Mk - Iluminacje Polska Sp. z o.o.

Adres: Romualda Traugutta 25, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472024513 KRS: 0000238689

Mk - Iluminacje Polska Sp. z o.o.

Opinie o Mk - Iluminacje Polska Sp. z o.o.

luna

nie polecam tej firmy. szefowa niezrównoważona, eksploatuje pracowników do granic możliwości. zakres obowiązków niesprecyzowany, nie ważne jakie masz stanowisko - musisz zajmowac się wszystkim. poza tym firma, źle zarządzana na zasadzie "widzimisię" szefowej, chyli sie ku upadkowi, szkoda czasu i nerwów.

Zostaw opinię o Mk - Iluminacje Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk - Iluminacje Polska Sp. z o.o.