Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

Martyna

Ostatnio skorzystałam z usług firmy Eko Architektura i jestem bardzo zadowolona. Miałam duży problem z wyborem domku, oferta była dość szeroka, ale Panowie wszystko mi wyjaśnili i pomogli dobrać produkt zgodny z moimi oczekiwaniami. Przy zakupie otrzymujemy również wszystko to, co jest potrzebne do montażu (śruby, wkręty, gwoździe, taśmy uszczelniające, pianki montażowe, nawet pistolet do silikonu, jakość okuć czy dwuszybowe okna w standardzie, listwy wykończeniowe, obróbkowe, elementy zapasowe itp.) Nie byłabym w stanie sama zamontować domku, a okazało się, że firma wykonuje również tego rodzaju usługi, za co dodatkowy plus! : ) Ekipa monterska spisała się świetnie - bardzo pomocna i rzetelna, po skończonej pracy posprzątała po sobie. Wszystko odbyło się zgodnie z wyznaczonym terminem. Domek stoi i prezentuje się świetnie. Polecam Eko Architekturę ! : )

Jarek

Szanowni Państwo zanim zdecydujecie się na zakup domku w firmie EkoArchitektura oraz montaż przez wskazaną firmę monterską Pana Łukasza proszę przeczytajcie z jakimi problemami się zmagamy od ponad 4 miesiący. Montaż domku miał miejsce w marcu tego roku (2020). Kupiliśmy domek Rudav. Zgłosiliśmy w formie pisemnej aż trzykrotnie reklamację. Przedmiotem reklamacji były następujące usterki (wymieniamy najważniejsze): szpary w dachu od strony wewnętrznej domku, z którego cieknie woda, szpary w podłodze drewnianej na antresoli oraz szpary w podłodze na parterze, różna długość skrzydeł drzwi wejściowych, nieprawidłowa 1 belka pergoli na tarasie, zamontowane deski ze skazami. W wielu przypadkach szpary – dziury pomiędzy deskami powodują widoczny prześwit, deski nie zachodzą na siebie tak jak powinno to być w systemie pióro wpust. Mimo wielu rozmów i maili obie firmy uważają, że to nie one są winne powstałym usterkom. Firma Eko Architektura uważa, że firma monterska źle zamontowała dach i podłogi. Firma monterska uważa, że usługa została wykonana prawidłowo tylko deski nie były dostatecznie wysuszone i po montażu z tego powodu zaczęły dopiero schnąć i nadmiernie się kurczyć o czym świadczy fakt, że deski są różnej szerokości, a w podłodze i dachu są szczeliny sięgające 8 mm. Ostatecznie z problemem zostajemy sami. Zapłaciliśmy za domek i montaż, ale nie możemy z niego korzystać co gorsze szpary/dziury/prześwity osłabiają konstrukcję domku co w konsekwencji zagraża naszemu bezpieczeństwu. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni brakiem porozumienia się obu firm między sobą, dzięki czemu moglibyśmy zacząć korzystać z tego za co zapłaciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli będzie trzeba wystąpimy na drogę sądową o czym poinformowaliśmy obie firmy. Na dzień dzisiejszy z wymienionych wad usunięto szpary (położono na nowo podłogę) w jednym z dwóch pomieszczeń na antresoli. Firma monterska wymieniła nam dach. Eko architektura nie robi nic. Nadal mamy dziurawą podłogę na parterze. Jako ostatnią deskę ratunku przed sądem traktujemy nasz wpis na tej stronie, wierzymy że może ten akt desperacji skłoni firmy do usunięcia wszystkich wad. Dysponujemy zdjęciami wszystkich wad i usterek, które są przedmiotem naszej reklamacji. Wszystko co napisaliśmy jest prawdą, żadne słowo nie jest naszą nadinterpretacją. My nie wiemy, gdzie ostatecznie leży prawda kto jest winny – powinny to wyjaśnić firmy między sobą jeśli trzeba powołać rzeczoznawcę, biegłego. Chcemy również uprzedzić przyszłych klientów firm, aby nie narażać też na tego rodzaju kłopoty gdzie nie można uzyskać tego za co się zapłaciło, a oszczędzało kilka lat.

