Opinie o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TD System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TD System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

adek

Witam. U mnie zostało anulowane wezwanie do zapłaty, ale na wniosek biura obsługi klienta biedronki. Dodam że miałem bilet parkingowy, paragon z biedronki. Firma Td System wysłała standartową odpowieďź że mam zapłacić. Do bok biedronki wysłałem 2 razy email, drugi z załącznikami biletu i paragonu oraz numerem karty biedronka. No i z kilka słów że rezygnuję z zakupów w biedronce w razie nieanulowania wezwania.

nieStonka

Biedronka jedynie na jej fanpage na Facebooku odpisuje cokolwiek czasem z sensem, ale częściej na zasadzie kopiuj wklej to samo co nam odpisują w ich mailach. Ja myślę, że sposób rozpatrywania reklamacji przez Biedronkę też powinniśmy zgłaszać do UOKiK może wtedy dobiorą się obu firmom do tyleczków. Poza tym trzeba by napisać do ich inspektora ochrony danych osobowych o kopie posiadanych przez nas danych osobowych i kopie naszych zgód na zrobienie foto aut bo z tego co wiem nie mogą robić zdjęć bez poinformowania nas o tym.

Po pierwszej odrzuconej reklamacji przez tdsysytem, napisałam drugą popartą paragrafami , kodeksami , dowodami itp domagając się tym razem zdecydowanie i kategorycznie anulowania wezwania do zapłaty , oczywiście ponownie odmowa i znowu powołanie na p.4.1 i 4.4 i podobne bzdury. Oczywiście skargę do uoik oraz Biedronki wysłałam zaraz po pierwszej anulacji. MYŚLĘ ŻE JEŻELI KILKA PIERWSZYCH OSÓB DOSTANIE JAKIEŚ "POZWY" OD NIC TO TRZEBA OD RAZU DZIAŁAĆ Z POZWEM ZBIOROWYM A KOLEJNI BĘDĄ SIĘ DOŁĄCZAĆ . Trzeba skończyć z tym złodziejstwem.

Solidny
@Anna

Dokładnie trafiła Pani w sedno. My nie debatujemy tu że ludzie po sądach są ciągani tylko że próbuje się wyłudzić od nich pieniądze zastraszając sądem komornikiem. Najgorsze jest to że biedronka daje na to przyzwolenie.

XXX
@Anna

Pisząc reklamację już przyznajesz się do winy!! Osobiście wezwanie ściaglem za wycieraczki po 7 km, całe mokre praktycznie rozrywajace się. Nie wiedziałem co to jest zakładając że jakieś ogłoszenie bądź reklama. Co to wogole za forma dostarczania "tak ważnego dokumentu" wręcz powiedzieć trzeba mandatu.

@XXX

miałam podobnie dopiero po dwóch dniach podczas deszczu musiałam właczyć wycieraczki spod których zaczął się wysuwać jakiś długi papier żałuję ze go nie wywiało i że się zatrzymałam w trakcie jazdy by zobaczyć co to jest - też byto już mokre od deszczu i szkoda że to wogóle oglądałam - taka forma dostarczenia to skandal - niedobrze wykonane zawiadomienie - jest na to jakiś pragraf? wiem że na żle wykonaną usługę lub towar są jakieś paragrafy ale nie jestem prawnikiem

Pietro

Dzisiaj 16.12 dostałem odpowiedź na złożoną 20.11 reklamację z kategorycznym żądaniem anulowania opłaty. Reklamacja została uznana, załączyłem zdjęcia wezwania, paragonu oraz nieoświetlonych i nieczytelnych po zmroku tablic regulaminów. Mam uznaną reklamację, jakkolwiek nigdy bym im tego nie zapłacił, ani tych 90 ani żadnych innych, już prędzej spotkalibyśmy się w sądzie i by przegrali, bo nie wysłałem im wszystkich argumentów, które posiadam. Byłem na to przygotowany. Tak, że trzymajta się ludkowie, piszcie do nich stanowczo żądając, nie prosząc o łaskę. Jeszcze raz, pobranie biletu na 90 min. nieodpłatnego parkowania na czas zakupów nie jest problemem, jeśli ktoś o tym ma wiedzę. Natomiast polowanie na nieświadomych klientów, którzy nie maja o tym wiedzy to co innego i na to nie ma zgody. Tu powinna być akcja informacyjna ze strony sieci handlowych lub szlaban przy wjeździe. Tyle w temacie. Walczcie, powodzenia! ????????

