Opinie o Malowany Dworek Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malowany Dworek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Malowany Dworek Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malowany Dworek Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Dm

Dziś zakończyłam przygodę zwaną Martes Sport . Szczerze kiedy dwa lata temu zaczęłam tam pracę to myślałam że złapałam pana boga za nogi. Fajne godzinki , dwie zmiany , robota jak robota. Na tamten czas pieniądze całkiem spoko. Wystarczyło przetrwać okres próbny . Z czasem zaobserwowałam jednak że nie wszystko jest tak różowe ... Uprzywilejowane jednostki , które cechowało leserstwo były faworyzowane . Nadmienie że w pewnym sensie też należałam do grupy tych przyjętych od kogoś . Tylko że z tą różnicą że o mnie i moich " plecach " wszyscy wiedzieli od pierwszego dnia pracy bo uprzejmie ich uprzedził sam kierownik . Mówiąc uważajcie na nią bo to wtyka C. Dla mnie kieriwnik to powinien być człowiek wysokiej kultury osobistej , inteligentny , sprawiedliwy , wymagający . A mój .... Żaden szanujący się człowiek na poziomie , na takim stanowisku nie zniża się do poziomu wiejskiej plotkary obrabiajacej wszystkim pracownikom (usunięte przez administratora) , upubliczniając innym pracownikom , że pracownik ma L4 od psychiatry . Dla wiedzy Pana kierownika bo widzę tu straszną zaściankowość i myślenie ograniczone - psychiatra to nie jest lekarz od świrów . Czasy się zmieniają i z porad lekarza psychiatry korzystają miliony ludzi ! Pan może powinien spróbować . Ewidentnie narcyzm , przerośnięte ego namieszały w głowie . Już nie mówiąc o tym , że człowiek z takim mniemaniem pozwala rządzić sobą parze niezbyt ładnych "majtek " , które notabene przyjęte zostały po znajomości z kierownikiem .Było to utrzymywane w wielkiej tajemnicy przez długi czas. Przynajmniej wszyscy zrozumieli czemu tak długo ta osoba nosi niebieskie szelki , napewno nie za sprawą sumiennie wykonywanych obowiązków czy pracowitości . I nie jest to tylko moje zdanie . Ale ten temat przemilczeć bo jak to mówią nie ruszać ..... bo śmierdzi Z kultury nazwiska kierownika wymieniać nie będę bo i tak opinia o nim jest tak dalekosiężna , że nie ma takiej potrzeby bo wszyscy wiedzą o kim mowa. A z dobrych rzeczy dziękuję wszystkim z którymi pracowałam , mojej ekipie z górnej 7 1 i 2 zmianie , brygadzistom Damianowi i Rafałowi , tym z którymi gościnnie pracowałam na 7 dolnej u Pawła . Za miłe przyjęcie i udaną współpracę ludziom z EC -ka zwłaszcza mojej zmianie . I kierownikowi Mateuszowi za przynajmniej w moim odczuciu profesjonalne podejście i wysoką kulturę osobistą . Wszystkim życzę pomyślności, kierownikowi mojemu również Wierzę w to że wstyd mu jak to czyta i może następnym razem ugryzie się w język lub zastanowi co do kogo na kogo mówi . Bo takich różnych sytuacji jak moja jest cała masa .

@Dm

Właśnie Koska kiedy twoja koleżanka zmieni kolor szelek? Bo podobno liderką już nie jest ,świetna decyzja!

Mysłowice

Zabierają premie za oddanie krwi bo w sobotę też możemy iść , pomniejszają pensje o każdy dzień urlopu , po przekroczeniu 10 dni urlopu , całą premia zostanie zabrana, na tacierzynskie pójdziecie też premi nie ma . Brak szacunku do pracownika , Nie sprawiedliwe traktowanie zmian , jedna zmiana idzie w sobotę druga nie . Jedna wyjdzie wcześniej druga nie . Barak benefiktow , na święta dostaniecie nadgodziny i tyle ,żadnej paczki , brygadzistów trzeba się prosić o urlop . Brygadziści nie stawią się za nami , boją się odezwać . P. Piotr Cyganki. Ma problem powiedzieć dzień dobry na magazynie , zarabia się. Najniższa , stary pracownik ma mniej niż nowy ,brak wyrównań , podwyżek . Ciągle wymagają ,nic nie dają w zamian .