@Jarek

Podobnie było u mnie Nie biorą żadnej odpowiedzialności za ekipę montażową.

@Jarek

Panie Jarosławie, Szanowni Klienci, W przypadku naszych drzwi dwuskrzydłowych faktem jest, że skrzydło główne – robocze jest minimalnie większe od drugiego. Nie jest to wada i w żaden sposób nie pogarsza użytkowania elementu a rozwiązanie technologiczne, które w naszej opinii jest konieczne do stosowania. Mimo, że ciężko jest w tym przypadku uznać reklamację (wspomniane szpary zostały zauważone 2dni po montażu) firma Eko Architektura Sp. z o.o. zaproponowała dostarczenie nowych elementów aby zapewnić satysfakcję Klienta. Zależy nam na zadowoleniu Klienta i spełnianiu marzeń o drewnianym domku, co praktycznie zawsze nam się udaje. Pracujemy z pasją i myślę, że nasi Klienci potrafią to dostrzec. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu również drogą elektroniczną - sklep@domkiekoarchitektura.pl Pozdrawiamy serdecznie Eko Architektura sp. z o.o.

@Adam

Szanowni Klienci, Panie Adamie, wydaje nam się, że nie do końca uczciwe jest takie postępowanie. Firma Eko Architektura Sp. z o.o. nie czerpie żadnej korzyści materialnej z usługi wykonanej przez firmy zewnętrzne. Podstawą rozpatrzenia gwarancji/reklamacji jest właściwe (zgodne z instrukcją) wykonanie montażu. Żadna z firm nie da gwarancji na produkt użytkowany nie zgodnie z przeznaczeniem co tyczy się również niewłaściwego montażu. W przypadku Pana zamówienia chyba warto zaznaczyć, że dostarczyliśmy nowe wszystkie wskazane przez Pana drzwi (które były nieprawidłowo zamontowane - montaż niezgodny z instrukcją) oraz dodatkowo nie chciał Pan wymiany desek na nowe (montaż niezgodny z instrukcją) więc zwróciliśmy koszt zakupu paneli wraz z elementami montażowymi i obróbkowymi oraz transportem na kwotę wyraźnie przekraczającą 3tyś zł. Dodatkowo my kontaktowaliśmy się z firmą monterską aby pomóc rozwiązać problem. Naszą firmę błąd montażowy/niewłaściwe nawyki monterskie firmy zewnętrznej (zysku z montażu mieliśmy dokładnie 0zł 00gr) kosztował ponad 6tyś zł + czas pracy, który ciężko jest wycenić. Faktycznie niektóre z naszych rozwiązań dotyczących montażu są pracochłonne ale w zamian gwarantują długowieczność i bezpieczeństwo konstrukcji. Jeżeli ktoś nie respektuje rozwiązań firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie i robi coś nie dokładnie albo "po swojemu" czy my mamy prawo brać za to odpowiedzialność? Do cichej oceny pozostawimy kwestię czy naprawdę zostawiamy Klienta z problemem.. Pozdrawiamy serdecznie Eko Architektura Sp. z o.o

Jarek
@Eko Architektura Sp. z o.o.

Rzeczywiście Eko architektura obiecała dostarczenie desek. Minął jednak ponad miesiąc i na tą chwilę nie dzieje się nic. Sezon za chwilę się skończy, nie korzystaliśmy z domku. Miesiąc temu potwierdzając szpary między deskami mówiłem że w sypialni jest ok. Niestety obecnie pojawiły się one już również w tym pokoju. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale może to świadczyć o tym że jednak deski nie miały odpowiedniej suchości i nadal wysychając kurczą się. Więc nie tylko montaż jest przyczyną tej sytuacji. Produkcja dołożyła swoje

Zrezygnowałam z wyboru
@Eko Architektura Sp. z o.o.

