Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Anonimowo

Moje stanowisko to przedstawiciel handlowy, praca wymagająca ale ciekawa, wypłaty od lat terminowo, atmosfera w pracy w porządku, ludzie się dogadują, jasne zasady, szefostwo nie gdera ;)

Wojciechowski

Pracowałem w firmie 2 lata temu (sprzątanie), potem wyjechałem za żoną do UK, a teraz wracamy i przymierzam się do powrotu do Aristo, praca była w porządku, płatność szybka, nadgodziny jak się chce, umowa, no i co Polska to Polska jednak

Zcallcenter

Robię w Aristo przy przyjmowaniu zgłoszeń telefonicznych (call center), praca jest nudna w sumie ale dobrze płacą i na umowę więc robię ;)

Praca przy sprzątaniu budynkow biurowych: roboty jest dużo, praktycznie nie ma przestojów, dobrze płatne, umowa o pracę, ustalone godziny, żadnych problemów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bolek

Po rozmowie rekrutacyjnej czekałem na kontakt od firmy 3 dni, potem podpisanie umowy, grafik i pierwsze sprzatanie w biurowcu - wszystko zgodnie z tym, co było umówione, żadnych przegięć, dwie wyplaty terminowo za mną.

Stanislawa

Dziękuję za pracę. Wypłaty są ok, szybko realizowane, praca nie jest łatwa, ale sprzątania idzie się wyuczyć, warunki dobre, zasady przejrzyste

Niktważny

Chce tylko powiedzieć, że pracuję w firmie od 2 miesięcy i jestem wdzięczna za ta pracę, nie miałam żadnego doświadczenia, pierwsza praca w życiu, dobra pensja, wreszcie jest sens iść do roboty i jest za co wyżyć. Dziękuję

Waves

Na plus: praca zlatuje szybko (sprzątanie), wypłaty realizowane na czas, umowa, możliwość brania nadgodzin, można się dogadać co do dodatkowego dnia wolnego, ciągłość zatrudnienia - nie ma żadnych przerw niespodziewanych itd, Na minus: trzeba się napracować, nie ma za darmo :)

Od roku sprzątam dla firmy budynki biurowe. Praca nie jest lekka ale dobrze płacą więc pracuję. Cud, że teraz przy tych wszystkich akcjach pandemicznych nie ma praktycznie żadnych przestojów itd, cały czas robota full co mnie cieszy, bo żona pracę w sklepie straciła więc teraz tylko ja mam

natelefonie

Wiszę w firmie na telefonie od pół roku tzn pracuję w call center: praca okej, dużo trzeba gadać, wiadomo, przyjmować zlecenia, ale warunki są dobre, płaca adekwatna, chociaż o podwyżkę się nigdy nie obrażę, atmosfera spokojna, bez popędzania, ale limity trzeba robić. Jest ok, na pewno zostanę dłużej

Xmen

Zasuwam przy sprzątaniu hotelu i robota całkiem okej, pracy jest zależnie od gości, ale nic bardzo ciężkiego, pokoje, korytarze, odkurzanie itd, standard. Wypłaty terminowo, zasady jasne, umowa o pracę , bez przegięć z nadgodzinami. Jest ok

Gwr Mat

Jestem tu przedstawicielem handlowym - praca jak praca, od - do, konkretne obowiązki mam wyznaczone, umowa normalnie o prace o podpisane, wypłaty terminowo, grafik w porządku, szef z tych nieprzypierniczających się, jak ktoś jest chętny na takie stanowisko jak moje to spokojnie polecam.

Artur

Zatrudniony do sprzątania centrum handlowego: warunki dobre, praca bezpieczna, szybko czas leci, wyposażenie jest, odzież ochronna, wypłaty zawsze na czas, rok stażu u nich mi niedługo dobije. Polecam, nie ma problemów jak ktoś pracuje, a nie ściemnia

Stefan

Pracuje pięć miesięcy na call center tutaj. Konkretnie, dobrze płacą, przyjmuje zgłoszenia, odpowiadam, pensja okej, kawa mogłaby być lepsza;)

Umowa o pracę od pierwszego dnia, płatność zgodnie z umową, sprzątanie z pełnym wyposażeniem w środki czystości od firmy (celowo to piszę, bo u eks pracodawcy musieliśmy mieć własne ścierki, co było parodią), bez wycisku, normalnie jest.

spworker

Sprzątam dla nich jeden z większych hoteli w mieście i tak: sama praca jest w porządku, nie przypierniczę się do niczego, pensja, warunki, odzież ochronna okej, jedynie co to w szoku jestem jaki (usunięte przez administratora) robią czasem goście hotelowi, ręce opadają.

Anonim1

O pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego mogę w Aristo powiedzieć krótko: Stawka ok Umowa o pracę Jasne zasady Bez problemów

Maksymilian

Czy jeśli zrezygnowałem z pracy w firmie w zeszłym roku z powodów rodzinnych (rozwód mnie rozwalił totalnie) ale współpraca była okej, zawsze się wywiazywalem z obowiązków, pensje na czas , nadgodziny brałem, to jest szansa znów do nich aplikować czy nie? Pozbierałem się i chciałbym wrócić

Aleksandra 39

Pracuję w firmie od trzech miesięcy, przy sprzątaniu biura i nie powiem super lekko nie jest, bo są wymagajacy, ale za to dobrze płacą to raz, a dwa naprawdę się u nich sprząta, a nie siedzi i udaje, więc klienci zadowoleni i nie mogę narzekać. Polecam

Mzk
@Aleksandra 39

No nigdzie nie ma lekko, ale to nie koncert życzeń tylko firma sprzątająca ;) Podstawy są, płacą, się robi się ma

Mzk

Praca na umowę, stawki ok, nadgodziny ok, atmosfera całkiem w porządku, pracuje dla nich przy sprzątaniu hotelów. Jedynie na kawkę nie da się wyjść kiedy się chce

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.