Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

Mateusz Tomczak

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniego projektu oraz firmy, która go nam zrealizuje.Firma Eko Architektura wpadła nam w oko przypadkiem i nie żałujemy! Od początku można było poczuć zaangażowanie pracowników w pracę. Pomagali, doradzali aż w końcu wybór padł na domek Luzino. Domek wykonany idealnie z projektem. Świetnie się prezentuje, jest funkcjonalny a cena też jest zadowalająca. Na każdym etapie bardzo dobry kontakt z firmą , odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności. No i co najważniejsze- terminowość to ich największa zaleta! Z wielką przyjemnością poleciłem ich z żoną koledze, bo jestem pewien, że również będzie zadowolony.

Agata

Bardzo polecam firmę Eko Architektura Sp. z o.o. Miałam z tą firmą styczność pierwszy raz, i założyłam dość sceptyczne podejście - bardzo mile się zaskakując. Od samego początku współpracy mogłam liczyć na stały kontakt z firmą, której pracownicy cierpliwie i profesjonalnie odpowiadali na każde moje pytanie. W 100 % wykonanie zgodne z projektem mojego wymarzonego domku. Nie dawałam wiary, że prace przebiegną tak dobrze zorganizowane - i w pełni w terminie - a jednak tak się stało. Wszystkie terminy dochowane, każda dostawa była na umówiony czas. Ponieważ nie należę do osób, które mają rozeznanie w branży, tutaj polecam firmę z całego serca. Można się im spokojnie dać poprowadzić od samego zamówienia, przez czas budowy, gdzie zawsze mogłam liczyć na pełne wsparcie, aż do powstania budynku w wyznaczonym terminie. Polecam bardzo!!!!!

Monika J

Super firma z doświadczeniem, dlatego też służą pomocą w wyborze odpowiedniego domku i ewentualnych poprawek, jeśli trzeba je nanieść. Można na nich polegać jeśli chodzi o wybranie projektu odpowiedniego do typu działki, jej położenia itp, ja jestem bardzo zadowolona - wybrałam obiekt Luzino. Domek ma dużo miejsca w środku, dodatkowo balkon i taras, więc jest gdzie posiedzieć nawet przy brzydszej pogodzie. Zakres cenowy ok, szczególnie że jakość wykonania jest taka, jaka powinna być w przypadku takiego domku. Atutem jest dobra obsługa klienta już od chwili wyboru projektu aż po ostatnie elementy wykończenia, zawsze ktoś czuwa nad poprawnym wykonaniem projektu dokładnie tak, jak to wybrał klient, więc można stale konsultować się w sprawie budowy. Domek stanął na działce w umówionym terminie, jestem zadowolona.

Firma Eko Architektura jest godna polecenia. Znalazłem ich ofertę w wyszukiwarce google. Od samego początku współpraca przebiegała wzorowo. Pomogli mi w wyborze idealnego budynku Monki. Utrzymywali ze mną kontakt podczas stawiania budynku, a efekty całkowicie mnie zadowoliły. Stuprocentowa zgodność z projektem, przystępna cena, a co najważniejsze, domek był gotowy do użytku zgodnie z wyznaczonym wcześniej terminem. Pracownicy firmy są bardzo uprzejmi i pomocni. Warto skorzystać z usług Eko Architektura, przekonajcie się sami!

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?
Alicja

Bardzo dziękuję firmie Eko Architektura za pomoc i doradztwo w wyborze wspaniałego domku letniskowego! Nie spodziewałam się, że przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym będę miała solidny, w pełni użyteczny i ekologiczny domek dla siebie. Wnętrze świetnie rozplanowane, jest sporo miejsca, mam sypialnie dla siebie oraz dla gości lub rodziny. Uroczy tarasik, na którym można wypić kawę. Model Liw świetnie się tutaj sprawdził. W dodatku bardzo miły i uprzejmy kontakt, dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Dostawa oraz montaż zgodnie z ustaleniami, bez jakichkolwiek problemów. Dzięki Wam mam już swój plan na wakacje! Bardzo polecam państwu współpracę z tą firmą.

Alicja

Bardzo dziękuję firmie Eko Architektura za pomoc i doradztwo w wyborze wspaniałego domku letniskowego! Nie spodziewałam się, że przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym będę miała solidny, w pełni użyteczny i ekologiczny domek dla siebie. Wnętrze świetnie rozplanowane, jest sporo miejsca, mam sypialnie dla siebie oraz dla gości lub rodziny. Uroczy tarasik, na którym można wypić kawę. Model Liw świetnie się tutaj sprawdził. Ponadto, bardzo miły i uprzejmy kontakt, dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Dostawa oraz montaż zgodnie z ustaleniami, bez jakichkolwiek problemów. Dzięki Wam mam już swój plan na wakacje! Bardzo polecam państwu współpracę z tą firmą.

