Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za wszystkie opinie pojawiające się na naszym profilu. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki, dlatego zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna.
Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności czy szerzenia nieprawdziwych informacji. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze naszych pracowników, jesteśmy liderami na polskim rynku złota inwestycyjnego.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@mennicakapitalowa.pl
kok

KUPUJE OD ROKU W POZNANIU MONETY PAN RAFAL RZETELNY PRACOWNIK MILY I TERMINOWY

Grzegorz

Inwestuje w złoto od 2010 roku, niewielkie ilości ale systematycznie. Kupowałem w wielu sklepach internetowych ale tu pasuje mi najbardziej. Szybko i sprawnie, bez niedomówień i w atrakcyjnych cenach. Polecam

Frank
@Grzegorz

Tak to prawda..najlepsza w Warszawie spółka sprzedająca metale szlachetne. Kupowałem kilkakrotnie...obsługa rewelacyjna a złoto zawsze pewne !!!

Jowita
@Rafał

Jestem pracownikiem Mennicy Kapitałowej od listopada 2020 r. Potwierdzam słowa Joanny i Rafała. Nie mogłam trafić lepiej :)

Rafał
@Joanna

Potwierdzam słowa Joanny, jestem pracownikiem Mennicy Kapitałowej prawie dwa lata i o firmie mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Przejrzyste warunki, dobra atmosfera i pomoc w razie potrzeby. Opinia szczera niewymuszona przez pracodawcę :) Firma na 5+

Joanna

obserwuję "od środka" firmę jako pracownik od ponad roku. Nie spotkałam się z żadną nieuczciwością i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

Łucja Nowy wpis

Wszystko w najlepszym porządku.

Antoni Nowy wpis

Jeśli ktoś nie korzystał z ich oferty to serdecznie polecam. Mnie nigdy nie zawiedli.

Jakub C. Nowy wpis

Mam do nich pełne zaufanie, kupuję już 3 lata w mennicy kapitałowej.

Błażej Michałowski Nowy wpis

Porządna firma

Bardzo dziwna była to rozmowa kwalifikacyjna i w moim odczuciu negatywnie odebrałam mennice na której wcześniej miałem dobre zdanie. Pan Marcin nie zadawał pytań, mówił tylko jak wspaniałą i bezkonkurencyjną firmę stworzył. Nie podobało mi się też to, że negatywnie wypowiadał się o konkurencji. Była to bardziej reklama firmy niż rozmowa w sprawie pracy.

Z tej rozmowy nie pamiętam pytań.

Patrycja

Zakup u nich srebrnych monet nie był dla mnie żadnym problemem.

Rafał

Wysoki poziom obsługi klienta.

Weronika

Na moje maile odpowiadali niezwłocznie - pozdrawiam.

Robert

Transakcja przebiegła pomyślnie.

O. Rychlińska

Zdecydowanie zasługują na najwyższą notę.

Kajtek

Jakie warunki dla przedstawiciela handlowego? Mam doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i bankowych więc dobrze bym się sprawdził na takim stanowisku. Ktoś wie jakie są prowizje od sprzedaży bo piszą o nich w ogłoszeniu ale nie podają ile procent od podstawy ani jaka stawka. Dajcie trochę szczegółów jeśli chodzi o finanse.

Karol

Czas realizacji zamówienia był zgodny z tym zadeklarowanym.

Igor

Profesjonalne podejście do klienta, ceny mają najlepsze.

Lidia

Ok, widzę, że tu mocno aktywni sa klienci i użytkownicy, ale niewiele widać od pracowników. Był tu już pytania o różne stanowiska, ale brak odpowiedzi. Wiecie, czy poza pracą dla specjalisty ds produktów inwestycyjnych, firma rekrutuje na bieżąco innych pracowników? Choćby do obsługi biura, posady asystenckie?

Kamil

Regulamin dokonywania zakupów przejrzysty i zrozumiały. Serdecznie polecam.

Jakub

Chętnie skorzystam w przyszłości jeszcze z ich oferty. Transakcja przebiegła bezproblemowo.

Ola Kazimierczak

Najlepsza mennicy na naszym rynku. Super ceny.

Kuba

Zakup u nich srebrnych monet nie sprawił mi żadnego kłopotu. Na plus z pewnością bardzo dobra obsługa klienta.

Na swojej stronie szukają teraz specjalistę ds. produktów inwestycyjnych, rozwijają się i potrzebują więcej ludzi do (usunięte przez administratora) W obowiązkach specjalisty jest reprezentacja firmy na targach i jak to ma się do większych zarobków, płacą za takie dni większą pensję? Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych jest mile widziane, tylko ile najlepiej go mieć, nie ma to znaczenia?

Darrek

Odział poznań w starym browarze Niestety czułem się niekonfortowo gdyż przy zakupie na kwotę 30000zł miałem za plecami kolejkę. Reszta ok. Towar obsługa ok

Jestem zainteresowana stanowiskiem kierownika ds. dystrybucji i logistyki. W necie byłą oferta, ale jest już nieaktualna i nie widać za bardzo treści, a bardzo ciekawi mnie taka praca. Dajcie mi znać, jak dawali tam UoP to ona jest na czas nieokreślony od raz, czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.