BHK Polska Sp. z o.o.

Opinie o BHK Polska Sp. z o.o.

Xoxo

Nie narzekaj zapraszam do Plastrolu zobaczymy czy tam popracujesz miesiąc za najniższa krajowa. W złych warunkach wyrabianiem normy ponad siły

borys

firma (usunięte przez administratora) żyją tylko kablarze .Tyranie i pogarda kierownictwa

borys

Nie polecam tej firmy istny kierat

Joana

Opinia na temat firmy BHK hmmm porażka obietnice beż pokrycia ,podwyżki beznadziejne jeśli już są średnio co 1 rok jeśli szefostwo ma chumor dobry ,no chyba że donosisz do pani dyrektor albo Pana B. Chłopaki sobie flaki wyprówaja uczą nowych a ci nowi poroku pracy zostają liderami bądź mistrzami ,nie ci doświadczeni tylko matoły co myślą że wszystko umieją (to ci donoszący) . Premie są jakieś grosze ale są, Nawet paczki dla dzieci pracownicy dostali 50 zł w bonie , na więcej firmy nie stać bo musiała mieć pani dyrektor na prezety i super kolacje wigilijna dla swojej elity z góry a dla pracowników z dolnego szczebla to nawet opłatka nie zakupili bo po co . Może i by były podwyżki częściej ale 2 świetne auta firmowe dla pani dyrektor i Pana B też sporo wyniosły . Ale ja się tylko zapytam kto na to zasuwa jak dziki osioł ci na górze czy Ci na dole co walczą z maszynami po kilka godzin żeby dobrze działały bo nawet części zamienne to są z odzysku . Jeśli chcesz złożyć cv w BHK zastanów się 10 razy bo ich odwieczny tekst oddzwonimy beż względu na to czy będzie Pan przyjęty czy nie damy znać iiii ciszzzzzza a czekaj sobie (usunięte przez administratora)

@Joana

To wstyd dla niemieckiej firmy płacić grosze dla ludzi (usunięte przez administratora). Widać wprowadzili się do Szczecinka na pokaz. A w rzeczywistości jest inaczej

Interesant
@Joana

Skąd takie plotki znasz widać że masz niepoukładane w głowie. Nie odstraszaj kandydatów do pracy

wiesiek
@Joana

Firma dobra dla kabli i dla ludzi którzy nie mają rodzin.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BHK Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pati

Nie polecam firmy BHK - niepłacenie premi za wymyslone przewinienia. Brak szacunku dla pracownika. Awans i podwyzki tylko dla pracowników z ukladami z kierownictwem.

Janek
@Pati

Ludzie wy nie macie pojęcia o produkcji meblarskiej to się nie wypowiadajcie .Piszecie bzdury żeby zniechęcić i odstraszyć kandydatów do pracy . To nie jest miejsce do hejtowania pracodawcy jak się komuś nie podoba to niech swoje opinie zachowa dla siebie a nie przy okazji odstraszać innych . myślicie jak zarobić 5 tyś w miesiąc nie ma tak trzeba robić nadgodziny i wykazać się wiedzą .

Xixi3

Jakie są wymagania na produkcję do pracy czy trzeba mieć doświadczenie?

heh
@Xixi3

Chlopie nie skladaj tam CV bo bedziesz żałowal. Jeden wielki śmiech. Ta firma powinna znajdowac sie w Rosji, bo zarządzanie i praca w niej to inny stan umysłu.

Heheh
@Xixi3

Streszcze prace. Masz (usunięte przez administratora) to obchodzi innych. Nie (usunięte przez administratora) Chcesz chwile odpocząc? Krzywo automatycznie sie na Ciebie patrzą. Spoceńcy co nawet na przerwę nie schodzą bo siedza przy maszynach. Deski deski deski jeszcze raz deski. Druga sprawa, to jest produkcja. Liczy sie ilosc wyprodukowanych desek a nie Ty. Robisz na 1 maszynie ale na drugiej ktoś nie przyszedl? Bhk (usunięte przez administratora) to obchodzi, masz (usunięte przez administratora) na 2 maszyny. Bo tak. Robia z ludzi robocopów i dlatego szybko brzydźi praca. Ogolnie niektore osoby sa w porzadku, staną za Tobą. A drudzy? (usunięte przez administratora) by kolbe dla kierasa i (usunięte przez administratora)z myślą ze dostaną 200 zł podwyżki. Pozdro dla normalnych ludzi, szanujących się.

@heh

Czyli na jaką pensję można liczyć z tego co słyszałem to rządzi tam(usunięte przez administratora)

@Heheh

To pensja najniższa krajowa i takie rzeczy najlepsza firma w Szczecinku na wiosnę chyba będą szukać znowu ludzi

Yubbik
@Heheh

Odczytaj nazwę i wszystko już jasne- Banda H Kłamczuchy. Szacunek- zapomnij! Jedyne co się liczy to ilość, ilość, ilość! Szybciej! Ilość! A gamonie robią jednocześnie w kilku miejscach oby „wielki” tylko w gębie kierownik B. dał premie. O wszystkim decyduje Kłamczucha. jak wstanie prawa noga to jest premia. docenienie - zapomnij! Chyba, ze skutecznie wchodzisz gorze w (usunięte przez administratora) Biorą każdego oby była kolejna sztuka na produkcji. Atmosfera… jak już góra się między sobą szarpie i podkopuje…

Janek

Ktoś by mógł się wypowiedzieć na temat zarobków w firmie .? Czy można awansować na wyższe stanowisko?.

PRZEWOZNIK

Zamawiaja auto pomimo że towar jeszcze jest produkowany i tak w 33* stopniach kierowca zmuszony jest czekać 8h

Baobab
@PRZEWOZNIK

Bo wybitna osoba zajmuje się planowaniem!

Justyna
@Baobab

To są jakieś niesłychane rzeczy, a się tak u nas w Polsce chwali niemiecką solidność, że wszystko jak w zegarku i tak dalej.

...

Nowi, z zerowym doświadczeniem dostają taka samą prawie stawkę co starzy, doświadczeni pracownicy. Wymiana, przekaż informacji wogole nie istnieje. No chyba że coś dana osoba zawali to wtedy wszyscy wiedzą. Przeważnie awansują ludzie niekompetentni ale za to lojalni.

Iwona
@...

Czyli jaka jest to konkretnie stawka? Czy się ona nie zmienia skoro jest taka sama dla nowych pracowników jak i tych starszych? Nie jest możliwe uzyskanie podwyżki w BHK?

zainteresowany

Znajdzie się ktoś z pracujących w firmie i zostawi na tym forum opinię o pracy i aktualne informacje?

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można zrobić dużo złego!

Czesio
@Witold

Czytam opinie ,i to jest prawda,czy jest cos pozytywnego?? Dobre pytanie.

Johny

Firma opiera się na bajkach. Zarząd mówi jedno - robi drugie. Niesprawiedliwość, nielogiczne decyzje względem pracowników, kierownik i jego obłuda, oraz arogancja sprawia, że z niechęcią przychodzi się do pracy. Kierownik B. to bardzo dobry przykład i zła wizytówka tego zakładu, gdy jesteś na jego skinienie to jest dla ciebie jak brat, jeśli jednak raz nie przystaniesz na jego polecenie m.in nadgodziny, to jesteś traktowany jak intruz. Trzeba tam pożyć, aby to odczuć. Typowe oczekiwania rodem produkcji z zagranicy - szybko, dokładnie, dużo, oraz tanio. Złudnie każda prośba jest rozpatrywana pozytywnie tylko słownie, jednak jeśli chodzi o narzędzia i czyny nie zmienia się nic. Pani dyrektor jeśli ma wyjątkowo dobry humor to tylko wtedy się z wami przywita. Jeśli zdarzy wam się reklamacja, zapomnijcie o premii co najmniej na pół roku, a z tymi maszynami o reklamacje to nie problem. Niemiecki zarząd który patrzy wam na ręce, coraz bardziej rygorystyczny, oraz bardziej wymagający. Plany i rozwój firmy są tylko na papierze - w rzeczywistości nie zmienia się nic, zmienia się tylko na gorzej. Co 3 miesiące "gadki" o większych pieniądzach i podwyżkach, jednak 10tego każdego miesiąca wypłata jest albo taka sama, albo mniejsza. Morale w tej firmie są bardzo niskie, wręcz ich nie ma. Ponad 90% pracowników którzy pracują na "dole" mają starganą, lub złą opinie o zakładzie. Często nawet mistrzowie źle się wypowiadają o firmie, jednak przy pani dyrektor świecą oczami. Każda próba i każde prostowanie moich słów to zwykła gra i obrona "pana" kierownika, każda pozytywna opinia o tej firmie to opinia kogoś z góry, jedyne szczere słowa przeczytaliście tutaj. Pozdrawiam - wierny, lojalny, zawiedziony pracownik. Czasem po prostu trzeba powiedzieć sobie dość.

Karol
@Johny

Często zdarzają się nadgodziny, jeżeli chodzi o pracę w firmie BHK Polska? Zastanawia mnie, czy pracodawca przewiduje jakieś dodatkowe wynagrodzenie dla pracowników, którzy często muszą zostać po godzinach? Wspomniałeś, że średnio co 3 miesiące wznawiane są rozmowy o ewentualnych podwyżkach, jednak w rzeczywistości ich nie ma. Wiesz może, co stoi na przeszkodzie, aby podwyższyć pracownikom wynagrodzenie? Odpowiedz, proszę.

Johny
@Karol

W tygodniu nie, ale co jakiś czas trzeba przyjść w sobote (6-14). Dlaczego nie ma podwyżek? Podejrzewam ze firma woli zaoszczędzić i nie płacić pracownikowi więcej skoro można mu płacić mniej za prace którą już obecnie wykonuje. Najlepiej spytaj pani dyrektor, z tego co zrozumiałem mówi ze w Szczecinku więcej i tak sie nie zarobi.

Telo

Ja slyszałem ze nawet gamoni z opaku biorą

@Telo

Dobrze iż tylko słyszałeś... A po tym co napisałeś świadczy, że jesteś gamoń...(polska mowa trudna mowa). Z języka ojczystego miałeś dwa czy jak?!

Thomas

Atmosfera tragiczna,pensje mizerne.Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BHK Polska Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w BHK Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHK Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHK Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHK Polska Sp. z o.o.