Ciebie o zdanie. Praca bez ani jednego dnia przerwy daje szybko o sobie znac. Jesli masz uklady, kolege menagera itp to pozyjesz sobie. W przeciwnym wypadku Cie zajada no bo ktos musi pracowac na tych co nic nie robia. Z obietnic w biurze guzik wychodzi. Malo co sie zgadza. Tylko moze to ze wyplaca kase. Smieszna kase za te godziny i za wymagania.

Jasio
@karol

(usunięte przez administratora)? Skoro jest wiele negatywnych opinii to chyba mówi samo za siebie! Po co piszesz?(usunięte przez administratora)Jedz tam jest super. Szanują ludzi, płacą mega kasę, dbają o bezpieczeństwo pracownika. Możesz liczyć na szacunek. W biurach cię nie okłamią. 5* hotel zagwarantowany. Na stoczni jedzenie z białym winem. Więc pakuj się już dzisiaj i jedz zanim ci miejsce zajmą!

jasio
@Jasio

więcej narzekacie niz pracujecie a ty jasio jestes za mądry

jasio
@jasio

Cieszę się, że znalazłeś różnice między nami.

Robert
@karol

Jak nie masz rodziny i układów znajomości jest kicha wszędzie lepszą robotę zgarniają rodzina i układziki znajomości

Robert
@karol

Układy rodzina kolesie znajomi reszta to ma kiche bez bez rodziny i układów jak pojedziesz szybko zrozumiesz

Raptorrr
@Dakar

Hahaha jak masz znajomości to opłynołeś z nimi kule ziemską ???????????? proste

@Jasio

Zadowoleni nie siedzą na forum :) kilku cwaniakow pewnie którym sie nie chce robic i dostali wilczy bilet teraz robią reklamę...

on
@123

Skoro zadowoleni nie siedzą na forum to co ty tutaj robisz?

Jaro
@karol

Karol... czy ty masz problemy z mysleniem? Tyle negatywnych opini na temat firmy a ty czekales na jedna dibra zeby sie zdecydowac? Zal mi ciebie... podaj nr to wysle ci sms o tresci POMAGAM.

Szukamy

Witam, czytam wasze opinie to mam mieszane uczucia, jak tam z spawacza i tig? Jak źle i wogle to niech ktoś uzasadni swoją wypowiedź i niech poda inna firma która na takich samych warunkach traktuje lepiej człowieka. Pozdrawiam

Pracodawca

Po ogłoszeniu stanowiska WHO, nasi kontraktorzy zostali bezpiecznie ewakuowani.

B.B.
@Baltec Marine Sp. z o.o.

Dzisiaj Baltec Marine zamieścił ogłoszenie o naborze pracowników. Czy firma naprawdę ma zamiar wysyłać ludzi do Chin czy też jest to błąd, który wkradł się w tekst ogłoszenia?(usunięte przez administratora)

@B.B.

B.B. dziękujemy za komentarz. Baltec Marine ma projekty zakontraktowane na kilka lat do przodu, nie tylko w Chinach ale też i w innych częściach świata. Monitorujemy obecnie panującą sytuację i zakladamy, że bezpieczny powrót do Chin w celu realizacji dalszych projektów będzie możliwy w ciągu najbliższych miesięcy.

PIOTR

Czy możecie napisać, na jakie stanowiska w tej chwili Baltec potrzebuje teraz pracowników? Czy zatrudniają pracowników bez doświadczenia w przemyśle stoczniowym?

No nie wiem
@PIOTR

W normalnych okolicznościach można by było polecieć, ale ten(usunięte przez administratora)...trochę strach.

@PIOTR

Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacyjnym, który mieści się w budynku Tryton, ul. Jana z Kolna 11.

