Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

wagabunda22

Po fakcie zakupu domku zapoznałem się z niektórymi opiniami. Niektóre skomentował bym w kilku słowach: zamówiony domek letniskowy, a oczekiwany pałac. Inne: jak każda firma usługowo-handlowa również Eko Architektura prowadzi kalendarz zamówień, by móc je realizować w terminie. Jeżeli się to rozumie, to również czas rozpatrzenia reklamacji i jej realizacji/ naprawy szkody powinien też być zrozumiały. Owszem każdemu może zdarzyć się "wpadka". Proponuję więcej obiektywizmu w ocenie. I już widzę zarzuty: opłacony przez firmę klakier. Jeżeli czytający ten post w podobny sposób pomyśli będzie w błędzie. Pod koniec lutego 2018 r. z żoną zrobiliśmy wycieczkę do siedziby firmy. Z początkiem marca w kontakcie mailowym zamówiliśmy domek do samodzielnego montażu, dokonaliśmy wpłaty zaliczki i ustaliliśmy termin dostawy na początek lipca 2018 r. Również ustaliliśmy mailowo dokonanie zmian: zamiana miejsc okno-drzwi oraz dodatkowe okienko do planowanego wydzielenia pomieszczenia niewielkiej łazienki. Podkreślam fakt: od zamówienia domku, ustalenia zmian, zatwierdzenia oferty rysunków domku, uregulowania płatności, konsultacji w trakcie montażu domku był świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Przesłane przez Eko Architektura rysunki domku były wystarczającym załącznikiem do złożenia wniosku zgłoszenia robót w Starostwie z kilkoma słowami opisu. Termin transportu mailowo został określony z początkiem czerwca. W terminie na działkę zostały dostarczone 2 paczki . W jednej była załączona instrukcja montażu domku, którą wcześniej otrzymałem mailowo. Nasza ocena materiału, z którego wykonano elementy domku: dobra, jeżeli nie bardzo dobra (jestem zaawansowanym laikiem w stolarce). Jakość wykonania elementów domku, złączy ciesielskich precyzyjna, oceniając po tym jak wzajemnie do siebie pasowały. W trakcie montażu (dodam, że domek złożyłem wspólnie z żoną, a to nie jest praca dla kobiety) były tylko 2 problemy: spaczenie/zwichrowanie kilku elementów konstrukcyjnych (problem przy spasowaniu) i jak dla mnie mało dokładna instrukcja montażu. Od złożenia zamówienia do złożenia domku kontaktowaliśmy się z p. Przemysławem Balcewicz. uzyskując wszystkie niezbędne informacje w bardzo krótkim terminie i co ważniejsze rzeczowe. Domek mimo deszczowej pogody z żoną złożyliśmy w około 1,5 tygodnia. Może długo. Ale robiliśmy dla siebie i pierwszy raz w makroskali nie mogąc liczyć na wsparcie w trakcie montażu innej osoby. Przed zimą domek został zewnętrznie zabezpieczony 3 warstwami lakieru: podkładowy+2 warstwy lakierobejcy. Wnętrze domku zostało pomalowane, ale nadal pozostaje do wykończenia. Domek spełnia nasze założone oczekiwania, nie przecieka, bardzo ładnie się prezentuje. Zapraszam do kontaktu osoby poważnie zainteresowane ofertą firmy Eko Architektura. Również mogę przekazać kilka zdjęć domku.

Aga
@wagabunda22

Witam. Czy mogę prosić kilka zdjęć domku ?

Magdalena

O skorzystaniu z oferty firmy Eko Architektura długo myślałam. Przeglądałam oferty innych firm z całej Polski. Miałam ogromne obawy. Mimo początkowych nieporozumień, udało się zrealizować zamówienie w sposób, który zapewnił mi pełne zadowolenie. Współpracę z (usunięte przez administratora) oceniam bardzo wysoko. Jest to człowiek bardzo zaangażowany w zapewnienie zadowolenia klienta, gotów do odpowiedzi na każde pytanie. Uzgodniliśmy treść partnerskiej i jasnej dla obu stron umowy. Termin dostawy domku (garażu z częścią gospodarczą) na moją posesję został dotrzymany. Moment dowozu i rozładunku został uzgodniony przez (usunięte przez administratora) w sposób perfekcyjny, by nikt na nikogo nie czekał. Następnego dnia zjawiła się ekipa montażowa - trzech sympatycznych i przygotowanych w pełni do montażu panów. Domek został postawiony w jeden dzień - tydzień przed terminem uzgodnionym w umowie. Pracuję na co dzień w branży budowlanej i życzyłabym sobie, by wszyscy podwykonawcy wykonywali swoją pracę tak sumiennie, terminowo i z takim zaangażowaniem. Jakość wykonania nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Od tygodnia domek jest ozdobą technicznej części mojego ogrodu. Z całego serca polecam firmę Eko Architektura . Obecnie sama rozważam zakup jeszcze jednego, mniejszego tym razem elementu ogrodowej architektury w tej firmie.