"Mimo, że ciężko jest w tym przypadku uznać reklamację (wspomniane szpary zostały zauważone 2dni po montażu)" Serio, to jest wpis firmy? Przecież podobno domy stawia się na lata, więc taki wpis moim zdaniem jest dyskwalifikujący, skoro dwa dni wystarczą, żeby działo się cokolwiek. Od producenta zawsze oczekuję odpowiedzialności za swoje wyroby i ich obsługę. Dla mnie wypowiedź p. Jarka jest poważnym sygnałem.

@Zrezygnowałam z wyboru

Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię, przykre jest to, że nie przeczytała Pani komentarzy ze zrozumieniem a zdecydowała się Pani opisać swoje myśli, inaczej ciężko byłoby wytłumaczyć taką interpretację. Spróbujemy jednak rozjaśnić kwestię: montaż deski podłogowej i dachowej wymaga dokładnego/solidnego dobicia. Jeżeli na starcie będą pozostawione szpary (jak w powyższej sytuacji) kiedy deski zaczną pracować (drewno to świetny materiał budulcowy jednak regulując swoją wilgotność pęcznieje jesienią/zimą a latem dosycha - nazywamy to pracą drewna) szpary będą znacznie większe niż dopuszczalne. System pióro-wpust pozwala na bezkolizyjną pracę drewna i funkcjonowanie na lata :) Prosimy więc o przeczytanie ze zrozumieniem naszych odpowiedzi, niewłaściwa interpretacja powoduje wprowadzanie w błąd innych Klientów a to nie jest jednak mile widziane, więc w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, z przyjemnością rozwiniemy każdą zagwozdkę :) Polecamy też poczekać na odpowiedź Pana Jarosława, który z pewnością będzie mógł potwierdzić naszą wersję dotyczącą totalnie nie właściwego montażu. My dostarczyliśmy nowe deski oraz wymieniliśmy je na nasz koszt, jednak to co Klient zobaczył po zerwaniu deski podłogowej bezspornie potwierdziło naszą wersję oraz godne pogardy postępowanie firmy, która dokonała montażu. Oczywiście zestaw podstawy deski podłogowej wraz z dociepleniem kompleksowo naprawiiliśmy tak aby Klient był zadowolony. Aktualnie wszystkie montaże wykonywane są przez nasze autoryzowane ekipy monterskie. Przyjeżdżamy autami sygnowanymi logiem firmowym i montujemy zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej usługi, jest to gwarancja satysfakcji Klienta a co za tym idzie - powiększenie ogromnego już grona naszych zadowolonych Klientów :) Dziękujemy wszystkim razem oraz każdemu z osobna, jednocześnie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia strony naszego sklepu: https://domkiekoarchitektura.pl/ Pozdrawiamy Zespół Eko Architektura sp. z o.o.

@Jarek

Ostatecznie firma EkoArchitektura wymieniła podłogę w domku. Okazało się jednak że podłoga która była wcześniej montowana przez firmę Alpina została zamontowana niezgodnie z instrukcją i sztuką budowlaną, bez lagerów poprzecznych, papy i folii termoizolacyjnej. zamiast tego została włożona folia która służyła wcześniej do zabezpieczania desek na paletach. EkoArchitektura po wielu miesiącach dyskusji między trzema stronami stanęła na wysokości zadania. Żałujemy że musieliśmy przez partactwo monterów z Alpiny czekać tyle czasu i dodatkowo zapłacić dużo kasy za to aby podłoga ostatecznie została uzupełniona o legary, papę i folię.

Serdecznie polecam firmę Eko Architektura. Od dawna zastanawiałam się nad postawieniem domku przy stawie. Miałam jednak obawy czy rodzinnie damy radę samodzielnie złożyć taki domek. Na szczęście firma udostępniła usługę własnych monterów. Wybór nie był prosty, w ofercie jest dużo ciekawych propozycji. Zależało mi na domku, który można postawić bez dodatkowych zezwoleń. Model, który mi się spodobał, miał za dużą powierzchnię. Myślałam, że muszę wybrać inny, jednak spróbowałam się dogadać z firmą. Zadzwoniłam i okazało się, że nie ma najmniejszego problemu ze zmniejszeniem powierzchni. Dodatkowo na moją prośbę zostały zwiększone okna, żeby podziwiać piękny widok. Zamówienie dosyć sprawnie zostało dogadanie. Przesyłka dotarła w terminie. Ekipa remontowa sprawnie zaczęła montaż w wybranym miejscu. Co prawda przez deszcz składanie domku trochę się przedłużyło, ale lepiej dwa, trzy dni dłużej poczekać i mieć solidnie postawiony domek. Materiał bardzo dobrej jakości a jak pięknie pachnie drewnem.

