Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

Emilia

Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy Eko Architektura. Pracownicy pomogli nie tylko w stworzeniu projektu idealnego domku, ale również chętnie odpowiadali na moje pytania podczas realizacji całego zlecenia, dlatego nie miałam żadnych obaw co do finalnej wersji zamówienia. Domek był całkowicie zgodny z projektem i muszę przyznać, że warto było zamówić większy budynek w zakresie 70 000 złotych. Bardzo pomocne okazało się dla mnie również ustalenie przybliżonej daty zamówienia - wszystko przebiegło bez najmniejszych opóźnień. Polecam fimę za pełen profesjonalizm, sumienność i doskonałą obsługę klienta.

Andrzej Z.

Ze względu na pandemię Korona Wirusa postanowiłem postawić większy domek na swojej działce, żeby mieć gdzie spędzić wakacje. Kolega polecił mi firmę Eko Architektura, a ja za jego namową zaryzykowałem i zadzwoniłem do firmy. Pracownik pomógł mi wybrać domek idealnie dostosowany do moich potrzeb, podał przybliżony termin realizacji zamówienia i obiecał kontakt w trakcie stawiania budynku. Dzisiaj mogę powiedzieć, że Eko Architektura to strzał w dziesiątkę. Domek otrzymałem wcześniej niż było to pierwotnie zakładane, a co najważniejsze, moja żona nie miała się do czego przyczepić. Polecam firmę Eko Architektura.

Angelika Z

Na Firmę Eko Architektura natrafiłem zupełnym przypadkiem. Szukałem firmy, która wykonuje zlecenia na większe domki działkowe i ich oferta mnie zaciekawiła. Przy pomocy formularzu kontaktowego dodzwoniłem się do firmy, gdzie uprzejmy pracownik pomógł mi dobrać idealny domek. Złożyłem zamówienie, ustaliliśmy termin dostarczenia i pozostało mi cierpliwie czekać. Przedstawiciel firmy był ze mną w stałym kontakcie podczas stawiania budynku, co utwierdziło mnie w tym, że dokonałem dobrego wyboru korzystając z ich usług. Zgodnie z oczekiwaniami domek został dostarczony w wyznaczonym terminie, a co ważniejsze, został wykonany zgodnie z projektem. Jeśli będę potrzebował zakupić kolejny domek, to Eko Architektura będzie jedynym słusznym wyborem!

Karol J

Na wstępie muszę powiedzieć, że Firma Eko Architektura jest odpowiednim wyborem, jeśli chcesz mieć idealny domek w rozsądnej cenie. Firma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ja sam zaliczam się do tej grupy, a gdy miesiąc temu powstał wymarzony przeze mnie domek, nie miałem się do czego przyczepić. Od samego początku współpraca układała się świetnie. Pracownicy firmy pomogli mi wybrać odpowiedni domek i byli ze mną w kontakcie podczas realizacji zamówienia. Budynek został ukończony nawet wcześniej niż było to ustalone, a samo wykonanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Domek został wykonany zgodnie z ustalonym projektem. Uwielbiam spędzać w nim wszystkie wakacyjne weekendy. Polecam firmę Eko Architektura.

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?
Małgorzata

Na naszą niewielką działkę, wspólnie z mężem, wybraliśmy domek GOLINA SN4. Zamówienie dotyczyło kupna domku wraz z montażem. Kontakt w sprawie wyboru modelu i realizacji zlecenia był terminowy i rzetelny. Obsługa firmy uważnie wysłuchała naszych potrzeb i służyła pomocą oraz radą. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów, umówiliśmy również datę postawienia domku. Monterzy, którzy się u nas zjawili, wykonali naprawdę solidną pracę. Domek został zamontowany fachowo, z dokładnymi pomiarami. To, co go wyróżnia, to bardzo elegancki wygląd ale też jego funkcjonalność. Wysunięty dach sprawia, że przed wejściem jest zawsze sucho i daje możliwość szybkiego schronienia się przed deszczem. Jestem zachwycona realizacją zlecenia! Wybrany przez nas model jest z wysokiej jakości produktów, a jego wnętrze jest idealne do weekendowego relaksu na swoim kawałku ziemi. Każdemu polecam realizację zamówienia w Eko Architektura. Bardzo dziękujemy!