Basia

Jestem zachwycona współpracą z tą firmą. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, pracownicy rzetelnie podchodzili do swoich obowiązków na każdym etapie. Nie mogliśmy się zdecydować na konkretny projekt i już tu uzyskaliśmy pomoc przy wyborze idealnego domku. Zdecydowaliśmy się na Lublin i to była doskonała decyzja. Domek jest zgodny z projektem, świetnie się prezentuje. Co do współpracy z firmą Eko Architektura to bardzo doceniam dobry kontakt z firmą i profesjonalną obsługę klienta od momentu zamówienia (a nawet zainteresowania zakupem), aż do postawienia budynku. Dostawa w terminie. Polecam tegi wykonawcę.

Adrian_

Od dawna byliśmy zainteresowani inwestycją w drewniany, ekologiczny domek i bardzo się cieszę, że natrafiliśmy na firmę Eko Architektura. Wspaniali profesjonaliści, którzy słuchają i rozumieją potrzeby klienta. Braliśmy pod uwagę kilka modeli, ostatecznie zdecydowaliśmy się na model Rudaw, także dzięki rekomendacji przedstawiciela firmy. Od samego początku bardzo dobry kontakt z firmą. Domek zgodny z projektem, realizacja bez najmniejszego zarzutu. Całość powstała bardzo szybko, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc w spełnieniu naszych marzeń o własnym domku letniskowym!

Adam74

Zdecydowaliśmy się razem z żoną skorzystać z oferty firmy Eko Architektura. Przejrzeliśmy ofertę firmy i przekazaliśmy nasze uwagi oraz oczekiwania pracownikom, którzy ostatecznie nam doradzili i zdecydowaliśmy się na zakup domku Kucbork. Kontakt z firmą oceniam na dobry. Odpowiedzi były szybkie oraz rzeczowe bez zbędnych informacji. Dostawa odbyła się w wcześniej zaplanowanym terminie. Domek stawiałem z pomocą kilku osób z rodziny, w razie pytań kontaktowałem się z firmą i bez problemu uzyskiwałem odpowiedzi na zadawane pytania. Firma wykazała się wysokim profesjonalizmem w obsłudze Klienta. Co do domku nie mam na ten moment żadnych zastrzeżeń, został zabezpieczony i sprawdza się bardzo dobrze.

Zamówiony domek w pełni spełnia moje oczekiwania. Świetnie służy mi na mojej działce rekreacyjnej. Na początku wybrałem zupełnie inny projekt, ale doradca przekonał mnie do zmiany i jestem mu za to wdzięczny. Podczas wyboru nie powinno się bowiem kierować tylko wyglądem, ale także funkcjonalnością. Domek dostarczono też w terminie i bez problemów. Największą zaletą była świetna instrukcja montażu. Mimo, iż to zupełnie nie moje ,,klimaty" - jestem informatykiem, wraz z żoną złożyliśmy go bez zbędnego pospiechu w tydzień. Naprawdę polecam, a się nie zawiedziecie bo ceny też są bardzo konkurencyjne.

Milena

Firmę mogę szczerze polecić dla każdego, komu zależy na wyborze solidnego i nowoczesnego domku letniskowego. Mają bardzo ciekawe projekty - Katrynka i Luzino to moje numery jeden, wybór między tymi obiektami był ciężki, jednak mogłam liczyć na fachowe doradztwo. Atutem firmy jest bardzo dobra obsługa, która ewidentnie zna się na swojej pracy, a także solidne podejście do budowy domku. Zlecenie jest realizowane w terminie, bez żadnych opóźnień, wszystko zgodnie z umową. Każdy etap budowy jest konsultowany, dlatego też nie trzeba się martwić o to, że coś pójdzie nie tak.

Mateusz Wójcik

Muszę przyznać, że współpraca z firmą Eko Architektura była bardzo przyjemna. Już na samym początku jeden z pracowników firmy przedstawił mi różne propozycje domków, które odpowiadały zarówno moim wytycznym, jak i działki, na której miał stanąć. Po ustaleniach, wybór padł na model LIW, czyli domek z lekko spadzistym dachem i przestronnymi pomieszczeniami. Najbardziej podobają mi się przestronne okna, dzięki którym moja rodzina ma wspaniały widok na ogródek i zachody słońca. Ogromnym plusem, który cenię w tej firmie jest terminowość. Wszystko przebiegało jak należy i stale byłem informowany o postępach w pracach. Efekt finalny w 100% odpowiada zamówionemu projektowi. Szczerze polecam tę firmę!

