Opinie o Aforti Holding S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aforti Holding S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aforti Holding S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Holding S.A. w Warszawa

Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z firmą. Konkretnie i profesjonalnie!

Jak długo czekaliście na odzew z Aforti Holding S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Olek

Byłem na rozmowie tydzień temu, a telefon miałem przed weekendem.

Łukasz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w centrali. Nie dostałem pracy, ale przynajmniej zadzwonili i uzasadnili dlaczego. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem.

Czy Aforti Holding S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Gosc

Jeśli wykonujesz swoją prace dobrze i się przykładasz to możesz mieć urlopu ile chcesz i kiedy chcesz. Podchodzą elastycznie

Kłamstwo
@Gosc

Wynik się nie liczy, vce prezes się cieszy jak widzi wykonane połączenia telefoniczne dzień w dzień

AP

Terminy urlopów nie są narzucane, ale nie mogą być przyczyną zaniedbania obowiązków.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Wealth Manager w firmie Aforti Holding S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Aforti Holding S.A.?

Patryk Z.

Nie jest to korporacja. Wyczuwa się tam atmosferę pracy, ale nie ma mowy o mobbingu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aforti Holding S.A.?

CH8

Doświadczenie nie jest najważniejsze.

Nie wiem z czym mieli do czynienia autorzy poniższych komentarzy, ale widocznie wiele zmieniło się na lepsze. Nie mam opóźnień w wypłatach, pieniądze zawsze są na czas.

Antoni

Miałem okazję pracować w warszawskim oddziale Aforti. Muszę przyznać, że najmocniejszą stroną pracy była atmosfera i ludzie, na czele z wiceprezesem Pawłem czy dyrektorem oddziału Adrianem. Sama praca pozostawia wiele swobody i tak naprawdę już samymi chęciami i zawziętością można dużo ugrać, dlatego zdecydowanie polecam osobom, których interesuje coś więcej niż "odbijanie karty" na etacie. Ze swojej strony uczciwie polecam!

Frank

Ludzie zarządzający sprzedażą to są takie zera... potrafią tylko wykańczać psychicznie pracowników i upijać się do nieprzytomności. Gdybym chciał im życzyć jak najgorzej to wystarczyłoby żebym pożyczył im sprawiedliwości i oby ta sprawiedliwość ich dosięgnęla kiedyś, bo na to zasługują w 100%.

Stackhold

Trudno wyobrazić sobie dyrektora bez podłoża merytorycznego, bez kwalifikacji. Ale Doszliśmy niestety do czasów gdy zdarzają się takie firmy gdzie ważniejsze są inne cechy niż znajomość branży, przepisów, ustaw a także tabliczki mnożenia. Pomijając doświadczenie, kompetencje, inteligencję, logikę, doświadczenie. Nie potrzeba kompetencji ale świadczy to tylko i wyłącznie o... No właśnie o czym? Czy wyobrażacie sobie to w zwykłym PKO? A może Deloitte? Ja nie...

hello

jaka jest umowa? b2b w warszawie? pozdr

True
@Stackhold

Zgadza się. Praca byłego dyrektora sprzedaży holdingu i obecnego zarządzającego siecią sprzedaży przypominają uderzanie kamieniem o kamieniem przez niewidomego. Niby biegają, drą się, klną i coś robią, ale w żadnej poważnej firmie nie byłoby dla nich miejsca. Bezrefleksyjność boli, głównie ludzi wokół.

aaa
@Stackhold

To sobie wyobraź bo tak jest właśnie w pkobp

eszka
@Stackhold

Deloite dało swój pokaz kompetencji iw GETBECKU. No, chyba że było to zamierzone i zapłacone.

Kina

Tylko desperaci zostali już w tej firmie, to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Kompetencje i wykształcenie kadry ,,wyższego szczebla’’ to porażka. Prezes nie ma za grosz szacunku do ludzi.

Udało mi się odzyskać wynagrodzenie. Pomogła mi firma windykacyjna. Szybko i skutecznie odzyskali moją kasę. (usunięte przez administratora)

Do 10 brak wynagrodzenia. Inspekcja pracy powiadomiona. Oczywiście brak informacji od Prezesa dlaczego.

Tomasz

Wiecie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jak przebiega rekrutacja , warto aplikowac?

...
@Tomasz

Szukaj na pracuj.pl

JZ
@Tomasz

Warto to trzymać się z dala od tej firmy ????

biegański

Ale na tym forum nie piszą ludzie mający tylko rację. W internecie firma jest dobrze oceniana!

@biegański

Szkoda, że nie napisałeś nic o tym, co Ty myślisz o Aforti Holding. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o warunkach w tej pracy. Jaką umowę oferują?

Czy Aforti Holding S.A. zatrudnia studentów?

Zależy na jakie stanowisko.

Igor

Dziwne wpisy bo ja słyszałem , że to bardzo dobra fiorma

kejt
@Igor

to chyba zle słyszałeś

Joanna

@Hałubiński, czy każda osoba chcąca podjąć pracę w Aforti Holding musi prowadzić własną działalność gospodarczą? Czy w związku z tym pracodawca oferuje jakąś pomoc na przykład w kwestiach księgowych? Myślę, że to dość istotne. Możesz napisać, czym zajmujesz się w Aforti Holding?

Joanna

@ccc, a jakie stanowisko Cię interesuje w Aforti Holding? Masz już doświadczenie w pracy w takiej branży? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił oraz skontaktować się z pracodawcą w sprawie pracy. Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Możecie coś powiedzieć na ten temat?

ccc

No dobrze krytyka krytyką ale ile można zarobić i na jakiej zasadzie jest zatrudnienie??

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aforti Holding S.A.