CBŚ
@:}

Pierwsi to powinni polecieć liderzy z całego tego WMSA!!! (usunięte przez administratora) robią tylko stoją! A w kolejce powinni być kierownictwo i brygadziści którzy sie zachowują tego lubię ciebie nie lubię a może po prostu wy jesteście ciepluchy???

Patryk

Hej, może się ktoś wypowiedzieć jaka panuje atmosfera na magazynie w Czechowicach na Beskidzkiej?

Rysiek
@L

Nie wiem co konkretnie się podziało w tej waszej sytuacji, do której odnosisz opinie ale ciekaw jestem przy tym samych standardów odnośnie pracy brygadzistów. Czy ktoś kto pracował się odniesie? Jaki jest zakres obowiązków tak docelowo a jak to wychodzi w praktyce? I co z kasą? Ile się zgarnia?

Elżbieta Nowy wpis

Hej, jak często poszukują tutaj pracowników administracyjno-biurowych? Widziałam ofertę sprzed kilku miesięcy. nie wymagali zbyt szczególnego doświadczenia, dlatego się zainteresowałam. Zarobki to pewnie minimalna ale czy później są już podwyżki?

Johnny Nowy wpis
@Elżbieta

Nie wiem jak w biurach ale na magazynach wygląda to tak im mniejsze doświadczenie im większy leber to masz wyśmienite premie i nawet liderem zostaniesz!!!

Dm

Pracownik Magazynu
@Dm

A osoba, która Ci tą prace załatwiła powinna się wstydzić, że kogoś takiego poleciła do pracy. No ale widocznie też tak musiałaś grać jaka to nie jesteś fajna i dobra jak tutaj na początku. Rozwaliłaś cały zespół tak,że wiele osób miało dość chodzenia do pracy. Więc nikt nie ubolewa z Twojego powodu.

Mysłowice

Napiszę tutaj choć nie wiem czy mój komentarz tu coś zmieni. Pracowałem z tą dziewczyną i może czasem była zarozumiała i się popisywała. Czasem miałem wrażenie, że robi to celowo zeby innych denerwować. Choć faktycznie czasem to było męczące, ale za to była pracowita , było widać, że żadnej pracy się nie boi i co trzeba pójdzie i będzie robić. Więc do jej pracy sądze że nie można jej nic zarzucić. Tylko szkoda ,że teraz w naszym magazynie po tych złośliwych wpisach jest na językach całego magazynu i nie koniecznie w dobry sposób więc naprawdę zastanówcie się co tu piszecie, bo nie powinno się oceniać kogoś charakteru a pracę jaką wykonywał.

Nowy wpis

Haha

Nie tylko zięć kierownika awansował;-) Bo w tej firmie to najwięksi (usunięte przez administratora) dostają awanse!!! zaczynając od kolegów przełożonych skończywszy na liderach!!!

LoL
@Haha

Liderom dali więcej a robią mniej! A pracownicy co pracują uczciwie dostają mniej bo zawsze coś się znajdzie żeby ci pomniejszyli premię za byle co!!! Ktoś kot tym wszystkim zarządza to jest totalny (usunięte przez administratora)!!!

Malwa
@LoL

Skąd pewność, że robią mniej? znasz konkretny zakres obowiązków? jak wcześniej ich praca wygląda a jak jest z nią teraz? i o ile więcej wpadło tak na marginesie?

@pracownik
@LoL

Dokładnie! Albo wszyscy dostają podwyżkę albo nikt! Liderze tylko jeżdżą na pieskach i (usunięte przez administratora) robią .

@@pracownik

a kiedy wszyscy otrzymali w ostatnim czasie podwyżkę? Pewnie gdzieś w zeszłym roku ale kiedy? Jest do tego wyznaczony konkretny miesiąc? Do tego co z ubieganiem się indywidualnym?