@Marcin

Dzień dobry, Panie Marcinie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielstwem naszej firmy pod numerem telefonu: +48 856 723 031 bądź adresem e-mail: sklep@domkiekoarchitektura.pl Z przyjemnością Panu oraz innym Klientom pomożemy. Pozdrawiamy serdecznie Eko Architektura sp. z o.o.

Magda G.

Kupiliśmy domek MICIN SN 27. W rzeczywistości wygląda wcale nie gorzej niż na zdjęciach. Bardzo ładny, pachnący drewnem. Na ogródek działkowy idealny. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Kiedy pojawiały się jakieś problemy zaraz starała się pomóc i doradzić jak problem rozwiązać. Wszystko było na czas domek stał nawet wcześniej niż było zaplanowane. Ogólnie firma naprawdę profesjonalna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam każdemu zakup od tej właśnie firmy.

Dorota

Witam, Zamówiłam domek narzędziowyz momtażem w firmie Ekoarchitektura z Białegostoku. Domek, który wraz z mężem wybraliśmy był nieco większy niż chcieliśmy. Po rozmowie z panem dyrektorem dowiedziałam się, że mogą wykonać domek o odpowiadających mi wymiarach. Po określonym terminie oczekiwania przyjechała do mnie ekipa montująca oraz domek. Monterzy pan Radek i pan Tomasz bardzo profesjonalnie, fachowo i dokładnie zmontowali domek. Opinie, które przeczytałam już po zmontowaniu domku są bardzo niesprawiedliwe. Nie mogę się z nimi zgodzić, ponieważ przeczą zupełnie temu czego sama doświadczyłam. Również kontakt telefoniczny z panem dyrektorem był bezproblemowy.

Eko Architektura Sp. Z.o.o.
@Marysia

> Już pisaliśmy iż Eko Architektura spółka z o.o. poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do prowadzenia biznesu. Zrealizowaliśmy w tym roku ponad 300 zamówień i mamy tylko jedną reklamację z Panem Łukaszem nick Asiok. W przypadku jeżeli osoba pisząca tą opinie nie jest naszym klientem to nie może o nas tak pisać. Ostrzegamy, że taka osoba będzie pociągnięta do odpowiedzialności za popełniony czyn. Z poważaniem, Eko Architektura Sp. Z.o.o.

Hania Nowy wpis

domek super, jestem bardzo zadowolona. wszystko wykonali bardzo fachowo i dokładnie

Oliwia Nowy wpis

firma w 100% godna polecenia i godna polecenia. Współpracę z nimi oceniam na szóstkę z plusem :)

Cześć, @pracodawca, czy są dostępne jakiekolwiek oferty pracy? Na Waszej stronie nic nie znalazłem, a byłbym zainteresowany pracą. Najbardziej zależałoby mi na stażu albo na stanowisku, gdzie można zyskać doświadczenie. Czy na początek jest oferowana umowa o pracę? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Patryk1111 Nowy wpis

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Nigdy się nie zawiodłem. Gorąco polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?

