Free Kids s. c.

Opinie o Free Kids s. c.

zadowolony pracownik

Patrząc na te wszystkie opinie można śmiało odnieść wrażenie że ktoś celowo próbuje zaszkodzić firmie. Napiszę więc tak:Pensja zawsze wypłacana w terminie,przez kilka lat mojej pracy ani dnia spóźnienia,atmosfera-różnie to z nią bywa ale tak to już jest jak się pracuję pod presja czasu,tego wymaga specyfikacja branży.Z właścicielami zawsze idzie się dogadać,nigdy nikomu nie odmawiają pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba.Są bardzo otwarci w stosunku do pracownika,ale oczywiście musi to działać w dwie strony.Co do poruszanej kwestii picia alkoholu w pracy to jest to totalna bzdura. Jest różnie,raz lepiej,raz gorzej ale to jak wszędzie,zwłaszcza w trudnych ostatnich czasach.Utrzymanie takiej firmy i tyli pracowników wcale nie należy do najłatwiejszego zadania(osobom odmiennego zdania polecam założyć własny biznes) Każdy pracodawca wymaga i będzie wymagał 100% zaangażowania pracownika którego zatrudnia. W pozostałych tematach nie będę się wypowiadał bo szkoda strzępić sobie język.Jak już pisałem wyżej moim zdaniem ktoś celowo próbuje zaszkodzić wizerunkowi firmy. Osobie bądź osobom piszących te opinie polecam zatrudnić się w firmie Tarczyński.Myślę że tygodnia tam nie wytrzymają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Misiek montaz

A jakie są warunki tej premii absencyjnej? Nie można brać urlopu / l4 i wpada premia?

@Edyta

Szef nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) w kwestii wynagrodzenia. Bzdurne opinie sieją pracownicy którym nie odpowiada fakt, że nie wystarczy być w pracy ale jeszcze trzeba pracować...

Są obecnie jakieś nabory na spawacza? Pokazało mi się w wyszukiwarce ogłoszenie na takie stanowisko, ale coś nie działa jak próbuje je otworzyć, nie wiem czemu. Dlatego zajrzałem tu jeszcze, jak ktoś coś wie, to bardzo proszę o informację. Jakie są ogólnie zarobki na tą chwilę?

Kandydat Nowy wpis

Hej, jak wygląda praca na magazynie? I jakie są stawki?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Free Kids s. c.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Na początku tego roku pojawiło się tu info od pracownika, że naborów nie ma, bo stara kadra pracownicza na to nie pozwala :P Przychodzę więc teraz — prawie rok później. Teraz sytuacja pod względem wolnych etatów jest lepsza, widzę aktywne ogłoszenia. Jakieś roszady na kierowniczych i specjalistycznych stanowiskach się zdarzyły, czy po prostu firma się rozwija i zapotrzebowanie na pracowników rośnie? Mnie interesuje praca jako Specjalistka ds. zamówień publicznych, co uważacie? ;) Warto spróbować swoich sił w procesie rekrutacyjnym? Macie jakieś wskazówki, jak on wygląda? Firma czymś się wyróżnia? Czytam benefity, jakie oferują i są standardowe, może wynagrodzenie na plus?

Nowy wpis

Witam serdecznie, Aktualnie prowadzimy rekrutacje na trzy stanowiska pracy: - Kierownik Działu Handlowego - Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej - Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej Zapraszamy do kontaktu, wyjaśnimy zasady na jakich prowadzimy poszczególne rekrutacje. +48 71 312 72 50 biuro@freekids.pl

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Free Kids s. c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
CNC

Jak wygląda praca na CNC, warto aplikować dla doświadczonego operatora/programisty?

Jacek

W sieci jest oferta pracy dla montera placów zabaw. Przeczytałem że to praca mobilna na na terenie całej Polski. Dają samochód służbowy? Jak z zakwaterowaniem poza miejscem zamieszkania? Firma je organizuje i opłaca?

