Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Tripod

Tak szczerze, to cieszę się że w poprzedniej pracy miałem grupowe zwolnienia, bo gdyby nie to, to nie zrezygnowałbym nigdy i nie trafił do Aristo. Najlepsza zawodowa zmiana ever! Wreszcie umowa jak trzeba, pensja na czas i zero problemów z szefami. Super!

Jako koordynatorka w Aristo muszę pochwalić to, że ostatnio bardzo przydało mi się prywatne ubezpieczenie zdrowotne, jakie tutaj mam. No niestety okazuje się, że zdrowie trochę ciężko u mnie i gdyby nie to ubezpieczenie, to naprawdę nie wiem jak bym sobie dała radę, dlatego wielki, wielki plus. Czuję się wyjątkowo "zadbana" w firmie właśnie z punktu widzenia dodatków poza samą umową, jak to ubezpieczenie, o aucie służbowym itd nie wspominam. Polecam.

Justyna

Cieszę się, że kolega polecił mi pracę w tej firmie, dobry wybór! Jak szukacie pracodawcy, który nie zlewa ludzi i ma dobre podejście w różnych sytuacjach, kiedy się czegoś potrzebuje, to polecam. Można się dogadać w każdej sprawie. Umowa, wypłaty, zmiana zmiany - wszystko ok.

Sławomir
@Justyna

To gratuluje bo dobry kontakt z szefem jest bardzo ważny. Można się też dogadać w sprawie godzin pracy? Są elastyczne czy narzucone sztywno bez negocjacji?

Mirek

Ze wszystkich sprzątajacych firm, w jakich pracowałem, a trochu ich było, w tej jest najmniejsza spychologia. Kontakt z bezpośrednim kierownictwem - super! Można się dogadać, sprawy załatwiają szybko, nie ma zbędnego gadania czy nie wiem czego jeszcze. Pensja i reszta też są dobre, ale chyba to traktowanie człowieka jak człowieka jest dla mnie tu najważniejsze

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Abramiuk

Od kilku miesięcy sprzątam w tej firmie hotel, nie wiem czy mogę podać nazwę, więc nie podam, ale co do warunków pracy: higiena, sprzęt, środki czyszczące, wszystko co trzeba jest plus odzież ochronna - całkiem ładnie wyglądająca, więc nic takiego, że by się człowiek wstydził chodzić, rękawiczki itd. Pozytywna opinia przez wzgląd na umowę o pracę, szkolenia na początku, szanse na awans no i to ubezpiecznie - opiekę prywatną. Sam wychowuję syna, więc kwestia dobrego dostępu do leczenia są dla mnie wazne. Poza tym praca, jak praca, polecam.

@Abramiuk

Fajnie że jest tyle plusów! A na jakie stanowisko można awansować? Poza tym czy jesteś w stanie podać jakieś widełki wynagrodzenia? Ciekawa jestem czy by mi się opłacało zmieniac prace

P.Karowski

Przeczytałem w opiniach jak ktoś tu pisał o tym, ze co roku jest podwyżka - chciałem potwierdzić, bo teraz w tym chorych czasach gdzie wszystko coraz droższe, to ważne. Ubezpieczenie zdrowotne też, opcja awansu. Ogólnie ja jestem zadowolony, w Aristo od kilku lat.

Vlada

Bardzo dobra firma, uczciwa praca, wypłata zawsze jest dawana na czas. Wreszcie pracuję legalnie na umowę i wszystko jest tak jak trzeba. Dziękuję!

Teresa

Jako (od niedawna) koordynatorka w firmie Aristo musze powiedzieć, że dobrze mi się tu pracuje. Nawet dostałam do dyspozycji służbowy komputer, samochód i telefon, więc świetnie. O umówie o pracę i prywatnym ubezpieczeniu chyba nie muszę mówić, bo wydaje mi się, ze to juz norma wszedzie, no ale napiszę. I ludzie mili.

@Teresa

No to fajnie że masz tyle plusów. A zarobki tutaj również są zadowalające? Można poznać widełki jakieś?

Barbara

W Aristo pracuję od 5 lat. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy oraz relacji, które panują w firmie.

Alen

Pracuję od 2 lat i najbardziej zadowolony jestem że mam pełen socjal i nie musiałem się o to napraszać tylko po prostu było tak od początku. Lubię jasne zasady. Jest ok

Anonimowo

Niedawno awansowałem z pracownika serwisu na brygadzistę :) Bardzo zadowolony, fajnie, że można tu iść do przodu a nie że cały czas tylko jedno stanowisko i nic więcej. Ubezpieczenie, dogodne dla mnie godziny pracy, możliwość rozmowy z kadrą zarządzająca i poczucie bezpieczeńswa .

Katarzyna

To czwarta firma sprzątająca w której pracuję w swoim życiu i mamszczerą nadzieję, że zagrzeję tu miejsce na dłużej. Jak dotąd praca i jej organizacja bardzo dobra, zaleta to na pewno pracownicy centrali kierownictwo ktore nie zadziera w kółko nosa i naprawdę można sie z nimi na wiele rzeczy dogadać, ale również klarowne zasady pracy, umowa i jej dotrzymywanie, zadnych dziwnych wyskokow czy akcji. No jest tez dobrze ze sprzętem, fabrycznie nowy, na starych archaikach sie nie robi, wiec to też atut.