Czy w Eko Architektura Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wiktoria

Polecam serdecznie. Bardzo solidna, profesjonalna firma, super podejście do Klienta

Ktoś z pracowników określił wynagrodzenie jako adekwatne do dużej ilości pracy. Może ktoś przybliżyć o jakich tu kwotach mowa?? W formie widełek np.? Klienci regularnie się wypowiadają, firma trochę tych zleceń widzę, że ma:) A tu aktywnych ofert pracy brak. Macie informacje o najbliższych przyjęciach? Jesli wyśle cv na ich maila, to jest szansa, że ktoś z kadr się do mnie odezwie? Mam doświadczenie w budowlance, ale przy tym typie domków nigdy nie działałem. Mam jakieś szanse na pracę tutaj? Napiszcie chociaz kilka słów o pracy w firmie, bede mega wdzieczny:) Już ktoś dopytywał o stanowisko, ale nie dostał odpowiedzi. Licze jednak, ze częściej tu zaglądacie i dacie znać co i jak. Pozdrawiam

Jestem w pozytywnym szoku jak chętnie klienci chwalą pracowników firmy. Szkoda tylko, że ostatnio pojawił się tutaj tylko jeden wpis pracownika. Skoro zatrudniają tutaj jedynie fachowców, to czego wymagają od kandydata? Doświadczenia zapewne, ale może jakichś konkretnych umiejętności, szkoleń czy uprawnień? Nie widzę żadnych ofert pracy, a chciałbym dołączyć do ekipy:) Warunki chyba muszą być dobre skoro nie ma wysokiej rotacji? Zdradzicie coś więcej na ich temat?:D Jeśliby już wpadła jakaś oferta pracy, to gdzie jej szukać?

Joanna

Po ponad roku użytkowania domku od Ekoarchitektury uważam że jest idealny, firmę za całokształt mogę ocenić na 5. Mamy z mężem domek Moracz + zmiany wg naszych założeń. Jakość na najwyższym poziomie, kontakt z formą idealny, wszystko na czas, a ekipa od montażu to profesjonaliści jakich mało. Polecam każdemu kto się zastanawia.

Pati

Hej, super, że się wypowiadacie, i w dodatku tak pozytywnie, ale co o firmie sądzą pracownicy? Też macie tak pozytywne zdanie o pracy? Padło tu już pytanie o staż, i niestety zostało bez odpowiedzi:< Szukam ofert pracy, ale też pusto. Jak aplikowaliście do firmy? :) Ciężko się tu dostać? Mi chodzi właśnie o staż, ewentualnie jakieś juniorskie stanowisko. Właśnie skończyłam studia.

HeroSk
@Pati

Hej, ja pracuję tu ponad 5lat i nie planuję żadnej zmiany. Przede wszystkim jesteśmy traktowani uczciwie, pracy jest sporo ale wynagrodzenie adekwatne, wynagrodzenie zawsze na czas. Dużą uwagę mamy poświęcać na jakość pracy oraz wysoki poziom obsługi Klienta - a możecie mi uwierzyć trafiają się zarówno bardzo miłe jak i nieprzyjemne telefony, np. od konkurencji odgrażającej się oczernianiem w Internecie -> zachęcam do przestrzegania zasad uczciwej konkurencji :) W każdej sytuacji / problemie można liczyć na wsparcie i zrozumienie, nikt na nikogo nie krzyczy, atmosfera koleżeńska, każdy chętnie tu przychodzi. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Z tego co wiem to do pracy nie poszukują teraz. Sam produkt jest naprawdę dobry o czym może świadczyć to, że z tego co wiem to każdy z pracowników już ma coś z naszej fabryki na swojej działce :)

@HeroSk

A kiedy firma planuje rekrutacje, wiesz coś może? planuję gdzieś się zatrudnić od nowego roku. W ogóle jakoś stawki co roku wam podwyższają? A może jakies premie dają skoro jest adekwatnie?

Bożena

Wybór firmy Eko Architektura był bardzo trafną decyzją. Domek prezentuje się świetnie . Współpraca przebiegała bez żadnych problemów .Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez wizytę w firmie i do końca realizacji samodzielnego montażu mieliśmy wspaniałego doradcę p. Adriana -cierpliwego , wyrozumiałego , przemiłego człowieka. Zawsze odbierał telefony i doradzał we wszystkich sprawach związanych z montażem domku.Dziękujemy bardzo p. Adrianie.