Jarek

Pracowałem we Freekids SC kilka ostatnich lat. Musiałem się wyprowadzić z Trzebnicy i zmienić niestety pracę. W tym czasie co pracowałem firma zmieniła się nie do poznania i ciągle się zmienia - na plus dla pracownika. To nie jest korporacja i nie będzie jak szukasz firmy gdzie można jeść z podłogi, szkoleniami co 2 miesiące albo paczkami dla dzieci na święta to kieruj się na Wrocław. Ale jesli chcesz zarobić godziwe pieniążki zawsze na czas i mieć do pracy 15 minut to bardzo dobre miejsce. Można się też wiele nauczyć od doświadczanych pracowników. Ktoś pisze, że kierownicy do wymiany. Ludzie!!! Kadra kierownicza do jedno, a ludzie jakich mają na produkcji do dyspozycji to drugie wiec mierzą siły na zamiary. Trzeba podziwiać właścicieli, że dają szanse uczyć się młodym ludziom bo jest ich ze 30%. Niektórzy dobrze zawod ówki nie skończyli a już mają na start po 3,5 tysiąca. Kto już nie pracuje pewnie zazdrości. Ja polecam.

@Jarek

No właśnie w tym problem że się niczego nie nauczą nowi pracownicy. Nikt z tak zwanego kierownictwa nie chce sobie robić konkurencji i skutecznie eliminują Nowych. O pracę nie jest dziś trudno zwłaszcza za najniższą krajową bo taką stawkę proponuje FreeKids. Pozdrawiam

@Grzesiek

Szanowny Panie Grzegorzu, W naszej firmie stawki wynagrodzeń znacznie odbiegają od najniższej krajowej. Takie są po prostu fakty. Dziękujemy za Pana opinie i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach. Pozdrawiamy serdecznie :)

@Free Kids s. c.

Serdecznie dziękuję ale ten etap życia mam już za sobą i pracę również z bardzo dobrymi warunkami. Właścicielom zakładu życzę Sukcesów z pewnością prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach jest wyzwaniem. Powodzenia!

Grzesiek

Tak, polecam pracę w FreeKids osobom, które chcą się przekonać i docenić swojego dotychczasowego Pracodawcę. Pamiętajcie FreeKids to mała firma, na totalnym zadupiu ani się tu niczego nie nauczycie ani nie zarobicie. Atmosfera fatalna i to nie wina akurat właściciela a jego zakompleksionych lydzi! Pracy jest sporo na rynku, duże firmy zapewniają szkolenia, benefity i naprawdę dobre pieniadze! Wrzucam opinie na google bo ta tutaj za chwilę zniknie

@Grzesiek

Szanowny Panie Grzegorzu, Bardzo dziękujemy za Pana kolejne dodawane opinie. Naszym zdaniem nie jesteśmy małą firmą, gdyż zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników i mowa tu tylko o samej produkcji. Naszą firmę tworzą wspaniali pracownicy, których bezpodstawnie Pan obraża. Proszę pamiętać, że nikt w internecie nie jest anonimowy. Życzymy wszelkiej pomyślności i powodzenia w nowym miejscu pracy.

@Free Kids s. c.

Dziękuję ja też jak pisałem życzę Sukcesów. Istnieje wolność słowa, proszę o tym pamiętać, moja ocena jest subiektywna i oparta na własnych doswiadczeniach, nie ma na celu obrażania kogokolwiek. A jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam. Proszę nie usuwać niewygodnych dla siebie opinii, wyciągnąć wnioski i nabrać dystansu.

Edyta

Podobno pracownicy nie mieli tutaj zbyt miłej atmosfery do pracy, ktoś napisał, że szef im publicznie ubliża i dość niesprawiedliwe postępuje odnośnie wypłaty. Faktycznie właśnie tak takie warunki tutaj panowały i czy dalej tak jest? Da ktoś znać jak aktualnie wygląda tutaj kwestia wynagrodzenia, co się na nie konkretnie składa?

Peyton
@Edyta

Niestety, firma z bardzo dużym potencjałem - szkoda, że bez kadry zarządzającej….dopóki szefowie nie przejrzą na oczy i noe zobaczą, że są oszukiwani i okradani przez swojego zaufanego pracownika to nigdy tam nie będzie dobrze! Drugą ważna kwestia jest szacunek do pracownika, którego nie uświadczysz w tej firmie…..

@Peyton

No to chyba dwie dość problematyczne sprawy, bo jeżeli są prawdziwe i do dziś miały miejsce to chyba sami z siebie niczego nie dostrzegą? Pozostali pracownicy nie powinni im przypadkiem wprost wskazać pewnych rzeczy?

