Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Robin

Jestem zadowolona z warunków pracy w Aristo, z legalnej umowy i prywatnej opieki zdrowotnej, jaką firma daje. To są dla mnie rzeczy najważniejsze, więc cała reszta schodzi na dalszy plan, chociaż doceniam też odzież firmową (nie musze brudzić własnej) i całkiem dobry kontakt z koordynatorami pracy i górą.

bezzz

Pełen socjal i legalna umowa - po doświadczeniach w sprzątaniu w innych firmach ten plus pracy w aristo jest dla najważniejszy. Z szefostwem nie ma problem, bardzo dobry kontakt, zawsze można się dogadać, warunki pracy ok, polecam 100%

Marika
@bezzz

To akurat racja, ja mam za sobą pracę w 2 innych firmach podobnej branży i zawsze były jakieś problemy z w/w a tu nie ma. Sama praca jak to sprzątanie, bywa cięzko i nudno, ale umowa jest, socjal, szkolenia i też na sprzęcie się nowym pracuje, a nie jakieś gruchoty

@Marika

A te szkolenia to jakie?

Magda

Długo się zastanawiałam czy dodać tu opinię, ale w sumie zatrudniłam sie Aristo właśnie przez to, że czytałam wasze opinie, wiec w jakiś sposób sie zasugerowałam. No więc po kilku m-cach pracy plusy za organizację roboty, jak jest zmiana to jest, nie ma przekładania ani odwoływania na ostatnia chwilę, co kiedyś u innego pracodawcy doprowadzało mnie do wk.rwu, jest możliwość awansu, zresztą staram sie powoli, pensja na czas płacona, tak jak tu pisaliście. Kontakt z góra też jest ok, chociaż jak dla mnie zadania są na tyle oczywiste, że właściwie nie wiem po co niektórzy latają jak z jajkiem, chyba że się podlizać. Minusy? No robić trzeba, ciężko się opierniczać he..

M.

Wcześniej pracowałam na nizszym stanowisku, teraz jestem koordynatorem, przyjemna praca, ale też bardziej odpowiedzialna. Mam uop, ubezpieczenie zdrowotne prywatne, telefon, kompa i służbowy samochód, który cieszy mnie chyba najbardziej. Ludzie jak ludzie, są różni, praca też ma swoje wyzwania, ale nie zamieniłabym, jestem zadowolona

@M.

Czyli jest możliwość awansu tutaj? A szkolenia dodatkowo jakieś macie?

Pacek
@Marta

Co do awansu to jest opcja, ja na razie na tym samym stanowisku, ale kolega niedawno awansował z brygadzisty na koordynatora, ale można też z pracownika serwisu na brygadzistę.

@Pacek

Jak to się na zarobki przekłada?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Witek

Tak, praca jest dobrze zorganizowana, materiały wszystkie potrzebne do sprzątania, bezpieczeństwo, odzież ochronna, warunki bardzo dobre. Umowa legalna, żadnej fuszerki i kombinowania i chyba to jest dla mnie najważniejsze, bo już się w różnych miejscach robiło. Atmosfera też jest na poziomie kierownictwa i ludzi sprzątających okej, nie ma sztywno, można się z nimi dogadać.

Janek

Od jakiegoś czasu pracuję tu w call center, w centrum przyjmowania zgłoszeń i ogólnie jest ok, praca wymagajaca ale przyjemna, umowa, ubezpieczenie, jasne godziny i zasady zatrudnienia. Od czasu do czasu są tez szkolenia, w porządku firma. Myślałem wczesniej zęby robić bezpośrednio jako przedstawiciel handlowy, bo tu są różne stanowiska, ale jednak chyba zostanę w call center, jakoś tak swobodnie mi się robi.

Juliusz

Przejrzyste reguły pracy, jasne zasady, bez niedomówień. Dobry kontakt z szefostwem, umowa o pracę, legalnie i płatności na czas. Poza tym, że samo sprzątanie biur dostarcza czasem emocji, bo korpo szczury potrafią zostawiać po sobie cuda, to co do samej firmy Aristo i zatrudnienia tu, nie mam obiekcji. Są też możliwości rozwoju.

Pracę zacząłem od szkoleń - pełen pakiet, świetna sprawa, od razu wiadomo na czym się stoi. To dopiero moje pierwszy tygodnie, ale już mi się podoba. Polecam!