szymon

Jak najbardziej polecam firmę Eko Architektura. Wszystko było zrobione tak, jak należy i wykonane w ustalonym terminie. Przed zakupem domku firma pomogła wybrać odpowiedni projekt, co przyczyniło się do jeszcze większego zadowolenia. Bardzo spodobało mi się to, że firma dba o każdy szczegół. Niczego, co potrzeba do montażu, nie zabrakło. Wszystkie śruby, gwoździe, pistolet do silikonu itp. były zapewnione. Jakość okuć czy dwuszybowe okna w standardzie bardzo mnie usatysfakcjonowały. Również dobrym pomysłem jest zapewnienie elementów zapasowych. Opłacało się również na skorzystanie z ekipy monterskiej, która wykonywała swoją pracę bardzo precyzyjnie. Może przełożyło się to na dłuższy czas montażu, ale jednak warto trochę poczekać, a mieć zrobione prawidłowo. Trzeba tylko pamiętać, że dla bezpieczeństwa ekipa nie pracuje w słabszych warunkach atmosferycznych, ale to jak najbardziej normalne. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?
Roman

Kupiłem od tej firmy domek wraz z usługą montażu. Miałem na początku dużo obaw, czy nie będzie jakichś problemów, ale wybór tej firmy okazał się po prostu dobrą decyzją. Super sprawa, że oprócz wszystkich części domku wysłali także trochę części zapasowych, wszystkie śrubki, gwoździe itp. a nawet pistolet do silikonu. Martwiłem się, że będę biegać po sklepach za tymi elementami, ale firma wszystko dała w paczce. Do tego usługa montowania, na którą się ostatecznie zdecydowałem też jest bardzo wysokiej jakości. To prawdziwi profesjonaliści. Przyjechali na czas, gotowi do pracy. Ostatecznie nie skończyli w terminie, co mnie trochę wkurzyło, ale zaraz wytłumaczyli, że po prostu nie da się niektórych rzeczy zrobić jak pada no i że najważniejsza jest jakość i to, żeby ten domek stał wiele lat a nie tylko montaż na szybko. Za to jak już można było montować, to pracowali kilkanaście godzin, żeby szybko skończyć no i ostatecznie z tej usługi też jestem bardzo zadowolony. Polecam firmę.

Z czystym sumieniem polecam Eko Architekturę. Zacząłem rozglądać się za domkami z bali jakiś czas temu i przyznam, że na początku przytłoczyła mnie ilość informacji, różnych wykonawców itp. W końcu znajomi, którzy niedawno wybudowali sobie domek, polecili mi Eko Architekturę i jestem im za to wdzięczny. Na każdym kroku czuć profesjonalizm. Po pierwsze pomagają przy wyborze domku, co bez wiedzy może być ciężkim samodzielnym zadaniem. Państwo objaśnili mi zalety i przeznaczenie każdego z modelu - ja zdecydowałem się na Sosnowiec. No i na plus dotrzymywanie terminów, dostałem wszystko, tak jak się umawialiśmy. Dostałem w zasadzie wszystko potrzebne do zbudowania domku i nie musiałem nic dokupywać. Śrubki i wkręty to wiadomka, ale ja dostałem pistolet do silikonu i okna :O Proponowali mi jeszcze montaż, ale z pomocą znajomego sami sobie poradziliśmy. Nie było to jakieś bardzo skomplikowane, bo wszystko było wyjaśnione, ale myślę, że jak ktoś nie ma czasu, albo mu się po prostu nie chce, to warto skorzystać z usługi montażu. Mówiąc krótko - KONKRET FIRMA, zdecydowanie polecam. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z tego wyboru. Od dawna myślałem o domu z bali, ale nie wiedziałem jak i z której strony za to się zabrać. Przypadkiem trafiłem w internecie na Eko Architekturę i z ręką na sercu muszę przyznać, że ta firma to szczyt profesjonalizmu. Super współpraca na wysokim poziomie przez cały proces. Skorzystałem z pełnej oferty firmy. Najpierw pomogli mi wybrać domek (ja zdecydowałem się akurat na Sosnowiec). Firma dostosowała domek do moich oczekiwań, zrobili grubsze ściany niż w podstawowej ofercie. Wszystko przebiegło bezproblemowo i co najważniejsze wywiązują się w 100% z terminów i wcześniejszych ustaleń. Stanowczo polecam wszystkim, którzy myślą o budowie domu z bali.

