Tryumf Sp. z o.o.

Opinie o Tryumf Sp. z o.o.

Januszex

Czy chińskie pucharki tak zabolały opinie że zablokowały możliwość ich dodawania ?

Ewaxx

Są teraz jakieś przyjęcia na firmę?

Roosevelt

„Wielkie umysły rozmawiają o pomysłach, średnie umysły rozmawiają o wydarzeniach, a małe umysły rozmawiają o ludziach”. - Eleanor Roosevelt

Umysł
@Roosevelt

Wspaniały to był cytat nie zapomnę go do jutra. Oczywiście polityka firmy jest taka że pracownicy i ryby głosu nie mają więc nawet trafny. Dobrze że wasze wielkie umysły wpadły na pomysł handlu jednorazowkami z chin za 90 zł.

Na jakie benefity można liczyć w Tryumf Sp. z o.o.?

Można liczy na pochwałę słowną od pana z wyeksponowanym sikorem na zdjęciu w stopce z miną tęgiego myśliciela "Brawo wy", oczywiście jak hajs się będzie zgadzał w portfelu.

Xyz

Na marny socjal przy urlopie powyżej 10 dni, chodź teraz to na żadne

Programista CNC

Niekompetenty kierownik, masa kłamstw, zero kokretów, sam się gubi w tym co mówi. Porażka bo firma wydaje się być ok :)

Proponuje zmiane kierownika

Grzesio

Pensja jakiejś 2000, 2300 jak pracujesz pierdyriald lat i postraszysz ze sie zwolnisz. Obowiazki różne bedziesz w jednym czasie magazynierem, ksiegowa, sprzedawca, pracownikiem call center, windykatorem, śmieciarzem, sprzątaczką, dostawcą, przedstawicielem handlowym. Polityka tego miejsca wyglada tak: kreujemy sie na rodzinna firme miła dbając o pracowników, to oni są najważniejsi, a w rzeczywistości jak na horyzoncie pojawi sie kryzus wyglada to tak: hur dur wywalamy 3/4 ludzi bo kasa na spłacania pozerski fur sie kończy. Ogólnie samo robienie kasy na maseczkach i rękawiczkach z chin a co za tym idzie na ludzkim strachu i sorzedawanie ich po 1000 razy zawyżone cenie jest tak słabe ze zostawiam ocenie czytajacym, oczywiscie to pracownicy wydzwaniaja i wciskają ludziom te rzeczy jak jacys akwizytorzy od pokazów garnków. Ostatnie do bab z kadr jeśli to czytają lub ktos moze im przekazać. Jak wysyła sie listy ze swiadectwami praccy, to obowiazuja na kopertach zwroty grzecznosciowe, watpie zebyscie byly z kims na Ty szczególnie ta główna.

Kanon

Dobrych ludzi poznaje się po ich czynach w trudnych chwilach, tak samo jest z pracodawcami. Dlatego z całą świadomością mogę powiedzieć, że nie polecam tej firmy i nie poleciłbym jej również przed pandemią, bo są zwyczajnie kiepskim pracodawcą.

Kordian

Czeka nas bardzo trudny czas a tu taka nagonka na firmę. Zawsze można zmienić prace jeśli ktoś jest wybitnym fachowcem.

Konrad
@Kordian

Bardzo trudny czas to czeka byłych pracowników, których firma potraktowała tak, a nie inaczej i traktowała ich tak zawsze i nikt tu nie ubolewa nad tym, że tam już nie pracuje, bo naprawdę nie ma nad czym ubolewać, a raczej każdy wyraża opinie po to, aby w przyszłości potencjalni pracownicy mieli świadomość gdzie chcą się zatrudnić, a takie strony, jak ta umożliwiają refleksję nad tym. Również szczerze odradzam podejmowanie tam pracy, a powody zostały podane już przez innych poniżej, ja się tylko pod tym podpisuję obiema rękami. Dodam tylko od siebie że jeżeli ktoś w przyszłości trafi na ogłoszenie firmy tryumf i będzie w nim napisane "atrakcyjne wynagrodzenie", to chodziło im o minimalną.