Kubaer

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Eko Architektura! Jestem osobą, która kompletnie nie zna się na budowie, jednak dzięki specjalistom z Eko proces zamówienia i dostarczenia zamówienia był dla mnie prosty, przejrzysty i przyjemny. Już na etapie wyboru dostałem wszelkie niezbędne informacje, panowie przedstawili mu różne warianty domku i dzięki temu udało się wybrać optymalny wariant. Zdecydowałem się na domek letniskowy za około 60 000 PLN i udało się go sprawnie postawić w ustalonym terminie. I to nawet w czasie utrudnionych warunków z uwagi na pandemię koronawirusa. Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły to coś, co wyróżnia tę firmę, dlatego zdecydowanie polecam jej usługi!

Kubaer

jako że Firma Eko Architektura już wcześniej spełniła moje oczekiwania przy okazji budowy mniejszego budynku, postanowiłem po raz drugi skorzystać z ich usług. Tym razem zleciłem im postawienie większego domku na moją działkę. Pracownicy firmy jak zawsze byli bardzo pomocni. Pomogli wybrać odpowiedni domek, byli ze mną w stałym kontakcie podczas stawiania budynku, który został postawiony na czas, pomimo ograniczeń spowodowanych pandemią Korona Wirusa. Domek spełnił moje oczekiwania. Został wybudowany zgodnie z ustalonym projektem, nie znalazłem żadnych niedociągnięć. Domek jest bardzo przytulny i teraz chętnie wybieram się podczas weekendów na działkę z rodziną i przyjaciółmi.

M.Bartosz

Przed zakupem drewnianych domków na działkę dokładnie przemyślcie swoją decyzję! Dlaczego? Bo nie wiem czy jakakolwiek inna firma będzie z taką precyzją i dokładnością podchodzić do oczekiwań klienta, a Eko Architektura to robi na najwyższym poziomie. Rewelacyjna obsługa pracowników, dzięki którym zdecydowaliśmy się na konkretny projekt. Domek Rudaw prezentuje się zjawiskowo, jak na swój metraż jest przestronny, co pozwoliło nam zaaranżować wnętrze zgodnie z oczekiwaniami żony. Obowiązkowo miał się pojawić taras i takowy też mamy. Drewniane ściany budynku świetnie współgrają z roślinnością, tworzy to estetyczny, nowoczesny efekt. Montaż całej budowli przebiegł sprawnie oraz zgodnie z terminem, o którym byliśmy poinformowani. Robota wygląda solidnie, ściany są szczelne, póki co nie ma żadnych uchybień. Oczywiście warto też postawić na odpowiednią impregnację. Wszystko do ustalenia z firmą, która jest absolutnym partnerem i doradza w każdym przypadku. Bardzo się cieszę z tego wyboru, bo to była celna inwestycja wakacyjna!

Natalia

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z wybranego rozwiązania. Długo zastanawialiśmy się nad wybraniem firmy, która wykona dla nas na zamówienie większy budynek. Zależało nam na zakresie cenowym od 40 do 70 tysięcy złotych. Dlatego stwierdziliśmy, że oferta domu typu lagol będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Za szczególne elementy, które są warte uwagi w trakcie wyboru odpowiedniej firmy, która zajmuje się architekturą, należy wymienić zgodność wykonanego dla nas domku w projektem. Oprócz tego mogliśmy liczyć na pomoc przy wyborze idealnego rozwiązania. Cieszymy się również z doskonałego poziomu komunikacji z ekspertami i dobrej obsłudze klienta na każdym z etapów realizacji. Ostatecznie zlecona dostawa zamówienia przebiegła pomyślnie i została wykonana na czas. Gorąco polecamy.

Mariusz Z

Zdecydowałem się na zakup domku na moją działkę. W tym celu przejrzałem internet i natrafiłem na ofertę firmy Eko Architektura, a jako że mają dużo pozytywnych opinii, postanowiłem zapoznać się dokładnie z ofertą. Skontaktowałem się z przedstawicielem firmy, który pomógł mi wybrać odpowiedni domek. Złożyłem zamówienie i cierpliwie czekałem na jego realizację. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu przedstawiciele firmy kontaktowali się ze mną regularnie, by powiadomić mnie o postępach w budowie. Mój domek typu nysa został ukończony kilka dni przed wyznaczonym terminem, a muszę dodać, że miało to miejsce podczas największych obostrzeń spowodowanych przez pandemię Korona Wirusa. Jestem bardzo zadowolony ze swojego domku i chętnie zapraszam gości podczas upalnych weekendów. Polecam firmę Eko Architektura!

