Opinie o Driver Center Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Driver Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Driver Center Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Driver Center Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Driver Center Sp. z o.o.?

rafał Urbanik Nowy wpis

Witam, miło mi poinformować, iż Sąd Okręgowy w Bielsku Białej oddalił apelację firmy Dreiver Center Sp. z o.o a którą ja zaskarżyłem do Sądu Rejonowego w Bielsku Białej o sprostowanie świadectwa pracy i o zapłatę. A więc, w/w firma nie odprowadzała składek ZUS i dlatego się zwolniłem w trybie natychmiastowym co się nie spodobało p. Tomaszowi W. Firma pobierała zaliczki na komornika ale ich do niego nie odprowadzała(czyste (usunięte przez administratora) i to właśnie musi w/w firma mi zwrócić(prędzej czy póżniej).

Czarek Nowy wpis

Może nowy prezes Pan Piotr przeleje w końcu pieniążki do zusu?

Silownia czerwionka leszczyny

Driver Center to nic innego jak spółka, która jest z dnia na dzień coraz bardziej zadłużana, po to by Grupa Tobi Sp. Z O. O. Sp. K. odnosiła zyski. Prezes Driver Center jest nieosiagalny, nie płaci składek zus na co są dowody. Driver center jako agencja pracy przekazuje swoich pracownikow do firmy Grupa Tobi gdzie sa zastraszani przez pracownikow biurowych udających wielkich panow i szefow. Nie polecam ani Driver Center ani Grupa tobi. Szkoda zycia i czasu na takie dziadostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Driver Center Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Driver Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Driver Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Driver Center Sp. z o.o.
  • Prof. Dr. Mieczysława Michałowicza 12