Szczepan

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ. 1. Zarobki najniższe z możliwych. 2. Obowiązki nieadekwatne do zarobków. 3. Komunikacja na poziomie kubków na końcach sznurka. 4. Kierownictwo porażka na każdej płaszczyźnie, nie wiem po co tam jeszcze niektórych trzymają. 5. W czasie pandemii zaczęli sprzedawać za jakieś chore pieniądze maseczki jednorazowe. Nie było by problemu gdyby to była ich branża, a nie czysta chęć robienia pieniędzy na biednych ludziach. 6. Masa zwolnień w ostatnim czasie, firma kompletnie nieprzygotowana na żaden kryzys. Wszystkie środki pchane na prywatne konta i w samochody. To chyba najlepiej i ostatecznie pokazuje co w tej firmie się liczy i podpowiem, że nie są to pracownicy. Nie polecam, bo nie ma czego.

Ginger

Jeśli chcecie zarabiać 2000zl i biegać po magazynie 8 godzin lub rozładowywać kontenery po parę ton dziennie to ta praca jest dla was a prawie bym zapomniał czasem kierownictwo rozdaje cukierku dla najlepszych zawodników :)

triumph

Niskie zarobki, wysokie wymagania na każdym stanowisku (im niższe, tym gorzej traktują), małe szanse na rozwój, kierownictwo odklejone od rzeczywistości, widzi tylko tabelki. W ostatnim czasie wywalili masę ludzi z dnia na dzień, a reszta na skróconych etapach sprzedaje chińskie maseczki. Nie polecam tej firmy, radzę się dwa razy zastanowić przed wysłaniem CV.

Gawłowski

Nie polecam nikomu tej firmy. Ładnie wyglądające ogłoszenia o pracę, dobrze wyglądającą strona na fb i cała otoczka przyjaznej, rodzinnej firmy, to zasługa ludzi od marketingu i pr, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Począwszy od tego, że firma kreuje się na jakąś warszawską korporacje (a jest jakimś magazynem z pucharami i maszynami do grawerowania), szczyci się, że jest producentem, pytanie tylko czego skoro wszystko, ale to dosłownie wszystko produkowane jest w Chinach i kontenerami sprowadzane do Polski. Druga kwestia, to kwestia zarobków, czy pracujesz miesiąc, czy rok, czy dłużej, jeżeli nie jesteś przydupasem prezesa, to nie licz na godne zarobki. Firma pcha pieniądze w samochody za pół miliona, ale jeżeli chodzi o podwyżki dla pracowników, prawie zawsze są decyzje odmowne, ewentualnie można liczyć po kilku latach na 100 zł brutto. W firmie rządzą ludzie, którzy nie mają jakichkolwiek predyspozycji do zarządzania, a układy powoli niszczą tą firmę i na pewno zachęcają do tego, żeby rezygnować z pracy tam. Ostatnia wartą uwagi kwestią jest postawa firmy podczas pandemii i to jest chyba największe ich osiągnięcie, niestety nie ma się czym szczycić, mianowicie firma tryumf z dnia na dzień zwolniła ponad 100 osób i wciąż się nie zatrzymuje, a tym którzy jeszcze pozostali odebrano wszystkie dodatki i skrócono etaty, gdzie duża część ludzi ma kredyty i rodziny na utrzymaniu i nie jest ważny staż, czy Twój wkład w rozwój tego miejsca, liczą się tylko portfele dyrekcji i kierownictwa. Szczerze odradzam podejmowanie tam pracy i radzę dwa razy przemyśleć wysłanie CV.

Ferdynand

Bardzo dobrze postrzegana w internecie firma. Fajna atmosfera i dobra praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Tryumf Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Tryumf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tryumf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tryumf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tryumf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tryumf Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tryumf Sp. z o.o.