Wojciech K

Firmę Eko Architektura polecił mi znajomy, a jako że od dawna marzyłem o domku typu monki postanowiłem skorzystać z ich oferty. Zdecydowałem się na większy domek za 70000 zł. i skontaktowałem się z jednym z pracowników firmy. Okazało się, że był to idealny wybór. Pracownik pomógł mi wybrać odpowiedni domek, który został postawiony zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Muszę dodać, że miało to miejsce w okresie dużych obostrzeń związanych z pandemią Korona Wirusa, co zdecydowanie działa na korzyść firmy. Budynek został wybudowany zgodnie z projektem i jestem z niego bardzo zadowolony. Przedstawiciele firmy kontaktowali się ze mną w trakcie stawiania budynku i na bieżąco informowali o postępach prac. Jeśli ty też chcesz mieć własny domek, to firma Eko Architektura  jest jedynym słusznym wyborem.

Filip

Eko Architektura to godna polecenia firma i wspaniały partner dla osób mających problem z decyzją, jaki domek wybrać. Ja sam miałem taki orzech do zgryzienia, jednak przedstawiciel firmy po wyczerpującym wywiadzie doradził mi domek "Rudaw" i na taki też się zdecydowałem. Zresztą na profesjonalną pomoc ze strony firmy mogłem liczyć w każdej fazie realizacji projektu. Sam domek bardzo mi się podoba i odzwierciedla projekt przedstawiany na stronie firmy, a jego wykonanie stoi na wysokim poziomie. Jako że mieszkam w sporej odległości od Białegostoku, martwiłem się o punktualność transportu, jednak niepotrzebnie. Domek powstał na mojej działce w mgnieniu oka i już po 4 dniach mogłem podziwiać go w pełnej krasie. Jestem pozytywnie zaskoczony wszystkim, zarówno współpracą z firmą, jak i efektem końcowym. Gdybym jeszcze raz miał stawiać sobie takiego typu domek, od razu skierowałbym moje kroki do Eko Architektury.

Świetny kontakt z firmą, który można polecić z całego serca. Martwiłem się, że to wszystko przysporzy mi ogromnej ilości stresu i coś może pójść nie tak lecz przedstawiciele firmy okazali się bardzo "ogarnięci" i szybko się dzięki nim uspokoiłem. Wszystko co zostało mi przedstawione w ofercie zostało dostarczone, a na żywo domek mnie dodatkowo zaskoczył. Termin realizacji zamówienia też stoi na wysokim poziomie, wszystko zostało postawione bardzo szybko oraz mogłem liczyć na ciągłą pomoc ze strony firmy. Nie byłem też zdecydowany do końca, który dom wybrać i tutaj również na przeciw wyszli przedstawiciele Eko Architektura, którzy bardzo angażowali się w swoje obowiązki i świetnie mi doradzili co pomogło mi podjąć ostateczną decyzje. Myślę, że warto zainteresować się ofertą danej firmy gdy oczekujemy profesjonalnego podejścia do klienta.

harryhill

Moje zetknięcie z firmą Eko Architektura wyszło mi na dobre. Zaczynając od naprawdę miłej i przyjemnej współpracy z pracownikami firmy, którzy od początku starali się by efekt końcowy był taki jak sobie zaplanowałem. Doskonałe podejście do klienta, pomoc w wyborze domku moich marzeń była naturalnym zachowaniem przedstawiciela firmy. Kontakt z firmą od początku do końca przebiegał bez żadnych problemów. Domek przedstawiany w ofercie w rzeczywistości pozytywnie mnie zaskoczył mimo, że był zachwalany przez przedstawiciela. Jakość wykonania na wysokim poziomie, spełnił moje oczekiwania w pełni. Od samego początku współpracy aż do postawienia budynku nie mogę nic zarzucić firmie, a wręcz jestem im bardzo wdzięczny za pomoc jakiej mi udzielili. Na koniec chciałem tylko dodać, że również jeśli chodzi o termin dostawy firma Eko Architektura nie zawiodła i wszystko było dostarczone na czas bez żadnych komplikacji i przeciągania ze strony dostawcy.