@Pietro

Pozazdrościć....chyba że już się jednak przestraszyli czytając te fora ;

@Pietro

to masz szczęście i może zaczną w końcu odstępowac od tych opłat i anulować je, oby wszystkie ;-)

@Pietro

jeszcze pytanie czy miałeś ten cholerny bilet? czy na podstawie paragonu Ci anulowali?

RUDAJOLASKA
@Pietro

NO TO TOBIE SIĘ UDAŁO,MI NIE CHCĄ ANULOWAĆ I JAK TO JEST, ŻE WSZYSCY MAMY PODOBNY PROBLEM,JEDNYM ANULUJĄ DRUGIM NIE!JA CZEKAM CO BĘDZIE DALEJ,PONIEWAŻ MNIE JUŻ STRASZĄ SĄDEM!

Wioletta
@Pietro

Czy mogę prosić o treść pisma jakie wysłał pan do TD System. Będę bardzo wdzięczna. wiolettab1@op.pl

Asia
@Pietro

Czy mogę prosić o wzór pisma ?

Daaa

Proszę o wózr pisma które pan wysłał dawidxp4@wp.pl

@Pietro

dobrze by było gdybyś nam te argumenty wysłał ale nie na tej stronie ;-( ciekawe czy z moimi by się pokrywały

@RUDAJOLASKA

A kiedy był wystawiony mandat ?

@Magda

Proszę nie nazywać wezwania MANDTEM, bo to dwa różne pojęcia o jakże odległej interpretacji i statusie prawnym. Wezwanie nie jest Mandatem, nigdy nie było i nie będzie.

@Pietro

Wrzuć odpowiedź TDSystem, no jakoś ci nie wierzę, bo może masz na celu zachęcać do pisania reklamacji i tym samym do przyznawania się klientów do otrzymania wezwań, bo jak ktoś nie napisze reklamacji to znaczy że nie otrzymał prawidłowo wezwania i TD nie ma pidstaw do dalszego działania. Więc jak będzie, wkleisz tutaj tekst odpowiedzi uznania twojej reklamacji?

tdsystem.kontroler@gmail.com
@Pietro

Witam została panu anulowana kara do zapłaty to proszę się cieszyć i nie być takim zuchwałym. Pozdrawiam i cieszę się że pomogliśmy

Egoista
@tdsystem.kontroler@gmail.com

W czym mu pomogliście??? Ja rozumiem że taka praca ale to jest jawne okradanie społeczeństwa. Na nic lamenty do biedronki bo przecież właściciel nie jest Polakiem. Biedronka to nie polski sklep, dlatego równie łatwo i obojętnie przechodzi nad krzywdą polskiego klienta. A co do Pana kontrolera to więcej odwagi życzę aby zmienić fach a nie uczestniczyć w tym krzywym procederze. Myślę że ambicje ma Pan większe niż umowa śmieciowa za 1000 czy 1200 zł + premia za każde zapłacone wezwanie 9zł.

@Pietro

wrzuć treść odpowiedzi na reklamację, bo twój tekst jest mocno podejrzany, a my nie łykamy nie potwierdzonych info, możesz zrobić scan lub Goto z zakrytymi twoimi danymi i wysłać mi na e-maila (usunięte przez administratora) Tylko wtedy będziesz wiarygodny.

@tdsystem.kontroler@gmail.com

To wy wjechaliście do miasta w którym mieszkam ze swoim procederem i to wy balansujecie na granicy prawa, Jesteście tu gośćmi ale i każda gościna kiedyś się może skończyć. Nie mam się z czego cieszyć i tym bardziej być za co wdzięcznym. W dłuższym rozrachunku może się okazać, że wszystko co zarobiliście pójdzie a i trzeba będzie dołożyć do interesu. Nienormalnym jest, że jakaś firmina, co zajmuje pewnie wszystkiego serwer, wynajęte łącza z 2 pomieszczenia i na 6 pracowników ustawia do pionu ludzi w całym kraju. Jak będę potrzebował pomocy, to zadzwonię na 999 lub 998. Tyle i żegnam ozięble, proszę nie silić się na odpowiedzi.