Nosferatu
@Mysłowice

A co robicie w tym temacie? firma przegrała dziesiątki procesów ze zwolnionymi pracownikami z Solidarności.Ma proces karny w sądzie w B-B za działania kierowników i brygadzistów w czasie istnienia związku.Jak jest problem to się takie problemy zgłasza do PiP

:}
@Nosferatu

Mam nadzieję, ze Kóska poleci pierwszy bo jak ten człowiek traktuje pracowników to nieporozumienie. Raz był już zdegradowany za (usunięte przez administratora) a tacy ludzie jak on się nie zmieniają . A firma nadal nic nie zrobiła w tej kwesti … Żenada

Kaczor

Czytając opinie na HRABIĘ ( bo tak każę się traktować) to powiem krótko sam chłopie powinieneś palić laczki z tej firmy!!! Nie jest ci wstyd jak ty traktujesz pracowników a dodatkowo miło ci się czyta takie komentarze? Postaw się chłopie w życiowej sytuacji masz dziecko i miło by ci było jak by ktoś ci go tak dojeżdżał!? Tak jak ty traktujesz pracowników?? A pamiętaj karma wraca! Więc Kamracie głowa do góry i ogarnij się w końcu zrób sobie krótki rachunek sumienia i powiedz co ty sobą prezentujesz takim zachowaniem!!!

CBŚ Nowy wpis
@:}

Czym w Malowany Dworek Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ona

Żadnych dodatków. Brak socjalu co wręcz jest już rzadkością. Nie ma wczasów pod gruszą,przysłowiowego "karpia",paczek dla dzieci na zajączka,dzień dziecka ,Mikołaja cokolwiek z tego ... Do pensji pracowników doliczana jest premia uznaniowa i za niechorowanie ,w momencie przejścia na L4 tracimy wszystkie premie mając gołe wypłaty. Dawno już nie było podwyżek więc podstawa nie należy do wysokich .

Xz

Najgorsza praca w jakiej robiłem i ludzie teagedia , nie polecam tej firmy !

Marika
@Xz

a widzisz, czyli nie oferowali Ci żadnego dodatku ani niczego podobnego a i tak chciałeś pójść się zatrudnić? i w zasadzie to zrobiłeś? Ze względu na co, czym zachęcali? Oceniasz ludzi a sama w sobie praca?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Malowany Dworek Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wygrany

Ja również wygrałem po dwóch latach proces.Firma przegrała z byłymi związkowcami wszystko co mogła w pierwszej i drugiej instancji.Tak że do obecnych pracowników więcej odwagi jeśli jest coś nie tak nagrywać i pozywać może się kiedyś nauczą

aqe
@Wygrany

Z tego co słyszałam wszyscy byli pracownicy zatrudnieni na czas określony przegrali i dodatkowo musieli płacić firmie koszty

Dorota
@aqe

A jakieś szczegóły przy tym podsuniesz? Chociażby jakie koszty zostały przez to jeszcze dodatkowo poniesione i przede wszystkim jakie było wyjaśnienie takiej decyzji?

Witajcie. Jest ktoś może na bieżąco w kontekście pracy i ogólnych jej warunków? zastanowiły mnie te opinie odnoszące się do wygranych procesów przez byłych już związkowców, ktoś w ramach podsumowania przestrzegał tych aktualnie zatrudnionych… czy jest faktycznie przed czym? Proszę o informacje

...

Czy są w tej filmie związki zawodowe ? Jeśli nie to czas je stworzyć ! To co tu się dzieje to jest jakaś kpina

Prezes
@...

Z kim je będziesz zakładał wszyscy co mieli jaja już się albo zwolnili albo zostali zwolnieni za założenie związku i do dziś się procesują z firmą.Ale co do jednego się zgadzamy to co się dzieje to tragedia

firma dno
@Prezes

po dwóch latach przyszło mi odszkodowanie za zwolnienie i zapisanie się do związków.... omijać ta firmę z daleka - szkoda czasu jak nie mas zamiaru lizać (usunięte przez administratora) kierownictwo to sobie dajcie spokój :)

Izka

Pracowałam na tym magazynie 3 lata i co roku ta sama śpiewka o urlopach tylko nakazy i zakazy!!! A kierownik to na nic czasu nie miał! No chyba że faktycznie dla kolegów to czas się znalazł!!! pytanie po co taki kierownik skoro nie ma czasu dla pozostałych pracowników?? Co oni są gorsi bo wykonują więcej pracy niż jego przyjaciele??? Znajoma pracuje na 7R i tam kierownik Paweł jest bardzo otwarty przede wszystkim rozmawia z pracownikami a nie przyjeżdża do pracy w poniedziałek obrażony jakby za karę musiał być kierownikiem!!! Także Panie Karolu polecam brać przykład od kolegi! Głowa do góry i dużo uśmiechu na twarzy życzę!!!

