Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Konrad89

Jako osoba pracująca w call, przyjmuję zgłoszenia, odbieram telefony - zajęcie niespecjalnie wymagające, więc mi pasuje i śmiało polecę. Czas szybko leci, warunki ok. Wypłaty zgodnie z terminem. Pozdrawiam

Pablo

Nie pracuję przy sprzątaniu bezpośrednio, ale w administracji firmy. Prywatnie i zawodowo - zadowolony. Nie mam uwag. Kawa mogłaby być lepsza;)

Paw Anonimowo

Pracuję jako przedstawiciel handlowy - płaca na czas, dobrze wytyczone zasady, mam w grupie kilku maruderów, ale sam się nie moge przyczepić do niczego. Wyrabiam się, jest w porządku, osobom które szanują swoją pracę i lubią to, czym się zajmują - polecam Aristo.

Robert

W porządku praca i firma, mogę polecić, pozdrawiam kolegów sprzątających centrum handlowe ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Czesław

W serwisie sprzątajacym tej firmy jestem zatrudniony od 4 miesiecy, chwalę za terminowe wypłaty, warunki dostosowane do pracy i całkiem ok atmosferę. Jak ktoś szuka roboty w tym zakresie, to polecam

Grzegorz

Zatrudniony jestem przy sprzątaniu obiektu hotelowego, nie wiem czy mogę napisać jakiego więc nie napiszę, ale sama praca jest ok: warunki, przygotowanie, zasady itd. Do tego umowa do rączki i pensja na czas.

Matteo

O możliwości pracy w Aristo dowiedziałem się od koleżanki , dzis jestem tu zatrudniony na umowę od pół roku i bardzo chwalę! Sprzątanie normalne, trzeba się przyłożyć, ale jak ktoś wcześniej już zajmował się takimi fuchami, to bez problemu sobie poradzi. Umowa jest normalnie, dobre warunki, pieniądze terminowo płacą, ludzie zatrudnieni też nie są samymi maruderami, chociaż zdarza się, no i ciągłość pracy dla mnie jest najwazniejsza, żadnych przestojów, można zarobić.

Helena Jankowicz

Dzień dobry, w firmie pracuje od dawna ale nie wiedziałam że można wystawić opinię. Pracuje mi się dobrze, wypłaty są bardzo motywujące do działania, mam umowę, z szefostwem prawie się nie widuje, ale są ugodowi, można się porozumieć co do zmiany grafiku jak czasem coś wypadnie więc dla mnie na plus. Pozdrawiam

Maurycy

Jako przedstawiciel handlowy w firmie Aristo zostawiam plusa za wzorową organizację pracy, zapewnienie wygodnych warunków do dzialania pracownika, umowę oczywiście i zgodną z nią pensję. Bez zarzutów.

Amadeo

Moja opinia o firmie Aristo jest podparta kilkoma miesiącami pracy przy sprzataniu, robię obiekty biurowe, zawsze to samo miejsce, wiec szybko się można przyzwyczaić, płaca jest w porządku, zasady też, umowa. Nie narzekam:)

Maria

Nie pracuje w firmie długo, ale chcę się podzielić opinią o warunkach pracy i płatnościach. Jak dotąd wszystko jest na bardzo dobrym poziomie, co oceniam z perspektywy osoby, która pracowała już w różnych firmach sprzątających więc mam pojęcie jak może być. Wypłaty szybkie, nie trzeba się prosić, umowa normalna, przygotowanie i zabezpieczenie pracownikom sprzętu do sprzątania i dezynfekcji bardzo dobre. Oby tak dalej, dziękuję.

AleksanderWz

Firma zapewnia dobrą umowę, ubezpieczenie, wypłaty realizuje terminowo i bez opóźnień, odpowiednio wg mnie dba o poziom bezpieczeństwa pracy, jej stabilność, możliwość dopasowania grafiku do potrzeb, plus wywiązuje się z zapewnienia warunków do sprawnej pracy. Jestem tu zatrudniony w call center, do przyjmowania zgłoszeń i sobie chwalę.

Ryszard

W sumie nigdy nie myślałem, że spodoba mi się praca na sprzątaniu, ale w tej firmie jestem na umowie zatrudniony od kilku miesięcy i naprawdę jest w porządku. Od warunków takich podstawowych, przez regularną pracę, żadnych niespodzianek, pensję na czas po kontakty z szefami, żeby np coś zmienić w grafiku. Bardzo mi się podoba

Xyz

W charakterze osoby sprzątającej centra handlowe (bo nie lubię mówić "sprzątaczka") działa w Aristo ponad rok i jestem zadowolona z pracy, nawet nie wiedziałam że można w internecie zostawić opinię, więc zostawiam dopiero teraz. Praca jest dobrze płatna, regularna, terminowa.

Irena Macer

Jestem zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego i bardzo sobie tutaj pracę chwalę. Warunki są dobre, zasady dopasowane do możliwości i realiów rynkowych, są szanse na rozwój ale i na tym poziomie też płaca jest zachęcająca i warto się wysilić. Pensja, umowa - wszystko tak, jak byc powinno. Dodatkowym atutem jest elastyczne podejście szefostwa do różnych problemów, możliwość dostosowania grafiku.

Jan

Jako osoba bardzo spokojna i zrównoważona, cenię sobie w tej pracy stabilność zatrudnienia, umowę, jasne zasady i to że zawsze pracuję w tym samym miejscu, więc mogę sobie wyrobić technikę działania, co w moim wieku jest bardzo istotne. Atutem są tez dobre wypłaty, które zawsze są na czas, bez opóźnień.

Osobom, które też jak ja kiedyś szukały pracy przy sprzątaniu - firmę Aristo mogę śmiało polecic. Jasne zasady określone w umowie, żadnego naginania struny, komptentnie, wypłaty w terminie zawsze, miła atmosfera i z szefami też można się dogadać. A praca jak praca, sprzątasz i już

Zbyszek

Sprzątam w tej firmie jeden z większych hoteli i powiem że warunki całkiem spoko, jestem tu od niedawna, trochę się bałem że praca będzie ciężka ale jest w porządku. Wypłaty, umowa, ludzie - wszystko na poziomie

Annika

Pozytywnie oceniam pracę w firmie Aristo, jestem od kilku miesięcy dopiero, ale przy sprzątaniu obiektów biurowych pracuje mi sie dobrze, praca jest ustalona, jasne zasady, to samo miejsce zawsze, więc można się szybko przyzwyczaić do tego co, gdzie sprzątać, wypłaty są dobre, terminowe, atmosfera tez w zasadzie ok. Polecam

Kociarz

Od kilku miesięcy pracuję na stanowisku przedstawiciela handlowego w Aristo. Chwalę sobie: warunki pracy bardzo dobre, stawka na umowie też plus co dla mnie wazne, są też możliwości rozwoju więc liczę na wiecej.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.