Wiecie może, czy w Eko Architektura Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Orzech

Zakupiliśmy w firmie Eko-architektura domek Sosnowiec. Domek spełniał nasze potrzeby co do ilości pomieszczeń dlatego go wybraliśmy. Współpraca rozpoczęła się od rozmowy telefonicznej z P. Adrianem przemiłym, uczynnym, cierpliwym, kontaktowym, służącym radą człowiekiem. Dzięki p. Adrianowi przebrnęliśmy przez wszystkie procedury, zawsze odbierał telefon, odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania i podpowiadał możliwe rozwiązania. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Montaż przebiegał bardzo sprawnie dzięki czuwającej nad wszystkim p. Dianie ogarniającej całą logistykę oraz a przede wszystkim dzięki pracowitości ekipy trzech sympatycznych i skupionych na swojej pracy ludziach. Domek już stoi i myślę, że posłuży nam jako ostoja wypoczynku dla nas naszych dzieci i wnuków. Co do minusów to mogą pojawić się w trakcie użytkowania lecz na chwilę obecną POLECAM firmę bez zastrzeżeń.

Orzech

wagabunda22

@wagabunda22

Można prosić o podesłania zdjęć? (usunięte przez administratora)

Cezary
@wagabunda22

Witam, Chętnie poznam więcej szczegółów i zobaczę zdjęcia, ponieważ sam jestem bardzo zainteresowany skorzystaniem z ich oferty domków letniskowych. Jeśli to możliwe, to prośba o przesłanie zdjęć z Państwa realizacji na adres skowrcez@wp.pl

@Grażyna
@wagabunda22

Proszę o kilka zdjęć Waszego domku. Chętnie popatrzymy, tym bardziej, że jesteśmy zainteresowani zakupem domku w firmie Eko Architektura.

Aga
@wagabunda22

Witam. Czy mogę prosić kilka zdjęć domku ?

Podziekowanie

Witam Tą drogą pragnę podziękować Panu Michałowi Chmielowiec, pracownikowi Eko Architektura za cierpliwość, wyrozumiałość i pomoc w wyborze, oraz sprawnej realizacji naszego zamówienia???? Przez cały proces, czyli od pierwszego telefonu do firmy, aż do końca realizacji, czuliśmy się, jakbyśmy mieli przypisanego opiekuna i doradcę, który ze spokojem i cierpliwością (i za tą cierpliwość i wyrozumiałość bardzo dziękuję ????) realizował wszystkie dokonywane przez nas zmiany, a było ich sporo. Domek był trochę droższy od innych ofert ,ale warto było, a realizacja przebiegła zgodnie z ustaleniami. Dodam iż zamówienie było realizowane z dostawą, a kierowca który go dostarczał, był z nami w kontakcie telefonicznym, co ułatwiło nam to dogranie rozładunku. Domek był składany przez 2 osoby, w 6 dni. Wszystkie elementy są opisane naklejkami, które bardzo ułatwiają montaż. Obecnie będziemy nakrywać dach blachodachowką i montować drzwi, ale już prezentuje się świetnie???? Panie Michale jeszcze raz dziękujemy i jak będzie Pan w okolicy to zapraszamy???? Pozdrawiamy wdzięczni klienci Krystyna i Marek

Krystyna
@Podziekowanie

Przepraszam za te znaki zapytania???? Przypuszczam że zamiast wymazywania liter, wyrazów, wstawiały się zanki "?", czego nie widziałam przed umieszczeniem opini ????Opinia pisana z telefonu i faktycznie znaki tę są obok siebie, ale powinny być widoczne przy redagowaniu????

Joanna
@Podziekowanie

super że jest przypisany opiekun, a czy ta osoba jest też obecna przy składaniu tego domku, czy on był tylko 'na telefon'?

Krystyna
@Joanna

Tylko lub aż ???? Domek składaliśmy sami, ale nie zdarzyło się aby Pan Michał nie odebrał lub nie oddzwonił w procesie zakupu i dostarczenia. W procesie składania prawie nie korzystaliśmy z jego wiedzy, tylko z dokumentacji która była dołączona.