Radek B.

Z usług firmy Eko Architektura postanowiłem skorzystać po czterech miesiącach poszukiwań idealnie dopasowanego pod potrzeby mojej rodziny domku letniskowego. Z ust żony padł pomysł, by zagospodarować w końcu położoną w ciekawym terenie działkę, na co po dłuższym namyśle przystałem. Teraz mogę jedynie żałować, że nie zrobiłem tego wcześniej, bo dzięki postawieniu na swojej zupełnie pustej wcześniej działce domku Lipsk, jestem w stanie na wakacje z dwójką swoich dzieci wyjeżdżać właśnie tam, a wyjazdy zagranicę stały się dużo rzadsze. Nie czujemy zupełnie takiej potrzeby wyjeżdżać na urlop z kraju :) Najbardziej cenię sobie bardzo sprawną współpracę z firmą i dbałość o kontakt z klientem. Na początku zupełnie nie wiedziałem jaki domek z oferty wybrać, bo jest ich wiele. Przedstawiłem jednak potrzeby mojej rodziny oraz rozmiary działki wraz z budżetem (nie chciałem przekroczyć 50 tys.), a firma zajęła się całą resztą, począwszy od planu (tu dostałem plany z najdrobniejszymi detalami), przez realizację. Każdy etap został mi w pełni wyjaśniony, a sama dostawa przebiegła niezwykle sprawnie. Z całego serca polecam!

Mariusz

Na firmę Eko Architektura natrafiłem w internecie, a jako że Od dawna chciałem postawić domek na swojej działce, to postanowiłem zapoznać się z ich ofertą. Wydała mi się ciekawa, więc skontaktowałem się z pracownikami firmy i złożyłem zamówienie. Od samego początku współpraca przebiegała bez zarzutu, pomogli mi wybrać odpowiedni domek, a podczas realizacji zamówienia byli ze mną cały czas w kontakcie. Domek został postawiony w wyznaczonym wcześniej terminie i co ważniejsze, zostały uwzględnione moje wszystkie wymagania. Bardzo gorąco polecam firmę Eko Architektura.

Edyta Gruba

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta, które było bardzo życzliwe. Byłam niezdecydowana, ale pracownicy chętnie mnie wysłuchali i poświęcili dużo czasu na zebranie moich oczekiwań. Wspólnie szukaliśmy odpowiedniego projektu, aż w końcu znalazłam! Moje oczekiwania zostały spełnione, a firma dostosowała domek do moich oczekiwań. Bardzo terminowa realizacja, wszystko szło zgodnie z planem. Na bieżąco byłam informowana o etapie prac. Dobra cena, a jakość wykonania naprawdę godna polecenia.

Kinga M

Wraz z mężem marzyliśmy o naszym pierwszym domku w okolicach Lublina, dlatego też po przegrzebaniu internetu, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Eko Architektury. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W przyzwoitej cenie dostaliśmy przytulny, bezpieczny i doskonale zaprojektowany domek, który jest naszym pierwszym wspólnym "gniazdkiem". Na pochwałę zasługuje również fakt, że o wszystkim byliśmy na bieżąco informowani i zostało nam zaproponowane kilka projektów na początek. Lekko zmodyfikowaliśmy jeden z nich, żeby pasował do naszych preferencji i jesteśmy super zadowoleni. Czas realizacji - adekwatny, obsługa - doskonała i elastyczna, wszystko w terminie i warte tych pieniędzy. Jeśli ktoś, tak jak my, szuka swojego pierwszego lokum to serdecznie polecamy.

Paulina Hak

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy! Długo szukałam firmy, która jest zaangażowana w to co robi i tu właśnie tak było. Na początku zostałam dokładnie poinformowana o możliwościach i wspólnie znaleźliśmy odpowiedni domek, spełniający wszystkie moje oczekiwania. Wybrałam dom monki i jestem zachwycona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, na każdym etapie byłam informowana o postępach. Bardzo dobry kontakt z firmą, dotrzymanie terminu umowy i bardzo dobra cena. Zdedydowanie polecam wszystkim, którzy szukają domku zrobionego z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Wszystko na 5

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.