@wojt

Kolego, jeśli masz w głowie jakieś głosy, teorie spiskowe to idź do lekarza lub go zmień. Niczego nie muszę tu udowadniać czy przedstawiać. Dla tych co nie wiedzą jak napisać pismo, obojętnie jakie, czy do TD czy do każdego urzędu podpowiadam. Jak nie masz papieru, drukarki i na czym napisać pisma to bierzesz torebkę z cukru, rozrywasz ją i masz kartkę - A4, format może być dowolny, potem bierzesz ołówek i piszesz pismo, składasz gdzie trzeba biorąc z tego ksero z potwierdzeniem. XXI w., nie ma niepiśmiennych, 70% ma studia powiatowe (uczelni tyle co aptek) i nie potrafią pisma sklecić z głowy? Moja korespondencja z TD jest nie tyle poufna co moja i opisuje daną, konkretną sytuacje i zapewniam, że nie nadaje się na wzór pisma i ile takowy istnieje. Opisujcie to co wam się przydarzyło, wydaje mi się, że ten pierwszy raz maja powinni anulować ale tylko raz, więc...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Przemo

Również proszę o wnioski. Śmieciowa firma do przyblokowania. hammann1024@interia.pl. Dziękuję

maria

Jest tylko jeden sposób. Trzeba pisac do Urzędu Skarbowego w Bielsku Białej o kontrolę firmy,czy ma wszystko w porządku z podatkami. Nastepnie pisac do ZUS-u czy właściwie zatrudniają pracowników ( z tego co wiem to zatrudniają na umowę zlecenie, gdy ci pracownicy powinni mieć umowę o pracę ) , następinie do UKiK oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej. Ja już napisałam, trzeba im spuścić kontrolę ze wszystkich stron. Inaczej się nie da. Jeśli ktoś chciałby wnioski to chętnie udostępnie.

@maria

Proszę o udostępnienie wniosku na garguss@vp.pl , dziękuję!

robinhood
@maria

Pani Mario dobrze Pani prawi! ale zapomniała Pani o najważniejszym - całkowite!! zaprzestanie zakupów w "zakażonych marketach" - osobiście, przez wszystkich członków rodziny, jak i namowa i nastraszenie jak największej liczby znajomych i sąsiadów przed robieniem zakupów w tych przybytkach.

@maria

Ja prosze o wszystkie wniosku

LuPPa
@maria

Proszę Panią uprzejmie o wzór takich pism do wskazanych urzędów na maila lucna@vp.pl

MICHAŁ

Proszę o wniosek derlatka.mikele@gmail.com

@MICHAŁ

wysłałam wzor do UOKIK

@MICHAŁ

wysyłam

@maria

Uprzejmie proszę o udostępnienie wniosków na adres magdakadziolka10@wp.pl Z góry dziękuję!

Wioletta
@Nadzieja

Ja równie poproszę o wzór wszystkich wniosków. Z góry dziękuję. wiolettab1@op.pl

MF
@maria

Poproszę o przesłanie wzorów pism na adres mflo@wp.pl dziękuję.

anka
@maria

a ja tez poprosze , do uokiu ma ale te inne chetnie tez wysle

@Wioletta

poproszę wnioski

Johnnu
@maria

poprosze o wnioski do uokiku mam te pozostale. (usunięte przez administratora)

mirol65

(usunięte przez administratora) !!! robaka omijać szerokim łukiem ...... nigdy więcej zakupów w tym pseudosklepie .

nadzieja

tak jak nam wszystkim nic nowego widac trzeba też zgłosić do UOKiK Biedronkę żeby też sie zajęldziałanaiami na szkodę klientów i pomoc w rym oszukańczym procedrze Biedronki z TDSystem

Rozbawiony

Dzień dobry ludziska powiem tak smiać mi się chce jak czytam te kometarze które wy wypisujecie zwykła firma która pilnuje parkingi w całej polsce wynajęta przez Biedronke was ustawiła. Powiem tak duzo jezdzę samochodem po swiecie i widze kierowców mialem taki przypadek podjezdzam do swiateł patrze siedzi gosc za kierownicą ma zieolne światło trąbie na niego gosc nic nagle oświetlenie zmienilo sie na czerwone a gosc elegancko daje po gazie i cyk dwójeczka wiec nie ma.sie co dziwic ze tyle wezwań dodatkowych za bilety bo.jak.na parkingu jade sobie na parking zajezdrzam na miejsce parkingowe podchodze po bilet wkładam za szybe zpoglądam czy dobrze lezy i ide na zakupy ... Nie ktorzy mówią ze idą po bilet i jak wracają to maja juz wezwanie za szybą w tedy biore to wszystko spokojnie robie odwołanie jezeli nie anulują w spokoju jade na komende robie zawiadomienie ludzie jest 21 wiek są kamery itd a parking z pewnoscią maja wszycy okamerowany. Z mojej strony powiem tak jednak dobrze ze.jest ktos kto.pilnuje takie miejsca bo jak by nie.firma to pilnowala to byla by masakra bo ludzie od tych 500+ juz całkiem zgupieli i bedzie jeszcze gorzej pozdrawiam