Pati
@Izka

Urlopy chyba zawsze byly ograniczone w grudniu i nic w tym nowego.. Taka praca przy internetowych zamowieniach. A co do mag 7R to tam wasze opinie sa niezle sterowane przez kierownika i jego wielkiego przyjaciela BU. Miedzy soba tylko obmyslaja plan co na kogo itd. Wszystkich z ktorymi mial kose przez wiadomo kogo (jej na zadnym magazynie nikt nie lubi) to odstrzelil. Zostawil tylko takie osoby do ktorych moze sie usmiechac a Wy nie wiecie o co chodzi. Opinie jak sa na nich za bardzo niewygodne to potrafia sami pisac na innych zeby odwrocic uwage od siebie, Bylo pare razy slychac na magazynie jak gadali o tym z wielkim Bu.

O biurze mi tez cos napiszecie? widzę ostatnio pisane opinie o magazynie, ja to nie wiem czy bym w nim dala rade a widziałam, że dosłownie 2 tygodnie temu wygasła oferta właśnie do biura na administrację… czy atmosfera teraz w nim jest nieco inna niż opisują ja dla magazynu? I ile osób na dziale tu potrzeba? Będą jeszcze jakieś nabory?

Patrycja

Nie pracuję już, więc mogę sobie pozwolić na wyrażenie opinii o firmie Malowany Dworek. Gdy przyjmowałam się do pracy 5 lat temu było zupełnie inaczej, było mniej magazynierów i magazynów. Przychodziłam do pracy z przyjemnością. Obecnie jest to korporacja, w której rządzi niepodzielnie Piotr C.(usunięte przez administratora) Jest to człowiek bez skrupułów, brak mu empatii - ma gdzieś podległych pracowników. Kilka lat temu, gdy właściciele firmy trzymali go w ryzach i kontrolowali było dobrze. (usunięte przez administratora)rządzi magazynami bez kontroli z góry, a jego dewiza to "(usunięte przez administratora) Człowiek, który wg relacji starych pracowników był leserem niestroniącym od alkoholu w pracy, wymykającym się do dziewczyny w czasie jej trwania ma czelność kreować swoją osobę na strażnika porządku i dyscypliny. Wprowadził w firmie (usunięte przez administratora) a gdy odwiedza magazyny kierownicy i brygadziści boją się co "ciekawego "znowu wymyśli i do czego się przyczepi. Jest to postawa "JA TU RZĄDZE". mam nadzieję, że i na niego przyjdzie pora i spadnie z tego stołeczka na pysk. Przecież nie ma osób niezastąpionych. Osobiście odradzam pracę w tej firmie - szukajcie innej pracy.

Zainteresowana
@Patrycja

A właśnie ciekawiła mnie praca jako brygadzista kiedyś, bo cos o nich pisali jeszcze w lipcu tu na forum. Widzę, że odradzasz w pewnym sensie z perspektywy każdego stanowiska? te osoby z wyższych stanowisk ile w zasadzie zarabiają? Rekompensuje to te opisane warunki, że dalej pracują?

Patryk

X
@Patryk

Nie polecam atmosfera tragedia.

Y
@X

Niestety źle się pracuję przy takim kierowniku i brygadziscie

Ona
@X

A coś więcej na temat samej atmosfery? Kiedyś były podkreślane wyższe stanowiska jako powody, ale jak konkretnie to widzicie, co się dzieje z waszej perspektywy? Nikt nie próbował jeszcze otwarcie rozmawiać na takie tematy?

L

PS jak ktos kto byl najwiejszym leserem moze zostac brygadzista i jeszcze wymagac od innych nie wiadomo czego szkoda slow-to wlasnie martes sport :)

Rysiek
@L

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Malowany Dworek Sp. z o.o.?

cdn...

W tej firmie nie można mieć swojego zdania, jak się odezwiesz to już jesteś na wylocie do Czechowic. Niektórzy sami się zwalniają, bo nie mogą znieść atmosfery jaka tam panuje, a to wszystko dzięki "wspaniałomyślnym" brygadzistom i kierownikowi,(usunięte przez administratora)

Magazynier

Mam pytanie?dlaczego firma zmniejsza premie uznaniowe za każdy dzień urlopu?to chyba jest ponad prawem.

@Magazynier

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie , bo jest to premia uznaniowa, więc robią sobie z nią co mogą ....

