Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

wszystko ok

Tomasz

Najlepsza mennica z jaką się spotkałem. Kolejny mój zakup zrealizowano zgodnie z ustaleniami.

Paczka dziś doszła, zawartośc zgodna z moim zamówieniem.

Baśka

Hej, tu już ktoś pytał o pracę jako Kierownik ds. dystrybucji i logistyki, ale ja też mam o to pytania inne, niż niżej. Bo widziałam, że mile widziana jest znajomość Baselinker. A jak sie nie zna, to firma po prostu przeszkoli z tego? Czy powierzy te obowiązki komuś innemu, skoro dana osoba tego nie umie?

Bardzo dziwna była to rozmowa kwalifikacyjna i w moim odczuciu negatywnie odebrałam mennice na której wcześniej miałem dobre zdanie. Pan Marcin nie zadawał pytań, mówił tylko jak wspaniałą i bezkonkurencyjną firmę stworzył. Nie podobało mi się też to, że negatywnie wypowiadał się o konkurencji. Była to bardziej reklama firmy niż rozmowa w sprawie pracy.

Z tej rozmowy nie pamiętam pytań.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko Kierownika ds. dystrybucji i logistyki . W ogłoszeniu pojawia się informacja , że jest to praca za granicą . Jak to rozumieć ? Jeździ się na jakieś delegacje ? Czy na stałe jest się w jakimś kraju ? Jeśli tak, to na terenie jakiego ? Myślę nad aplikacją w to miejsce .

Radosław

Niestety nic nie mają na stanie a ja nie będę wydawać swoich pieniędzy i czekać na towar.

Monia

Obsługa kompetentna i pomocna. Wielkim atutem u nich są ceny - lepszej nie znalazłam nigdzie indziej.

Damian

Przed zakupem przeczytałem ich regulamin, wszystko mi odpowiadało. Jestem zadowolony z zakupów.

Łukasz

Współpraca z tą firmą przyniosła mi wiele pożytku - inwestycje udane!

Jasik Damian

Obsługę mają na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm.

Natalia

Firma wywiązała się z umowy dostarczając na czas zakupione monety.

Julia

Rok temu firma potrzebowała pracownika na stanowisko Specjalisty ds. produktów inwestycyjnych. Podeślę chyba firmie swoje CV, jakoś intryguje mnie to stanowisko. W ogłoszeniu była mowa o podstawie wynagrodzenia plus prowizjach. W 2023 r jak finansowo przedstawia się to stanowisko?

Agata

Bardzo korzystne warunki dokonywania zakupów - jestem zadowolona w 100%

Bartek Kacpura

Profesjonalne podejście pracownika, chętnie udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji.

Patrycja

Złoto inwestycyjne w świetnej ofercie. Cała transakcja przebiegła sprawnie.

Tomasz G.

Firma wywiązała się z umowy. Dostarczone monety są zgodne z specyfikacją podaną na ich stronie.

Honorka

Mam pytanie o premiach czy bonusach finansowych na stanowisku Specjalista ds. produktów inwestycyjnych. Wpadłam na ogłoszenie od nich w sieci ale poza pensja interesują mnie dodatki. Firma daje prowizje czy premie właśnie od wyników pracownika?

Arleta

Obsługa telefoniczna świetna, chętnie odpowiedziała na szereg moich dociekliwych pytań odnośnie inwestycji w złoto.

Alicja Kaczor

Chętnie polecę mennicę kapitałową wśród znajomych - nie tylko atrakcyjna oferta cenowa ale pracownik był bardzo zaangażowany w pomoc mi.

Łukasz

Mennicę te cechuje sumienność, zaangażowanie oraz dobre oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.