Free Kids s. c.

Opinie o Free Kids s. c.

Prawda

Proszę szanowni ludzie jak chcecie być szanowni to nie w frekids nie musimy to nie idziemy tam do pracy

Kornelia

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej obiecane gruszki na wierzbie. , czyli wysokie zarobki i zwrot pieniędzy za dojazdy do pracy. Rzeczywistość jednak jest trochę inna, nagle okazuje się, że na umowę trzeba czekać, że wynagrodzenie nie takie o jakim była mowa.... dziwne standardy

@Kornelia

Jestem zainteresowany na stanowisko operatora CNC, wiec mówisz ze nie opłaca się tracić czasu skoro na wstępie już kręcą?

nadzieja

mam nadzieje ze własciciele wyciognom wnioski z tej sytuacji obocnej zacznom szanować ludzi i przepisy

ta firma to jakaś porażka...wymagania wobec pracownika - owszem..ale żeby zapewnić "adekwatne wynagrodzenie" to już gorzej... Wymagana znajomość kilku programów, doświadczenie do tego co najmniej jeden język obcy a wynagrodzenie to GROMKI ŚMIECH NA SALI :D

Rzeczywiście wymagania dosyć spore. Zastanawiam się tym bardziej jakie wynagrodzenie oferuje ten pracodawca. Nie podałeś konkretnej kwoty a szkoda, ponieważ mnie to ciekawi. Może uzupełnisz tę informację?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Free Kids s. c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
porada

firma nie godna polecenia

Czarek

Szukam informacji o firmie bo mam zamiar aplikować. Tu taka cisza czy można sądzić, że jest dobrze?

człowiek

od kilku miesięcy widnieje ogłoszenie o pracę...wymagania: znajomości programów: AutoCAD i SketchUp, otwartość na współpracę z ludźmi, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy, umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy technicznej, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość j. obcych. Firma oferuje umowę o pracę i "ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE" - rozumiem, że astarkcyjne wynagrodzenie to 1600 zł na rękę wg tejże firmy? Osoba z 10 letnim stażem zawodowym na stanowisku projektant, znajomością nie tylko ww oprogramowania oraz jezyków obcych, wykształceniem kierunkowym nie miała szansy nawet na rozmowę kwalifikacyjną...została potraktowana z góry i zdyskwalifikowana na miejscu zaraz po tym jak zadeklarowała że jest gotowa przeprowadzić się z innego województwa celem podjęcia pracy. ŻENADA

Zostaw merytoryczną opinię o Free Kids s. c. - Zawonia

• Jak się pracuje w Free Kids s. c.?

Zobacz opinie na temat firmy Free Kids s. c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Free Kids s. c.?

Free Kids s. c.