M
@Magazynier

Zmniejszają premie za Twój własny urlop- żenada!!!! Najlepsze że o zmianie plac informują Cię tydzień przed wypłatą, może..k...m... jakiś aneks albo przynajmniej wcześniejsza informacja dla pracowników ????

@M

No ale tak jak padło wyżej to nie przez to właśnie, że to uznaniówka? Można w takiej sytuacji wymagać tego aneksu? Zresztą rozmawiał ktoś z nimi na ten temat wprost? A co z innymi formami dodatkowego wynagradzania, też występują podobne ograniczenia?

Jo
@Wiktoria

Stawka zasadnicza jest stała w zależności od stażu pracy . Regulacja a raczej zazwyczaj obniżka obejmuje premie uznaniowa od kierownika w zależności od tego jak pracujesz , widzi mi się , bądź jak to bywa po zapisaniu do magicznego zeszytu uwag .

@Jo

aha. a wynagrodzenie stricte kierownicze? chodzi mi o scenariusz, w którym udaje się komuś przeskoczyć lub ogólnie dostać na takie stanowisko. tutaj zasady premiowania jakie są? a co z tym magicznym zeszytem tak w sumie, poważnie jakieś większe konsekwencje z niego wynikają?

Jak długo trwa proces awansu w Malowany Dworek Sp. z o.o.?

ORMO 1944

Niektórzy czekają nawet kilkanaście lat. Pierwszeństwo mają rodziny i znajomi królika.

@ORMO 1944

"kilkanaście lat"? To ile tak właściwie średni staż pracy może tu wynieść? Pzt., chyba z samego czekania nic nie wyjdzie, nie trzeba jakoś sobie zapracować? Czego tak naprawdę wymagają wobec tego? mam na myśli neutralny scenariusz pozbawiony wzmianki i jakichś królikach

Proces awansu hmmm A co to takiego ? Koledzy łysego i ludzie którzy weszli mu w (usunięte przez administratora) Ew. Zawsze możesz wziąsc ślub z jakąś biurową i cyk masz awans , im niższe wykształcenie i bardziej sprasowany mózg będzie lepiej .

Z ręką w nocniku

Wiele lat temu zgłaszano już problem z tym człowiekiem. Wpis z 2015 r. Nic sie nie zminiło Chciałbym podzielić się opinią o pracy na magazynie w firmie Martessport. Jeżeli chodzi o warunki pracy i zarobki, są przeciętne. Ale w mojej wypowiedzi chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na kierownika magazynów (P.Cyganik). Uważam że jest to osoba w pełni niekompetentna na to stanowisko i traktuje pracowników ( za wyjątkiem tych którzy są jego znajomymi lub w jakiś sposób się mu przypodobali) rzeczowo. Co więcej : 1. Działa wbrew kodeksowi pracy - według. Pana Piotra urlop na żądanie czy zwolnienie lekarskie klasyfikuje pracownika do zwolnienia. 2. Premia uznaniowa - czyt. według uznania kierownika. kryteria przy przyznaniu premii to: osobisty kontakt z panem Piotrem oraz to jak bardzo "liżesz mu (usunięte przez administratora) 3. Wprowadzanie zmian, które nic nie wnoszą - według mnie osoba zarządzająca około 70-osobowym zespołem powinna podejmować przemyślane decyzje, które ewentualnie prowadzą do polepszenia warunków czy usprawnienia pracy, w tym przypadku jest zupełnie na odwrót. 4. Stosowanie (usunięte przez administratora) w pracy - "nie podoba się, to się zwolnij!" - jeden jedyny argument na wszystko. Niepotrzebnie przenosi pracowników na inne magazyny niż pracują, po czym po dwóch, albo nawet jednym dniu dzwoni że jednak masz iść gdzie indziej, bez uzasadnienia czy jakiegokolwiek sensu. Nie przypodobasz się- zrobi tak żebyś miał jak najgorzej i poczuł się jak (usunięte przez administratora) 5. Kłamie na swoją korzyść - mowa tutaj nie tylko o pracownikach magazynu ale także o Jego przełożonych. Wszystkie moje argumenty można poprzeć kodeksem pracy.