Aktualność
Informujemy, iż osoby pracujące na bezpośrednie zlecenie Baltec Marine zostały bezpiecznie ewakuowane z Chin. Żadna z osób wracających do Polski nie miała i do tej pory nie przejawia objawów typowych dla koronawirusa 2019-nCoV. Pragniemy podkreślić, iż koszty ewakuacji zostały w całości pokryte przez Baltec Marine i żaden z naszych pracowników kontraktowych nie został i nie zostanie z tego tytułu obciążony jakimikolwiek kosztami.
Kazik

Teraz naprawdę widać kto tam pracuje, wirus szaleje a oni tyrka, prowincja prowincję pogania, i taki przyjedzie do miasta i (usunięte przez administratora)

All eggs in one basket

Epidemia koronawirusa opóźnia instalację skruberów w Chinach. https://www.gospodarkamorska.pl/Stocznie,Offshore/epidemia-koronawirusa-opoznia-instalacje-skruberow-w-chinach.html

zen

kto mądry za te grosze im nie będzie robił i kazdy ucieka warunki pracy na stoczniach w chinach tragiczne ktos za to odpowiada tez

Zeus

Wszyscy wrócili. ????????

Zyleta2727

Chłopcy jesteśmy z wami i mam nadzieje że wszyscy pracownicy w Chinach zjechali do domów do swych rodzin pozdrawiam

Aktualność
Nawiązując do informacji prasowych nt. Koronawirusa w Chinach, Baltec Marine Sp. z o.o. informuje iż w chwili obecnej przy realizacji projektów związanych z instalacją systemów oczyszczania spalin na statkach kontenerowych typu ULCV, w chińskich stoczniach zlokalizowanych w Szanghaju, Zhoushan oraz Shekou pracuje łącznie 146 naszych pracowników lub pracowników firm z Polski pracujących na nasze zlecenie. Na bieżąco monitorujemy informacje i zalecenia wydawane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych odnośnie podróży do Chin,  monitorujemy również zalecenia WHO. Jesteśmy w bieżącym kontakcie ze stoczniami oraz z armatorem. Pracownikom którzy wyrażą wolę powrotu organizujemy loty powrotne. W dniu dzisiejszym do kraju powróci 39 osób, pozostałe osoby oczekują w hotelach lub wykonują prace związane z zabezpieczeniem obszarów na których wykonywane są prace. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z naszymi pracownikami, zapewniamy im wszelkie niezbędne wsparcie, środki ochrony osobistej i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko zarażenia.  W każdej chwili jesteśmy w gotowości sprowadzić cały zespół do kraju.
Igor

Po co tam siedzieć i czekać na najgorsze co może być to jest koszmar zdrowia się nie kupi a kasę zawsze zarobić mozna

Nick

Pracuje w firmie juz troche czasu. To co teraz sie tu wydarzyło to przechodzi wszystko. Generalnie zlego slowa bym nie piwiedzial do dzisiaj. Jaca po angielsku sie zawinoł na nasze pytania co dalej nikt nje potrafi nam odpowiedziec. Może firma by, sie zainteresowala puki jest na to czas. Pozdrawiam

NikitaChruscof
@Nick

Nick napisalbys to w zrozumialym jezyku dla wszystkich nie grypsera panujaca w Baltecu. O jakiego Jaca chodzi? TeamLeadera? I co to znaczy sie po angielsku zawinal? Moim skromnym zdaniem to powinniscie sie zawijac bo sytuacja nie idzie w dobrym kierunku. Lepiej nie miec kasy ale zdrowie niz zdrowia nie miec a kase, z ktorej zadnej radosci.

@NikitaChruscof

Poprostu firma dalej twierdzi ze niema zagrożenia. A jak cos się bedzie dzialo to nie zostawi nas na lidzie????????????. Nawet beda nam postojowe płacic wrazie jak by granice zamkneli i mieli bysmy zostac na hotelu. A na statku brak podstawowych srodkow typu plyn do dezynfekcji rąk a i maski sie koncza. Nic panowie powalczmy jeszcze pare dni i zrobmy tak jak chłopak z Mg electric bo jak w pore sie nie zawiniemy to rodzina bedzie nas ogladac przez Skype

Chiinczyk

Nie wiem na co firma czeka masakra jakaś

karol

tylko desperat pojedzie ktoremu zycie jest nic nie warte

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii