BHK Polska Sp. z o.o.

Opinie o BHK Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry,
Cieszymy się, że interesujesz się firmą BHK i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Znajdziesz tu informację kim jesteśmy, co robimy, jakimi wartościami się kierujemy i kogo aktualnie szukamy do naszego Zespołu.
To również miejsce na rzetelne odpowiedzi na pojawiające się pytania i uwagi. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zachęcamy Cię do kulturalnych wypowiedzi i merytorycznych komentarzy - tylko do takich będziemy się odnosić.
Wszystkie komentarze i ewentualne uwagi są dla nas ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii, jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych, pomówień czy oszczerstw znieważających inne osoby lub pisania nieprawdziwych informacji.

Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające firmę BHK oraz jej Pracowników powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe.
Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal gowork.pl
Napisz do nas na adres: office@bhk.eu

pozdrawiamy serdecznie
Zespół BHK Polska
Pracownik od 5 lat

Przypadkiem koledzy na stołówce przeczytali mi komentarze o firmie. Moje zdanie jest takie, we wrześniu będzie 5 lat jak tu pracuję, wypłata na czas!, premie zawsze dostaję jak nie 10 to 15, a kilka razy nawet 20. Na wielkanoc 400w bonach!, teraz była kwartalna a do tego miałem kilka nadgodzin i wyszła całkiem fajna wypłata.

Ja również nie polecam dla leni i osób odpornych na wiedzę. Pensja jest różna i uzależniona od stanowiska. I wystarczy rzetelnie pracować a zostanie się docenionym przez przełożonych. Mowa o awansie na wyższe stanowisko oraz pensji. Pracuję w tej firmie prawie od samego początku i na atmosferę nie narzekam oraz pensje.

@Piotr

Operator

Polecam firmę BHK W 100% trochę pracuje w tej firmie i jest kozak. Wypłaty fajne atmosfera spoko ???? idzie się dogadać z przelozonymi i z kierownikiem ???? a tę opinie co pisz inni są opiniami ludzi którzy tam nie pracują a dużo słysz na temat firmy. Nie przyjdziesz nie doswiatczysz ???? 3majcie się tam Ci nie zadowlonli i Ci którzy wiecznie marudzą ????

@Operator

Ernest

Nie wiem kto pisze te opinie. Moja jest taka, że firma dba o swoich ludzi, o tych uczciwych i fachowych pracowników. Z tego co ja zauważyłem to bardzo wiele osób nie wie co to jest praca i po co się do niej przychodzi a potem pretensje do całego świata a swoich ułomności nie widzą. Ale po podwyżkę to pierwszy jeden z drugim. Ja pracuję i nie narzekam. Pracowałem w wielu miejscach więc jakieś porównanie mam. Praca ma swoje wady np hałas, żmudna powtarzalna praca itp. Ja osobiście polecam

dziękujemy za pozytywną opinie! pozdrawiamy Zespół BHK

Xxx Nowy wpis

dzień dobry. widziałem w postach, że możliwa jest praca jako młodszy mechanik samochodowy. Takiej oferty nie udało mi się odszukać w sieci, ale rozumiem, że totalnie bez doświadczenia mogę przyjść? jeśli tak to w jaki sposób oceniacie warunki takie jak szkolenia?

Pracownik od 5 lat Nowy wpis

Muzyk

Widać że w tej firmie tak zależy na pracownikach, składasz CV osobiście 4 razy i przez email a nawet nie raczą zadzwonić czy zapraszają na rozmowę czy nie z takim podejściem to nigdy nie znajdą ludzi do pracy.

@Muzyk

samo złożenie CV nie gwarantuje zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Za każdym razem podajemy informację, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeżeli złożyłeś CV osobiście, to na pewno otrzymałeś taką informację od nas. Gdybyś podpisał się z imienia i nazwiska w swoim komentarzu, moglibyśmy przynajmniej zweryfikować czy Twoje CV faktycznie do nas dotarło. Na anonimowy komentarz nie będziemy tym bardziej odpowiadać, dlaczego Twoje CV pozostało bez odpowiedzi [o ile do nas dotarło!]. Nie mniej jednak życzymy Ci szczerze powodzenia w poszukiwaniu pracy! BHK PL Team

Muzyk Nowy wpis
@BHK Polska Sp. z o.o.

Ktoś pisał ostatnio czy może się starać on pracę jeżeli pracował już z któreś z firmie z klastra,a to nie prawda, słyszałem przypadki że firmy dopytują się o kandytada dzwoniąc do byłego pracodawcy i proszą o dane osobowe kandydata co jest niezgodne z Rodo.Wiec raczej morał jest taki że jeśli pracowało się z któreś firmie z klastra to jest się spalonym już wszędzie bo inny pracodawca dzwoni i rozpowiada po firmach żeby nie przyjmować ponownie kandydata dzień wcześniej pracował . Cały klaster meblowy łamie prawo ochrony danych osobowych pracowników.

Nowy wpis

@Muzyk

w BHK pracują - i pracowali pracownicy z Klastra Meblowego jak nie masz sprawdzonych informacji w tej materii patrz cytuję fragment z Twojego komentarza "słyszałem przypadki", to nie pisz proszę takich komentarzy na naszym profilu, tylko znajdź proszę inne miejsce do wylewania swoich myśli a tak na koniec -> praca w Klastrze Meblowym nie jest jedynym warunkiem, czy ktoś chce Cię zaprosić na rozmowę rekrutacyjną i/lub zaproponować Ci pracę z pozdrowieniami BHK PL Team

A potrzebują teraz operatorów? Mi wyskoczyły tylko jakieś stare oferty pracy sprzed dwóch lat i dalej. W dodatku dla elektryka. Operator musi mieć jakieś doświadczenie? Przyuczają do zawodu jak ktoś nie ma?

J.

Robię rozeznanie ponieważ mam 4-letnie doświadczenie na wózku widłowym i jestem kierownikiem zmiany. Firma w której obecnie pracuję (jedna z hurtowni) nie dała mi podwyżki i nie chcą dać mi dodatku za wózek mimo iż jest taka możliwość. Rozgladam się za inna praca. Stąd moje zapytanie

@J.

W grudniu, w którymś komentarzu firma pisała, że nie posiadają teraz wolnych etatów dla operatorów na produkcje. W necie też nie znalazłem żadnych ofert na tą chwilę na to stanowisko. Wie ktoś może czy zareagują na podesłane CV na maila mimo braku aktualnej rekrutacji? Ponoć doświadczenie nie zawsze jest brane pod uwagę - przyuczał się ktoś tutaj do zawodu?

dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą ! w chwili obecnej rekrutacja na stanowisko OPERATOR PRODUKCYJNY została ponownie otwarta zapraszamy do składania swojego CV: - na adres e-mail - office@bhk.eu - lub osobiści, w siedzibie spółki - ul. Waryńskiego 5a z pozdrowieniami BHK Team

dziękujemy, że interesujesz się pracą w naszej firmie! w związku z dynamicznym rozwojem & naszymi planami na 2024 rok, aktualnie poszukujemy: - OPERATOR PRODUKCYJNY jesteśmy otwarci na Pracowników z doświadczeniem & bez doświadczenia -> ze swojej strony oferujemy szkolenia, oraz oczywiście czas na przyuczenie - ELEKTRYK * - ELEKTROMECHANIK * - MECHANIK / MŁODSZY MECHANIK * warunek konieczny - min 2 lata pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru maszyn CO OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowa o pracę [pełny etat] - terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania - pakiet świadczeń pozapłacowych [ubezpieczenie grupowe NNW; dofinansowanie do kursów i szkoleń] - szkolenia wdrażające, jak również poszerzające kompetencje zawodowe [np. kursy zawodowe; dodatkowe uprawnienia] - możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji w związku z dynamicznym rozwojem firmy - możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin zapraszamy do składania CV: - drogą mailową - office@bhke.eu - osobiście - w siedzibie spółki - ul. Waryńskiego 5a z pozdrowieniami BHK Team

@J.

posiadasz bardzo ciekawe doświadczenie! zapraszamy Cię do wysłania do nas swojego CV na adres office@bhk.eu połączenie pracy na stanowisku Kierownik Zmiany oraz Kierowca Wózka Widłowego brzmi bardzo obiecująco z pozdrowieniami BHK Team

Zainteresowana
@BHK Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy w niedalekiej przyszłości będą Państwo planować wprowadzenie szkoleń także dla elektryków? Mam być może zainteresowanego kandydata, który mógłby się podjąć współpracy lecz nie spełnia warunku odnoszącego się do tych dwóch lat doświadczenia.

Pewien pracownik

W tej firmie też ciężko o „ugranie” jakiejkolwiek podwyżki. Jeśli firma dobrze stoi i ma pracowników to jedyne co zrobią to powiedzą Ci, że jeśli Ci nie pasuje to przecież nikt na siłę Cię tu nie trzyma. Sytuacja zmienia się kiedy z firmy zaczynają zwalniać się ludzie np. tak jak teraz a powód jest raczej wiadomy, pieniądze. Wtedy jak najbardziej firma jest otwarta na negocjacje jeśli chodzi o stawkę dla nowych pracowników. Wiele osób zwalnia się, ponieważ firma zatrudnia pracowników „leasingowych”, którzy się tańsi lecz nie zwraca uwagi, że oszczędzając pieniądze na wypłatach dla operatorów poprzez tych pracowników dokładają operatorom roboty, ponieważ wszystkie czynności jakie należały do operatora, który aktualnie był na podajniku (pomiary desek, wypisywanie raportu pomiarowego, przygotowanie palet, rozliczenie półproduktu itp. ) przechodzą na operatorów przy kontroli jakości, którzy układają towar na palecie, na maszynie gdzie zawsze było trzech operatorów, którzy zmieniali się co godzinę żeby nie stać w miejscu nastąpiła redukcja do 2 operatów, którzy już się nie zmieniają tylko stoją 8h dzień w dzień i cała odpowiedzialność za gotowy towar spada na nich.

aaa
@Pewien pracownik

Sytuacja względem tych operatorów zastanowiła mnie pod takim względem technicznym. Nie mam pojęcia kto wpadł na taki pomysł ale czy wydajność jakkolwiek spadła po tej zmianie? i co przez te cala godzinę robiła osoba, która dopiero co została zmieniona? Ciekawi mnie czy dalej będą coś jeszcze podmieniać

@Zainteresowana

dziękujemy za pytanie :) w przypadku stanowiska ELEKTRYK / ELEKTROMECHANIK warunkiem koniecznym jest min. 2 lata pracy / doświadczenia na podobnym stanowisku [pożądane w branży produkcyjnej] Dodatkowe szkolenia, które oferujemy a podnoszące kwalifikacje naszych Pracowników to zupełnie oddzielny temat. Decyzja i kierunek szkoleń dobierany jest indywidualnie do potrzeb Pracownika. z pozdrowieniami BHK PL Team

@Pewien pracownik

W firmie BHK PL niczego się nie "ugrywa". W naszej firmie Pracownicy regularnie spotykają się ze swoimi Przełożonymi, gdzie obie strony omawiają pozycję Pracownika -> m.in. jego ścieżkę rozwoju; etap na którym aktualnie się znajduje; perspektywy awansu; podwyżek itp itd. Ty również jesteś po takiej rozmowie i widocznie nie poszła ona po Twojej myśli. W Twoim komentarzu odnosisz się wyłącznie do swojego przypadku i uogólniasz go do stwierdzenia "ciężko coś ugrać" - a to FAŁSZ. Fluktuacja Pracowników, to jak najbardziej naturalna sytuacja w każdym przedsiębiorstwie, więc pisanie "że ludzie [i to w liczbie mnogiej] odchodzą, i to ze względu na pieniądze" - to też FAŁSZ. Pozostał cześć komentarza dot. Pracowników leasingowych, oszczędzaniu też nieprawdziwa, a jedynie pełna goryczy spowodowana pewnie porażką w ostatnim czasie. Jako Operator wiodący wiesz doskonale jak wygląda hierarchia na stanowisku pracy; jaki jest Twój zakres odpowiedzialności i czynności do wykonania. Za co dostajesz premię i od czego uzależniona jest jej wysokość. Wiesz też, jakie są wymagania dot. awansu. Nic dodać. Nic ująć. Wystarczy po prostu dobrze pracować, co tym samym rekomendujemy. z pozdrowieniami BHK PL

@aaa

z naszą wydajnością jest wszystko w najlepszym porządku! z pozdrowieniami BHK PL

Pewien pracownik
@BHK Polska Sp. z o.o.

Fałsz ? Jeden pracownik odszedł z końcem lutego, na wypowiedzeniu jest aktualnie jeden pracownik, drugi już złożył bądź złoży jak tylko Pani dyrektor pojawi się na zakładzie, trzecia osoba nie chce przedłużyć umowy, kolejne 3 osoby rozglądają się ciągle za pracą. Nie wiem kto odpisuje na te komentarze ale mam wrażenie, że robi to osoba, która nic nie wie co się dzieje na produkcji między pracownikami a przełożonymi (kierownik/mistrzowie) i jest zapewniana, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. A co do tego „ugrywania” to nie będę już się odnosił bo kto tutaj pracuje ten wie, że nic z tego komentarza nie było w najmniejszym stopniu kłamstwem.

w pierwszym kroku, prosimy o Twoje CV -> mailem [office@bhk.eu] lub osobiście w siedzibie spółki ul. Waryńskiego 5a pozdrawiamy BHK PL Team

Interesant
@BHK Polska Sp. z o.o.

A ile trwa proces rekrutacji na produkcję?

@BHK Polska Sp. z o.o.

Czy jest potrzebne doświadczenie w pracy na produkcji?

@Interesant

1 krok - po zapoznaniu się z CV podejmujemy decyzję, czy zapraszamy kandydata na rozmowę rekrutacyjną 2 krok - jeżeli rozmowa rekrutacyjna zakończy się pozytywnie, kierujemy kandydata na badania medycyny (usunięte przez administratora) - szkolenie wstępne BHP 3 krok - zatrudniamy szybko :) z pozdrowieniami BHK PL Team

@Kandydat

to zależy jakie stanowisko na produkcji masz na myśli jeżeli mowa o np. Młodszy Operator Produkcyjny - to nie jest potrzebne ! nauczymy Cię wszystkiego z pozdrowieniami BHK PL Team

Interesant
@BHK Polska Sp. z o.o.

Czyli że ktoś jak nie pracował na produkcji to może starać się o pracę?

@BHK Polska Sp. z o.o.

Czy oferty pracy są aktualne ?

TAK - pierwszy krok to Twoje CV - drugi krok to rozmowa rekrutacyjna z nami z pozdrowieniami BHK PL Team

@Zainteresowany

TAK! aktualnie wolne wakaty: - Operator Produkcyjny - Elektromechanik - Mechanik zapraszamy do składania CV ! z pozdrowieniami BHK PL Team

@BHK Polska Sp. z o.o.

A jeżeli ktoś już pracował i innej firmie z klastra meblowego może starać się o pracę?

TAK, może się starać z pozdrowieniami BHK PL Team

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BHK Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Pracuje parę lat i z każdym rokiem jest coraz gorzej. Teraz w firmie liczą się pracownicy z leasingu. Pracownik z Polski musi umieć ustawić maszynę odpowiada za produkt itp. pracownik leasingowy mając parę zł mniej nakłada na podajnik a resztę czasu siedzi w telefonie gdzie nikt nie zwróci uwagi a zamiejscowym pracownikom już tak. Na wypowiedzeniu jest już parę osób, parę już odeszło a na wiosnę pójdzie kolejna fala już jest gotowa. Maszyny zepsute a wymagania ponad normę. Najniższą idzie dostać gdziekolwiek.

skoro pracujesz z nami od lat, to wiesz doskonale, że od zawsze w BHK "Pracownik z Polski musi umieć ustawić maszynę" -> czytaj wprost -> praca Pracowników leasingowych nie zmienia podstawowego wymagania & standardu w naszej pracy. Na stanowisku Operatora Wiodącego to już oczywista-oczywistość. Pracownik leasingowy jest Twoim wsparciem, co oznacza, że powinno Ci zależeć na dobrej z nim współpracy, bo on też pracuje na Twój wynik na koniec miesiąca! Wynik końcowy to składowa zespołu a nie pojedynczej jednostki. Pracownicy leasingowi mają inny zakres obowiązków niż Pracownicy zatrudnieni w BHK - z całym szacunkiem, ale to nie Twoja kompetencja by oceniać ich pracę; od tego są Twoi przełożeni Maszyny pracują na 100% i dzięki temu masz możliwość dorobić w nadgodzinach, z których zapewne korzystasz z pozdrowieniami BHK PL Team

Pomocnik
@BHK Polska Sp. z o.o.

Z tego co widzę, że strony firmy, zero pokory, coś na zasadzie „płacę Ci to pracuj i nie narzekaj, masz robić to co Ci każę”. Zero jakiegokolwiek przyznania pracownikowi racji, że doszło mu obowiązków ze względu na brak zainteresowania potencjalnych pracowników tą firmą, zamiast tego jest tylko i wyłącznie większa odpowiedzialność za przeciętne wynagrodzenie a nie jak to wcześniej zostało ujęte przez firmę „wysokie stawki”. Bardzo bym chciał żeby było tutaj jakieś poszanowanie i docenianie pracowników, którzy są fundamentem tej firmy, będąc całkowicie szczerym powiem, że nie widzę przyszłości w tej firmie jeśli podejście przełożonych do pracowników się nie zmieni. Ludzie odchodzą co chwilę i wcale im się nie dziwię a pisanie na forum, że firma funkcjonuje w 100% poprawianie to tylko okłamywanie ludzi. Co do tych maszyn pracujących na 100% możliwości to też kłamstwo no maszyny są zaniedbane i wychodzą ich bolączki w trakcie produkcji, zlecenia się opóźniają i stąd te łaskawe nadgodziny, z których można skorzystać u zarobić, tylko niech mi ktoś powie co będzie jak zrobi się cieplej i ludzie nie będą chcieli przychodzić na te nadgodziny ? Przyjdą kolejni pracownicy leasingowi ? Więcej osób do obsługi podajnika a bardziej do ładowania czego popadnie na taśmy -/= szybsza i efektywniejsza produkcja

Witam. widziałem, że jeszcze na początku grudnia poszukiwano do firmy specjalisty ds. kontroli jakości oraz elektryka. Czy w tym drugim przypadku oferta jest wciąż aktualna? Jeśli tak to proszę o opis warunków i ich ocenę od strony elektryka. Wiem z ofert ze minimalny staż jaki musi posiadać kandydat wynosi 2 lata. A jak bardzo doświadczeni są aktualni pracownicy? Czy trudno jest się dostać?

Czy którakolwiek z Pań jeździ teraz na wózku może? widziałam w poprzednim wątku, że istnieje możliwość na zatrudnienie się na tym stanowisku jak również na dział jakości. mnie tez drugi obszar interesuje, lecz pierwsza sprawa to ciekawość. co do kontroli jakości czy możecie opisać aktualną atmosferę w miejscu pracy? skoro szukają teraz kogoś nowego to jaki występuje średni staż na dziale?

Oby do stycznia

Jak się zatrudniałem X lat temu to firma nie była najgorsza względem pracowników, dało się normalnie pracować i przychodziło się do pracy na 8h żeby zrobić w spokoju swoją robotę i otrzymać za to wynagrodzenie z niemałą premią.Z czasem było już coraz grzej, atmosfera w pracy napięta, mistrzowie coraz bardziej byli podatni na „życzenia” kierownika lub Pani dyrektor, premie były coraz mniejsze, jeśli ktoś był dobry na jakiejś maszynie to zaraz wędrował na kolejną żeby „nie marnować jego potencjału” przy czym stawka pozostawała niezmienna. Podwyżkę dostawało się przeważnie z podpisaniem kolejnej umowy, była ona nieznacznie wyższa niż najniższa krajowa. Z każdą kolejną umową sytuacja się powtarzała, gdy płaca minimalna rosła to: najniższa krajowa + wzrost poprzedniej stawki. Pani dyrektor/Kierownik rzadko dawali podwyżki sami od siebie, odkąd pracuję słyszałem może o 3 takich przypadkach gdzie ktoś dostał podwyżkę bez chodzenia i proszenia się o nią i to przed zakończeniem się umowy. Zarządzanie produkcją na słabym poziomie, za błędy człowieka odpowiedzialnego za planowanie produkcji odpowiadali operatorzy, który musieli przestawiać maszynę niekiedy kilka godzin na inny profil żeby doprodukować śmieszne ilości produktu, który został źle wyliczony z półproduktu co wpływało na ich premię a błędy produkcji były zamiatane pod dywan i szybko niwelowane takimi działaniami. Od jakiegoś czasu firma próbuje wpłynąć na psychikę ludzi tłumacząc się słabą sytuacją na rynku pracy robiąc zebrania na ten temat aby nadać powagi sytuacji, żeby zniechęcić pracowników do rozmowy o podwyżkach. Bagatelizowane są problemy związane z maszynami, maszyny naprawiane są na szybko, prowizorycznie aby tylko dotrwać do końca zlecenia, po czym jest zmiana na inny profil i sytuacja się powtarza a uszkodzonych elementów jest coraz więcej aż w końcu wszystko sypie się na raz i maszyna jest unieruchomiona na kilka godzin a później płacz kierownictwa, że terminy gonią a produkt niegotowy. Nierzadko zdarza się sytuacja gdzie maszyna stoi nie z winy operatora tylko zaniedbania, wtedy mistrz zmiany każe operatorowi sprzątać halę żeby Pani dyrektor nie zauważyła, że coś jest nie tak i że pracownik stoi nic nie robiąc bo mogłoby wyjść zaniedbanie ze strony DUR. Wielu pracowników planuje zmianę pracy po nowym roku, niektórzy już zmienili pracę a inni dopiero planują to zrobić po kolejnym wzroście płacy minimalnej, ponieważ najniższa + kwota wzrostu poprzedniej stawki minimalnej to nie jest już płaca, która wystarcza na spokojne życie z kredytem na głowie. Nikt do pracy nie przychodzi dla przyjemności tylko dla pieniędzy, jeśli nadarzy się okazja żeby pójść po nowym roku gdzieś indziej za te same pieniądze bądź delikatnie mniejsze to myślę, że kilka osób skorzysta z tej sytuacji jeśli nie dostanie w firmie lepszej stawki niż wyżej wymieniona. A podejście Pani dyrektor i kierownika, między innymi „jak komuś nie pasuje to niech się zwolni” to może być strzał w kolano dla firmy. Tyle z mojej strony

@Oby do stycznia

@Oby do stycznia Przejdźmy do rzetelnych & uczciwych faktów: fakt 1 - od momentu kiedy jesteś zatrudniony, Twoja stawka zasadnicza wzrosła o 80%, a biorąc pod uwagę fakt od kiedy firma istnieje, to wielu kolegów z innych firm może Ci tylko pozazdrościć tak dużych podwyżek na przestrzeni tak krótkiego czasu od kiedy jesteś zatrudniony fakt 2 - nie zarabiasz pensji minimalnej, a zatem liczne odniesienia do niej w Twoim komentarzu są po prostu nie uczciwe i nie prawdziwe fakt 3 - premie, które miesięcznie osiągasz są na STAŁYM i POWTARZALNYM poziomie i wynoszą 10-15% Fakt! były miesiące, gdzie otrzymałeś nawet 25%. Jak dobrze wiesz, nasz system premiowania jest jasny i czytelny. Wiesz doskonale co masz zrobić, aby ją osiągnąć i czego nie możesz robić, aby jej nie stracić Obecność w pracy, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, przestrzeganie zasad BHP to gł wytyczne, które na koniec miesiąca warunkują, czy masz te 10-15% czy 25% premii fakt 4 - nie pracujesz w Fabryce Świętego Mikołaja, a zatem niczyich "życzeń" nie spełniasz! Masz do wykonania konkretne zadania na stanowisku pracy, zapisane w Zakresie Obowiązków i Standaryzacji Pracy Wszyscy Pracownicy mają jasno określone zadania, różne oczywiście w zależności od zajmowanego stanowiska fakt 5 - na swoim stanowisku masz do wykonania konkretny plan produkcji Nie jesteś w tym zakresie osobą decyzyjną i to nie Ty ustalasz co/kiedy/i ile jest produkowane -> a zatem jeżeli Przełożony wyda polecenie wyprodukowania 5 szt. towaru, to Twoim obowiązkiem jest to wyprodukować fakt 6 - firma w żaden sposób nie "wpływa na psychikę ludzi", bo ludzie sami doskonale widzą co się dzieje w Szczecinku i ilu ludzi już zdążyło stracić pracę, przez kryzys gospodarczy Pracujesz w Klastrze Meblowym i każdego dnia widzisz, która firma redukuje produkcje i zwalnia ludzi Nasza firma pracuje STABILNIE i wypadałoby to docenić fakt 7 - w swoim komentarzu używasz tak wielu ogólników np. "lepszej"; "wielu"; "przeważnie"; "niektórzy"; "niż wyżej wymieniona" - tzn. JAKA? co niestety potwierdza, iż wszystkie postawione tezy przez Ciebie nie mają pokrycia w rzeczywistości Może czujesz się po prostu urażony tym, że wielu Twoich kolegów z pracy zdążyło Cię wyprzedzić pod katem umiejętności & zarobków a Ty niestety stanąłeś w miejscu fakt 8 - szkoda, że nie masz na tyle odwagi by przyjść i porozmawiać o tym co Cię martwi i jakie są Twoje oczekiwania bezpośrednio do Kierownictwa, tylko anonimowo piszesz komentarz, który bezpodstawnie uderza w Pracodawcę i kolegów z którymi pracujesz z pozdrowieniami Zespół BHK PL

Oby do stycznia
@BHK Polska Sp. z o.o.

Ad.1 Nie wiem skąd stwierdzenie, że stawka wzrosła o 80%, na moje oko to okolice 40% Ad.2 nie zarabiam najniższej bo przy każdym wzroście płacy minimalnej coś jest dorzucane w przedziale 300-500zł a tak poza tym nie napisałem, że zarabiam najniższej. Ad.3 stałe premie na poziomie 10-15%? zdarza się 5-7% mimo wyników i zaangażowania Ad.4 nie ja spełniam życzenia tylko mistrzowie Ad.5 dla mnie to brak organizacji robiąc jedno zamówienie na 5szt, przestawiać się żeby zrobić 300szt i spowrotem na poprzednie zlecenie 5tys. Nie można zrobić od razu zlecenia z danego profilu żeby oszczędzić czas na przestawaniu ? Ad.6 słowa „jak Ci wam nie pasuje to tam są drzwi” raczej nie są na miejscu Ad.7 każda lepiej płatna praca z mniejszym lub takim samym nakładzie fizycznym będzie lepsza a BHK nie jest jedyną firmą, która zapewnia pracę ludziom za te „wysokie stawki” Ad.8 na pewno pojawię się na górze i porozmawiam o warunkach pracy jak i płacy, póki co przyglądam się z boku

@Oby do stycznia

Co do punktu pierwszego mowa jest o kwocie brutto czy netto? Zastanawiam się z czego wynika rozbieżność o polowe. Tutaj nie da się tego w liczbach podać, żeby było po prostu wiadome? Z premiami widzę ze jest taka sama sytuacja. Czy zależne to od stanowiska? lub porównujecie do siebie inne okresy?

@Oby do stycznia

Ad. 8 zapraszamy! Nie ma co zwlekać. Rozmowa "face to face" to zawsze najlepsza metoda na rozwiązywanie wszelkich/ewentualnych problemów; nieścisłości; wątpliwości; a także czas na pytania i odpowiedzi. Dla obu stron. Każdy punkt z Twojego komentarza zostanie omówiony. z pozdrowieniami BHK PL Team

jak już sam widzisz, jesteśmy umówieni na spotkanie z Pracownikiem, który zamieścił swój komentarz, celem omówienia rozbieżności Odpowiadając Tobie -> oczywiście, że stawki zaszeregowania różnią się od stanowiska, a wysokość i rodzaj premii od miesiąca i osiągniętego wyniku; od postawy Pracownika; od obecności w pracy; o to czy Pracownik przebywał na urlopie; L4; od ewentualnych przewinień itp itd Wszystkie te składowe są u nas bardzo transparentne Jeżeli nie jesteś Pracownikiem BHK, a jesteś zainteresowany pracą z nami, to zapraszamy do złożenia CV - zaprosimy Cię na rozmowę, gdzie przedstawimy warunki pracy & płacy Będziesz miał/a możliwość zadania wszelkich pytań z pozdrowieniami BHK PL Team

@BHK Polska Sp. z o.o.

A czy zatrudniacie na produkcję i trzeba mieć doświadczenie żeby dostać pracę?

na ten moment nie mamy wolnych etatów na stanowiska produkcyjne np. Operator Produkcyjny [praca przy maszynach] Doświadczenie zawodowe nie zawsze jest warunkiem koniecznym, aby móc pracować z nami Wolne etaty posiadamy w obszarach: - Dział Utrzymania Ruchu - wolne stanowisko "Elektryk" - Dział Kontroli Jakości - wolne stanowisko "Specjalista ds Kontroli Jakości" Jeżeli posiadasz kwalifikacje oraz doświadczenie w w/w obszarach [tutaj jest to konieczne], to zachęcamy do złożenia swojego cv z pozdrowieniami BHK PL Team

Z pół roku temu było napisane, że kobiety nie są zatrudniane na produkcji z uwagi na obsługę specjalnych maszyn. czy do dziś warunki te uległy zmianie? I ogólnie wyposażenie zakładu? Co jaki okres czasu inwestuje się w cos nowego i na jakich alternatywnych stanowiskach zatrudniane są kobiety?

od początku istnienia firmy, nie zatrudniamy kobiet na produkcji do pracy przy maszynach. Nic na ten moment się nie zmieniło, pomimo intensywnych inwestycji w tym roku w park maszynowy - taka nasza specjalizacja. W 2024 nie planujemy zmian w tym obszarze. Ewentualne/alternatywne wolne etaty dla kobiet w naszej firmie to: - praca na wózku widłowym [uprawnienia UDT na prowadzenie wózków widłowych jako warunek konieczny] - praca na stanowisku Specjalisty ds. Kontroli Jakości [min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku jako warunek konieczny] Jeżeli posiadasz kwalifikacje oraz doświadczenie w w/w obszarach, to zachęcamy do złożenia swojego cv z pozdrowieniami BHK PL Team

Koleś

Witam. Firma, ogólnie jako firma jest spoko. Natomiast od pewnego czasu w firmie dzieją się cyrki. I do tego ukrywane przed p. Dyrektor. Żeby p. Dyrektor wiedziała, to napewno połowa, jak nie większość poleciała by z "góry" Na dół. Rozumiem, mistrzowie są od tego żeby pilnować pracy, i ludzi, a przede wszystkim żeby wszystko dobrze funkcjonowalo prawidłowo. Żeby tak było trzeba mieć troszkę pojęcia i szacunku do ludzi. Maszyny są rozklekotane, i stale przysłowiowe, naprawiane. Hmm... Śmieszne. Kierownik utrzymania ruchu, chyba pomylił stanowiska, i minol się z powołaniem,można zgłaszać awarie, ale czy zostaną usunięte.troche to potrwa. Ale najważniejsze że Cz...u wie.nie spotkałem się jeszcze z takim czymś żeby jakaś maszyna, wózek, czy jakie kolwiek inne urządzenie było tak lekceważone. Wydaje mi się że to jest nasze narzędzie pracy. Tym pracujemy, z tego są pieniądze. Jak możemy się starać o premie, jak nie mamy możliwości. Dlatego, jak wcześniej wspomniałem, "góra" Robią już co chcą. Wczesniej, zarządzała praktycznie jedna osoba, i było dużo lepiej i sprawniej wszystko zorganizowane.

@Koleś

nasze maszyny pracują na poziomie 85% - 90% OEE na 3 pełne zmiany / 5 dni w tygodniu + ewentualnie w nadgodzinach gdyby nie tak wysoka ich wydajność & wzorcowa praca DUR nie był byś w stanie wypracować premii produkcyjnej, którą otrzymujesz co miesiąc !!!! i wiesz doskonale, że każda minuta/godzina kiedy maszyna ma awarię, nie pomniejsza Twojego wyniku na niej !!!! awaryjność maszyn nigdy nie wpływa na wysokość premii naszych Pracowników !!! ocenę kompetencji & doświadczenia & wiedzy technicznej Pracowników DUR, zostaw proszę Przełożonym, którzy mają szeroką wiedzę w tym temacie z pozdrowieniami BHK PL Team

@BHK Polska Sp. z o.o.

Pisali Państwo o ewentualnych nadgodzinach, czyli jakie docelowo występują? w jakim czasie są zapowiadane? na początku zmiany czy jeszcze dzień przed może to być wiadome? Co potem z ich odbiorem?

Dziękujemy za pytanie. Poniżej nasze odpowiedzi: 1. wszelkie nadgodziny staramy się zawsze z maksymalnym wyprzedzeniem planować Nie na wszystko mamy zawsze wpływ [np. pilne zamówienia od klienta] i inne nie planowane sytuacje Na ten moment mamy zaplanowane nadgodziny na niektórych maszynach na miesiąc do przodu, ale są też takie sytuacje, gdzie planujemy z min. tygodniowym wyprzedzeniem. W sytuacjach awaryjnych zdarza się i z dnia na dzień. Niestety nie ma tu jednej prostej odpowiedzi na Twoje pytanie 2. na chwilę obecną jest możliwość pracy w nadgodzinach w min 2 weekendach w miesiącu - tak pokazuje średnia nadgodzin z ostatnich 3 m-cy z zaznaczeniem, iż te wskaźniki są różne w zależności od maszyny 3. wszystkie nadgodziny są u nas płatne Są to w 95% nadgodziny weekendowe Odbiór dnia wolnego w ramach nadgodzin występuje bardzo bardzo sporadycznie z pozdrowieniami BHK PL Team

Producent

Firma najgorsza w Szczecinku. Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) Brak premii i niskie wypłaty

@Producent

my ostatnio słyszymy, że n a j l e p s z a !!!! :) na potwierdzenie, poniżej kilka rzetelnych & prawdziwych FAKTÓW: fakt 1 - wynagrodzenia & nadgodziny & premie wypłacane są zawsze na czas - system premiowania jest transparentny; wynagrodzenie i ścieżka kariery zawsze ustalana z Pracownikiem przy podpisaniu umowy -> to oznacza, że każdy nasz Pracownik ma pełną wiedzę jaki jest jego START i jego ścieżka AWANSU fakt 2 - 100% Pracowników zatrudnionych jest u nas na umowę o pracę - nie zatrudniamy na umowę zlecenie fakt 3 - na dzień dzisiejszy 3 osoby czekają na wolne stanowisko w naszej firmie, pomimo iż aktualnie nie prowadzimy rekrutacji -> to na potwierdzenie, że jesteśmy bardzo atrakcyjnym Pracodawcą w regionie fakt 4 - od 08.2022 mamy zatrudnionych 5 Pracowników, którzy przyszli do nas z polecenia Pracowników pracujących w naszej firmie -> to największe uznanie i gratyfikacja dla nas! fakt 5 - do wynagrodzenia za 06 i na zakończenie Q2 - > 100% Pracowników otrzymało premię produkcyjną & 85% Pracowników otrzymało dodatkową premię za obecność -> zasady przyznawania premii są jasne dla wszystkich; a jeżeli którykolwiek z Pracowników ma pytania/bądź uwagi, zawsze zgłasza się do Przełożonego, który rzetelnie tłumaczy ich wysokość wystarczy podejść i zapytać :) z pozdrowieniami BHK PL Team

Czy wie ktoś jak wygląda system premiowania i czy firma zapewnia jakieś szkolenia, dodatkowe uprawnienia.??

@Zainteresowany

Też właśnie jestem ciekawa, może ktoś nam udzieli informacji :) Planujesz aplikować w najbliższym czasie?

Blabla
@Zainteresowany

Tak szkolenie na wózki widłowe na hdsa ale sam sobie opłacasz te szkolenia

Zofia
@Blabla

Czyli firma je zapewnia ale w jakim sensie, wynajduje i gdzieś organizuje ale trzeba za nie zapłacić jeśli jest się chętnym?