Sławomir
@Katarzyna

Jak chwalisz umowy to powiedz jakie dają? Masz na czas określony czy już stałą bezterminową?

Miron
@Sławomir

Na czas określony jest.

Agnieszka
@Katarzyna

W sumie mogłabym w całości się pod ta opinią podpisać. Dobry kontakt z kierownictwem, koordynatorzy również na poziomie, kultury osobistej nie brakuje między całkiem innymi szczeblami pracowników w tej firmie. Nie wiem czy od firmy to zależy czy od ludzi, ale dobrze się pracuje. Czekam na awans:)

Laura
@Katarzyna

Ja niestety też w swojej dotychczasowej "karierze" powiedzmy, zaliczyłam kilka firm sprzątajacych i też przychylę się do tego, że w Aristo pracuje mi się jak dotąd najlepiej. To, co napisałaś plus chyba sam fakt że można się z górą dogadać jak ludzie, a nie zwierzęta, to dla mnie najważniejsze. Dobra atmosfera pracy po wielu latach w tym sektorze jest dla mnie bardzo ważna.

@Miron

Kurczę, no stała lepiej by brzmiała. A na jaki okres w takim razie? Miesiąc przed jest szansa, że zagwarantują czy na kolejny okres się przedłuży czy też nie bardzo?

Krystyna

W Aristo pracuję od 4 lat po przejściu na emeryturę. Mam tu spokojne i stabilne miejsce pracy. Wynagrodzenie zawsze otrzymuję na czas. Cenię sobie bardzo prywatne ubezpieczenie medyczne, dzięki któremu firma gwarantuje mi bezpłatny dostęp do wielu lekarzy. To ogromny plus, szczególnie w moim wieku. Nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń, którymi mogłabym podzielić się w internecie

Wojciech

Pracuję tu w call center w centrum przyjmowania zgłoszeń i jest zadowolony. Nie wiem jak jest na działach z samym sprzątaniem, ale u mnie same plusy. Ciepełko, telefon, komputer i tak cały dzień zleci. Ludzie sympatyczni, opcje rozwoju, umowa legalna, podwyżki co jakiś czas, no i ubezpieczenie, co dla mnie najważniejsze, bo ze zdrowiem róznie bywa:)

Bogdan

Nie mam uwag. Kadra zarządzająca jako jedna z nielicznych, z którymi próbowałem się w swoim życiu dogadać, nie tylko słucha ale i pomaga, a to rzadkość. Wiem, trochę to pompatycznie brzmi, ale akurat w tym przypadku taka prawda. Spoko ludzie, podejście, zasady. Są wymagania i oczekiwania ale za kulturą osobistą i dobrą kasą.

Mirek

Dobre warunki pracy, pełny socjal i do tego zdrowotne ubezpieczenie (prywatne!), na moim stanowisku tj koordynatora jest do tego służbowy telefon i komputer oraz auto, co według mnie ma ogromne znaczenie. Poza tym cóż, pensja jest w porządku, co jakiś czas podwyżka (nie żeby super często, no ale jednak jest). Mam nadzieję że długo tu popracuję

Iza
@Mirek

To jak już piszesz, że co jakiś czas jest podwyżka, to napisz konkretniej, co ile, bo przecież to wiesz. :D Może jeszcze do tego dodasz, co wchodzi w skład tego socjalu, oprócz tego zdrowotnego ubezpieczenia? :D

XYZX

Uczciwość w Aristo najbardziej doceniam. Jeszcze nie było sytuacji żeby ktoś mnie tu zrobił w trąbę czy na czasie pracy czy na pensji, a u poprzednich pracodawców z branży sprzątania to się zdarzało. tak trzymać!

Mieczysław

Krótko: praca nie jest łatwa, ale warto. Umowa, pensja ok, kultura pracy na miłym poziomie, sympatyczni zarządzający, ubezpieczenie, narzędzia i sprzęt do pracy są i nie trzeba samemu nic załatwiać. Dla mnie na PLUS.

Borek

Na moim stanowisku do dyspozycji jest służbowy samochód, telefon i komputer i to jest PRO! Nie pracuję bezpośrednio przy sprzątaniu, ale jak pomyślę, że miałby do tej pracy wykorzystywać własne auto, czy tel to aż głowa boli, a tak mi się kiedyś w jednej firmie, nie w tej, ale wczesniej, zdażyło. Tu jednak wyposażenie osoby na konkretnym stanowisku jest bez zarzutu. Umowa też oczywiście, ubezpiecznie.

Robin

Jestem zadowolona z warunków pracy w Aristo, z legalnej umowy i prywatnej opieki zdrowotnej, jaką firma daje. To są dla mnie rzeczy najważniejsze, więc cała reszta schodzi na dalszy plan, chociaż doceniam też odzież firmową (nie musze brudzić własnej) i całkiem dobry kontakt z koordynatorami pracy i górą.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.