Krzysztof i Patrycja

Bardzo mocno polecam wszystkim usługi firmy Eko Architektura, którzy liczą na fajny i przytulny domek. W naszym przypadku firma wywiązała się terminowo ze wszystkich ustaleń i prac, wsparła nas przy wyborze domku. Jeśli chodzi o sam zakup, otrzymaliśmy przy nim wszystko to, czego potrzeba do montażu, tj. rzeczy typu wkręty, taśmy uszczelniające, śruby, pianki montażowe, gwoździe itp. Ku naszemu zaskoczeniu dostaliśmy nawet pistolet do silikonu i elementy zapasowe :). Można też skorzystać z autoryzowanej ekipy monterskiej, co zrobili nasi znajomi. Co prawda montaż nie był może zbyt szybki, ale za to solidny, dokładny, precyzyjny, po prostu porządny. Odnośnie jeszcze tej szybkości, uczciwie trzeba jednak przyznać że jak pogoda pozwalała to ekipa cały dzień siedziała przy pracy. Widać, że ta ekipa musiała postawić setki takich domków. Naprawdę polecamy!!!

Katarzyna Bednarz

Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy, od początku pełne zaangażowanie w pracę. Pomogli w wyborze domku uwzględniając wszystkie moje potrzeby, a nie było łatwo, bo jestem dość wymagająca. Praca wykonana w terminie, mimo iż przez kilka dni padał deszcz, to panowie na początku uwzględnili to w swoim harmonogramie i wszystko odbyło się w terminie, nadrabiali popołudniami, aby wszystko było na czas. Na plus to, że monterzy mają ze sobą cały sprzęt potrzebny przy montażu typu śrubki, narzędzia itp, więc klient o nic nie musi się już martwić. Jestem zadowolona, bo jakość super no i dobry kontakt na każdym etapie prac. Widać doświadczenie i precyzję w pracy.

Marek J.

Na firmę Eko Architektura natrafiłem przy okazji kupna domku. Kontaktowałem się z różnymi firmami, ale fachowa pomoc w wyborze odpowiedniego domku jakiej udzielił mi pracownik Eko Architektury sprawiła, że to właśnie z ich usług postanowiłem skorzystać. Już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia ekipa monterska rozpoczęła prace. Nie znam się na budowie i tego typu sprawach, ale na pierwszy rzut oka było widać, że mam do czynienia z profesjonalistami. Podczas ładnej pogody ekipa pracowała przez cały dzień, dzięki czemu nie musiałem czekać zbyt długo na swój wymarzony domek.  Domek został profesjonalnie zmontowany i Jestem z niego bardzo zadowolony. Gorąco polecam firmę Eko Architektura

Natalia Sewra

Z perspektywy czasu mogę wystawić opinię wyłącznie pozytywną, ale muszę zaznaczyć, że nasz domek budowała ekipa przysłana przez te firmę. I trzeba przyznać, że sytuacja kiedy robota staje przez brak przysłowiowej śrubki nie miała miejsca. Na zachowanie ekipy ani ja, ani sąsiedzi nie możemy narzekać. Pogoda niespecjalnie nam dopisała, ale mimo to montaż poszedł zgodnie z planem (panowie pracowali w dziwnych godzinach) O samym domku: Na domek letniskowy zdecydowaliśmy się po obejrzeniu domku znajomych. Niemniej finalnie po rozmowie z pracownikiem firmy wybraliśmy inny model niż początkowo planowaliśmy. Opinię wystawiam po zakończeniu sezonu letniego. Domek spełnił oczekiwania. Sama firma w mojej okolicy postawiła kilka obiektów i poczta pantoflową chwalona jest głównie za to, że pracują do skutku.

