ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.

Opinie o ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.

Zuza

Nie rozumiem poprzednich komentarzy. Moja przygoda z ELAB zaczęła się dwa lata temu. Pan Karol zaproponował mi bardzo dobre warunki współpracy. Dostałam super konsultantke która pomogla mi ze wszysktim. Nie wyobrażam sobie tej drogi sama !

Małgorzata
@Zuza

Cieszę się, że jesteś zadowolona ze współpracy. Zostałaś za granicą, gdy zaczęła się pandemia? Ja szukałam tu informacji o podstawie zarobków sprzedawców-konsultantów, ale widzę tylko informacje o premiach. Może ktoś zna stawkę podstawy i ją tutaj poda?

Janosik

Wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie byłaby diametralnie inna.

rekrutowana

hmm a wiecie może na jakie stawki mozna liczyć w dziale sprzedaży? oczywiscie widełki. Bo z tego co widze to podstawa dosyc słabo ale dodatkowo jest prowizja. czy wie ktos jaka?

BillyBoy
@rekrutowana

Jaka podstawa jest oferowana?

ex
@rekrutowana

2%, poprzekroczeniu sprzedaży na poziomie 30K funtów - wtedy 3% - pytaj śmiało rekrutujących!

BillyBoy
@ex

A co do widełek postawy? Czego można się spodziewać?

Aneta
@BillyBoy

I jakie są zawierane umowy z Elab? Jest umowa o pracę? I czy od razu na czas nieokreślony?

(na szczęście) były pracownik

Duża rotacja wynika z totalnego braku docenienia pracowników, totalnie nierynkowe pensje, brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, wbrew temu co jest obiecywane na rozmowie, jakiekolwiek nowe inicjatywy spotykają się ze ścianą, brak szacunku do pracowników. Nie polecam totalnie pod żadnym względem!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. na stanowisko Stażysta/ka – praca biurowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
zatrudniona

Unikajcie jak ognia. Młodzi menedżerowi są ok, natomiast reszta to zarządzanie rodem z lat 90.

Zostaw merytoryczną opinię o ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.