Gaweł

To mój czwarty rok w firmie i czwarta podwyżka. Nie wiem czy to zasada już taka, ale miło wiedzieć, że co roku coś dodatkowo do pensji dochodzi. Polecam.

Lidka

Bardzo w porządku firma jeśli chodzi o podejście do pracownika. Samo sprzątanie to u mnie całe budynki biurowe, więc roboty jest dużo, ale zgodnie z założeniami umowy, firma zapewnia odzież firmową, szkolenia, ubezpieczenie. Polecam. A jeszcze dopiszę, że kontakt z centralą jest super, wczesniej się z takim nie spotkałam.

Kacper

Po trzech latach pracy tutaj zastanawiam się czy to zawsze tak wygląda, że z nowym rokiem zatrudnienia dostaje się podwyżkę? Głupio ludzi pytać bo nie bardzo chcą rozmawiać o pieniądzach. Powiecie? Ogólnie pracę polecam, jest ok

Sławomir
@Kacper

A nie możesz zapytać kierownika o podwyżkę? Przecież to chyba nie tajemnica bo nie pytasz ile ci dadzą więcej tylko czy w ogóle. Ja tam bym próbował.

hirek
@Sławomir

Ja bym nie próbował bo to różnie może być.

Pukacz

Pensja i warunki pracy: 9/10. Wypłata: 9/10. Atmosfera 9/10. A najlepiej oceniam to, że firma Aristo zapewnia pracownikom socjal pełen, jest normalna umowa o pracę, ubezpieczenie, a na moim stanowisku dodatkowo mam też służbowy tel. i samochód.

@Pukacz

Fajnie to wszystko brzmi? A auto służbowe jest ok? Masz kartę paliwową?

Rubby

Najbardziej w pracy tutaj cenię to, że sprzęt, który wykorzystujemy do sprzątania jest nowy, sprawny, nie ma problemów, więc i wszystko robi się szybciej. W poprzedniej firmie wiecznie na maszynach czyszczących były problemy, a tu nic. Plus też za prywatną opiekę zdrowotną i ludzkie podejście do pracownika. Co do pieniędzy, zawsze chciałoby się więcej, ale jest ok.

Nina

Uwaga właściciel nie płaci wynagrodzenia za prace

Joanna

Jakiś czas temu awansowałam z pracownika serwisu na brygadzistę i jestem bardzo zadowolona! Miła atmosfera, przyjaźni ludzie, praca nie jest łatwa, ale podejście wynagradza i to, że ma się kontakt z kierownictwem i wiele można z nimi załatwić. Polecam.

Misiek

Pracuje od niedawna, na start była legitna umowa, od razu, bez gadania, pakiet szkoleń, co też dało mi się wdrożyć szybko, plus prywatna opieka zdrowotna. Jak na razie jestem jak najbardziej zadowolony , zwłaszcza, że nie muszę dojeżdżać bo mam blisko.

Arleta

Po kilku miesiącach pracy w Aristo musze powiedzieć, że chyba najbardziej ich chwalę za miłe podejście do pracowników. Czuje się, że firma o ciebie dba, a ja jestem w dość zwariowanej życiowo sytuacji i niestety czasem wypada mi coś, nie daję rady przyjść, albo choroba i zawsze można się z nimi dogadać.

Iza
@Arleta

I w jaki sposób czujesz że dbają o Ciebie w tej firmie ? :) Chodzi właśnie o to dogadanie w trudnej chwili ? :) Czy jeszcze coś poza tym ? :)

Czesław

Ponad rok temu pracowałem w Aristo, ale z przyczyn osobistych musiałem odejść, teraz znów wróciłem i jestem bardzo zadowolony. Jak zwykle miła atmosfera, ciepłe chociaż wiadomo, że fachowe podejście do pracowników, umowa, a to co trzeba w razie problemu załatwiane jest od ręki. Dziękuję za ponowne zatrudnienie!

B.

Od dwóch lat pełnię w Aristo funkcję koordynatora. Mam umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne i od niedawna też służbowy samochód, co świetnie przekłada się na pełnione obowiązki. W poprzedniej firmi ena podobnym stanowisku musiałem wykorzystywać własne auto,a wiadomo jak to jest, więc tu ten punkt ma dla mnie duże znaczenie. Dodatkowo mam poczucie, że firma o mnie dba, więc sam też się staram. Polecam.

Chyba najbardziej doceniam w Aristo miłą atmosferę pracy, pewnie nie dla wszystkich to jest ważne, ale dla mnie owszem. Co roku jest też podwyżka, więc jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.