Anetta

Bardzo polecam Eko Architekturę. Kupiłam domek letniskowy Sierpc, po pierwsze super kontakt z firmą, zamówienie było gotowe i dostarczone nawet przed czasem, wszystko idealnie pasowało, dobrze wykonane, zabezpieczone, opisane, wszystkie elementy montażowe w ilości przekraczającej potrzeby, domek prezentuje się doskonale, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

@Anetta

Witam, czy mogłbym prosic o jakies realne zdjecia Pani domku? marcin88@Me.com

dzikuska

a jaki to domek, lub jaki przedział cenowy ? uprzedzam ewentualny problem z montażem mojego ewentualnego domku w tej firmie

Łukasz

Szanowni Państwo, zanim zdecydujecie się na zakup czegokolwiek w firmie EkoArchitektura przeczytajcie również naszą opinię, z jakimi problemami zostaliśmy po zakupie domku. Jesteśmy z Mazur, zakupiliśmy domek na początku 2018r., montaż domku miał miejsce w Kwietniu 2018r. Pierwszy problem to taki, że domek przyjechał niekompletny, były braki w materiałach, w związku z czym musieliśmy czekać na drugą dostawę, która się opóźniła o pare tygodni - ale to jest OK, sami prowadzimy firmę i wiemy, że błędy czasem się zdarzają. Po złożeniu domku, okazało się, że dach jak i wiele innych elementów jest bardzo słabej jakości - o której nikt nie raczył powiadomić (nie mówię tutaj o sprzedawcy, bo wiadomo oni nic nie powiedzą :) ) tylko przykładowo o monterach - którzy wydawali się w porządku, ale zamiast powiedzieć, że to słaby jakościowo materiał, po zakończeniu prac i otrzymaniu wynagrodzenia, słuch o nich zaginął, mają swoje układy więc spoko. Brak izolacji podłogowej za którą zapłaciliśmy, brak kontaktu z firmą. Po 2 miesiącach, papa, która jest grubości kartki A4, którą mam w swojej drukarce, przy pierwszych wiatrach poleciała na wschód z wiatrem. Monteży umywają ręce, że to nie wina montażu tylko słabego produktu (fajnie, że powiedzieli dopiero jak już wywiało całą papę i deszcz zalał nam cały domek od środka). Zgłoszona reklamacja - nie uznana, EkoArchitektura tłumaczy się, że takie papy jak oni używają jeszcze nigdy po 2 miesiącach się nie uszkodziły, po za tym są słabej jakości, więc tutaj uwaga otrzymaliśmy darmową poradę, że najlepiej zainwestować w trapez - dziękujęmy, co my bez Was byśmy zrobili. Po tym jak domek zalał się wodą w wyniku nieszczelnego dachu i wywiania papy, zaczeły się kwiatki. Z podłogi zrobiły się łódeczki (nie odwracalny temat), szpary w dachu od strony wewnętrznej domku, z którego ciekła woda, szpary w podłodze drewnianej, różna długość skrzydeł, zamontowane deski ze skazami, krzywe skrzydła drzwi, brak izolacji podłogowej za którą zapłaciliśmy. W wielu przypadkach szpary – dziury pomiędzy deskami powodują widoczny prześwit, szczególnie w nocy widać, deski nie zachodzą na siebie tak jak powinno to być w systemie pióro wpust. UWAGA aby móc używać swobodnie domek, trzeba zainwestować odrazu po montażu w dobry szczelny dach trapezowy oraz system orynnowania (koszt w naszym przypadku około 15tys zł) bez tego wiatr wymiecie wam papę z biedronki, a brak systemu orynnowania, w efekcie sprawi, że deszcz będzie zciekał z dachu na fundament, podciekał pod konstrukcję, gdzie będzie zbierać się ogromna wilgoć, później wiadomo co bedzie się działo, z super ekologicznym domkiem drewnianym :) Tak, więc to że on jest ekologiczny i tani w ofercie, nie znaczy że jest funkcjonalny i solidny. Trzeba włożyć w domek 35m2 spokojnie jeszcze około drugie tyle (30tys zł) aby był na prawde bezpieczny, solidny, szczelny. Mimo wielu rozmów obie firmy uważają, że to nie one są winne powstałym usterkom. Firma uważa, że firma monterska źle zamontowała cały domek. Firma monterska uważa, że oni wszystko dobrze zrobili, że to wina materiału i trzeba z nimi rozmawiać :D Hit po prostu, Ci ludzie są bezbłędni. Ostatecznie jest Październik 2020r. i to co musieliśmy zainwestować w domek przekracza koszta zakupu samego domku z montażem (30.000zł). Z problemem zostajemy sami. Zapłaciliśmy za domek i montaż, ale on zagrażał naszemu bezpieczeństwu, więc bylismy zmuszeni zainwestować kolejne pieniądze po uszkodzeniach które wyrządziła nam matka natura przez tych nieprofesjonalnych ludzi. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni brakiem porozumienia się obu firm między sobą, dzięki czemu moglibyśmy zacząć korzystać z tego za co zapłaciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ja bym inaczej ten temat załatwił z tymi ludkami, ale z uwagi na brak czasu i chęci już dawno mi nerwy odeszły. Na dzień dzisiejszy z wymienionych wad nie usunięto NIC. Eko architektura nie robi nic. Nadal mamy dziurawą podłogę na parterze. Jako ostatnią deskę ratunku przed sądem traktujemy nasz wpis na tej stronie, wierzymy że może ten akt desperacji skłoni firmy do usunięcia wszystkich wad. Wszystko co napisaliśmy jest prawdą, żadne słowo nie jest naszą nadinterpretacją. My nie wiemy, gdzie ostatecznie leży prawda kto jest winny – powinny to wyjaśnić firmy między sobą jeśli trzeba powołać rzeczoznawcę, biegłego. Chcemy również uprzedzić przyszłych klientów indywiduwalnych lub firm, aby nie narażać też na tego rodzaju kłopoty gdzie nie można uzyskać tego za co się zapłaciło, bo za pieniądze które ja włożyłem w ten domek letniskowy super ekologiczny, to bym postawił murowany domek całoroczny i cieszył się, że pieniądze które zainwestowałem poszły w dobrą stronę.