@adam
@Edyta

Zamiast wypowiedzieć swoje frustrację na głos zaś jest tzw ,, pomawianie" za plecami. W rąk dużej firmie nie ma możliwości (usunięte przez administratora). Więc to coś jest wyssane z palca. Zwalnia się kilka osób i nagle dziwne opinie. Szkoda ze nikt nie potrafił swojego zdania wypowiedzieć na głos . Tylko pisze tutaj. Trochę to słabe.

stary
@Edyta

Sytuacja jest ciekawa - brak kultury szefowie i kierownictwo jedna osoba odstaje i jest na poziomie - brak wszystkich wartości które dobrze rekomendują zakład

@stary

No niby dwa punkty ale widzę, że dość sporo do zmian by było. Raczej nikt nie byłby taki odważny, żeby im wprost o tym powiedzieć? Chyba, że może tej jednej wspomnianej osobie?

@Adam

Skoro tak to system rekrutacji tutaj w pewnym sensie zawiódł? Jak to przebiega w takim razie i jak kandydatów sprawdzają? Bo szkoda, żeby faktycznie wpadać na tego typu osoby

@Edyta

Szanowna Pani Edyto, aktualnie prowadzimy rekrutacje na dwa stanowiska pracy: Konstruktor oraz Planista Produkcji. Zapraszamy do kontaktu, wyjaśnimy zasady na jakich prowadzimy rekrutacje.

Kornelia
@Peyton

Widze, że byłe koleżanki z działu projektowego się uaktywniły. Jak same hejtowałyście i okazywałyście brak szacunku do innych to było wszystko super! Teraz po grupowym zwolnieniu nagle informacja że jest brak szacunku. Litości!

Peyton
@Kornelia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, samych sukcesów w Nadchodzącym Roku oraz moc pozytywnej energii :) :) :)

Natalia
@Free Kids s. c.

Domyślam się, żeoba stanowiska zostały już obsadzone? :) Czy mogliby państwo zaktualizować informację dotyczące otwartych rekrutacji? Jakich pracowników teraz firma potrzebuje?

Kordek
@Natalia

Nie potrzebują nowych pracowników, ponieważ stara kadra nikomu nie pozwoli pracować, to jednak zawsze konkurencja. Firma toksycznie hermetyczna - i dzieje się tak poza wszelką wiedzą właścicieli, którzy myślą mylnie, że mają w zespole bardzo lojalnych pracowników.

Mis

Opinie znikaja więc strona wiarygodna nie jest. Dla mnie pracują tam ludzie którzy honor i ambicje muszą schować do kieszeni.Pan Adam to świerzynka i widocznie nie zna dokładnie sytuacji w zakładzie.Szkoda czasu na pracę w tej firmie.

@Mis

Z tego co wiem to opinie znikają jeśli są niezgodne z regulaminem i tyle. A czemu szkoda czasu? Chodzi o atmosferę? Czy może tez o zarobki?

@Mis

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszej firmy. Staramy się doceniać ambitnych pracowników poprzez różnego rodzaju inicjatywy i bonusy.

Paulina
@Marta

Oj opinie znikają, znikają jak się płaci Administratorowi strony :) Abonament jest wykupiony, dbamy o dobry wizerunek firmy przecież to nic nadzwyczajnego

@Paulina

Szanowna Pani Paulino, moderowane są jedynie treści, które łamią regulamin.

zadowolony pracownik

Hah
@zadowolony pracownik

Wizerunkowi free kids nie da się już bardziej zaszkodzić bo w promieniu 20 km każdy dobrze zna tą firmę

Ktoś
@zadowolony pracownik

Ale to piszą różni ludzie, którzy mieli przyjemność lub nie pracować w tej firmie, więc chyba nie może być mowy o „kimś” kto celowo chce zaszkodzić. Ja teZ chciałam tu kiedyś aplikować ale po opiniach znajomych nie zdecydowałam się.

prawda
@zadowolony pracownik

firma nie posiada żadnych wartości wiec o czym my rozmawiamy . Czy chciałbyś aby twoi znajomi byli tak traktowani przez szefów i większość kierowników

Misiek montaz
@zadowolony pracownik

Pracowałem w innych firmach zajmujących się produkcją i obiektywnie stwierdzam, że Freekids nie jest złą firmą, jeżeli chodzi o warunki pracy. Fakt, że kiedyś brakowało poszanowania dla pracownika, ale wyolbrzymianie tego po dzień dzisiejszy to zdecydowanie gruba przesada. Pod tym względem jest wiele pozytywnych zmian. Prawa pracownicze są respektowane w mojej ocenie. Z tego co pytam to każdy ma umowę. Jedyne do czego wg mnie można się przyczepić to fakt, że podwyżki nie są dostoswane do dzisiejszych czasów. No i brakuje premii takiej co miesiąc. Na PLUS praca jednozmianowa, przerwa śniadaniowa 30 minut (zamiast regulaminowej 15), można na dobrych warunkach skorzystać z Multisporta. Aha i jest premia absencyjna co kwartał 6 stów. Ja mam blisko do Freekidsa i sobie chwale. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..

