Eko Architektura Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Ekologiczne i energoszczędne domy z drewna

Ekologiczne i energoszczędne domy z drewna

 

W górach, nad morzem lub jeziorem czy na skraju lasu – całoroczne domy z drewna to doskonałe, ekologiczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się cieszyć spokojem i bliskością przyrody nie tylko podczas letniego okresu wakacyjnego, ale również podczas zimniejszych miesięcy jesiennych i zimowych.

Dom drewniany energooszczędny polecany jest dla osób, które chcą mieć swoje własne miejsce do dłuższego wypoczynku w ciągu całego roku. Doskonała izolacja termiczna i akustyczna sprawia, że wnętrza obiektów są komfortowe i funkcjonalne niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki oszczędnemu zużyciu energii dom drewniany ekologiczny jest rozwiązaniem nie tylko bezpiecznym dla środowiska, ale również korzystnym dla portfela jego właściciela – eksploatacja obiektu jest bowiem bardzo korzystna pod względem finansowym.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób ceniących sobie klasyczne, tradycyjne rozwiązania architektoniczne, jak również dla amatorów nowoczesnych trendów projektowych. Choć nasza firma zlokalizowana jest w Białymstoku, zlecenia przyjmujemy od klientów z całej Polski.

 

OFERTA →

 


www.domkiekoarchitektura.pl

 
Eko Architektura Sp. z o.o.