Mam do Wszystkich tutaj obecnych zasadnicze pytanie: czy ktos oprócz użalania się , opisywania swoich sytuacji ,złorzeczenia tym draniom itp. jest naprawdę zdecydowany na zbiorową skargę/pozew ? Czy to tylko wypociny nic nie pchające sprawy naprzód. Myślę że trzeba by się poumawiać każdy w swoim mieście w danym dniu -godzinie i zebrać podpisy pod pismami o których mowa postach. Jeśli wyślemy kilka pism zbiorczych do tych urzędów i do rzeczonej firemki kogucik , to może coś wskóramy , inaczej wyslemoże z 7 osób prywatnie , a to za mało , nawet się nie przejmą , przecież maja też swoich prawników. Ja ze swojej strony chętnie zajmę się tym w małopolsce /Krakowie ,proszę pisać i dawać propozycję kto zdecydowany :)

@Anna

jestem chętna - Kraków :)

@Paulina

To jest nas dwie...czekajmy

@Anna

ja się piszę na pozew zbiorowy ktoś chętny z Dąbrowy Górniczej lub Zagłębia lub Katowic i okolic?

@nadzieja

Dowiadywałam się na info Rzecznika , że podobno mozna składać e podpisy on line. Tylko nie wiem jak się uruchamia takąlistę..? Może ktoś wie?

napisałan Pani mailem info

@Anna

przyjrzę się tym e-podpisom jutro bo dzis musze sprzatać i sprzątać i sprzątać ;-{{

benio
@nadzieja

tak jestem chętny z Dąbrowy gór

@benio

podaj proszę swój mail to się skontaktuję

makrela

i Lublin

jawa
@makrela

Jestem z Lublina i chętnie się przyłączę. Proszę o kontakt jacekwalczyk@interia.pl

@Anna

A na jaki art Kodeksu chcesz się powołać w pozwie. Jeśli UOKiK nie widzi u nich winy co do wysokości kary, a tylko przygląda się praktykom rozpatrywania przez nich reklamacji. Nie mamy podstaw prawnych do złożenia pozwu.

@wojt

mamy mamy jak nic nie będziemy pisać to napewno się nie zajmą już wpływa więcej skarg i UOKiK zaczyna podejmować działania jakie nie napiszę bo tajemnica więc piszmy

neticus
@nadzieja

też się piszę. Chorzów. Można u Rzecznika składać e-podpisy, ale można też udać się do niego osobiście w swoim mieście.

Rasynczuk Yana

Ceszc, mieszkam w Tychach. Robiłam zakupy w BIedronce ,ZAKUPY MOJE TRWAŁY 7 MINUT, mam paragon. A teraz nie mogę złożyć reklamacji, bo ponieważ wyskakuje taka informacja, że moje wyzwanie nie zostało znalezione

xxx

xxx

proszę dobry adres e-mail podać bo nie chce się wysłać

Wojtek

Witam. Pusty parking wieczór szybkie zakupy za 70 zł a za wycieraczką pamiątka z odwiedzin biedronki 90 zł do 7 dni mam zapłacić i to jest promocja dla mnie bo potem 150zl. Szczerze nie zauważyłem że to płatny parking nie pobrałem biletu bo i po co skoro w 90 % parking pusty. Szlag mnie trafił i szczęście ma ten kontroler numer 72 że już go nie było bo....... Bardzo proszę o wzory odwołań, reklamacji itp. Napiszę gdzie się da nawet do prasy. Pozdrawiam wszystkich zrobionych w..... Mój @ to: kowwoj23@gmail.com Dziękuję.