Dragon

Bardzo dobra i rzetelna firma, która wywiązuje się w terminie z powierzonych zleceń, mają dobrych fachowów, którzy znają się na swojej robocie. Ogromnym plusem jest fachowe doradztwo w zakresie doboru domu, odpowiednio doradzili mi najlepszy projekt dla mojej wąskiej działki, która nie jest typowa. Nie ma żadnego problemu z kontaktem, można zadzwonić czy jechać do firmy bez wcześniejszego umawiania terminu - byłem zawsze przyjęty, szczególnie kiedy miałem istotne pytania odnośnie projektu. Ogółem jestem bardzo zadowolony z usługi oraz z ostatecznego wykonania domu, mogę szczerze polecić model Sosnowiec.

Kamil

Na firmę Eko architektura natrafiłem w internecie. Chciałem postawić budynek typu katrynka, a przedstawiona przez nich oferta była zachęcająca. Od samego początku współpraca układała się świetnie. Przedstawiciele firmy pomogli mi w stworzeniu idealnego projektu. Na bieżąco byłem informowany o postępach budowy, a co najważniejsze budynek był ukończony zgodnie z ustalonym terminem. Wszystko zostało zrobione tak, jak w projekcie i nie miałem się do czego przyczepić. Z całą pewnością mogę polecić firmę Eko architektura każdemu, kto chciałby postawić swój wymarzony domek.

Patryk

Niedawno skorzystałem z usług tej firmy przy budowie niewielkiego domku na działce. Miałem mniej więcej zarys w głowie jak ma on wyglądać lecz nie do końca byłem pewien wszystkich szczegółów. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, pomoc, która została mi udzielona pozwoliła na sprecyzowanie moich pomysłów. Finalny produkt nie odbiega w żadnym stopniu od pierwotnego planu. Kontak z firmą jest szybki i bezproblemowy od zamówienia aż do momentu postawienia budynku. Wszystko odbyło się we wcześniej ustalonym wspólnie terminie. Szczerzę polecam oferowane przez nich usługi.

Danusia

Eko architektura to firma, która mogę polecić każdemu z czystym sercem. Cała współpraca układała się niezwykle pomyślnie. Od zawsze moim marzeniem był budynek typu katrynka, a ta firma pozwoliła mi na jego spełnienie. Przedstawili mi wszystkie zalety i wady, które były konsekwencja mojego wyboru. Sądziłam, że będą problemy z terminowością wykonania zamówienia z uwagi na gorący okres w branży, jednak nic takiego nie miało miejsca. W każdym momencie moglam się skontaktować z działem obsługi klienta, który przedstawiał mi wykonane postępy w moim zamówieniu. Obecnie, jestem niezwykle zadowolona z wyboru. Moja katrynka jest niezwykle praktyczna, porządnie wykonana. Porady pozwoliły dostosować moje wymagania i założenia do jak najbardziej komfortowych rozwiązań. Z pewnością posłuży mi i moim potomkom przez długie lata. Jak bym była ponownie postawiona to nie zmieniałabym nic w moim projekcie, wszystko jest idealne. Pozdrawiam serdecznie całą firmę!

Zainteresowana

Witam, czy dostała Pani zdjęcia od tej Pani. Złożyła Pani zamówienie ? Też się zastanawiam nad zamówieniem, proszę o odpowieďz,

Henryk

Po długich poszukiwaniach zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Eko Architektura. Na samym początku przedstawiłem swoje oczekiwania oraz zadałem masę pytań, na które obsługa wyczerpująco udzieliła mi odpowiedzi. Ostatecznie firma przedstawiła mi ofertę oraz zasugerowała co do wyboru domku i ostatecznie zdecydowałem się na zakup domku Sosnowiec VSP23. Przyszedł czas na realizację zamówienia. Tutaj również wszystko odbyło się sprawnie i przyjemnie, a przede wszystkim terminowo. Postawienie domku również było ciekawym wyzwaniem ale dzięki świetnej instrukcji przebiegło bez większych trudności, a przede wszystkim było świetną zabawą oraz dało niesamowitą satysfakcję gdy w końcu ujrzałem efekt końcowy. Jeśli kiedyś nadarzy się okazja na pewno ponownie skorzystam z firmy Eko Architektura ponownie.

Krzysztof

Nabyłem od tej firmy domek 'MALBORK VSP8.2', od razu muszę pochwalić obsługę za dobry kontakt oraz nieocenioną pomoc przy podejmowaniu finalnej decyzji (zastanawiałem się również nad modelem LUBLIN). Pochwalić muszę również szybką, sprawną i bezproblemową dostawę. Finalny rezultat jest po prostu genialny, aż nie mogę się doczekać urlopu spędzonego w moim nowym, pachnącym impregnatem przybytku :). Pozostała co prawda kwestia umeblowania, ale mniejsza z tym. Ogólnie rzecz biorąc serdecznie gorąco polecam Eko Architekturę, miła obsługa, pełen profesjonalizm oraz wysoka jakość produktu. Tak trzymać!

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.