@Misiek montaz

Na jakie wsparcie w Free Kids Sp. z o.o. sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dlaczego tak sądzisz? Kto tak plotkuje niby?

Czy zatrudnienie jest na umowę o pracę czy umowę zlecenie?Chodzi o stanowiska administracyjne, podobno bardzo małe wynagrodzenia proponują, tak słyszałam od dziewczyn z biura i że nie warto aplikować, czy to prawda?

@Anna

Umowa o pracę.

Jaka jest kultura pracy w Free Kids Sp. z o.o. sp.k.?

smutny

nigdy kultury nie było

Łucja
@smutny

A jakie były zachowania świadczące, o tym, że tej kultury pracy nie ma?

Za to na spawalni same asy . I wszech ogarniający geniusze ???? Zmień prace jak tak.Ci bardzo źle ????

Obiektyw

Obserwuje te dziwne wpisy od jakiegoś czasu i kompletnie nie mam pojęcia co autor ma na myśli dodając je tutaj. Nie rozumiem także administracji portalu gdyż są to wpisy kompletnie nie na temat a ciągle są usuwane i dodawane. Trzeba być chyba nie w pełni rozumu aby dodawać takie komentarze obrażające osoby. Kompletny absurd.

Obiektyw

To jaki jest w pracy nie upoważnia Cię do obraz strefy prywatnej. Widocznie twoja frustracja pozwala Ci tylko być odważnym w internecie.

Człowieku zrozum że każdego (usunięte przez administratora) obchodzą takie rzeczy. To jest portal z opiniami na temat warunków pracy w firmie a nie temat czyjegoś prywatnego życia. On jest bohaterem w pracy? A kim ty jesteś ze nawet nie masz odwagi powiedzieć co o kimś myślisz prosto w oczy tylko wyładowujesz swoje frustracje w internecie. Jak mu zazdrościsz żony i pozycji w firmie to staraj się bardziej, może kiedyś też ci się uda.

Ktos

Skoro masz jakiś problem, to zachowaj go dla siebie. Sprawa powinna być już dawno zgłoszona do odpowiednich sluzb bo na to jest paragraf. Wtedy anonimowy nie będziesz..

@obserwator

Szeroki dostęp do Internetu oraz pozorna możliwość zachowania anonimowości niejednokrotnie stwarzają poczucie bezkarności. Czynnik ten powoduje częstsze i bardziej śmiałe wypowiedzi, które zaliczają się do zniesławienia. Na to jest paragraf!

@obserwatorart.

art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku czasu

obserwatorek

Wiecie co myslę że tom zazdrosciom i zarozumiałosciom oraz miłoscią do kolezanki 40% sami się przejadą

Obserwujacy

Wszystko to co piszecie to takie pół na pół pracuje w tej firmie sporo czasu praca jak u prwyaciarza najpierw właściciele muszą się narzrec. Jeżeli nie wytrzymujecie presji czas zmienić pracę jest dużo możliwości we free Kids wcale nie płacą rewelacyjnie są firmy które duże więcej oferują nie bronię tu frekidsa (usunięte przez administratora)Pozdro dla spawaczy

a ja byłem

A ja byłem świadkiem jak szef kazał Panu od zaopatrzenia kupić paliwo do kośiarki na fudacje a jechali na normalną firmową robotę

Mariusz

Czy firma działa według kodeksu pracy?

Byly
@Mariusz

Tak według swojego

ostrzeżenie

Szanowni kadydaci proszę zróbcie wywiad po znajomych przed podjeciem pracy w fre kidsie - nie szanują ustaleń i zasad a prze de wszystkim pracownika

prawda

jeżeli jesteś porządnym pracownikiem i człowiekiem nie idz do fre kdsa szkoda czasu i zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Free Kids s. c. - Zawonia

• Jak się pracuje w Free Kids s. c.?

Zobacz opinie na temat firmy Free Kids s. c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Free Kids s. c.?

Free Kids s. c.