Polina

Pomagałam znajomej w doborze domku, który po zamówieniu okazał się identyczny, jak ten ze zdjęcia. Finalnie skończyło się na tym, że znajoma była zachwycona ekipą, która oczywiście zrobiła wszystko, jak trzeba. Może nie tak szybko, jakbyśmy się spodziewały, ale nie ma mowy o żadnej fuszerce. Pełen profesjonalizm. Koniec końców widząc efekty u znajomej, ja również skorzystałam z usług firmy Eko Architektura. Co prawda nie dom z drewna, ale domek ogrodowy. Rewelacja! Duży plus za to, że wszystko co potrzeba do montażu dostałam w pakiecie. Elementy montażowe, gwoździe, wkręty. No dosłownie wszystko. Nawet przysłowiowy głupi pistolet do sylikonu. Jeśli szukacie firmy, która naprawdę jest profesjonalna, to polecam. Może ekipa nie uwija się w jeden, czy dwa dni, ale za to efekty są rewelacyjnie. A wiadomo, jak to dzisiaj bywa z ekipami - różnie. Tutaj nie ma się do czego przyczepić.

Grzesiek999

Bazując na moim przykładzie mogę stwierdzić ,że każdy klient, który skorzysta z oferty firmy Eko Architektura, może liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość przeprowadzanych usług. Firma dba o wszelkie wygody klienta, dlatego bez problemu pomoże klientowi w wyborze odpowiedniego dla niego domku. Składając zamówienie, otrzymujemy wszelkie rzeczy, które są przydatne przy montażu (gwoździe, śruby, pianki montażowe, listwy wykończeniowe, pistolet do silikonu i wiele więcej). Na szczególną pochwałę zasługuje ekipa monterska, która swoją robotę wykonuje w sposób dokładny, precyzyjny i terminowy. Chociaż zdarzają się obsuwy, to wynikają one przede wszystkim z niesprzyjających warunków pogodowych, a kiedy pogoda dopisuje to ekipa potrafi pracować przez cały dzień. Finalnie domek w każdym wypadku zostaje profesjonalnie wykończony.

Paulina

Dłuższy czas zastanawiałam się z mężem nad tym, jaki domek letniskowy wybrać dla swojej rodziny, aż w końcu z pomocą przyszła nam Firma Eko Architektura. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z nimi i z całej realizacji projektu. Nie było żadnych problemów, domek jest taki, jak chcieliśmy. Oddano nam go do użytkowania w ustalonym terminie. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że trafiliśmy na profesjonalistów i okazało się, że wcale się nie myliłam. Działają sprawnie, pozostają w stałym kontakcie z klientem, chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Wybraliśmy domek LIPSK i jesteśmy nim zachwyceni, zarówno jego funkcjonalnością, jak i wyglądem.

Dariusz

Zlecenie wykonane sprawnie i solidnie. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Fachowo postawiony domek w ciągu zaledwie 2 tygodni od złożenia zamówienia. Wspólnie z rodziną postanowiliśmy, iż w te wakacje chcielibyśmy trochę pobuszować po naszej kilkuhektarowej działce i zamienić ją w ciekawe miejsce letniskowe, gdzie można nie tylko zrobić grilla, ale także spędzić kilka dni przekopując grządki, sadząc nowe drzewa owocowe - jednym słowem, firma Eko Architektura pomogła nam uczynić z zapuszczonej działki miejsce relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu. Polecam gorąco ! Kilka słów o samej inwestycji. Zamówiliśmy domek z przedziału cenowego 40 000 - 70 000 PLN. Była to kwota, która nie powodowała zbyt dużego zamieszania w naszym domowym budżecie, jednakże warto zaznaczyć, iż lepiej jest wydać więcej i mieć problem z głowy, niż szukać tanich rozwiązań i czekać w nieskończoność na pojawienie się ekipy monterskiej na działce.