@Zainteresowany

system premiowania: w BHK Pracownicy mają możliwość otrzymać kilka rodzajów premii: - premia miesięczna / kwartalna / roczna = m.in. za realizację zadań na stanowisku pracy; przestrzeganie zasad i przepisów BHP + obecność w pracy - dodatkowe premie/nagrody uznaniowe = m.in. za innowacje; usprawnienia System premiowania jest ustalony dla gniazd produkcyjnych + stanowisk = czyli każde stanowisko pracy ma jasne i transparentne wymagania jakie trzeba spełnić, aby otrzymać premię. Każdy Pracownik jest zapoznany z systemem premiowania na etapie rozmowy rekrutacyjnej + dodatkowo podczas spotkań roboczych z bezpośrednim Przełożonym. Dodatkowo odbywają się u nas cykliczne spotkania z Pracownikami, podczas których omawiamy wspólnie aktualnie obowiązujący system premiowania [średnio co 3-mce mamy takie spotkania]. W przypadku jakichkolwiek pytań/uwag dot. premii, Pracownik każdorazowo ma prawo zgłosić się do swojego bezpośredniego Przełożonego a ten udziela mu merytorycznej odpowiedzi na zgłoszone pytanie bądź uwagę. dodatkowe uprawnienia; szkolenia: w BHK oferujemy szkolenia wdrażające, jak również poszerzające kompetencje zawodowe np: - uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych - uprawnienia dla Pracowników Działu Utrzymania Ruchu i Produkcji [m.in. uprawnienia elektryczne; uprawnienia na dźwigniki; uprawnienia na spawanie; szkolenia dla Elektryków & Automatyków] - kursy i szkolenia zawodowe dla Pracowników Administracji - nauka jęz. obcego Szkolenia i dodatkowe uprawnienia są 100% finansowane przez Pracodawcę albo współfinansowane. Zasady te są ustalane każdorazowo z Pracownikiem indywidualnie na etapie m.in. rozmowy rekrutacyjnej lub w trakcie trwającej umowy o pracę. Od 2017 roku zasponsorowaliśmy swoim Pracownikom ponad 20 dodatkowych uprawnień na dźwigniki; 5 na prowadzenie wózków widłowych; 8 uprawnień elektrycznych; 2 uprawnienia na spawanie; 12 szkoleń dla Administracji To oczywiste - inwestujemy i pomagamy w rozwoju zawodowym swoich Pracowników! pozdrawiamy Zespół BHK

@Piotr

Operator

@Operator

Ernest

Xoxo
@Ernest

Masz rację piszą głupki co nie pracują tam a straszą żeby zniechęcić . nigdzie nie jest kolorowo a pracować trzeba .niech ci niektórzy nie gadają że jest źle bo nie mają pojęcia o pracy tam?

...
@Ernest

Widać masz mały staż i lub naprawdę nie poznałeś się na elicie biorą co tak naprawdę myślą o tobie.

@...

Co za negatywne nastawienie. To co, o każdym "elita" mówi źle?

@Xoxo

Dlaczego z góry zakładasz, że tu nie pracują? To po co pisaliby to wszystko, dla żartu?

dziękujemy za pozytywną opinie! pozdrawiamy Zespół BHK

Xxxxx

Witam, czy zatrudniają kobiety na produkcję? Mam duże doświadczenie w produkcji mebli itp.

Janek
@Xxxxx

W klastrze meblowym raczej nie zatrudniają z powodu kryzysu firmy oszczędzają na pracownikach

Sylwia

To informacje z rynku czy z firmy? Widzę podpis inne i nie wiem czy znasz jakkolwiek ich wewnętrzną sytuację? Widziałam w innym wątku, że podkreślali ten cały kryzys... Firma jak sobie z nim radzi? Wie ktoś?

@Xxxxx

@Xxxxx na ten moment nie zatrudniamy kobiet na produkcji [dot. praca przy maszynach]. Wynika to przede wszystkim ze specyfiki naszego procesu produkcyjnego. Jeżeli posiadasz doświadczenie w środowisku produkcyjnym, zapraszamy Cię do przesłania swojej aplikacji do nas, może będziemy w stanie zaproponować inne stanowisko. Dane kontaktowe w zakładce KARIERA / KONTAKT pozdrawiamy serdecznie Zespół BHK

@Sylwia

@Sylwia firma BHK pracuje stabilnie w trybie pracy 3-zmianowym. Radzimy sobie bardzo dobrze! pozdrawiamy serdecznie Zespół BHK

@Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry,

Napisz do nas na adres: office@bhk.eu

pozdrawiamy serdecznie
Zespół BHK Polska
Robson

A napiszecie co o (usunięte przez administratora)? Jakim cudem ona się tam znalazła i jakim cudem na tym stanowisku?

@Robson

RODO wleciało? Nie mam pojęcia o kim obecnie jest tu mowa ale jakie obecnie są tu warunki pracy, że takie pytania na forum zadajesz? Co jeszcze wpływa na obecną atmosferę?

Robinson
@Sylwia

W klastrze meblowym nie zatrudniają z powodu kryzysu

@Robinson

to według Ciebie tak powszechne, że każdą firmę z branży miałoby to dotykać? czyli tutaj obecnie jak to przekłada się na liczbę aktualnie zatrudnionych?

Zainteresowany w szoku

Firma BHK niemiecka firma o bardzo niskim poziomie (usunięte przez administratora) nie szanują dobrych pracowników ale doceniają tych co donoszą premia jest zabierana za pierdoły ,a zabierają dlaczego bo im mało kasy ,bo za mniejszy nakład wyprodukowanego materiału oni mają mniejsze premię w (usunięte przez administratora) mają ze maszyny stają bo wiecznie jakaś awaria ale mechanicy z kierownictwem kawkę piją i nie interesują się naprawiam ,części zamawiają ale dziwnym trafem nie dojeżdżają . Firma cudo polecam tym co lubią donosić .pozdrawiam

Zofia
@Zainteresowany w szoku

A za co dokładnie jest ta premia? Są jakieś reguły ustalone w jakiejś umowie albo regulaminie? Sporo tu osób narzeka na niemożność osiągnięcia tej premii, zastanawiam się jakie to mogą być te powody

Widzę że na tym portalu piszą osoby bezrobotne którzy gardzą każda pracą a przy okazji odstraszać innych kandydatów . Ludzie ogarnijcie się a nie wypisujcie bzdury.

Zostaw merytoryczną opinię o BHK Polska Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w BHK Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHK Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHK Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHK Polska Sp. z o.o.