Bożena

@nadzieja także proszę o wzór skargi. Mój e-mail bozkup71@gmail.com

@Bożena

poszlo

JB

Ja uważam, że trzeba wysyłać zawiadomienie do prokuratury okręgowej w Katowicach (bo firma jest z Bielska-Białej, chociaż możecie pisać w innych województwach, tam, gdzie zostaliście (usunięte przez administratora) Uzyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych bez udzielenia zgody jest niezgodne z prawem (nawet wchodząc na jakąkolwiek stronę internetową trzeba udzielić zgodę na pliki cookies (RODO), a tutaj oni grożą, że bez udzielenia zgody będą uzyskiwać dane osobowe). Prokuratura powinna sprawdzić, czy przypadkiem takie działania nie są niezgodne z prawem i polskim i europejskim. Nic nie zaszkodzi, a jeśli wpłynie kilka takich zawiadomień to na pewno się zainteresują sprawą. To jest jakaś prywatna firma, skąd mamy wiedzieć, do jakich celów oni będą później wykorzystywać nasze dane - imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia... to jest bardzo niebezpieczne.

@JB

zastanawiałam się nad tym ale mam przykre doświadczenie z prokuraturami - w dwoch przypadkach nic nie pommogli nie podjęli działań, jednak może próbowac nie zaszkodzi - myślę że będę pisać

nadzieja

Poszkodowani wpisujcie się na stronę na fejsie im nas więcej tym szybciej rozprawimy sie z nieuczciwymi praktykami tej firmy i Biedronki Poszkodowani przez TDSystem..... razem damy radę

BiedronkaMan

Oszukują klientów dyskontów biedronka w całym kraju. Kiedy ty idziesz do parkomatu kupić bilecik oni wlepiają ci wezwanie do zapłaty na 150zł.

Magda

Ludzie prosiłam Was wczoraj o komentarze na fb pod postem biedronki, zeby nagłaśniać sprawę ...naprawdę tylko klika osob ma konto na fejsbuku?

Dominik
@Magda

Dokładnie,trzeba dodawać przy każdym nowym temacie

@Magda

Proszę wrzucić tutaj link bezpośredni do tego postu, bo ja np nie wiem pod którym pisać.

@Magda

Wystarczy wejsc na najnowsze posty biedronki na fb i komentowac kazdy dodany post . nasze żale tutaj tylko my czytamy ...

Dominik

Też mi usunęli. Trzeba wchodzić na najnowsze tematy na Facebooku.

Prosze podać dodkłany link ,

Wieslaw
@wojt

(usunięte przez administratora) Proszę o wzór o anulowanie wezwania opłaty do td system Dzieki

Www

Proszę o wzór do uokik i na reklamacje do tdsystem wojtas1404@wp.pl mam bilet i paragon i oczywiscie nie przyjeli reklamacji.

ellen

Witam, podobnie jak wszyscy, mam problem z firmą TD System, odrzucili prośbę o anulowanie obowiązku zapłaty. Proszę o przesłanie wniosków do UOKiK i RODO (mój adres e-mail: ellen_fox@wp.pl ). Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc. Jutro upływa mi termin zapłaty i nie wiem co mam robić :/ boję się, że sprawę oddadzą do sądu. Pozdrawiam serdecznie!!!!

Zbik

Zastanawiam się czy przez te gówniane 90zl które na pewno nie zapłacę mogą mnie umieścić w rejestrze dłużników itp albo po latach nie narosną jakieś bajońskie odsetki i kary

@Zbik

Może być różnie ale aby znaleść się w Krajowym Rejestrze Długów dłużnik musi posiadać wymagalne zobowiązanie, przeterminowane co najmniej 30 dni; w przypadku osób fizycznych kwota zadłużenia musi wynosić co najmniej 200 zł (razem z odsetkami). W przypadku firm jest to co najmniej 500 zł; Dlaczego i jakim prawem TDSystem straszy nas więc wpisem do tego rejestru? Może odpowie ?

@nadzieja

wezwanie to nie mandat, wezwanie nie ma żadnej klauzuli wykonalności i za nieprawnę umieszczenie osoby w KRD możesz założyć im sprawę i masz wygraną, zażądać przeprosin i zadośćuczynienia np na jakiś cel dobroczynny.

Zostaw merytoryczną opinię o TD System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TD System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TD System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TD System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TD System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TD System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TD System Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 144 ocen.
  • Kwiatowa 11
    43-300 Bielsko-Biała