@Łukasz

Panie Łukaszu, Szanowni Klienci, niestety w tym miejscu muszę Pana powiadomić, że z uwagi na publiczne oczernianie i celowe wprowadzanie w błąd naszych Klientów, które nie jest przez nas pochwalanym i akceptowalnym działaniem, niezwłocznie podejmujemy kroki aby osoba, która się tego dopuściła poniosła adekwatne konsekwencje. Co ciekawe nie kojarzymy aby w historii naszej firmy zdarzyła się sytuacja jaką Pan opisuje, czyżby działanie zazdrosnej konkurencji? Naszym zdaniem jest wiele innych sposobów aby prowadzić „zdrową” rywalizację :) Jednak korzystając z okazji poruszymy kwestię papy dostarczanej w standardowym zestawie a mianowicie: - Papa - jest to papa podkładowa bitumiczna, o czym zawsze informujemy naszych klientów, papa nie stanowi finalnego pokrycia dachu – nie jest to papa wierzchniego krycia a element podkładowy! Dajemy ja gratis dlatego, że gdy nie było jej w zestawie Klienci potrafili zostawić samą deskę dachową (to nie żart). Nasza papa stanowi świetny podkład pod gont zgodnie z wymogami producenta gontu. Gont położony na deskę drewnianą bezpośrednio jest błędem montażowym. Zapraszamy do lektury naszych warunków gwarancyjnych: https://domkiekoarchitektura.pl/warunki-dostawy-i-gwarancja a w szczególności kwestii dotyczących papy: Uwaga! Papa podkładowa dołączona w zestawie nie stanowi finalnego pokrycia dachu. Dach należy bez zbędnej zwłoki zabezpieczyć docelowym pokryciem. Gwarancja nie obejmuje: - …… - reklamacji dotyczących papy dachowej, jeśli w ciągu 90 dni od montażu nie została ona pokryta gontem bitumicznym lub blachodachówką Uszkodzenia powstałe w skutek niewłaściwego montażu i utrzymania, nie będą objęte gwarancją: - …… - Wpływ każdej klęski żywiołowej, takich jak błyskawica, huragany i tornada (force majeure) Zbagatelizowanie tych kwestii i pozostawienie domku bez finalnego pokrycia oczywiście może skutkować zalaniem domku – a w przypadku domku drewnianego jest to olbrzymi problem - ale uważamy, że informacja „Papa podkładowa dołączona w zestawie nie stanowi finalnego pokrycia dachu. Dach należy bez zbędnej zwłoki zabezpieczyć docelowym pokryciem.” oraz wielokrotne informowanie Klienta o tym, że jest to papa podkładowa jest wyraźnym znakiem, że dach trzeba czymś jeszcze pokryć. Gont bitumiczny na domek około 35m2 z montażem to +/- 3500zł (prosimy o kontakt podamy dokładny koszt do każdego z budynków). Na stronie naszego sklepu: https://domkiekoarchitektura.pl/ istnieje szczegółowo opisany skład zestawu produktu. Analizując go bez problemu można określić konieczny zakres prac do wykonania po montażu, niestety jako producent elementów domków drewnianych nie oferujemy jeszcze usługi „pod klucz” jednak jesteśmy już co raz bliżej :) Jako finalne pokrycie oferujemy np. gont, który również możemy zmontować. Zawsze można również się z nami skontaktować telefonicznie aby zasięgnąć porady: +48 856 723 031 Od kilku miesięcy oferujemy usługę montażu naszych budynków. Realizacje takie wykonywane są przez nasze autoryzowane ekipy monterskie. Przyjeżdżamy autami sygnowanymi logiem firmowym i montujemy zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej usługi, jest to gwarancja satysfakcji Klienta a co za tym idzie - powiększenie ogromnego już grona naszych zadowolonych Klientów :) Dziękujemy wszystkim razem oraz każdemu z osobna, jednocześnie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia strony naszego sklepu: https://domkiekoarchitektura.pl/ Pozdrawiamy Zespół Eko Architektura sp. z o.o.