Aleks

Eko Architektura wpadła mi w oko kompletnie przypadkowo, kiedy szukałem filmy, kierując się przede wszystkim ilością pozytywnych opinii. Nie czekałem dłużej i po nawiązaniu kontaktu w sprawie budowy nie tak taniego domku, przeżyłem miły szok. Obsługa klienta od samego początku podeszła do mnie z szacunkiem oraz pełnym profesjonalizmem. Pracownik nie tylko doskonale doradził mi, jeśli chodzi o wybór, ale także służył pomocą na każdym etapie realizowania zamówienia. Kontakt z firmą był stały, dzięki czemu mogłem dowiedzieć się, że moje zamówienie zostało ukończone przed terminem, który wcześniej ustalono. Nic dodać, nic ująć. Polecam z całego serca.

Aleks

Kamil

Zleciliśmy firmie postawienie niekoniecznie taniego domku – dziś, po kompleksowym wykonaniu zlecenia, z czystym sercem możemy przyznać, że była to jedna z owocniejszych współpracy, których doświadczyliśmy. Kontakt, od samego początku, był więcej niż zadowalający. Nie zmieniło się to aż do momentu ukończenia projektu i jego finalnej realizacji. Od momentu rozpoczęcia czuliśmy wsparcie specjalistów, których zatrudnia firma – pomogli oni nie tylko w projekcie (budzącym zachwyt od pierwszych chwil), lecz także w doborze odpowiedniego rozwiązania. Dodatkowo, wykonanie nastąpiło jeszcze przed wyznaczonym terminem. Tę opcję gorąco polecamy wszystkim zainteresowanym!

Na firmę Eko Architektura natrafiłem w internecie, a ponieważ mają dużo pozytywnych opinii, skontaktowałem się w sprawie budowy wymarzonego domku. Od samego początku było czuć, że współpraca będzie owocna. Pracownik doradził mi w wyborze domku, omówiliśmy dokładnie projekt i pozostało mi tylko czekać na efekty. Firma była ze mną w stałym kontakcie podczas realizacji zamówienia, a domek był gotowy nawet wcześniej niż zakładano. Eko Architektura wywiązała się ze zlecenia wzorowo, domek był taki, o jakim zawsze marzyliśmy ja i moja rodzina. Chętnie będziemy tam spędzali każde wakacje. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował jakiegoś domku, to z pewnością skorzystam z usług firmy. Was też do tego gorąco zachęcam.

Konrad J.

Z firmą Eko Architektura miałem do czynienia już kilkukrotnie. Zawsze wywiązują się ze swoich obietnic, a stawiane przez nich domki są warte swojej ceny. Właśnie dlatego chętnie polecam ją znajomym. Ostatnio stawiałem większy domek na dużą działkę i jak zawsze wszystko przebiegło zgodnie z planem. Otrzymałem pomoc w zakresie doboru odpowiedniego domku, pracownicy kontaktowali się ze mną podczas stawiania budynku, a gdy już zobaczyłem swój wymarzony domek, to nie miałem się do czego przyczepić. Domek został wykonany zgodnie z projektem bez żadnych opóźnień i nie przeszkodziła w tym nawet Pandemia Korona Wirusa. Jeśli też chcecie cieszyć się wymarzonym domkiem, to Zachęcam do skorzystania z oferty firmy Eko Architektura.

Klaudia

Wybrałam firmę Eko Architektura dzięki poleceniu bliskiej znajomej i zdecydowanie nie żałuję. Stojący na jej działce domek dosłownie chwycił mnie za serce i dlatego zdecydowałam się zaufać nowo poznanej firmie. Był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Nie miałam pewności, jaki domek będzie odpowiedni, ale z pomocą specjalisty udało się dopasować budynek zarówno do warunków, jak i personalnych upodobań. Precyzyjny i profesjonalny dobór materiałów sprawił, że wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Wszystkie spotkanie odbyły się w umówionym terminie, tak samo z pracami. Firma nie zwleka i potrafi wywiązać się z obowiązku. Mój domek jest najładniejszy w okolicy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.