Jo
@Z ręką w nocniku

W tych magazynach dalej jest (usunięte przez administratora) I JAK PRACOWNICY NIC nie będą chcieli zmienić to dalej tak będzie jak jest. Można powiedzieć że SOLIDARNOŚĆ WYGRAŁA więc dlaczego nie założyć związków S jeszcze raz ja wszystkich pozwalniali

Z ręką w nocniku
@Jo

To tak jak w rządzie. Jak już zmieniać to wszystko. Zmiana głównego kierownika wiąże się ze zmianą wszystkiego.Czyli też ze zmianą przez niego wyznaczonych kierowników i brygadzistów. .To jego cała chora pajęczyna. Wystarczy tylko tu poczytać. Na wszystkich oddziałach- magazynach jego koledzy bądź rodzina . Wszędzie ludzie na stanowiskach którzy nie nadają się na te stanowiska. Na WMSie Adaś który chodzi z dzienniczkiem ucznia i wpisuje uwagi. Młody Dawid zachowuje się jak by zjadł wszystkie rozumy,a temu przygląda się Karol który ma rodzinkę w firmie. Mirek który już całą rodzinę zatrudnił w firmie. Darek który już sam nie wie czy na cyku czy na zejściu Na Czechowicach dwóch wariatów, Szczypulka który już myśli,że jest już drugim Piotrem C. Bo ma już tak sklonowane pomysły jak jego mentor. Dalej.... Koza (usunięte przez administratora)stosował i nie został ukarany- nadal kierownik. Paweł - (usunięte przez administratora). Wszystko co Piotr zbudował Trzeba zaorać

@Z ręką w nocniku

Cała prawda Brak swojego zdania w tej firmie, bo od razu wyślą na magazyny Sosnowiec lub Mysłowice. Powinni zmienić wszystkich kierowników i brygadzistów, wprowadzony mobbing przede wszystkim przez dwóch kierowników magazynu. SzCz…….. który jest (usunięte przez administratora) Piotra C. Koza który zastrasza ludzi na magazynie i wyśmiewa się z nich. Nie polecam pracy w tej firmie

Wiktoria

Kolegę z pracy tak pozdrawiasz? Faktycznie widać, że leci na wysokich obrotach? Kierownik może zobaczyć to podobnie? Ciekawa jestem jaka ta uznianówka ostatecznie mogłaby za taką pracę wpaść, bo już o niej wspominali. Ogólnie to robi się tu też takie bardziej analityczne podsumowanie wyników z pracy?

Mury Jerycha

Tam to całe kierownictwo trzeba wywieść na taczkach! Oni nawet nie nadają się na kamień do kapusty. A co tu mówić o zarządzaniu ludźmi i magazynami. Mamy przykład ich działania. Szkoda,że zarząd nie interweniował jak zgłaszało się o nie kompetencji tych pseldo kierowników.

Wms

Trzeba było się zapisać do Solidarności jak była i działała. Teraz będziecie jeździć sobie własnymi samochodami do Mysłowic.Przypominam tylko że zapis w umowie praca na magazynach jest do zmiany tylko trzeba to zgłosić do odpowiedniej instytucji

ABLA

Sytuacja pracowników w tej firmie jest fatalna, tak wiem wiele osób napisze że jeżeli się nie podoba to niech nie pracują , tylko nikt nie bierze pod uwagę trudnego rynku pracy. Praca na magazynie nie jest najłatwiejszą pracą tylko tutaj dochodzi jeszcze fatalne zarządzanie, kolesiostwo, chora atmosfera w pracy. Od zeszłego roku zatrudniają kobiety tylko ja się pytam po co ? Na dłuższą metę żadna nie wytrzyma codziennego dźwigania ciężkich paczek, jaki był w tym sens i logika no chyba tylko po to żeby trochę urozmaicić liderom pracę bo się za bardzo nudzą , a tak mają atrakcję w pracy. Żadnego szacunku dla pracownika. Jeżeli jako pracownik liczysz na jakieś dodatki to raczej nie licz nic nie ma firma goła i wesoła . Pensja trochę wyższa niż najniższa krajowa i tyle. Jeżeli jesteś osobą ubiegającą się o stanowisko pracy w tej firmie DARUJ SOBIE- NIE DASZ RADY FIZYCZNIE BO CIĘ ZAJADĄ .Piszę o magazynie w Sosnowcu i Mysłowicach

Zostaw merytoryczną opinię o Malowany Dworek Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Malowany Dworek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malowany Dworek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malowany Dworek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malowany Dworek Sp. z o.o.
  • Malowany Dworek 115
    43-300 Bielsko-Biała

Malowany Dworek Sp. z o.o.