Tryumf Sp. z o.o. Oddział

Wrocław

Opinie o Tryumf Sp. z o.o. Oddział

Rok

Nie polecam. Małe zarobki a wymagania jak z kosmosu. Nawet jak się osiąga wyznaczone cele nic nie dają za to więcej kończy się na słowach. Im więcej robisz tym mniej dostajesz. Góra oderwana od rzeczywistości nie widzi ludzi tylko tabelki i w sumie tabelki są najważniejsze w całej pracy. Za nadgodziny nie płacą a siedzieć musisz bo nie wyrabiasz z robotą.

Bob

Czy ktos moze napisac jak jest w tej firmie ile zarabia sie w wawie, jak wyglada rekrutacja?

Rolnik

Witam, Zgadzam się z opinią. Mały oddział ale spoko ludzie.

Zostaw opinię o Tryumf Sp. z o.o. Oddział - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tryumf Sp. z o.o. Oddział