WB
@Łukasz

Panie Łukaszu czy można się w jakiś sposób z Panem skontaktować. Jestem potencjalnym klientem zainteresowanym zakupem domku i zanipokoiło mnie to co Pan napisał a jednocześnie Pana opinia wgląda na rzeczywista o nie pisaną na zamówienie

Mapseko
@WB

Mogę i ja opowiedzieć o reklamacji jaka złożyliśmy do firmy i jak wygladal sposób rozwiązania jej. Drugi raz nigdy nie zamowilabym domku z tej firmy.

Antoni Z.
@Mapseko

Dzień dobry, ja chętnie zobaczę o co chodziło z zakupami Pani i Pana Łukasza. Jestem już po spotkaniu z nimi, widziałem ich ekspozycję i nie powiem robi wrażenie. Jestem praktycznie zdecydowany jednak chciałbym poznać co się u was zdarzyło. Dostałem ich od kolegi który już budował ośrodek 11 domów z nimi i poleca ale kupował domy i montaż. Proszę o wiadomość mój adres: antonizak63@gmail.com

@Grażyna
@Mapseko

Jestem potencjalną klientką f-my Eko Architektura i zaniepokoiły mnie dwa ostatnie negatywne wpisy, w tym Pana. Pan Łukasz opowiedział o problemach z dachem, a czy Pan mógłby opowiedzieć o swoich problemach z firmą?

Marcel W.

Po raz pierwszy miałem do czynienia z firmą Eko Architektura, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami opinią na ich temat. Jakiś czas temu skontaktowałem się z pracownikiem firmy w celu dokonania zamówienia wymarzonego domku typu luzino. Otrzymałem niezbędną pomoc, omówiliśmy projekt, został wyznaczony termin postawienia budynku i obiecano mi, że będę informowany o postępach prac. Dziś muszę powiedzieć, że wszystkie obietnice zostały spełnione. Domek był gotowy do użytku w wyznaczonym terminie, został wykonany zgodnie z projektem i nie miałem absolutnie się do czego przyczepić. Dodatkowo otrzymałem niezbędne elementy do montażu i mam możliwość modyfikacji budynku. W skali od 1 do 10 oceniam Eko Architekturę na 10. Jeśli Wy też marzycie o własnym domku, to polecam skorzystać z oferty firmy.

@Marcel W.

Czy robił Pan ocieplenie podłogi i dachu tego domku ? Interesuje mnie kwestia czy warto to robić i czy w pokojach na piętrze latem nie jest zbyt gorąco?

@Marcin

Panie Marcinie, domki drewniane letniskowe (bez docieplenia) cechują się tym, że faktycznie latem się mocno nagrzewają, jednak w odróżnieniu od cegły/pustaka można je bardzo szybko przewietrzyć obniżając temperaturę wnętrza. Docieplenie dachu wyraźnie ogranicza nagrzewanie się wnętrza, w zimniejsze dni w parze z dociepleniem podłogi pozwala na łatwiejsze dogrzanie wnętrza. W naszej opinii warto :) Pozdrawiamy Zespół Eko Architektura sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.